Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!!!

Είμαι εδώ και θα εξακολουθήσω να δίνω το παρόν όσο πιο συχνά μπορώ γιατί πολύ απλά εδώ βρήκα άτομα με πολύ αγάπη και πολύ πονο που με καταλαβαίνουν και τις καταλαβαίνω.

Οσα κορίτσια θέλουν ας πάρουν το χρονο τους και μετά ας επανέλθουν..

Δεν πιστεύω ότι είναι κακή ενέργεια αλλά όπως είπε και η Κale είναι ότι είμαστε δύσκολες περιπτώσεις και πρέπει να έχουμε πολλή πολλη υπομονή και επιμονή...

Δεν πρέπει να μας πτοεί τίποτα...Θα πετύχουμε πού θα πάει...

Υγεία να έχουμε και όλα θα γίνουν αργά ή γρήγορα..

Σας στέλνω την αγάπη και τα φιλιά μου!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη θα θέλαμε να σας κάνουμε μια υπενθύμιση ενημέρωση :

Σου έκανα αναφορά θα σου κάνω αναφορά μου έκανε αναφορά το τάδε μέλος

Το ότι κάποιο μέλος γράφει δημόσια ότι έκανε αναφορά σε άλλο μέλος, δεν έχει καμία επιρροή στο πώς και εάν αυτό το άλλο μέλος θα λάβει κάποια κάρτα ειδοποίησης απο τους διαχειριστές.

Οι διαχειριστές λειτουργούν αμερόληπτα, και στέλνουν κάρτες ειδοποίησης κανόνων του φόρουμ μόνο σε όσα μέλη όντως έχουν παραβεί κάποιο κανόνα,

ασχέτως του εάν σε αυτά έχει γίνει αναφορά απο άλλα μέλη ή όχι.

Το να κάνει κάποιο μέλος αναφορά, δηλώνει απλώς την διάθεσή του να ειδοποιήσει την διαχείριση έτσι ώστε να ελεγχθεί η παρουσία ή όχι κάποιας παράβασης κανόνων.

Η αποστολή κάποιας αναφοράς απο μόνη της είναι δικαίωμα του κάθε μέλους.

ευχαριστούμε για την κατανόηση

Σας ευχόμαστε καλή εβδομάδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!

Τώρα που εγώ δεν καταλαβαίνω τί έχει γίνει είμαι χαζή ή απλά έχω χάσει κάποιες συνέχειες???

mimitra εύχομαι να είναι όλα καλά!

marathn και roubies καλημέρα....είστε πολύ πρωινές εσείς!

Anastasia μου καλή επιτυχία στην προσπαθεια σου και εύχομαι να είναι η τυχερή σου!


1η IVF: 5os/2012 => (+) παλλίνδρομη

2η IVF: 12os/2012 => (-)

3η IVF: 4os/2013 => (-)

4η IVF: 6os/2013 => (-)

5η IVF: 10os/2013 => (-)

1116566e3lmaeaw4h.gif

Link to comment
Share on other sites

Και οι άσχημες στιγμές, μέρος της πραγματικής ζωής είναι. Το περίεργο θα ήταν να είμαστε σαν την Ελ3νη Μενεγ@κη καθε μέρα, όλη μέρα!!!

Ερώτηση και την συμβουλή σας παρακαλώ. Το ΣΚ πιασαμε κάτι στο στήθος και θέλω να πάω να το ελέγξω. Δεν έχω πανικοβληθεί για αυτό μην πάθετε καμία κρίση....όλα καλά θα είναι. Σκέφτηκα να πάω στο κέντρο μαστού της μονάδας μου...μήπως δεν είναι ό,τι καλύτερο??? Μήπως να επισκεφτώ ανεξάρτητο μαστολόγο?


1η IVF: 5os/2012 => (+) παλλίνδρομη

2η IVF: 12os/2012 => (-)

3η IVF: 4os/2013 => (-)

4η IVF: 6os/2013 => (-)

5η IVF: 10os/2013 => (-)

1116566e3lmaeaw4h.gif

Link to comment
Share on other sites

Και οι άσχημες στιγμές, μέρος της πραγματικής ζωής είναι. Το περίεργο θα ήταν να είμαστε σαν την Ελ3νη Μενεγ@κη καθε μέρα, όλη μέρα!!!

Ερώτηση και την συμβουλή σας παρακαλώ. Το ΣΚ πιασαμε κάτι στο στήθος και θέλω να πάω να το ελέγξω. Δεν έχω πανικοβληθεί για αυτό μην πάθετε καμία κρίση....όλα καλά θα είναι. Σκέφτηκα να πάω στο κέντρο μαστού της μονάδας μου...μήπως δεν είναι ό,τι καλύτερο??? Μήπως να επισκεφτώ ανεξάρτητο μαστολόγο?

