Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Αχ κορίτσι μου το για πότε μεγάλωσαν ούτε που το καταλαβα και γω!!

      Εγώ συνελαβα φυσιολογικά μετά από 3 διεγερσεις και εξωσωματικες στις οποίες μετά βίας μου έμενε ένα έμβρυο για νσ μεταφέρω(τα καλά της επαρχίας και του δημοσίου νοσοκομείου). Στο τέλος μετά από την τρίτη τελευταία εξωσωματικη όταν έμεινα φυσιολογικά έγκυος και παλινδρομησε είπα θα κάνω μια προσπάθεια σε κέντρο της Αθήνας αλλά με πρόλαβε ο μικρός!!!!

      Οπότε δεν έχω κανένα έμβρυο και να σου πω την αλήθεια μου δε νομίζω ότι έχω τις ψυχικές αντοχές για να μπω πάλι σ'αυτη τη διαδικασία και εγώ και ο σύζυγος!!

      Όταν γεννήθηκε ο μικρός είχα πει σ'ευχαριστω Θεέ μου που μου έφερες τον μικρό, τώρα όσο περνάει ο καιρός σκέφτομαι ότι θέλω ένα αδερφάκι για τν μικρούλι για να μην είναι μόνος του μεγαλώνοντας, αλλά έχουμε πει αν  μας κάτσει φυσιολογικά, που το θεωρώ πολύ πολύ δύσκολο γιατί περνάει και ο καιρός και κοντεύω τα 40!!!

      Εν τω μεταξυ θυμάμαι ότι στην εγκυμοσυνη σου έκανες καθε μέρα εμετό και γενικά δεν πρέπει να πέρασες πολύ καλα!!Σου βγάζω τκ καπελο!!!Τι είμαστε εμείς οι μανάδες, τι περνάμε για να φέρουμε στη ζωή αυτά τα μικροσκοπικά πλασματακια σε πρώτη φάση!!Χαρά στο κουράγιο σου❤️!!

      Ναι έκανα εμετούς μέχρι την ημέρα που γέννησα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έπαθα υπερεμεση και δεν νοσηλεύτηκα🙂 Είχα πάθει και οξεία τενοντίτιδα στο ένα χέρι και ήπια στο άλλο, ήμουν με νάρθηκα τους τελευταίους 3μηνες,ήταν δύσκολο.Λογω των ορμονών και αυτό όπως μου είχε πει ο ορθοπεδικός🤷

      Αχ εχουμε και ίδια ηλικία βλέπω και εγώ 39 είμαι και είπα πως αν είναι να κανω κ άλλο μωράκι, τώρα είναι η στιγμή,γιατί με χαμηλή ΑΜΗ και γενικά με όχι καλή ανταπόκριση στα φάρμακα,δεν έχω και πολλά περιθώρια. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσεις κ άλλο παιδάκι αν το θέλεις και να έχεις κάθε ευτυχία! Το αξίζεις 🥰Εφόσον έμεινες φυσιολογικά έγκυος μια φορά,γιατί όχι και μια δεύτερη?Όλα είναι πιθανά 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Ναι.Ελπίζω να τελειώσει σύντομα αυτό,αλλά θα δούμε.Δεν ξέρω ακόμα!!!

αντε ρε νάντι....να τελειώνει...τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι την κυριακή....κοριτσάρα σε αφήνω....να πας να ξεκουραστείς και εσυ....φιλάκια...καλή ξεκούραση.....

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε νάντι....να τελειώνει...τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι την κυριακή....κοριτσάρα σε αφήνω....να πας να ξεκουραστείς και εσυ....φιλάκια...καλή ξεκούραση.....

Φιλάκια κοριτσάκι!!!Φεύγω και εγώ να κάνω μπανάκι και να πάω να ξαπλώσω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καρδούλες μου καλημέρα!

Ξημέρωσε μια μέρα ηλιόλουστη που εύχομαι λίγο να μας γεμίσει αισιοδοξία και ελπίδα.....

τα νέα μας δεν ειναι καλά.... για μια ακόμη φορά.... ντανιέλα μου είσαι δυνατό παιδί εσύ.... μην αφήσεις μια ακόμα κακοτοπιά να σε λυγίσει....

Κορίτσια εγώ δεν πιστεύω ούτε στη γλωσσοφαγιά ούτε στην αρνητική ενέργεια.... πιστεύω ότι η παρέα μας, η φιλία μας, η απρόσμενη αγάπη και συμπαράσταση που βρήκαμε η μία στην άλλη είναι η απόλυτα θετική ενέργεια και τίποτα και κανένας δεν έχει τη δύναμη ούτε καν να προσπαθήσει να το επηρεάσει αυτό....

Δυστυχώς πολλές από εμάς είμαστε "δύσκολες" περιπτώσεις οπότε τα αρνητικά είναι μέσα στο πρόγραμμα.... πιστεύω όμως πως θα έρθουν και τα θετικά... ήδη έχουμε το σόλωνα και τον κλεάνθη... τον αγόραρο της λαμπρινής.... τα ζουζούνια της νέλλης... περιμένουμε το δημητράκη μας.... το πιστεύω μέσα από την ψυχή μου ότι και οι υπόλοιπες σε λίγο θα λέμε για τις εγκυμοσύνες μας...

σας αγαπώ πολύ πολύ....


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου, οποία διαβάσει το μήνυμα μου, παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου.......

Είτε με πμ, είτε με Facebook, είτε στο κινητό.

Έχω κάτι που μπορεί να ενδιαφέρει κάποιες κοπέλες.

Σμουτς.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, οποία διαβάσει το μήνυμα μου, παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου.......

Είτε με πμ, είτε με Facebook, είτε στο κινητό.

Έχω κάτι που μπορεί να ενδιαφέρει κάποιες κοπέλες.

Σμουτς.

δημητρούλα μου...γιατί δεν κοιμάσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σάς όμορφες,

Νέλλυ μου συγχαρητήρια για τα μωρακια σου! Να ναι καλότυχο και υγιή. Σου εύχομαι να έχεις πολλλλλη υπομονή κουράγιο και δύναμη να τα μεγαλώνεις. Εσύ που έχεις και αλλο μωρο θα ειναι ακόμη πιο challenging... Ελπίζω να ειναι εύκολα και καλόβολα μωρακια να μη σε δυσκολευψουν πολυ:D.

Νταντάκι μου, λυπήθηκα πολυ με τα νέα σου. Τι να πω... Ειμαι δίπλα σου και γω ότι χρειάζεσαι. Σου στελλω μια μεγάλη αγκαλιά.

Σε όλες τις υπόλοιπες στελλω πολλά φιλάκια. Χάρηκα που έχετε χειμερινή ατμόσφαιρα! Εμείς είχαμε απλά πρωτοβρόχια και μετα επανηλθαμε στο ηλιόλουστος σκηνικό!

Χχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστινάκι μου γλυκό καλημέρα.Βλέπω την ώρα που γράφεις και φαντάζομαι πως σηκώθηκες για τα μωρά!!!!Ελπίζω όλα να είναι καλά με τα κουκλάκια σου και να κουράζεσαι λίγο λιγότερο.Τι κάνουν τα μικράκια σου???Πήρε βάρος τελικά ο μικρός???Σου στέλνω πολλά φιλιά για σένα και τα αγοράκια σου!!!!

Δημητρούλα θα σου τηλεφωνήσω!!!!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...