Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εχεις γεννησει η οχι ακομα?

γεννησα και ειναι 5 μηνων σημερα το κοριτσακι μου.στην ορεστιαδα ηρθα μολις σαραντησα.αστα.πολυ ζορι γιατι εχω ενα ακομη κοριτσακι 4 χρονων

Link to comment
Share on other sites

γεννησα και ειναι 5 μηνων σημερα το κοριτσακι μου.στην ορεστιαδα ηρθα μολις σαραντησα.αστα.πολυ ζορι γιατι εχω ενα ακομη κοριτσακι 4 χρονων

Να σου ζησουν και να σε γερη να τα χαιρεσε τα παιδακια σου.Και γω εχω 2 ζουζουνες.Η μια ειναι 5 ετων και η αλλη 7 μηνων.Και εμεις Χαλκιδα ηρθαμε οταν η μικρη μου ηταν 3,5 μηνων.Πολυ πικρα.Τωρα περιμενουμε τις γιορτες για να παμε στην πατριδα.Οι γονεις μου ειχαν ερθει τον Οκτωμβρη για 2 εβδομαδες αλλα ολους τους υπολοιπους εχουμε να τους δουμε απο τον Αυγουστο.Εμεις ειμαστε απο βορεια Ελλαδα ,μια πολη διπλα στην Θεσσαλονικη.Εσεις απο που ειστε?

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!!!Χάθηκα αλλά έχω άρρωστο το μικρό μου.......

Και εμείς για 500 ξέρουμε για δώρο:(

Περαστικα σας τι παθατε? :(

κοριτσια καλημερας σας. είμαι καινούργια στο forum και συνάδελφος χαιρομαι πολυ που υπαρχει ενα τετοιο cafe.επιτελους.εμεις ηρθαμε το καλοκαιρι στην ορεστιαδα για δευτερη φορα.εγω ειμαι σε αδεια κυησης βασικα αλλα ακολουθησα τον αντρα.οσο αφορα το δωρο επιδη ρωτησα τα κεντρικα και ηδη τρεχει η μισθοδοσια και το δωρο ειναι 466

eve καλος μας ηρθες και εμεις το καλοκαιρι ηρθαμε ορεστιαδα! :D

ουαου!!!Φοβερα Χριστουγεννα θα περασουμε φετος με 466ε.Τοσα πολλα λεφτα δεν θα ξερουμε τι να τα κανουμε.Eve.l καλως ηρθες στην παρεα μας .

δε λες που θα ειμαστε αφραγκοι τα χριστουγεννα ετσι που τα εχουνε κανει με την πληρωμη εμεις τουλαχιστον αυτο λεμε με τον αντρα μου ι θα κανουμε τις γιορτες πως θα την παλεψουμε? και εμ το δωρο τι να πρωτοπληρωσουμε δωρα,υποχρεωσεις,.......καθε περυσι και καλυτερα

:?:roll:


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περαστικα σας τι παθατε? :(

Ευχαριστώ........

Ίωση.Απο την προηγούμενη Τρίτη ήταν με μύξες και απο προχθες το γύρισε σε βήχα μόλις τέλειωσαν οι μύξες.......ταυτόχρονα έβγαλε και το τρίτο του δόντι οπότε φαντάζεσαι:(:(

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια,ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!χαθηκα εε??ειχα επισκεπτες φιλοξενουμενους σπιτι και δεν ειχα καθολου χρονο να μπω...ολες τις τελευταιες μερες και εγω με τον αντρα μου το ιδιο θεμα με εσας κουβεντιαζουμε τα χαλια οικονομικα και το ποσο δυσκολα θα ειναι φετος οι γιορτες..τι να κανουμε υπομονη κοριτσια μου και οσο μπορειτε οικονομια και θα τα κουτσοβολευουμε.φιλια σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ........

