Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σημαίνει "έξτρα χρωμόσωμα marker στο 21"? Άρα πρέπει σε όλα,τα έμβρυα σας να κάνετε προεμφυτευτικο , σωστά?

      Όλα να πάνε καλά!!! 🙏

      Εύχομαι στη διέγερση να έχετε υγιή εμβρυακια!!! 🙏

      Ο λύκος και τα αυτοανοσα επηρεάζουν τόσο πολυ την εξωσωματική???...έχω προδιαθεση στα αυτοανοσα από μικρή λόγω πολλών δεικτών που ανέβαιναν και έπεφταν  αλλά δεν έχει εκδηλωθεί κάτι ακόμα...εκανα αιματολογικες με αιματολογο να δουμε τι γίνεται ...είμαι στη 10η εβδομάδα 

      Τα αυτοάνοσα κάθε άνθρωπο τον επιρεαζουν διαφορετικά. Στην εξωσωματική σε κάποιους ανθρώπους επιρεαζουν πολύ γιατί στην ουσία ο οργανισμός δημιουργεί μια κατάσταση σαν να υπάρχει εχθρός κ δημιουργει μια άμυνα που δεν αφήνει τίποτα να εμφυτεύθει. Δηλαδη βλέπει τα έμβρυα σαν ξένο σώμα Κ δεν εμφυτεύονται ή οδηγεί σε πολλές αποβολές. 

      Απτήν στιγμή που είσαι έγκυος Κ έχεις φτασει μέχρι την 10η εβδομάδα δείχνει ότι οποία προδιάθεση έχεις είναι ανενεργή Κ δεν σε έχει επηρεάσει πουθενά. 

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

ευτυχως δεν ειμαι η μονη τρελη!!!!!!!ομως βρε κοριτσια αφου μεχρι στιγμης ολα πανε καλα και η αναπτυξη σωστη και οι παλμοι, γιατι να παει κατι στραβα?

As mh skeftomaste arnhtika ioulia. Kai emena me exei faei h agwnia Kai den thelw na to pw se kanena an den kanw auxenikh alla h alitheia einai oti prepei na exoume thetiki skepsi. Eidika an den exeis Kai logo na anhsyxeis! Diavaza Kai egw ta pada stin arxi, Kai nomiza oti ta eixa ola. As eimaste sygrathmena aisiodoxes Kai ola kala tha pane....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε?Εγώ μόλις γύρισα είχα πάει με τον καλό μου σε έναν πολύ καλό φίλο μας που γιόρταζε σήμερα περάσαμε πολύ ωραία,αν και εγώ είμαι ψιλοάρρωστη από χτες μου πονάει ο λαιμός :?:-?

Ούτε εμείς έχουμε πει κάτι για την εγκυμοσύνη παρά μόνο σε πολύ στενούς συγγενείς και φίλους ούτε καν στην δουλειά:shock:..Αλλά οι συγγενείς θα το καταλάβουν από τα προσκλητήρια που θα λάβουν χαχαχαχα:tongue::tongue::tongue:..Την Παρασκευή έχω γιατρό επιτέλους και θα δω το σποράκι μου,λογικά θα μου κλείσει ραντεβού και για την αυχενική ε?

Άντε πάω και εγώ σιγά σιγά γιατί δεν θα σηκώνομαι το πρωί,φιλιά καλό βράδυ!!!


HXNKp2.png

zYAup2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!πως περασατε το τριημερο??? εγω ξαπλα...πολυ υπνος.....απο οτι διαβαζω δεν ειμαι η μονη που κανω αγχωτικες σκεψεις για την αυχενικη....και εγω εχω το ραντεβου της αυχενικης συνεχεια στο μυαλο μου!!!!!!!Προσευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι τελους.....Μακαρι να εχουμε ολες μια πολυ καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη....Τον Οκτωβριο να κρατησουμε ολες στην αγκαλια μας τα αγγελουδια μας....και για εκεινες που προσπαθουν ευχομαι να κρατησουν πολυ συντομα και εκεινες τα θαυματακια τους αγκαλια......Να εχουμε μια ομορφη εβδομαδα, που για εμας τις εργαζομενες θα ειναι επειδη ειναι μια μερα λιγοτερη, γιουπιιιιιι!!!!!!!!πολλα φιλια......


