Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ λυπάμαι πολύ. Νομιζα οτι δενζουσε και γι'το το ειπες, γιατι και εμενα δεν ζουν οι γονεις μου αλλά θα βγαλ 1 απο τους δυο. Λυπάμαι πολύ βρε Κατια...

το εχει συνηθισει πια ο αντρας μου..και για μενα απλα δεν υπαρχει αυτος ο ανθρωπος.. εγω λυπαμαι πολυ για τους γονεις σου..:( αλλα με το να βγαλεις εστω και εναν απο τους δυο τους τιμας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηρθα κι εγω :P

ΠΩ πω νιωθω ΠΑΣΑΣ ο συζυγος θελει να ξεκινησει να κανει δουλειες κι με εβαλε να κατσω στον καναπε να με βλεπει λεει να μην σηκωθω και κανω τιποτα και καλα να του δινω διαταγες....

Εμεις ειπαμε οτι αν ειναι αγορι θα το βγαλουμε τ'ονομα του πεθερου μου { δεν ζει } αν ειναι κοριτσι θα βγει τ'ονομα της μητερας μου γιατι του πατερα μου ηδη εχει βγει απο τον αδερφο μου ...


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

αγορακι συνηθησα με τον ανιψιο μου :tongue:

αλλα.... γαμωτο τα κοριτσακια εχουν πιο πολλες επιλογες αλλαγων


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στελιτσα κι εγω ΙΑΣΩ γενναω ... ποσο πηγε το μαλλι ??????????????

ουπς η γεννα ηθελα να πω:P:p

Πω πω τι καλος που ειναι καθαριζει πατζουρια χιχι κι εγω σερφαρω


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι τυχερες. Εγώ πέρασα μόνη μου όλη την εγκυμοσυνη. Ο άντρας μου δούλευε στην Κυπρο. Ξυπνουσα 6 το πρωι και γυρνουσα από τη δουλεια 7 το απόγευμα. Μεχρι τον 8ο δουλευα. Όλα μονη μου. Μπραβο στους αντρες σας.

Link to comment
Share on other sites

Στο Ιασω. Τελειο!!!!! Εκει θα ξαναπάω.

ο γιατρος μου ειναι και στο ιασω και στο λητω αλλα ολοι μου λενε να επιλεξω το λητω και μαλλον εκει θα γεννησω.οσο πλησιαζει ο καιρος τοσο πιο πολυ φοβαμαι..

Link to comment
Share on other sites

Στελιτσα κι εγω ΙΑΣΩ γενναω ... ποσο πηγε το μαλλι ??????????????

ουπς η γεννα ηθελα να πω:P:p

Πω πω τι καλος που ειναι καθαριζει πατζουρια χιχι κι εγω σερφαρω

2000 το εξακληνο. 2000 τα βλαστοκυτταρα και 1700 ο γιατρος.

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι τυχερες. Εγώ πέρασα μόνη μου όλη την εγκυμοσυνη. Ο άντρας μου δούλευε στην Κυπρο. Ξυπνουσα 6 το πρωι και γυρνουσα από τη δουλεια 7 το απόγευμα. Μεχρι τον 8ο δουλευα. Όλα μονη μου. Μπραβο στους αντρες σας.

παλι καλα που δουλευες τοσες ωρες και ξεχνιοσουνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...