Ίωση.Απο την προηγούμενη Τρίτη ήταν με μύξες και απο προχθες το γύρισε σε βήχα μόλις τέλειωσαν οι μύξες.......ταυτόχρονα έβγαλε και το τρίτο του δόντι οπότε φαντάζεσαι:(:(

Ωχ! μωρε το καημενουλη υπομονη και στους δυο σας θα περασει που θα παει,περαστικουλια και γρηγορα!

καλησπερα κοριτσια,ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!χαθηκα εε??ειχα επισκεπτες φιλοξενουμενους σπιτι και δεν ειχα καθολου χρονο να μπω...ολες τις τελευταιες μερες και εγω με τον αντρα μου το ιδιο θεμα με εσας κουβεντιαζουμε τα χαλια οικονομικα και το ποσο δυσκολα θα ειναι φετος οι γιορτες..τι να κανουμε υπομονη κοριτσια μου και οσο μπορειτε οικονομια και θα τα κουτσοβολευουμε.φιλια σε ολες.

Πλακα κανεις ποση οικονομια πια? εγω που ειμαι και σπαταλη σαν ανθρωπος εχω γινει αλλος ανθρωπος μεχρι και μια θεια μου τον προηγουμενο μηνα που ημουνα Λαρισα και πιναμε καφε ''μου την ειπε'' οτι ''χαλασα'' οτι παντα ημουνα σπαταλη και τωρα εγινα τσιγγουνα!

Οταν ομως της απαντησα οτι δεν εχω την πολυτελεια να δουλευω,οτι πρωτη φορα το πορτοφολι μου ειναι αδειο και προσπαθουμε να βγαλουμε τις υποχρεωσεις μας με ενα μισθο και χωρις να ζηταμε απο τους γονεις μας δεν μου ειπε τπτ.:?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Και εγω ετσι ειμουνα ποντικακι.Επερνα οτι ηθελα και οποτε το ηθελα χωρις δευτερη σκεψη.Για μενα τα ψωνια ειναι η ζωη μου.Και τωρα δεν εχει τιποτα.Ειμαστε οπως τοτε που πρωτοδιορηστικε ο αντρας μου και περνουσαμε με λιγα, με πολυ οικονομια και χρωστουσαμε και το αμαξι.Μετα απο λιγα χρονια πηραμε μια ανασα.Αν και ειχε ερθει το πρωτο παιδι και οι πρωτερεωτητες ειχαν αλλαξει,ο μισθος ειχε αναιβει και περνουσαμε τελεια.Τωρα γυρισαμε παλι στα παλια.Οικονομια!!!Οικονομια!!!ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησουν και να σε γερη να τα χαιρεσε τα παιδακια σου.Και γω εχω 2 ζουζουνες.Η μια ειναι 5 ετων και η αλλη 7 μηνων.Και εμεις Χαλκιδα ηρθαμε οταν η μικρη μου ηταν 3,5 μηνων.Πολυ πικρα.Τωρα περιμενουμε τις γιορτες για να παμε στην πατριδα.Οι γονεις μου ειχαν ερθει τον Οκτωμβρη για 2 εβδομαδες αλλα ολους τους υπολοιπους εχουμε να τους δουμε απο τον Αυγουστο.Εμεις ειμαστε απο βορεια Ελλαδα ,μια πολη διπλα στην Θεσσαλονικη.Εσεις απο που ειστε?

