Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Δάφνη


Sophia!

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ τέλεια! Νέο Κόσμο είναι το πατρικό μου και εκεί πήγα σχολείο. Αν θες γράφε και εδώ και εκεί μπας και μαζευτούμε αν το δει καμια ακόμα. Θα περάσω κι εγώ από το θέμα σας. Σ' ευχαριστώ πολύ!Εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας! Κι εγω μενο Αγιο Δημητριο αλλα ειμαι κι εγω στις μανουλες απο Ηλιουπολη! Εχω μια κορουλα που σε λιγες μερες γινεται ενος ετους!!

Να σας ζησουν τα παιδακια σας!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μενω Βυρωνα πολυ κοντα Υμμητο , Δαφνη και Νεο Κοσμο!! Εχω μια μπεμπουλα τοση δα μικρουλα!! να χαιρεστε και σεις τα αγελλουδακια σας!!!!!!!!!

Καλωσήρθες στην παρέα georgiab!Όντως, πολύ κοντά κι εσύ. Μακάρι να μαζευτούμε αρκετές να πηγαίνουμε καμια βόλτα στον Υμηττό τα μωρά μας που είναι περίπου στην μέση! Να χαίρεσαι την μικρή σου την μπεμπίτσα και να την δεις να μεγαλώνει με υγεία σαν τα ψηλά βουνά!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Κι εγω μενο Αγιο Δημητριο αλλα ειμαι κι εγω στις μανουλες απο Ηλιουπολη! Εχω μια κορουλα που σε λιγες μερες γινεται ενος ετους!!

Να σας ζησουν τα παιδακια σας!!

Καλώς την Φαίη! Η παρέα μεγαλώνει και χαίρομαι πολύ γιατί είναι πρωινά που βαριέμαι να βγω μόνη και φορές που θέλω παρέα για να πάω στην λαΙκή με το μωρό...επιτέλους μάλλον θα βρω!

Να σου ζήσει η κορούλα σου και ως πιο έμπειρη να βοηθάς κι εμάς εκτός από τις μανούλες της Ηλιούπολης μιας και γνωριστήκαμε που είμαστε πιο άπειρες από σένα μαμάδες...


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε λοιπόν:

Sophia!-Δάφνη

giota.-Ν.Κόσμος

georgiab-Βύρωνας

Φαίη 1986-Αγ.Δημήτριος

Και η παρέα μεγαλώνει...

Περιμένω κι άλλες συμμετοχές και κουβεντούλα από αυτές που είναι ήδη στην παρέα!

Αλήθεια, πότε θα κάνετε βάφτιση;;; Ποιές έχετε ήδη κάνει; Καμιά συμβουλή;;;


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και Καλή Σαρακοστή!!!!

Καλημέρα! Επίσης!

Να σου ζήσει ο Τασούλης σου και με το καλό να γεννήσεις. Πότε περίπου περιμένεις; Ένα ή δίδυμα; Δεν μπορώ να καταλάβω από το τικεράκι σου...


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

Δίδυμα είναι.....εχω ΠΗΤ 14 Αυγουστου....

Το δευτερο τικερακι το εβαλα γιατι ειναι πιο ωραιο αλλα δεν εχει δυο μωρακια!!!!

Με το καλό! Αχ, τι ωραία, θα γεμίσει το σπίτι γλυκές φωνούλες με 3 μικρά παιδάκια σε λίγο καιρο!!! Εγώ γέννησα 17/8 αλλά είχα ΠΗΤ 09/09. Τα δίδυμα βέβαια βγαίνουν πάντα νωρίτερα. Σχολείο πήγες στο Νέο Κόσμο; Εγώ στο 147ο. Πόσο χρονών είσαι; Εγώ 27.


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι γεννημενη το 1980 αλλα πηγαινα στα σχολεια του Βαριωτη...στο 6ο...και μετα πηγα λυκειο τεχνικο στην Ηλιουπολη!!!

Σε ευχαριστω για τις ευχες σου,και σε σενα ευχομαι συντομα ενα αδερφακι στην κορουλα σου!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι γεννημενη το 1980 αλλα πηγαινα στα σχολεια του Βαριωτη...στο 6ο...και μετα πηγα λυκειο τεχνικο στην Ηλιουπολη!!!

Σε ευχαριστω για τις ευχες σου,και σε σενα ευχομαι συντομα ενα αδερφακι στην κορουλα σου!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Εγώ εκεί πήγα γυμνάσιο και λύκειο, στο 6ο.

Ο άντρας μου δεν πολυτρελένεται για αδερφάκι μιας και είναι κι αυτός μοναχοπαίδι αλλά βλέπω ότι σιγά σιγά ψήνεται! Θέλω να περάσουν όμως δυο χρόνια από το πρώτο, να επανέλθω στην δουλειά και στην πρότερη ζωή μου όσο γίνεται και μετά...Τώρα δουλεύεις εσύ;


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...