αχ και εσύ;και εγώ κάτι έπιασα...και θέλω να κάνω υπέρηχο.....να πας εκεί ρε σιγά...πο΄σο όμως θα σου πάρουν;

Link to comment
Share on other sites

αχ και εσύ;και εγώ κάτι έπιασα...και θέλω να κάνω υπέρηχο.....να πας εκεί ρε σιγά...πο΄σο όμως θα σου πάρουν;

Δεν με νοιαζει το πόσο θα μου παρουν....με νοιαζει αν ειναι καλοί! ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ!

Απλά θεωρώ ότι είναι καλό να είναι σε κάποια συνεννοηση με τον γιατρό!

Μην το αφήσεις, να πας! Εγώ κάνω συχνά και μαστογραφίες και ψηλάφιση. Μια που μου το είπε ο σύζυγος ότι κάτι έπιασε και μια που σηκώθηκα και κατέβασα την παλιες εξετάσεις να τις έχω για αντιπαραβολή!

Αχ να σας πω και τα νέα της διαιτολογου???

(γιατί τέτοια νέκρα σήμερα???)


1η IVF: 5os/2012 => (+) παλλίνδρομη

2η IVF: 12os/2012 => (-)

3η IVF: 4os/2013 => (-)

4η IVF: 6os/2013 => (-)

5η IVF: 10os/2013 => (-)

1116566e3lmaeaw4h.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν με νοιαζει το πόσο θα μου παρουν....με νοιαζει αν ειναι καλοί! ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ!

Απλά θεωρώ ότι είναι καλό να είναι σε κάποια συνεννοηση με τον γιατρό!

Μην το αφήσεις, να πας! Εγώ κάνω συχνά και μαστογραφίες και ψηλάφιση. Μια που μου το είπε ο σύζυγος ότι κάτι έπιασε και μια που σηκώθηκα και κατέβασα την παλιες εξετάσεις να τις έχω για αντιπαραβολή!

Αχ να σας πω και τα νέα της διαιτολογου???

(γιατί τέτοια νέκρα σήμερα???)

μόλις θα σε ρωτούσα...για πες;

Link to comment
Share on other sites

μόλις θα σε ρωτούσα...για πες;

Ακόμα και στην δίαιτά μου κουλή, στραβή και ανάποδη είμαι!

Εχασα σε βάρος μόνον 800γραμμάρια αλλά εχασα 1κιλό λίπος (πρώτη εβδομάδα) και πήρα υγρά και μυική μάζα!!! Η διαιτολογος τράβαγε τα μαλλιά της!

Εγώ πάλι γιατί είμαι ευχαριστημένη???? Είναι σαν να έχασα 1 συσκευασία βιταμ σε λίπος από κάθε άκρο (χέρια ποδια)! Ο αντρας μου λέει ότι ήδη φαίνεται διαφορά στα μπουτια (την κυταρίτιδα εννοεί ο άσχετος)!


1η IVF: 5os/2012 => (+) παλλίνδρομη

2η IVF: 12os/2012 => (-)

3η IVF: 4os/2013 => (-)

4η IVF: 6os/2013 => (-)

5η IVF: 10os/2013 => (-)

1116566e3lmaeaw4h.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και στην δίαιτά μου κουλή, στραβή και ανάποδη είμαι!

Εχασα σε βάρος μόνον 800γραμμάρια αλλά εχασα 1κιλό λίπος (πρώτη εβδομάδα) και πήρα υγρά και μυική μάζα!!! Η διαιτολογος τράβαγε τα μαλλιά της!

Εγώ πάλι γιατί είμαι ευχαριστημένη???? Είναι σαν να έχασα 1 συσκευασία βιταμ σε λίπος από κάθε άκρο (χέρια ποδια)! Ο αντρας μου λέει ότι ήδη φαίνεται διαφορά στα μπουτια (την κυταρίτιδα εννοεί ο άσχετος)!

εντάξει είναι...σκοπός είναι να χάνεις λίπος...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο και ζήτησα ραντεβού! Θα με πάρουν να μου πουν πότε να πάω!!!

:D:D:D:D:D

Μόρφω αντε...κι εσυ, δεν ειναι να τα αφήνουμε αυτά! Ναι?


1η IVF: 5os/2012 => (+) παλλίνδρομη

2η IVF: 12os/2012 => (-)

3η IVF: 4os/2013 => (-)

4η IVF: 6os/2013 => (-)

5η IVF: 10os/2013 => (-)

1116566e3lmaeaw4h.gif

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο και ζήτησα ραντεβού! Θα με πάρουν να μου πουν πότε να πάω!!!

:D:D:D:D:D

Μόρφω αντε...κι εσυ, δεν ειναι να τα αφήνουμε αυτά! Ναι?

ναι θα πάω..αυτές τις μέρες θα πάω στον γιατρό να μου γράψει τα φάρμακα...και να μου γράψει και έναν υπέρηχο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...