Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια και απο εμενα τι κανετε χαιρομε που σιγα σιγα ερχοντε και αλλα κοριτσια στο parents να καλωσορισω και την νεα μελουσα μανουλα ! στελιτσα ειμαι ιδιωτικη υπαλληλος σε μαγαζι με υφασματα εχω μια κορουλα 9 μηνων και θα την βαπτισω τον σεπτεμβρη πρωτα ο θεος

Εδώ κοντα ειναι το μαγαζι? Θέλω κουρτινες για το παιδικό.... :tongue:

Πλάκα πλάκα τα παιδια μας μπορεί να ειναι και συμμαθητες.

Link to comment
Share on other sites

στελιτσα απο την τεταρτη ξεκιναει για παιδικο στο κηφισσο θα πηγαινει , εσυ που το στελνεις ? το μαγαζι ειναι στην αθηνα στο μοναστηρακη οτι θελεις πες μου για να σου στειλω πμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ πολύ χαίρομαι που ειμαστε κοντά κοπέλες από το παρεντς. Εγώ μενω στο ποτάμι (Ιλλισος)
ηρθα και εγω!!!εγω εμενα ν.ηρακλειο αλλα μετακομισα λογω του αντρουλη μου οποτε ειμαι καινουργια στη περιοχη!!ομολογω οτι αν και στην αρχη δεν μου αρεσε τωρα μου αρεσει πολυ!

Stelitsa dipla mou meneis esi sxedon :)

Egw menw sto gipedo :)

Katia einai wraia perioxi isixi kai exei oti 8eleis ....

Kai to kuriotero ?? den vlepeis ton apenanti sou apo to mpalkoni sou na allazei mprosta sou :) :) :)

:tongue::tongue::tongue::tongue:

Egw eimai 2 minwn egkuos kai h ilikia mou einai 33 :) kai eimai dimosios Ypallilos gia auto oti 8elete oso afora ta epidomata tis gennas sas apo ton OAED rwtiste me oti 8elete :) { giati ekei ergazomai .... twra exw adeia logw as8eneias ...}


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Stelitsa dipla mou meneis esi sxedon :)

Egw menw sto gipedo :)

Katia einai wraia perioxi isixi kai exei oti 8eleis ....

Kai to kuriotero ?? den vlepeis ton apenanti sou apo to mpalkoni sou na allazei mprosta sou :) :) :)

:tongue::tongue::tongue::tongue:

Egw eimai 2 minwn egkuos kai h ilikia mou einai 33 :) kai eimai dimosios Ypallilos gia auto oti 8elete oso afora ta epidomata tis gennas sas apo ton OAED rwtiste me oti 8elete :) { giati ekei ergazomai .... twra exw adeia logw as8eneias ...}

που ησουν κοριτσακι μας ελειψες ? εισαι αρωστο ?:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

που ησουν κοριτσακι μας ελειψες ? εισαι αρωστο ?:-(:-(:-(:-(:-(

ΒΑσικα λογο δουλειας του συζυγου μου 2-3 φορες την εβδομαδα κοιμαμαι στο πατρικο μου για να μην ειμαι μονη μου.....

Ετσι και σημερα οποτε βρηκα ευκαιρια τωρα να σας γραψω.

Εχω δεκατακια και ηπια Depon οπως μου η γιατρος μου

Εσεις τι κανετε???


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στελιτσα ολα οκ μεχρι τωρα???piccolino καλησπερα σου....

Το piccolino ειναι η νυφη μου :tongue::tongue::tongue::tongue:

Σου κακοπεσαι το Μοσχατο Νυφουλα μου???????


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

στελιτσα απο την τεταρτη ξεκιναει για παιδικο στο κηφισσο θα πηγαινει , εσυ που το στελνεις ? το μαγαζι ειναι στην αθηνα στο μοναστηρακη οτι θελεις πες μου για να σου στειλω πμ

Από πόσο μηνων παίρνουν? Ιδιωτικο ειναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...