Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

οι στιγμες της ημερας!!!


yasemi

Recommended Posts

χτες το βραδυ που ενω η κορη μου δεν ξερει τιποτα για την εγκυμοσυνη μου ερχετε και με παιρνει αγκαλια φιλαει την κοιλια μου και μου λεει συντομα θα εχεις μωρακι!!

σοκ εγω!

την αγκαλιασα και την φιλησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χτες το βραδυ που ενω η κορη μου δεν ξερει τιποτα για την εγκυμοσυνη μου ερχετε και με παιρνει αγκαλια φιλαει την κοιλια μου και μου λεει συντομα θα εχεις μωρακι!!

σοκ εγω!

την αγκαλιασα και την φιλησα!!

Αχ Μαρία μου! Αγγελούδια είναι και βλέπουν με τα καθαρά ματάκια τους ό,τι εμείς δεν μπορούμε....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Μαρία μου! Αγγελούδια είναι και βλέπουν με τα καθαρά ματάκια τους ό,τι εμείς δεν μπορούμε....

εχεις δικιο εκεινη την ωρα πραγματικα ενιωσα το αγγιγμα του ΘΕΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

η μικρη μου κορη που μετα απο ενα μαραθωνιο θηλασμο την ακουμπησα στο κρεββατι της κοιμισμενη ανοιξε τα ματια εντρομη με ειδε μου χαμογελασε και ξεραθηκε......ναι η μανα μου ειναιδω....


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Χθες το απόγευμα που ετοιμαζόμασταν να πάμε για το πρώτο υπερηχογράφημα. Ο γιος μου έκλαιγε γιατί δεν ήθελε να σταματήσει το παιχνίδι στο δωμάτιό του και να έρθει μαζί μας. Προσπάθησα να του εξηγήσω ότι η μανούλα έχει πόνο στην κοιλίτσα και πρέπει να πάει στο γιατρό(δεν έχω πει ακόμη τίποτα στα παιδιά για την εγκυμοσύνη μου).Και τότε γυρνάει ο πεντάχρονος μπόμπιρας κλαίγοντας και μου λέει:

, σιγά το πράγμα, κανένα μωρό θα έχεις στην κοιλιά σου και θα σε κλωτσάει!!!!!!":shock:

Αφού μπήκαμε στο αυτοκίνητο είπε:

"Μαμά, ελπίζω να έχεις μωρό εκεί μέσα!!!":shock:

Φσσσσσστ! Μπόνγκ!:cool:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απόγευμα που ετοιμαζόμασταν να πάμε για το πρώτο υπερηχογράφημα. Ο γιος μου έκλαιγε γιατί δεν ήθελε να σταματήσει το παιχνίδι στο δωμάτιό του και να έρθει μαζί μας. Προσπάθησα να του εξηγήσω ότι η μανούλα έχει πόνο στην κοιλίτσα και πρέπει να πάει στο γιατρό(δεν έχω πει ακόμη τίποτα στα παιδιά για την εγκυμοσύνη μου).Και τότε γυρνάει ο πεντάχρονος μπόμπιρας κλαίγοντας και μου λέει:

, σιγά το πράγμα, κανένα μωρό θα έχεις στην κοιλιά σου και θα σε κλωτσάει!!!!!!":shock:

Αφού μπήκαμε στο αυτοκίνητο είπε:

"Μαμά, ελπίζω να έχεις μωρό εκεί μέσα!!!":shock:

Φσσσσσστ! Μπόνγκ!:cool:

α χαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ο γιος σου ειναι απαιχτος!!

και μενα παντως η δικη μου ειπε το κορυφαιο οταν εκανα εμετο χτες και με ειδε..μαμα ο κος εμετουλης πρεπει να βγει λεει το μωρο μας!!χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

α χαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ο γιος σου ειναι απαιχτος!!

και μενα παντως η δικη μου ειπε το κορυφαιο οταν εκανα εμετο χτες και με ειδε..μαμα ο κος εμετουλης πρεπει να βγει λεει το μωρο μας!!χαχαχα!!!

Όλα τα καταλαβαίνουν όλα!!!:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...