Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Δεν το ξέρεις μπορεί να σε κερδίσει και να πας σε αυτόν στο τέλος...βέβαια ο γλυκούλης είναι ένας...χιχιχιχι

έμειναν πολλές έγκυες μαζί του:D...θα πάω να δω..τι ψάρια θα πιάσω....είναι στο γέννεσις...και δεν μου αρέσει το κέντρο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έμειναν πολλές έγκυες μαζί του:D...θα πάω να δω..τι ψάρια θα πιάσω....είναι στο γέννεσις...και δεν μου αρέσει το κέντρο...

Ενα ραντεβού δεν είναι κακό...καλά κάνεις..


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΙΚΡΕΣ ΜΟΥ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΕΣ...!!!!!!!:P:p:p:p:p

Καλημέρα.

Τηρώντας τον λόγο μου που πάντα τον κρατάω και επειδή δεν έχω μάθει να λεω ψέματα σας λέω πως σήμερα ξεκινάω. Θα κάνω την 1η ένεση.

ΛΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ....ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ..!!!!!!!!!!!:P;)

Ήρθε η Αλέκα...αύριο ξεκινάω...

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ..!!!:P;)

Περιμένω τους νονους του μικρου. Βασικά θα γίνω κακιά αλλά θα το πω. Το παλικάρι που βαφτισε τον γιο μου και ειναι φιλος του άντρα μου είναι πολύ καλό αλλά ρε παιδιά τη γυναικα του δεν την αντέχω και το πρόβλημα είναι οτι και τα παιδιά τους εχουν κανταντησει ανυπόφορα... αν τα μεγαλώνει η υστερικιά τι περιμένεις...Θα ερθουν τωρα εδω και θα πρεπει να τρεχω απο πισω τους γιατι ειναι τόσο περιορισμενα στο σπίτι τους που σε ξένο χωρο ξεσαλώνουν...

ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ..!!!!!!:D:D

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΣΒΗΣΕΙΣ ΤΑ ΚΕΡΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ..!!!!!:P;)

images?q=tbn:ANd9GcTWWsk-vubrMUm7UxEzLjoJASrwEb94P_BicsGKoJ2tmFdEc49CEA


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

άρρωστη...είναι η μόρφω...:evil::evil:

ΜΟΡΦΑΚΙ ΜΟΥ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΨΥΧΗ ΜΟΥ..!!!!!!!;);)

έμειναν πολλές έγκυες μαζί του:D...θα πάω να δω..τι ψάρια θα πιάσω....είναι στο γέννεσις...και δεν μου αρέσει το κέντρο...

ΜΠΡΑΒΟ, ΝΑ ΠΑΣ ΜΟΡΦΩ ΜΟΥ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ..!!!!!:P:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σορρυ κορίτσια, ηρθαν οι επισκέψεις μου. Λοιπόν μετά την κηλη θα εμενα εγκυος δεν θα φοβομουν. Μετά την καισαρικη θα περιμενα ...οπως εγινε αλλωστε. Η γιατρος μου ειχε πει ενα χρονο αλλά ο εξωσωματικός μου ειπε οτι θεωρητικά σε 3 μηνες ειναι οκ αλλά γενικα δινουν ολοι οι γιατροι ενα μινιμουμ 6 μηνων. Δεν εχω μεγάλη τομη, αλλα δεν ειναι και μικρη, περίπου 3-4 εκτατοστα τωρα που τεντωθηκε και λιγο ισως 5!!!

αντε καλά να περάσετε ... και πες σε αυτήν να προσέχει τα παιδιά της ...

βρε εντάξει...απλά με το φτέρνισμα και τον βήχα ταράζεται η κοιλιά μου...και δεν θέλω...

