Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλες. Εγώ ειμαι ευχριστημένη με τον Λυμπέρη γιατι ειναι και στο ΙΚΑ. Μου τα γραφει ολα. Το ιατρειο ειναι διπλα στο ταχυδρομειο.

ευχαριστω πολυ!!καλα ο μπεμπης σου ειναι απιστευτος οπως φαινεται στη φωτογραφια!!

ουφ!να γεννηθει και ο δικος μου ο βασιλακης(ακομα δεν τον ειδαμε ονομα του δωσαμε ομως:tongue:) να μου φυγει και το αγχος!!:(

Link to comment
Share on other sites

Ο Λυμπερης ειναι στην οδο Σολωμου {σε βοηθαω Στελιτσα μιας και ειμαι γεννημα θρεμα Μοσχατιωτισσα } και σημερα απο εκει περασα...

Βρε κοριτσια ποτε μαθαινεις το Φυλο του παιδιου?

Κατια εμεις εχουμε ηδη βρει τ'ονοματα ειτε αν ειναι αγορι ειτε αν ειναι κοριτσι :P:p:p:p


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Λυμπερης ειναι στην οδο Σολωμου {σε βοηθαω Στελιτσα μιας και ειμαι γεννημα θρεμα Μοσχατιωτισσα } και σημερα απο εκει περασα...

Βρε κοριτσια ποτε μαθαινεις το Φυλο του παιδιου?

Κατια εμεις εχουμε ηδη βρει τ'ονοματα ειτε αν ειναι αγορι ειτε αν ειναι κοριτσι :P:p:p:p

:Pκοριτσακι εμεις μαθαμε σιγουρα τι φυλο ειναι στο β επιπεδου..στην αρχη μας ελεγαν κοριτσι με καποια επιφυλαξη αλλα πριν 3 εβδομαδες βεβαιωθηκαμε οτι ειναι αγορακι!!

Link to comment
Share on other sites

ποτε κανεις την Β' επιπεδου εξεταση??? { και τι εξεταση ειναι ?? για πες γιατι ειμαι και λιγο φοβιτσιαρα αν δεν ξερω τι θα μου κανουν δεν το κανω :(:(:(}


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποτε κανεις την Β' επιπεδου εξεταση??? { και τι εξεταση ειναι ?? για πες γιατι ειμαι και λιγο φοβιτσιαρα αν δεν ξερω τι θα μου κανουν δεν το κανω :(:(:(}

την συγκεκριμενη εξεταση θα την ευχαριστηθεις!ειναι ο μεγαλος υπερηχος τηε εγκυμοσυνης και ο γιατρος ελεγχει ολα τα οργανα του μωρου.επισης βλεπεις το μωρο σου σε τρισδιαστατη εικονα!

πριν απο το β επιπεδου ειναι η αυχενικη διαφανεια.παλι υπερηχος που εχει ως σκοπο να ελεγξει την υγεια του μωρου απλα σε αυτον τον υπερηχο κανεις και μια συγκεκριμενη εξεταση αιματος για να δεις αν το μωρακι μου εχει καποια ανωμαλια.

εγω να δεις ποσο φοβιτσιαρα ειμαι!!πηγα να κανω το β επιπεδου και κοντεψα να λιποθυμησω απο το αγχος.:tongue:ποιον γιατρο εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Για την ωρα σας αφηνω , φευγω απο το πατρικο μου { μοσχατο } και παω στον αντρα μου σχολαει να με βρει τουλαχιστον εκει :P:p

φιλακια τα λεμε πιο μετα


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Σακελλαριου Βασιλικη λεγεται και ειναι στο ΙΑΣΩ.

Α οκ με υπερηχο ειναι οκ ;)

Απλα τις ενεσεις δεν μπορω ... πριν 3 ωρες εκανα μια και παλι καλα ειναι η τελευταια απο οτι μου ειπε η γιατρος μου... ουφφφφ... ποναει ακομα η ρουφιανα ομως :mad::-x:-x

τα λεμε σε καμια ωριτσα περιπου ξανα κατια μου


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Σακελλαριου Βασιλικη λεγεται και ειναι στο ΙΑΣΩ.

Α οκ με υπερηχο ειναι οκ ;)

Απλα τις ενεσεις δεν μπορω ... πριν 3 ωρες εκανα μια και παλι καλα ειναι η τελευταια απο οτι μου ειπε η γιατρος μου... ουφφφφ... ποναει ακομα η ρουφιανα ομως :mad::-x:-x

τα λεμε σε καμια ωριτσα περιπου ξανα κατια μου

υπομονη!!!αλλωστε η τελευταια ειναι!!οκ κοριτσακι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω πολυ!!καλα ο μπεμπης σου ειναι απιστευτος οπως φαινεται στη φωτογραφια!!

ουφ!να γεννηθει και ο δικος μου ο βασιλακης(ακομα δεν τον ειδαμε ονομα του δωσαμε ομως:tongue:) να μου φυγει και το αγχος!!:(

Σε ευχαριστώ πολύ. Θα τον δεις και από κοντα. Βασιλάκη τον φωναζω (από τον πεθερό μου) πριν γεννηθει...

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ. Θα τον δεις και από κοντα. Βασιλάκη τον φωναζω (από τον πεθερό μου) πριν γεννηθει...

εγω δυστυχως πεθερο δεν εχω..απο τωρα τον φωναζω με το μελλοντικο του ονομα αλλα μου ειπανε οτι ειναι γρουσουζια..:(εγω παντως εξακολουθω να τον φωναζω βασιλη.

Link to comment
Share on other sites

Ax Kατια μου μην τα ακους αυτά. Θα σε ταράξουν. Γρουσουζιδες ειναι αυτοι που τα λένε. Οτι θέλεις εσυ και ο αντρας σου θα κανετε και σε όποιον αρεσουν. Δικο σας ειναι το παιδι...

Link to comment
Share on other sites

εγω δυστυχως πεθερο δεν εχω..απο τωρα τον φωναζω με το μελλοντικο του ονομα αλλα μου ειπανε οτι ειναι γρουσουζια..:(εγω παντως εξακολουθω να τον φωναζω βασιλη.

Τι εννοεις δεν εχεις πεθερο?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις δεν εχεις πεθερο?

εχει εγκαταλειψει την οικογενεια του εδω και 20 χρονια και δεν μιλανε καθολου..φαντασου οτι εκανε την κινηση ο αντρας μου να τον παρει τηλεφωνο για να τον καλεσει στον γαμο μας αλλα του απαντησε οτι δεν εχει παιδια και να μην τον ξαναενοχλησει..εχει 2 εγγονακια απο την κουνιαδα μου που δεν τα εχει δει ποτε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...