T4YJp2.png

Ο μπαμπας και η μαμα ανυπομονουν να ερθεις στη ζωη τους!!!!!!!!σε περιμενουμε....πειρατη μας!!!!!

2013.pngMake a pregnancy ticker

wSStp3.png

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως δεν ειμαι η μονη τρελη!!!!!!!ομως βρε κοριτσια αφου μεχρι στιγμης ολα πανε καλα και η αναπτυξη σωστη και οι παλμοι, γιατι να παει κατι στραβα?

:D τιποτα δεν θα παει στραβα.....ολα καλα θα πανε......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D


T4YJp2.png

Ο μπαμπας και η μαμα ανυπομονουν να ερθεις στη ζωη τους!!!!!!!!σε περιμενουμε....πειρατη μας!!!!!

2013.pngMake a pregnancy ticker

wSStp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Και του χρονου με υγεια και νεα μπεμπακια! Ιουλία μου και εγω την Παρασκευη εχω υπερηχο και συνεχεια σκεφτομαι για παλινδρομη κυηση μιας και το διαβαζω συνεχεια. Ας ελπιζουμε στο καλυτερο!

κοριτσια σας διαβαζω και νομιζω οτι διαβαζω δικα μου μηνυματα....:tongue:

φανταζομαι ολες μας αγχωνομαστε αλλα θα πανε ολα καλα.....θα παμε στους γιατρους μας και θα μας φυγουν τα αγχη και οι φοβοι.....:rolleyes: θα ακουσουμε τις καρδουλες τους και θα ξεχασουμε καθε αγχος....εστω προσωρινα:rolleyes::tongue::oops:

δυστυχως νομιζω οτι η τοση πληροφορηση και γνωση μαλλον κακο μας κανει παρα καλο....εγω αυτο καταλαβα τουλαχιστον για εμενα.....να διαβαζω ποσοστα και ιστοριες κοριτσιων που δυστυχως ειχαν ασχημη καταληξη απο την μια με προφυλασσει και με προετοιμαζει να αντιμετωπισω τα παντα και να γνωριζω τι συμβαινει καθε στιγμη αλλα απο την αλλη με αγχωνει αφανταστα!!!!:oops:


T4YJp2.png

Ο μπαμπας και η μαμα ανυπομονουν να ερθεις στη ζωη τους!!!!!!!!σε περιμενουμε....πειρατη μας!!!!!

2013.pngMake a pregnancy ticker

wSStp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια και απο εμενα. τι κανετε? πως περασατε το τριημερο?

εγω σπιτακι μου στο κρεβατακι μου με το λεκανακι μου και....καταλαβαινετε.

αυτη η αγωνια για την αυχενικη βλεπω μας βασανιζει τις περισσοτερες ε? ενταξει λογικο ειναι να αγχωνομαστε. οσο κι αν μας λενε πως ολα καλα θα πανε η αγωνια και ο φοβος παντα θα υπαρχει. δεν ειναι ευκολο να το παιζουμε ανετες. απλα καλο ειναι να βαζουμε και τις θετικες σκεψεις στο μυαλο μας. ας κανουμε τον σταυρο μας και να εχουμε πιστη και ολα θα πανε καλα.

φιλακια πολλα σε ολες.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Τι κάνετε???

Χάθηκα γιατί φιλοξενούσα φίλους.

Ρε κορίτσια χθες τρελάθηκα στους εμετούς. Αφού από τους πολλούς πλέον βγάζω αίμα!!!:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Για να δούμε θα συνέλθουμε μετά το 1ο τρίμηνο????????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!

ngn μια απο τα ιδια εχω τρελλαθει στον εμετο!!!

παρακαλαω να περασουν γρηγορα αυτοι οι εμετοι γιατι εχω τρελλαθει!!!

εμενα με πιανουν κυριως το απογευμα ουτε γαλα δν μπορω να πιω το βραδυ!!!

στις εξετασεις που εκανα οι τρανσαμινασες βγηκαν ανεβασμενες ο μικροβιολογος μου ειπε οτι ειναι μαλλον απο το πολυ εμετο σας εχει συμβει κατι παρομοιο??

απο τον εμετο το μπεμπε λετε να εχει θεμα?

ngn εκλεισες για αυχενικη???

απο θεσ/νικη καμια βρε κοριτσια ??

annat29


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Τι κάνετε???

Χάθηκα γιατί φιλοξενούσα φίλους.

