Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts

στελιτσα μενω καλλιθεα και ειμαι κοντα θησεως προς τζιτζιφιες αλλα μοσχατιοτισα ειμαι δεν εχω παρει τα δικαιωματα μου ακομη απο εκει !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωραια στελιτσα θα το κανονισουμε η σαββατο η κυριακη γιατι θα ξεκινησω δουλεια και δεν θα μπορω καθημερινη μερα :-P:-P:-P:-P:-P σε αφηνω τωρα γιατι πρεπει να παω να κανω ενα μπανιο το βραδυ εχω κοσμο κανω ενα παρτυ για τα γενεθλια μου σημερα που εχω φιλακια κοριτσι μου και θα τα πουμε αυριο !

Επεξεργάστηκαν by agelaki-007
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ηρθα και εγω!!!εγω εμενα ν.ηρακλειο αλλα μετακομισα λογω του αντρουλη μου οποτε ειμαι καινουργια στη περιοχη!!ομολογω οτι αν και στην αρχη δεν μου αρεσε τωρα μου αρεσει πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια και απο εμενα τι κανετε χαιρομε που σιγα σιγα ερχοντε και αλλα κοριτσια στο parents να καλωσορισω και την νεα μελουσα μανουλα ! στελιτσα ειμαι ιδιωτικη υπαλληλος σε μαγαζι με υφασματα εχω μια κορουλα 9 μηνων και θα την βαπτισω τον σεπτεμβρη πρωτα ο θεος

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα!!!να σου ζησει και η κορακλα σου!!!και εγω κοριτσακι πιστευα οτι ειχα αλλα στο β επιπεδου αποδειχθηκε μπεμπης!!

9 μηνων...τωρα ειναι τα καλυτερα της ετσι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...