Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

κατά φαντασίαν έγκυος;;;


Recommended Posts

καθυστερησα να γραψω, πεταχτηκα σε μια δουλιτσα εδω κοντα

με κλωτσαει ναι!!! οσο περναει ο καιρος ολο και πιο πολυ!! εγω ειμαι 32 χρονων η κοπελα με τα διδυμα ειναι 38 χρονων και τα επιασε κανονικα, και αυτη και ο αντρας της ειχαν στις οικογενειες διδυμα οποτε ειχαν ιστορικο, δεν ηταν ευσωμη ηταν κανονικη, μεχρι τωρα εβαλε 18 κιλα αλλα για διδυμα νομιζω οτι ειναι μια χαρα, δεν της φαινεται και πολυ τα κιλα γιατι προεξεχει κατα πολυ η κοιλια της!!! χαχα

και αυτη με ενα παιδι αργησαν να συλλαβουν (εναμιση χρονο νομιζω) οποτε επιμενω οτι ολα ειναι σχετικα!!! αυτο το αγχος θα μας φαει.....

Τελεια Μαμα!!!πολυ ομορφα θα ειναι!!

Κοιτα να δεις πυ και εμενα εχει η οκογενεια διδυμα!!πωπωπωπωπω..διπλη χαρα διπλος κοπος ομως;)ολα ειναι σχετικα οπως λεςκαι εσυ...μμμμ νομιζω οτι ειναι καλα τα κιλα της που εχει διδυμα..φανταζομαι αυτη τι κλωτσιες τρωει!!!χιχιχιχιχι

Αννα οπως σου ειπαμε και σε ενα αλλο θεμα..το καλυτερο ειναι μια χοριακη;)καλα αποτελεσματα!!περιμενουμε νεα σου;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!! Αννα δεν πειραζει θα ρθει αν το θελετε συντομα!!! αφου εχεις ενα κοριτσακι απολαυσε χωρις αγχος!!!

Ζαμια σε ειδα στον υπνο μου!!! (δεν ειδα βεβαια προσωπο κτλ), ανακοινωνες εγκυμοσυνη!!!! ειχα χαρει πολυ και εδινα τις ευχες μου!! ευχομαι να γινει πραγματικοτητα!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω τελικα αδιαθετησα σημερα..δεν πηραζει καποια αλλη φορα..εχω κ ενα κοριτσακη 2ετων οποτε ολα καλα..

Καλημερα Αννα..θα προσπαθησετε παλι και θα δεις θα εχεις και αλλο νινακι;)

Πολυ ωραια που εχεις ηδη ενα κοριτσακι να το χαιρεσαι!!!Σου ευχομα συντομα να του χαρισεις ενα αδερφακι!!!

καλημερα!!! Αννα δεν πειραζει θα ρθει αν το θελετε συντομα!!! αφου εχεις ενα κοριτσακι απολαυσε χωρις αγχος!!!

Ζαμια σε ειδα στον υπνο μου!!! (δεν ειδα βεβαια προσωπο κτλ), ανακοινωνες εγκυμοσυνη!!!! ειχα χαρει πολυ και εδινα τις ευχες μου!! ευχομαι να γινει πραγματικοτητα!!!

Καλο μου καλημερα!!!με εκανες και γελασα!!!πες μου απλα ακουσες το ονομα ζαμια και μια εγκυμοσυνη??αχ καλουλα μου μακαρι να εχει τρυπωσει το σπορακι μου αυτο το μηνα και να χαρω λιγο....αντε να δουμε...Κυριακη κοντη γιορτη οπως λενε.....;)

Πως εισαι εσυ?????

Link to comment
Share on other sites

τωρα ξαναμπηκα, οχι δεν ακουσα το ονομα σου ,μιλουσαμε λεει στο τηλεφωνο και μου λεγες τα ευχαριστα!!!! εγω σου δινα ευχες και ηταν πολυ ωραια!!! μακαρι να εχει τρυπωσει το σπορακι!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα ξαναμπηκα, οχι δεν ακουσα το ονομα σου ,μιλουσαμε λεει στο τηλεφωνο και μου λεγες τα ευχαριστα!!!! εγω σου δινα ευχες και ηταν πολυ ωραια!!! μακαρι να εχει τρυπωσει το σπορακι!!!

