Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Δάφνη


Sophia!

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας βρε ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΕΣ.τι κάνετε; Εγω μένω στα όρια Υμηττού-Δάφνης κοντά στον ΑΤΛΑΝΤΙΣ τον κινηματογράφο.

1365859p8cqtasrz1.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ANNIKO KAI NEKTARIA να χετε καλη υπολοιπη εγκυμοσυνη και με το καλο να παρετε αγκαλια τα μωρακια σας! Εγω μενω Βυρωνα στα συνορα με Υμμητο εχω κανονισει με τη Σοφια βολτα οταν θα αρχισουμε τις βολτες όποια αλλη θελει......


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

ANNIKO KAI NEKTARIA να χετε καλη υπολοιπη εγκυμοσυνη και με το καλο να παρετε αγκαλια τα μωρακια σας! Εγω μενω Βυρωνα στα συνορα με Υμμητο εχω κανονισει με τη Σοφια βολτα οταν θα αρχισουμε τις βολτες όποια αλλη θελει......

ευχαριστούμε για τις ευχες georgiab. είμαι μέσα για τις βολτούλες οταν θα μπορούμε και εμείς

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας βρε ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΕΣ.τι κάνετε; Εγω μένω στα όρια Υμηττού-Δάφνης κοντά στον ΑΤΛΑΝΤΙΣ τον κινηματογράφο.

1365859p8cqtasrz1.gif

Καλώς την! Καλά είμαστε, μεγαλώνουμε! Μένουμε πολύ κοντά και με σένα, εγώ μένω κοντά στην Γυμναστική Ακαδημία (σύνορα Δάφνης-Υμηττού). Με το καλό τα γεννητούρια και να χαίρεσαι το παιδάκι σου! Εννοειται όποια θέλει παρέα στην βόλτα της πρωί μου λέει! Φιλιά!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είμαστε λοιπόν:

Sophia!-Δάφνη

giota.-Ν.Κόσμος

georgiab-Βύρωνας

Φαίη 1986-Αγ.Δημήτριος

maria.nd-Ηλιούπολη

Νεκταρία...-Αγ.Δημήτριος

Αννικο-Δάφνη

Για να μην μπερδευόμαστε...!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγαμε βόλτα στην παιδική χαρά με τις μαμάδες από την Ηλιούπολη και είχε τέλειο καιρό! Άντε, κανονίστε να πάμε και μαζί καμιά βόλτα την άλλη βδομάδα που θα μπορώ ξανά! Σήμερα το απόγευμα μετά τις 5 θα είμαι στην Πλατεία του Δημαρχείου (Δάφνης)αν θέλει καμία να περάσει ας μου στείλει μήνυμα να της δώσω το τηλέφωνό μου. Φιλιά στα μωρά και στις κοιλίτσες!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Σήμερα πήγαμε βόλτα στην παιδική χαρά με τις μαμάδες από την Ηλιούπολη και είχε τέλειο καιρό! Άντε, κανονίστε να πάμε και μαζί καμιά βόλτα την άλλη βδομάδα που θα μπορώ ξανά! Σήμερα το απόγευμα μετά τις 5 θα είμαι στην Πλατεία του Δημαρχείου (Δάφνης)αν θέλει καμία να περάσει ας μου στείλει μήνυμα να της δώσω το τηλέφωνό μου. Φιλιά στα μωρά και στις κοιλίτσες!

Καλο Πασχα και σε ενα....εγω δυστυχως αν και εκει (πλατεια δημαρχειου) ανεβαινω τωρα τελευταια αρκετα συχνα,δυστυχως πηγαινω μονο πρωινα....τοτε μονο εχω ορεξη και αντοχες...Καλη Ανασταση σε ολες και να χαιρεστε τις οικογενειες σας!!!!


eNortjKzUjI0M7A0MVCyBlwwFYIC0Q,,59.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...