καλημερα girls.εγω maripoza mou ειναι απο αγρινιο.πριν ανεβω ορεστιαδα ημουν χαλκιδα.ομολογω οτι εχει πιο πολλες ανεσεις σαν πολη κ πιο πολλες εξορμησεις να κανεις απ οτι η ορεστιαδα αλλα την ορεστιαδα την νιωθω πιο ασφαλη πολη κ ησυχη για παΙδια.φυσικα ειχα ενα θεμα με την μεγαλη μεχρι να προσαρμοστει στο νεο της σχολειο αλλα τελικα ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eve ειναι ομορφα εδω δεν λεω αν και μου την σπαει που δεν εχει σχεδον καθολου παιζοδρομια και δυσκολευομαι με το καροτσι αλλα γενικως η Χαλκιδα μου χει κατσει στο λαιμο.Ειμασταν κοντα στην πολη μας πριν ερθουμε εδω.Και ενω κανονικα επρεπε να φυγουμε απο κει μετα την πενταετια οπως ολοι,εμεις φυγαμε στα 3 χρονια.Υποψην οτι πριν την μεταθεση συμφεροντων που ο Θεος να την πει ειμασταν Κρητη για 6 χρονια.Πικρα σου λεω.Ως αναφορα τα σχολεια, η μεγαλη μου που πηγε και 2 χρονια παιδικο δηλ. παει σχολειο 4 χρονια με την φετινη χρονια εχει αλλαξει 4 σχολεια.Ευτυχως προσαρμοζεται σχετικα ευκολα.Εγω στεναχωριεμε αλλα δεν μπορω να κανω κατι γιαυτο.Και του χρονου που θα παει πρωτη παλι θα αλλαξουμε σχολειο γιατι πιθανον να μπουμε στα σοα.Και αν οχι θα ερθει στο σχολειο της γετονιας.Φετος την πηγα σε αλλα νηπια γιατι αυτα εδω ηταν αθλια.Μετα κοπων και βασανων καταφερα νατην γραψω σε αλλη γειτονια,σε πολυ καλυτερο νηπιαγωγιο.Και ποσα σχολια θα αλλαξουν στην ζωη τους!!! Δυστηχως δεν μπορουμε αυτο νατο αποφυγουμε με τις μεταθεσεις και τις μετακομισεις.

Link to comment
Share on other sites

Eve ειναι ομορφα εδω δεν λεω αν και μου την σπαει που δεν εχει σχεδον καθολου παιζοδρομια και δυσκολευομαι με το καροτσι αλλα γενικως η Χαλκιδα μου χει κατσει στο λαιμο.Ειμασταν κοντα στην πολη μας πριν ερθουμε εδω.Και ενω κανονικα επρεπε να φυγουμε απο κει μετα την πενταετια οπως ολοι,εμεις φυγαμε στα 3 χρονια.Υποψην οτι πριν την μεταθεση συμφεροντων που ο Θεος να την πει ειμασταν Κρητη για 6 χρονια.Πικρα σου λεω.Ως αναφορα τα σχολεια, η μεγαλη μου που πηγε και 2 χρονια παιδικο δηλ. παει σχολειο 4 χρονια με την φετινη χρονια εχει αλλαξει 4 σχολεια.Ευτυχως προσαρμοζεται σχετικα ευκολα.Εγω στεναχωριεμε αλλα δεν μπορω να κανω κατι γιαυτο.Και του χρονου που θα παει πρωτη παλι θα αλλαξουμε σχολειο γιατι πιθανον να μπουμε στα σοα.Και αν οχι θα ερθει στο σχολειο της γετονιας.Φετος την πηγα σε αλλα νηπια γιατι αυτα εδω ηταν αθλια.Μετα κοπων και βασανων καταφερα νατην γραψω σε αλλη γειτονια,σε πολυ καλυτερο νηπιαγωγιο.Και ποσα σχολια θα αλλαξουν στην ζωη τους!!! Δυστηχως δεν μπορουμε αυτο νατο αποφυγουμε με τις μεταθεσεις και τις μετακομισεις.

αυτο ειναι μια πικρη ιστορια.εγω αναγκαστικα λογω δουλειας την πηγα σε ιδιωτικο στην χαλκιδα απο 9 μηνων.πρωταρα που λες μου ηρθε πολυ ασχημα που πηγε τοσο μικρη .καταλαβαινεις μια ηλικα που δεν μπορει να σου εκφρασει και να σου πει το παραμικρο.τωρα αυτο θα το ξαναζησω με το δευτερο παιδι.στην χαλκιδα την εστελνα 6και μιση το πρωι γιατι επρεπε να πηγαινω ατην αυλωνα.απο οπου κ αν κοιταξω το θεμα ζορι ειναι.εχω στεναχωρηθει παρα πολλες και πλησιαζει κ ο καιρος που θα παει δημοτικο θα ειμαι ακομη εδω κ πες μου εσυ τι θα την κανω 3 μηνες το καλοκαιρι?οεο?

