Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

κατά φαντασίαν έγκυος;;;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Ζαμιακι τι κανεις;; άντε και εσύ η επόμενη με το καλό!!!! Δεν γράφω γιατί δεν το βρίσκω παντα το θέμα.....

Και εγω το παθαινω αυτο με το θεμα:tongue:

Μαμα82 καλα ειμαι:)εδω στην αναμονη..την αλλη βδομαδα δε περιμενω!!

μακαρι να εχει γινει το θαυματακι μου:)εσυ πως εισαι??το σπορακι σου?

ευχαριστω για τις ευχες σας.κανονικα,βασει περιοδου,επρεπε να ειμαι 7 εβδομαδων και 5 ημερων.αλλα βγαινει κοντα στις 5-6 και κατι εβδομαδων.ειναι το δευτερο παιδι,εχω ενα κοριτσακι απο εξωσωματικη.εντωμεταξυ αλλαξαν πολλα στη ζωη μου(διαζυγιο,νεος συντροφος),οποτε ειμαι πολυ αγχωμενη.

Αρχικα να χαιρεαι το πρωτο σου παιδακι!!!!συγνωμη που θα ρωτησω αλλα τι σε ειχε κανει να κανεις εξωσωματικη?τι προβλημα ειχες?εχεςι περασει πολλα καλη μου απο οτι ειδα..ευχομαι ολα καλα να ειναι στη ζωη σου απο εδω και περα!!η χοριακη αφου αυξανεται απο οσα νωριζω ειναι καλη:)λιγη υπομονη μεχρι να δεις το σπορακι σου!!!!Φυσιολογικα το επιασες αυτο το νινακι?(αν καπου γινομαι αδιακριτη και δεν θελεις μην μου απαντας.)

Link to comment
Share on other sites

zamia,καλημερα.δεν εισαι αδιακριτη.εχω ενα κοριτσακι 7,5 ετων απο εξωσωματικη,λογω προβληματων του τοτε συζυγου.αυτη η συλληψη ειναι φυσιολογικη.ο γιατρος μου ειπε πως μαλλον ειναι καθυστερημενη συλληψη.καναμε σεξ ολο τον μηνα και οχι στις γονιμες μονο.χτες ο γιατρος ειπε πως ειναι καλη η χοριακη.μακαρι τη τριτη που θα παω να δω το σπορακι μου.μακαρι ολα να ειναι καλα.ευχομαι και σε σας τα καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! ολα θα πανε καλα!!!! την τριτη θα δεις και το σπορακι σου και θα ηρεμησεις!!! το αγχος δεν βοηθαει απασχολησε τον εαυτο σου με κατι για να μην το σκεφτεσαι (οσο μπορεις)

Ζαμια σου ευχομαι την αλλη εβδομαδα να μην ερθει και να χεις αλλες επισκεψεις!!! εγω μια χαρα, το μωρακι μου μεγαλωνει σημερα μπηκα και στην 26η!!! ανυπομονω!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

zamia,καλημερα.δεν εισαι αδιακριτη.εχω ενα κοριτσακι 7,5 ετων απο εξωσωματικη,λογω προβληματων του τοτε συζυγου.αυτη η συλληψη ειναι φυσιολογικη.ο γιατρος μου ειπε πως μαλλον ειναι καθυστερημενη συλληψη.καναμε σεξ ολο τον μηνα και οχι στις γονιμες μονο.χτες ο γιατρος ειπε πως ειναι καλη η χοριακη.μακαρι τη τριτη που θα παω να δω το σπορακι μου.μακαρι ολα να ειναι καλα.ευχομαι και σε σας τα καλυτερα.

Δεσπινακι αρχικα δε μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομαι που ηρθε φυσιολογικα αυτη η εγκυμοσυνη!!!Θα δεις ολα καλα θα σου πανε κοπελα μου!!!και θα μας πεις τα ομορφα νεα τη Τριτη!;)

Τι ηλικια εχεις?(αν και γνωριζω πλεον οτι η ηλικια στη συλληψη δε παιζει και ιδιαιτερο ρολο.......)