Τι να πω????????????το ευχομαι να βγει αληθινο!!!αν βγει??πηγαινε παιξε και κανενα τζοκερ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,κοριτσια.πηγα χτες για υπερηχο και εκει που δεν εβλεπε τιποτα,ειδαμε εναν σακο που εχει μεγαλωσει και εμβρυικο πολο.μου ειπαν πως μολις ειχε ορατη καρδιακη λειτουργια.θα ξα ναπαω σε δυο εβδομαδες,γιατι ακομα ειναι μικρο.λετε να ειναι ολα καλα μεχρι τοτε?και μονο που μεγαλωσε απο την προηγουμενη εβδομαδα ειναι καλο.ετσι δεν ειναι?συνεχιζω τα φαρμακακια μου και την ξεκουραση μου,οταν μπορω.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο Δεσποινακι!!! συγχαρητηρια!!!!εννοειται πως ολα θα ναι καλα!!! μην σκεφτεσαι χαζα και αγχωνεσαι!!! ξεκουραση οσο μπορεις και καλη αρχη!!! ευχομαι μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

εχει ανοιξει θεμα και με μανουλες οκτωμβριου !!!:D:wink:


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω πολυ κι εγω!!! ανυπομονω να ρθει η ωρα!!! προς στο παρον αρκουμε στις κλωτσιες της μικρης !!! χαχα

ολα καλα θα πανε να μην ανυσηχεις!!! ο αντρας σου τρελλαθηκε απο την χαρα του;;; η μικρουλα σου;;;;


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,κοριτσια.πηγα χτες για υπερηχο και εκει που δεν εβλεπε τιποτα,ειδαμε εναν σακο που εχει μεγαλωσει και εμβρυικο πολο.μου ειπαν πως μολις ειχε ορατη καρδιακη λειτουργια.θα ξα ναπαω σε δυο εβδομαδες,γιατι ακομα ειναι μικρο.λετε να ειναι ολα καλα μεχρι τοτε?και μονο που μεγαλωσε απο την προηγουμενη εβδομαδα ειναι καλο.ετσι δεν ειναι?συνεχιζω τα φαρμακακια μου και την ξεκουραση μου,οταν μπορω.

Δεσποινακι τα νεα σου πολυ ομορφα!!ευχομαι να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη;)

Τι φαρμακα σου εχει δωσει ο ντοκ?θα σε βοηθησει κοπελα η παναγιτσα....θα δεις ολα καλα θα πανε.;)

ζαμιακι τι κανεις;;; ευχομαι να εχεις και εσυ ευχαριστα!!!! αν δεν κανω λαθος δεν περιμενεις στις 15 ε;;;;

Καλη μου μανουλα!!:Dναι 15 αλλα και 16-17........καπου εκει.....αν δε ερθει 15 θα αρχιζω να ελπιζω...μακαρι ναε χω ευχαριστα αυτο το μηνα...αν και οτι εχω μεχρι τωρα ειναι συμπτωματα περιοδου......:(θα δειξει ομως...:)

Link to comment
Share on other sites

ζαμια μην ξεχνας οτι τα συμπτωματα εγκυμοσυνης μοιαζουν πολυ με της περιοδου!!! ας ελπισουμε οτι την ατιμη θα την ξαναδεις μετα απο 9 μηνες!!! να εχεις θετικη σκεψη αλλα ακομα και να μην ειναι αυτον τον μηνα δεν πειραζει θα ειναι τον επομενο!!! περιμενω να μαθω νεα σου και ευχομαι να ρθει σπορακι!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

ζαμια μην ξεχνας οτι τα συμπτωματα εγκυμοσυνης μοιαζουν πολυ με της περιοδου!!! ας ελπισουμε οτι την ατιμη θα την ξαναδεις μετα απο 9 μηνες!!! να εχεις θετικη σκεψη αλλα ακομα και να μην ειναι αυτον τον μηνα δεν πειραζει θα ειναι τον επομενο!!! περιμενω να μαθω νεα σου και ευχομαι να ρθει σπορακι!!!!

Ναι το ξερω οτι μοιαζουν....αλλα και τοοοοοσο ιδια???απορω.....θα δειξει σε λιγες μερες mama82!;)Μακαρι......αλλιως?δεν εχω αλλη επιλογη.πηγαινω στον επομενο;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...