Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 29/8/2024 at 1:16 ΜΜ, artemis88 είπε:

      Τι ωραια!! Με το καλο!!

      Ποτε αρχισες να το νιωθεις?

      Στην 20η εβδομάδα το κατάλαβα. Νομιζα στην αρχή ήταν το έντερο. Στους υπέρηχους κανει σβούρες 😁

      On 30/8/2024 at 8:53 ΠΜ, Lila ki είπε:

      Έκανα ένα τεστ και είναι θετικό !!! Ελπίζω αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει !! 

      Μπραβοοοο!!!! Συγχαρητήρια!!!!! Να πάνε ολα καλα και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Μπήκα για να σου ευχηθώ για αύριο και είδα τα όμορφα νέα!!!!

      4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Δεν μ κάνουν χοριακη δυστυχώς … μ είπαν τεστ εγκυμοσύνης κ εάν είναι θετικό σου λένε για σκαν σε δυο με τρεις εβδομάδες απο το θετικό τεστ … γενικά το σύστημα της Αγγλίας είναι λίγο διαφορετικό ..

      Καθόλου χοριακη ε? Τότε υπομονή και προσοχή μέχρι τον υπέρηχο!!!

ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΜΗΧΑΝΗ ESPRESSO IZZY CM6626E /μακαρονιερα delonghi/θηλαστρο mini elec


Recommended Posts

καλησπέρα,

πουλάω το θήλαστρο mini electric medela αξιάς 95 ευρω αγορασμενο απο το καταστημα babyline στο ρεα πριν απο 20 ημέρες, χρησιμοποιηθηκε για 1 εβδομάδα για μεταφορά γαλατος στο μαιευτήριο.μαζι χαρίζονται και 4 μπουκαλακια chicco για αποθήκευση μητρικού γάλατος.λογω ενος μικρου ατυχήματος η συσκευή στο πίσω μέρος ειναι ραγισμένο λίγο το πλαστικο του χωρίς αυτο να επήρρεαζει καθόλου τη λειτουργία του.δουλεύει άψογα και ειναι σχεδόν αχρησιμοποιήτο.η τιμη ειναι 40 ?.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα,

ισχυει ακομα το θήλαστρο για οποιον ενδιαφέρεται.....στα 35 ?......το

δινω λογω αδυναμιας θηλασμου ....δουλευει αψογα!!http://parentscafe.gr/images/icons/icon14.gifοποιος προλαβει η τιμη ειναι πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Χωρητικότητα :500 γρ. ζυμαρικών

Ψηφιακός προγραμματιστής

Ιδανική για μαγείρεμα οποιουδήποτε είδος ζυμαρικού:μακριά ή κοντά

Μετακινούμενος αντικολλητικός κάδος και καλάθι

Αναδευτήρας

Μη θερμαινόμενες λαβες

Διαδικασία : Οταν το νερο αρχιζει να βραζει,το καλάθι θα χαμηλώσει αυτόματα.Μετά το ψήσιμο το καλάθι θα ανέβει πάνω για να σουρώσει τα ζυμαρικά. Το δοχείο που ζεσταίνει την σάλτσα θα ειναι έτοιμο όταν μαγειρευτούν τα ζυμαρικά σας.Το δοχείο βγαίνει για καθαρισμό.

βράζει το νερό

- βράζει τα ζυμαρικά

- τα ανακατεύει

- τα σουρώνει και

- ζεσταίνει τη σάλτσα

με μια μόνο κίνηση!!!

ειναι αχρησιμοποιητο στο κουτι του,το πουλαω 40 ευρω:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εξαρταται ποσο συχνα κανεις μακαροναδες και τι κανεις συχρονως με αυτο...εγω την εχω και με εξυπηρετει παρα πολυ...βεβαια η κουζινα μου ειναι τεραστια με παρα πολλους αποθηκυτηκους χωρους.....


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

ακριβως... ειναι αναλογα τι χωρο έχεις....αν σ'αρέσουν τα ζυμαρικα και φτιαχνεις συχνα πιστευω ειναι απιστευτη ευκολια,απλα εγώ δεν εχω χωρους στην κουζινα μου και δεν μαγειρευω τοσο συχνα...παντως ειναι ευκαιρια η τιμη της μιας και ειναι αχρησιμοποιητη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...