Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      • Μου αρέσει 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια καλησπέρα!!!Κάνω δουλειές στο σπίτι και δεν προλαβαίνω καθόλου.Έχει αναλάβει και ο άντρας δράση γιατί δεν γίνεται αλλιώς,θα πιάσουμε αράχνες.Έτσι ανάμεσα σε μαγείρεμα και σιδέρο είπα να σας πω μια καλησπέρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια καλησπέρα!!!Κάνω δουλειές στο σπίτι και δεν προλαβαίνω καθόλου.Έχει αναλάβει και ο άντρας δράση γιατί δεν γίνεται αλλιώς,θα πιάσουμε αράχνες.Έτσι ανάμεσα σε μαγείρεμα και σιδέρο είπα να σας πω μια καλησπέρα!!!

Γεια σου Ρουμπι!!!!!!!!Καλα οταν διαβασα στην αρχη τι εγραψες νομιζα οτι ελεγες θα κρεμασουμε αραχνες:tongue:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα!!!Κάνω δουλειές στο σπίτι και δεν προλαβαίνω καθόλου.Έχει αναλάβει και ο άντρας δράση γιατί δεν γίνεται αλλιώς,θα πιάσουμε αράχνες.Έτσι ανάμεσα σε μαγείρεμα και σιδέρο είπα να σας πω μια καλησπέρα!!!

Ασε τις δουλειές και στρώσου να πούμε καμιά κουβέντα...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το χαπι για το σακχαρο(σαν καλη γριουλα που ειμαι).Της χοληστερινης και της πιεσης τα παιρνω το μεσημερι χαχαχαχαχ:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λες να παίρνεις το ίδιο με τον πεθερό μου...θα το δω αυριο...

Θες να σου γράψω κανα κουτί να σου το κάνω δώρο?:tongue::tongue::tongue:


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ασε τις δουλειές και στρώσου να πούμε καμιά κουβέντα...

Τελειώνω σε λίγο και με το σίδερο και έρχομαι.Αν το αφήσω τώρα δεν πρόκειται να το κάνω και θα πάμε γυμνοί αύριο στη δουλειά.Ειδικά ο άντρας μου δεν έχει πουκάμισο να φορέσει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λες να παίρνεις το ίδιο με τον πεθερό μου...θα το δω αυριο...

Θες να σου γράψω κανα κουτί να σου το κάνω δώρο?:tongue::tongue::tongue:

Σιγα 2 ευρω εχουν:tongue::tongue::tongue:Καμια ταινια φερε για δωρο :lol::lol::lol:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Τελειώνω σε λίγο και με το σίδερο και έρχομαι.Αν το αφήσω τώρα δεν πρόκειται να το κάνω και θα πάμε γυμνοί αύριο στη δουλειά.Ειδικά ο άντρας μου δεν έχει πουκάμισο να φορέσει!!!

Σεξυ εμφανιση αυριο!!!:cool::cool:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...