Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

οι στιγμες της ημερας!!!


yasemi

Recommended Posts

Είδες, πολλές φορές εκεί που απελπιζόμαστε έρχεται ο από μηχανής θεός.

Λοιπόν, ελπίζω να ακολουθήσουν κι άλλες, αλλά προς το παρόν η στιγμή της ημέρας είναι ότι πίνω τον καφέ μου χαλλλαρά (Θεσσαλονίκη βλέπετε) και τα μπουμπουκάκια κοιμούνται!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καταπληκτικό θέμα!

Λοιπόν, μέχρι αυτή την ώρα η καλύτερη στιγμή ειναι ο ζεστός μοσχοβολιστός καφές και ότι σερφάρω ιντερνετακι, το μικρό τοσοδούλικο διαλειμματάκι μου από την πολύ δουλειά που με περιμένει!

Link to comment
Share on other sites

η καλυτερη σημερα στιγμη μου μεχρι τωρα ηταν που κοιταγα τον μικρο στα ματια και του συλλαβιζα μα-μα (το κανω μεεεερεςςςςς αυτο :()

κ με κοιταει... χαμογελαει και λεει....

πλιααα....

μπαμπααααα...........

και γελαει κακαρισταααααααααα

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

παει το μπουτι του ! του το μαδησα στις δαγκωνιες:cool:

Link to comment
Share on other sites

η καλυτερη σημερα στιγμη μου μεχρι τωρα ηταν που κοιταγα τον μικρο στα ματια και του συλλαβιζα μα-μα (το κανω μεεεερεςςςςς αυτο :()

κ με κοιταει... χαμογελαει και λεει....

πλιααα....

μπαμπααααα...........

και γελαει κακαρισταααααααααα

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

παει το μπουτι του ! του το μαδησα στις δαγκωνιες:cool:

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ax ! πες μου πως εχεις συνταγη να χαρεις:-D

θα σκασω! (μανταρα το εκανα το τοπικ:rolleyes:sorry yasemi μου)

Δεν νομίζω ότι υπάρχει συνταγή για οτιδήποτε θέλεις να διδάξεις σε ένα παιδάκι...δυστυχώς...αλλά θα του πάρω το κεφάλι...τέλος τα αγγκού και τ ααμπί...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑ!!!!!

Συγνώμη Γιασεμάκι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Η καλύτερη στιγμή της ημέρας: Σήμερα, όταν ο 5χρονος γιος μου με πήρε αγκαλιά και είπε " Αν δεν είχα εσένα θα πέθαινα"!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η καλύτερη της χθεσινής: Tην ώρα που τον είχα αγκαλίτσα (τον μεγάλο) με το μπουρνούζι μετά το μπάνιο του, με αγκαλιάζει σφιχτά και μου λέει: Μανούλα, είσαι η λουλουδένια μου κι όταν μεγαλώσω θα σε παντευτώ!!

Υ.Γ. ΜΙΑ ΠΑΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩ!!! :lol:


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Η πιο ευτυχισμενη στιγμη της ημερας,οταν πηγα το απογευμα και πηρα τον ελεγχο της μικρης,ολα Α το καμαρι μου (μη γελατε κοριτσια,δεν παιζει ρολο η ηλικια) κι εγω καμαρωνα σα γυφτικο σκεπαρνι....

Να τα χαιρομαστε τα ζουζουνια μας:P


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Οι στιγμές της ημέρας είναι οι μέρες της Μεγ. Εβδομάδας και της Διακαινησίμου, όπου λόγω διακοπών ξυπνάω χαλαρά, τρώμε πρωινό όλοι μαζί και γελάμε με τις ατάκες του καθενός. Απόγευμα εκκλησία, όπου συναντούν τους φίλους τους και περνάνε αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε πάει για καφέ με τον άντρα μου και το παιδάκι μου, εκεί που έπαιζε στο τραπέζι με τα παιχνιδάκια του σηκώθηκε από την καρέκλα και ερχόταν προς το μέρος μου όταν η κυρία στο διπλανό τραπέζι του χαμογέλασε και του είπε έλα εδώ (δεν την γνωρίζα και την είδα που το είπε στον μικρό μου προφανώς καλοπροαίρετα) γυρίζει και φωνάζει δυνατά "ποτά ποτέ ποτέ!" " δεν μιλάμε σε ξένους" και έτρεξε κοντά μου και μου είπε "αυτή η κυρία μου είπε να πάω εκεί" (επιτέλους τα μαθήματα που του έκανα έπιασαν τόπο) ένιωσα πολύ περίφανη και επειδή φεύγαμε όταν βγήκαμε έξω και μέχρι να πάμε στο αυτοκίνητο μπορεί να του είπα και 15 μπράβο!


Παναγιώτης 5 χρονών

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...