Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Για να μην στο προτείνει μήπως δεν είσαι κατάλληλη περίπτωση για φυσικό???Δεν ξέρω λέω απλά.Μπορείς όμως να το πετάξεις εσύ την επόμενη φορά που θα πας και να δεις τι θα σου πει.

Δεν ξερω ρε Ρουμπι.Αλλα πραγματικα εμενα τωρα ειναι αλλος ο πονος μου.Δεν με νοιαζει αν θα κανω φυσικο ή οτιδηποτε αλλο.Αφου δεν εχω δοκιμασει καν με φαρμακα γτ να κανω φυσικο;Πρωτα απο ολα δεν εχουμε τοσο σπερμα στη καταψυξη.Και ακομα κι αν ηταν να κανω δεν ξερω ανα μπορουσα να κανω πολλους κυκλους γτ μας κοστιζει κι αυτο εξτρα.Και καθε φορα θα θελει επεξεργασια(την οποια θα πληρωνουμε) και αν δεν εχω ωαριο θα πηγαινει χαμενο το σπερμα(το οποιο πληρωσαμε για να καταψυξουμε)....


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια

Σημερα εμαθα μια που τη θεωρουσα φιλη μου εσκαβε το λακο καθοτανκ ελεγε οτι δεν μπορω να κανω παιδια κ οτι θα μεινω ατεκνη. Την πηρα φυσικα τηλ σιγα μην την αφηνακφυσικα δεν το παραδεκτηκε μεχρι στα παιδια της ορκιστηκε αλλα ειναι μαθημενη απορω πως μπρουν κ ορκιζοντε στα παιδια τους

κορίτσι μου τα έχουμε ξαναπεί....σε αυτούς τους ανθρώπους απλά γυρίζουμε την πλάτη...απλά...;);)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια

Σημερα εμαθα μια που τη θεωρουσα φιλη μου εσκαβε το λακο καθοτανκ ελεγε οτι δεν μπορω να κανω παιδια κ οτι θα μεινω ατεκνη. Την πηρα φυσικα τηλ σιγα μην την αφηνακφυσικα δεν το παραδεκτηκε μεχρι στα παιδια της ορκιστηκε αλλα ειναι μαθημενη απορω πως μπρουν κ ορκιζοντε στα παιδια τους

τραγικό!!!!!!!!!!!!!!! για ποιον λόγο να το κάνει αυτό η φίλη σου???????


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια

Σημερα εμαθα μια που τη θεωρουσα φιλη μου εσκαβε το λακο καθοτανκ ελεγε οτι δεν μπορω να κανω παιδια κ οτι θα μεινω ατεκνη. Την πηρα φυσικα τηλ σιγα μην την αφηνακφυσικα δεν το παραδεκτηκε μεχρι στα παιδια της ορκιστηκε αλλα ειναι μαθημενη απορω πως μπρουν κ ορκιζοντε στα παιδια τους

Μα καλά ρε παιδιά δεν έχει ο κόσμος με τι να ασχοληθεί και κάνει κουτσομπολιά για το αν είμαστε έγκυες ή όχι???Τόσο σκατά είμαστε τελικά???Δεν μπορώ να το πιστέψω.Ειδικά εσένα σου έχουν συμβεί διάφορα κουλά τέτοιου είδους.Θυμάμαι την άλλη φορά με το σημείωμα!!!Ήμαρτον πια!!!

Χέστην κοριτσάρα μου!!!!Ας λένε ό,τι θέλουν.Εμείς μια φορά μωρά θα κάνουμε και ο καθένας να ασχολείται με το σπίτι του!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ρε Ρουμπι.Αλλα πραγματικα εμενα τωρα ειναι αλλος ο πονος μου.Δεν με νοιαζει αν θα κανω φυσικο ή οτιδηποτε αλλο.Αφου δεν εχω δοκιμασει καν με φαρμακα γτ να κανω φυσικο;Πρωτα απο ολα δεν εχουμε τοσο σπερμα στη καταψυξη.Και ακομα κι αν ηταν να κανω δεν ξερω ανα μπορουσα να κανω πολλους κυκλους γτ μας κοστιζει κι αυτο εξτρα.Και καθε φορα θα θελει επεξεργασια(την οποια θα πληρωνουμε) και αν δεν εχω ωαριο θα πηγαινει χαμενο το σπερμα(το οποιο πληρωσαμε για να καταψυξουμε)....

Makari na kaneis arketa oaria k na petixeis !!! Sou to euxome mesa apo tin kardia mou !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

μη με φωνάζεις εμένα...:evil::evil::evil::D:D:tongue::tongue:

Μιλαει και το ρολο κοτοπουλο.

Μα αρχισε μια επιμονη συζητηση περι φυσικου.Εγω δεν εχω κανει τιποτα ακομα κι εχω τον πονο μου....


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσο κοστίζουν αυτά τα πράγματα ούτε είμαι εγώ κατάλληλη να τα κοστολογίσω,αλλά το χωρίς απόδειξη με εκνευρίζει αφόρητα.Γιατί χωρίς απόδειξη???Δεν πήρε κάποια χρήματα???Ας έκοβε για αυτά που πήρε.Ας έκοβε έστω ένα ποσό.Τα παίρνω με αυτές τις κωλοπρακτικές τους!!!Sorry κιόλας για την έκφραση!!!!

ελα ντε?????? πεστα ρε κορίτσι.......


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ειχα βαπτιση κ μετα πηγα για καφεδακι απο το πρωι γυριζω κ ειμαιπτωμα

Γερασα κ κουραζομε ακομα κστη βολτα

Άντε καλέ που γέρασες!!!Τι να πω εγώ τότε???Μην λες τέτοια εδώ μέσα!!!Χιχιχιχιχι!!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μιλαει και το ρολο κοτοπουλο.

Μα αρχισε μια επιμονη συζητηση περι φυσικου.Εγω δεν εχω κανει τιποτα ακομα κι εχω τον πονο μου....

Εννοείται πως πρωτα θα δοκιμάσεις την τύχη σου με διέγερση κ μετά...... βλέπεις.... προχώρα εσύ.....;)


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια

Σημερα εμαθα μια που τη θεωρουσα φιλη μου εσκαβε το λακο καθοτανκ ελεγε οτι δεν μπορω να κανω παιδια κ οτι θα μεινω ατεκνη. Την πηρα φυσικα τηλ σιγα μην την αφηνακφυσικα δεν το παραδεκτηκε μεχρι στα παιδια της ορκιστηκε αλλα ειναι μαθημενη απορω πως μπρουν κ ορκιζοντε στα παιδια τους

Pw pw ti vlakes vre file !!! Oust apo edw !!! Xorio !!!

Vre Linaki min asxolise me auta se parakalwwwww !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

τραγικό!!!!!!!!!!!!!!! για ποιον λόγο να το κάνει αυτό η φίλη σου???????

Δυστηχως εδω ειναι μικρη κοινωνια κκατακρινουν κ σχολιαζουν τα παντα.

Μου εχουν κρεμασει την ταμπελιτσα ατεκνη ετσιμουερχετε να φυγω απο τονησι


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Μιλαει και το ρολο κοτοπουλο.

Μα αρχισε μια επιμονη συζητηση περι φυσικου.Εγω δεν εχω κανει τιποτα ακομα κι εχω τον πονο μου....

εγω δεν επέμενα...απλά λέω....δεν ξέρω...δεν ξαναμιλάω..:evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...