καλημερα!!! ολα θα πανε καλα!!!! την τριτη θα δεις και το σπορακι σου και θα ηρεμησεις!!! το αγχος δεν βοηθαει απασχολησε τον εαυτο σου με κατι για να μην το σκεφτεσαι (οσο μπορεις)

Ζαμια σου ευχομαι την αλλη εβδομαδα να μην ερθει και να χεις αλλες επισκεψεις!!! εγω μια χαρα, το μωρακι μου μεγαλωνει σημερα μπηκα και στην 26η!!! ανυπομονω!!!

Μαμα82 καλομελετα και ερχεται!!!!!ξερεις τι ειναι???

Διανυεις πολυ ομορφες στιγμες!!!:D

Μακαρι καλη μου να εχω ενα σπορακι και εγω.........!!!!και την αλλη να σας το πω τα καλα μου νεακια;)

Link to comment
Share on other sites

ζαμια μακαρι να εχεις και εσυ σπορακι!!! θα χαρω παρα πολυ!!!!

εμεις εχουμε κοριτσακι!!! μας βγαλαν και φωτογραφιες απο τους υπερηχους και καθε μερα τα κοιταω!!! ειδικα μια φωτογραφια που την βγαλαμε στην β επιπεδου και το μηχανημα ηταν καλυτερο και φαινεται τελεια!!!

ακομη δεν βγηκε και τρελλαθηκαμε!!!

αντε και εσυ με το καλο!!! εχει δημιουργηθει και θεμα με μανουλες οκτωμβριου!! βαλε τα δυνατα σου!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

εχθες ηρθε επισκεψη η φιλη μου με τα διδυμα (δεν ξερω αν θυμασαι) καλα ειχε μια κοιλια τεραστια!!! χαχα ειναι στον 8ο αλλα ο γιατρος φοβαται οτι ασφυκτιουν τα μωρα και μην γινει κατι και εκλεισε ημερομηνια για καισαρικη στις 21/3 δηλαδη σε δυο βδομαδες


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

ζαμια μακαρι να εχεις και εσυ σπορακι!!! θα χαρω παρα πολυ!!!!

εμεις εχουμε κοριτσακι!!! μας βγαλαν και φωτογραφιες απο τους υπερηχους και καθε μερα τα κοιταω!!! ειδικα μια φωτογραφια που την βγαλαμε στην β επιπεδου και το μηχανημα ηταν καλυτερο και φαινεται τελεια!!!

ακομη δεν βγηκε και τρελλαθηκαμε!!!

αντε και εσυ με το καλο!!! εχει δημιουργηθει και θεμα με μανουλες οκτωμβριου!! βαλε τα δυνατα σου!!!

Αχ....μονο στην ιδεα χαζευω καλο μου!!!αχ τι τελεια που βλεπεις την κορη σου!!!!!!!!!!!!!τα ποιο ωραια πραγματα ειναι αυτα!!!!!!

Σε κλωτσαει πλεον το κοριτσι σου!!εεε????τι ηλικια εχεις εσυ μανουλα??;)

εχθες ηρθε επισκεψη η φιλη μου με τα διδυμα (δεν ξερω αν θυμασαι) καλα ειχε μια κοιλια τεραστια!!! χαχα ειναι στον 8ο αλλα ο γιατρος φοβαται οτι ασφυκτιουν τα μωρα και μην γινει κατι και εκλεισε ημερομηνια για καισαρικη στις 21/3 δηλαδη σε δυο βδομαδες

Ναι τη θυμαμαι!!!πολυ μεγαλη δηλαδη??γενικα ειναι ευσωμη η κοπελα?