Ρε κορίτσια χθες τρελάθηκα στους εμετούς. Αφού από τους πολλούς πλέον βγάζω αίμα!!!:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Για να δούμε θα συνέλθουμε μετά το 1ο τρίμηνο????????

ειναι επειδη ερεθιστηκε ο λαιμος μν φοβασαι!!!;)


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

η κουνιαδα μου ειχε πολλους εμετους και ειχε φτασει σε σημειο να βγαζει αιματακι.....δεν ειναι κατι ανησυχητικο....το μπεμπε δεν εχει προβλημα.....δεν παθαινει τιποτα απολυτως....ειναι απολυτα προστατευμενο και ουτε που το καταλαβαινει!!!!!!!!


T4YJp2.png

Ο μπαμπας και η μαμα ανυπομονουν να ερθεις στη ζωη τους!!!!!!!!σε περιμενουμε....πειρατη μας!!!!!

2013.pngMake a pregnancy ticker

wSStp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το ξέρω κορίτσια οτι δεν είναι κάτι. Έβγαζα και στον γιο μου αιματάκι από τους πολλούς εμετούς.

Τι θα κάνουμε βρε κορίτσια? Πως θα αντέξουμε με τέτοια εξάντληση????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σας καταλαβαίνω απόλυτα με τους εμετούς..........:(:(

6-7 τους έχω στανταρ κάθε μέρα απο το πρωί που θα ξυπνήσω.

Δοκίμασα και τα χάπια.Με πιάνουν για λίγες ώρες αλλά μου νομίζω οτι μου φέρνουν φούσκωμα.Παίρνω 1 μέρα παρά μέρα γιατί ούτε το φούσκωμα παλεύεται.......

Έχω αγανακτήσει πλέον.

Annat εγώ Θεσ/νικη θα γεννήσω(με το καλό) και εκεί θα κάνω αυχενική.

Λογικά στην Ψαρρά.Στις 28 μάλλον θα πάμε στο γιατρό και τότε θα κανονίσουμε για αυχενική.Ελπίζω να βρω ραντεβού:?


fxwxp2.png

EKLUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σας καταλαβαίνω απόλυτα με τους εμετούς..........:(:(

6-7 τους έχω στανταρ κάθε μέρα απο το πρωί που θα ξυπνήσω.

Δοκίμασα και τα χάπια.Με πιάνουν για λίγες ώρες αλλά μου νομίζω οτι μου φέρνουν φούσκωμα.Παίρνω 1 μέρα παρά μέρα γιατί ούτε το φούσκωμα παλεύεται.......

Έχω αγανακτήσει πλέον.

Annat εγώ Θεσ/νικη θα γεννήσω(με το καλό) και εκεί θα κάνω αυχενική.

Λογικά στην Ψαρρά.Στις 28 μάλλον θα πάμε στο γιατρό και τότε θα κανονίσουμε για αυχενική.Ελπίζω να βρω ραντεβού:?

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!

Και εγώ παίρνω χάπια γιατί χωρίς αυτά θα έκανα καμιά 15ρια. Φούσκωμα όμως ευτυχώς δεν μου προκαλούν.

Και εγώ ώρες ώρες αγανακτώ αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο!!!:(:(:(:(:(:(:(:(


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!

Και εγώ παίρνω χάπια γιατί χωρίς αυτά θα έκανα καμιά 15ρια. Φούσκωμα όμως ευτυχώς δεν μου προκαλούν.

Και εγώ ώρες ώρες αγανακτώ αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο!!!:(:(:(:(:(:(:(:(

Έτσι ακριβώς........δεν έμεινε τίποτα άλλο να κάνουμε:(:(

Απλά νομίζω οτι δεν έχω άλλη υπομονή.......απελπισία νιώθω......

Να δω πότε θα χαρώ γι'αυτήν την εγυμοσύνη.....περίπου 1 χρόνο προσπαθούσαμε και τώρα δεν μπορώ να χαρώ γιατί νιώθω συνέχεια άρρωστη:(:(

Τελικά νομίζω οτι ο οργανισμός μου έγινε πολύ ευαίσθητος στα φάρμακα.Παλιά δεν είχα κανένα πρόβλημα με οτι και έπινα απο χάπια ή σιρόπια.Τώρα δεν δεχεται τίποτα το στομάχι μου.

Γέρασα μου φαίνεται χαχχαχα


fxwxp2.png

EKLUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...