μην φοβάσαι οι πρώτες μέρες είναι επικίνδυνες ... τώρα μόνο βάρη πρέπει να προσέχεις και όχι πολύ σκύψιμο και τέντωμα ...


url]
Link to comment
Share on other sites

λένε οτι είναι πολύ καλός...τώρα ήρθε απο Βρυξέλλες..αν δεν κάνω λάθος....αχ ρε συ δεν θυμάμαι το όνομά του...εδω στο κορδελιό έχει ιατρείο...και παίρνει 20?...τον ξέρεις;
έμειναν πολλές έγκυες μαζί του:D...θα πάω να δω..τι ψάρια θα πιάσω....είναι στο γέννεσις...και δεν μου αρέσει το κέντρο...

οχι δεν τον ξέρω ... αυτός που ανέφερα είναι νομίζω στην Περαία ... πάνε δες τον, ποτέ δεν ξέρεις ... δεν έχεις να χάσεις κάτι ...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΙΚΡΕΣ ΜΟΥ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΕΣ...!!!!!!!:P:p:p:p:p

ΛΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ....ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ..!!!!!!!!!!!:P;)

γεια σου λολιτσα μου, σε ευχαριστώ... και σε σένα όλα να πάνε καλά και να μην αγχώνεσαι να δεις θα βρεθεί το-α μωράκι-α σίγουρα, πότε πας τώρα ??


url]
Link to comment
Share on other sites

Ανίτα σε ευχαριστώ πάρα πολύ...

Πότε πας για ωο????

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΠΕΜΠΤΗ, ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ....ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΩΣΤΕ.!!

ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.??

ΣΟΥ ΕΧΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΕΚΠΛΗΞΗ..!!!:P:p;);)


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΠΕΜΠΤΗ, ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ....ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΩΣΤΕ.!!

ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.??

ΣΟΥ ΕΧΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΕΚΠΛΗΞΗ..!!!:P:p;);)

Αγάπη το θέλω πολύ να βρεθούμε αλλά πρέπει να πέσει μέρα που θα είμαι και εγώ Αθήνα...τώρα με τα πάνω κατω θα μου είναι δύσκολο να έρθω και μια μέρα ακόμα...

Ξέρεις ποια μέρα θα έρθεις???


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν τον ξέρω ... αυτός που ανέφερα είναι νομίζω στην Περαία ... πάνε δες τον, ποτέ δεν ξέρεις ... δεν έχεις να χάσεις κάτι ...

γεια σου λολιτσα μου, σε ευχαριστώ... και σε σένα όλα να πάνε καλά και να μην αγχώνεσαι να δεις θα βρεθεί το-α μωράκι-α σίγουρα, πότε πας τώρα ??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ...!!!!!!!!;);)

ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΥΠΕΡΗΧΟ..!!!!!!!:P:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια σας χαιρετώ πάω μια βολτίτσα...

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΛΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΝΑΙ..???

Αγάπη το θέλω πολύ να βρεθούμε αλλά πρέπει να πέσει μέρα που θα είμαι και εγώ Αθήνα...τώρα με τα πάνω κατω θα μου είναι δύσκολο να έρθω και μια μέρα ακόμα...

Ξέρεις ποια μέρα θα έρθεις???

ΕΓΩ Ή ΤΡΙΤΗ Ή ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΥΡΙΑΚΗ.!!!!

ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑ, ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ...!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΔΩ..!!!!! ΕΣΥ ΘΑ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΑΘΗΝΑ.????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ Ή ΤΡΙΤΗ Ή ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΥΡΙΑΚΗ.!!!!

ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑ, ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ...!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΔΩ..!!!!! ΕΣΥ ΘΑ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΑΘΗΝΑ.????

Εντάξει τότε...αν μείνεις τόσο σίγουρα θα βρεθούμε μια μέρα...

Θα ξέρω αυριο σίγουρα να σου πω...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τότε...αν μείνεις τόσο σίγουρα θα βρεθούμε μια μέρα...

Θα ξέρω αυριο σίγουρα να σου πω...

ΑΧ, ΤΙ ΩΡΑΙΑ..!!!!!!!!!:P:p

ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ, ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ..!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ.!!!!!!!!!;);)


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...