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολα ειναι.Κοιταξε για το καλοκαιρι το μονο που μπορεις να κανεις ειναι αν παρεις μια γυναικα.Ψαξε απο συναδελφους.Μπορει καποια να θελει.Εκτος και αν μπορεις να τις στηλεις στους γονεις για καλοκαιρινες διακοπες.Η να ρθουν αυτοι Ορεστιαδα .Καποια λυση θα βρεις.Μην απογοητευσε.Και γω εδω δεν δουλευω γιατι θελω η μπεμπα να μεγαλωση με μενα.Αλλα αν ηταν αναγκη θα το εκανα.Τι εννοεις μαυτο που ειπες.Η Χαλκιδα δεν ειναι ασφαλεις?και για ποιο λογο?

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολα ειναι.Κοιταξε για το καλοκαιρι το μονο που μπορεις να κανεις ειναι αν παρεις μια γυναικα.Ψαξε απο συναδελφους.Μπορει καποια να θελει.Εκτος και αν μπορεις να τις στηλεις στους γονεις για καλοκαιρινες διακοπες.Η να ρθουν αυτοι Ορεστιαδα .Καποια λυση θα βρεις.Μην απογοητευσε.Και γω εδω δεν δουλευω γιατι θελω η μπεμπα να μεγαλωση με μενα.Αλλα αν ηταν αναγκη θα το εκανα.Τι εννοεις μαυτο που ειπες.Η Χαλκιδα δεν ειναι ασφαλεις?και για ποιο λογο?

Η χαλκιδα ουσιαστικα εχει γινει μια προεκταση της αθηνας με οτι συνεπαγεται αυτο.υπαρχει πιο πολλη αληταρια και τσαμπουκαδες.πολλοι απο αλλες χωρες και ακομη κ τα παιδια της χαλκιδας εχουν παρει αυτο τον τραμπουκισμο.ειδε τα γυμανσιοπαιδα κ λυκειοπαιδα αστα να πανε.επειδη τα δικαστηρια ειναι κεντρικα στην αγορα εβλεπες συνεχεια κακοποια στοιχεια που τα πηγαιναν στην εισαγγελεια απεναντι που ειναι.πολλοι τσαντακηδες ακομη κ μεσα στην αβαντων.εγω που εμεινα σε καθετο δρομο επι της αβαντων σε νεα πολυκατοικια επειχηρησαν να ανοιξουν διαμερισματα του κατω οροφου και αλλα πολλα.απ την αλλη η ορεστιαδα ειναι πολυ ησυχη παρολο το γεγονος οτι ειναι κοντα στα συνορα.σχεδον ποτε -μεχρι χθες που εγινε ληστεια για πρωτη φορα-δεν ειχε ακουστει τιποτα.δηλ και με τις πορτες να κοιμασαι ανοιχτες δεν διεντρεχες καποιο κινδυνο.οσο αφορα την γυναικα θελουν πολλα χρηματα.το λιγοτερο 400.το να την παω αγρινιο ποτε θα την βλεπω.ειμαστε πολυ μακρια.τα πεθερικα βολο αλλα καπως μεγαλα για τετοια ευθυνη.δεν ξερω,δεν ξερω.φυσικα θα ενοχλησω την υπηρεσια μου να μου βρει λυση.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο και εγω εχω ακουσει παρα πολλα.Ελπιζω να μην μας τυχει τιποτα οσο θα ειμαστε εδω.Ξερεις κανενα μαγαζι με βιολογικα φρουτα και λαχανικα? Στην Χολεβα πηγενατε για παιδιατρο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...