ειμαι 39 ετων.ας ελπισω να πανε ολα καλα.και συντομα να δω το σπορακι μου

Τι σου ειπα δεν εχει προβλημα η ηλικια??τελεια να σου πανε και σενα Δεσποινακι!!!Προσπαθουσατε καιρο καλο μου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καθυστερησα να γραψω, πεταχτηκα σε μια δουλιτσα εδω κοντα

με κλωτσαει ναι!!! οσο περναει ο καιρος ολο και πιο πολυ!! εγω ειμαι 32 χρονων η κοπελα με τα διδυμα ειναι 38 χρονων και τα επιασε κανονικα, και αυτη και ο αντρας της ειχαν στις οικογενειες διδυμα οποτε ειχαν ιστορικο, δεν ηταν ευσωμη ηταν κανονικη, μεχρι τωρα εβαλε 18 κιλα αλλα για διδυμα νομιζω οτι ειναι μια χαρα, δεν της φαινεται και πολυ τα κιλα γιατι προεξεχει κατα πολυ η κοιλια της!!! χαχα

και αυτη με ενα παιδι αργησαν να συλλαβουν (εναμιση χρονο νομιζω) οποτε επιμενω οτι ολα ειναι σχετικα!!! αυτο το αγχος θα μας φαει.....


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια εχω ένα θεμα που με προβληματιζει..αν ξερετε θελω την βοηθεια σας..εχω 8 μερες καθυστερηση στην 5η μερα εκανα ένα τεστ αλλα βγεικε αρνητικο..την επομενη μερα τι το ηθελα πηρα το ιδιο το τεστ το χρησιμοποιοιμενο κ το ξανα εκανα το παρατησα σε μια γωνια στο μπανιο κ εφυγα κ την άλλη μερα πηγα να το πεταξω το κοιταω κ τι να δω ηταν θετικο τρελαθηκα πηγα αμεσως κ πηρα ένα άλλο τεστ καινουργιο κ το εκανα στην 7η ημερα καθυστερησεις κ βγηκε αρνητικο σημερα το πρωι που το κοιταξα είναι ελαχιστα αχνο θετικο εσεις τι γνωμη εχετε γι αυτό σας ευχαριστω πολύ εκ των προτερων κ συγνωμη αν σας κουρασα με το μεγαλο μου ποστ..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αννα εγώ θα σου λεγα να κανεις μια εξέταση χοριακης για σίγουρα αποτελεσματα επίσης τα τεστ λένε και στις οδηγίες οτι δεν ισχυει το αποτέλεσμα που δείχνει μετα το μισαωρο, επίσης δεν είναι και τόσο αξιόπιστα τα απλα τεστ, το δικο μου έδειξε αρνητικο και τελικά ηταν θετικό!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αννα εγώ θα σου λεγα να κανεις μια εξέταση χοριακης για σίγουρα αποτελεσματα επίσης τα τεστ λένε και στις οδηγίες οτι δεν ισχυει το αποτέλεσμα που δείχνει μετα το μισαωρο, επίσης δεν είναι και τόσο αξιόπιστα τα απλα τεστ, το δικο μου έδειξε αρνητικο και τελικά ηταν θετικό!!!!

καλημερα!!χωρις να θελω να σου δωσω πολλες ελπιδες στα χαμενα....η καλυτερη λυση ειναι η χοριακη...προσωπικα εμενα τ πρωτο τεστ μια μερα πριν την ημερομηνια που περιμενα περιοδο βγηκε αρνητικο και στις 4 μερες καθυστερηση παλι δε φαινοταν πουθενα ροζ γραμμουλα...επειδη κατι με ετρωγε κ ημουν σιγουρη οτι ειχα μεινει εγκυος εκανα χοριακη την ιδια μερα κ βγηκε 133(ηταν πολυ προφατη η συλληψη)...τ τεστ ομως δεν το πεταξα και την επομενη μερα εμφανιστηκε μια πολυ αχνη γραμμουλα ουτε καν ροζ..γκρι θα ελεγα κ μιση σε παχος!!κ ειναι ακομη εκει!!μην τα εμπιστευεσαι καν!!περιμενε μεχρι τ δευτερα αν ειναι κ κανε μια χοριακη...καλα αποτελεσματα ευχομαι!!


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...