Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Στις περισσότερες το είπα (ότι είμαι έγκυος)..... δεν έλεγα το τι κάνω (με εξωσωματικές...εννοώ τις λεπτομέρειες γιατί γενικά ήξεραν ότι τρέχω με αυτά) κ η απάντηση τους ήταν "είδες??? τώρα που χαλάρωσες κ ήσουν ήσυχη ότι δεν θα μείνεις έγκυος ποτέ έμεινες!!!!!! ξεαγχώθηκες!!!!!!!" :shock::shock::shock:

χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατάλαβα!!!Νομίζουν ότι είχαν δίκιο κιόλας!!!!Ελπίζω τουλάχιστον ανάμεσα στην επίδειξη που κάναν ότι είχαν δίκιο να σου ευχήθηκαν για το θαυματάκι σου.

Αυτές τις μακακίες τις λέει και η πεθερά μου παρ'ότι ξέρει ότι αντιμετωπίζουμε πρόβλημα.Έλεγε "είδες πήγαινες για εξωσωματική και σου έφυγε το άγχος και έμεινες τελικά"

Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ρε Ρουμπι.Αλλα πραγματικα εμενα τωρα ειναι αλλος ο πονος μου.Δεν με νοιαζει αν θα κανω φυσικο ή οτιδηποτε αλλο.Αφου δεν εχω δοκιμασει καν με φαρμακα γτ να κανω φυσικο;Πρωτα απο ολα δεν εχουμε τοσο σπερμα στη καταψυξη.Και ακομα κι αν ηταν να κανω δεν ξερω ανα μπορουσα να κανω πολλους κυκλους γτ μας κοστιζει κι αυτο εξτρα.Και καθε φορα θα θελει επεξεργασια(την οποια θα πληρωνουμε) και αν δεν εχω ωαριο θα πηγαινει χαμενο το σπερμα(το οποιο πληρωσαμε για να καταψυξουμε)....

Έτσι όπως το λες έχεις δίκιο.Στο επόμενο κύκλο λοιπόν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μιλαει και το ρολο κοτοπουλο.

Μα αρχισε μια επιμονη συζητηση περι φυσικου.Εγω δεν εχω κανει τιποτα ακομα κι εχω τον πονο μου....

Eipa tin gnomi mou k auto pou tha ekana egw k sorry an fanike oti se piezo !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως εδω ειναι μικρη κοινωνια κκατακρινουν κ σχολιαζουν τα παντα.

Μου εχουν κρεμασει την ταμπελιτσα ατεκνη ετσιμουερχετε να φυγω απο τονησι

μα τι λες τώρα???? είναι δυνατόν??? :shock: αυτά δεν γίνονται..... που ζούμε??? σε νησί μένεις?? είναι μικρο?? πόσο καιρό προσπαθείς για παιδί?? πόσο χρονών είσαι?? εεεεεε....συγνώμη για τις ερωτήσεις μου, αλλά φούντωσα τώρα.....


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω σας αφήνω...γιατί με νευρίασε η ροζαλίντα...:evil:
Κι εγω παω.Καληνυχτα κοριτσια!

που πάτε ρε τρελάρες??? μόνες τα λέτε μόνες σας θυμώνετε????? :rolleyes:

αφήστε τα χαζά σας.............


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως εδω ειναι μικρη κοινωνια κκατακρινουν κ σχολιαζουν τα παντα.

Μου εχουν κρεμασει την ταμπελιτσα ατεκνη ετσιμουερχετε να φυγω απο τονησι

Σιγά μην φύγεις εσύ!!!Να φύγουν αυτοί αν δεν τους γουστάρει!!!Εσύ θα κάνεις τη δουλειά σου και μην ασχολείσαι με τέτοιους ανθρώπους.Δεν έχουν καμία αξία!!!!Καμία!!!!Και να σου πω και τη γνώμη μου αν μου επιτρέπεις???Κακώς την πήρες τηλέφωνο.Τέτοιοι άνθρωποι απλά δεν αξίζουν ούτε το σάλιο σου την ώρα που τους μιλάς.Άσε που αν σε βλέπουν να στεναχωριέσαι και να ζητάς το λόγο θα λένε περισσότερα!!!

Εσύ συγκεντρωμένη στην προσπάθειά σου και το μωράκι σου έρχεται κοπελάρα μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...