Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Δάφνη


Sophia!

Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
Kalispera se oles! Egw menw Dafni konta stin plateia dimarxeiou kai exw 2 agorakia 3 kai 1.5 etwn. O megalos mou paei paidiko stathmo kai ta prwina eimai ligo pio eleutheri, opoia exei oreksi gia prwino kafedaki loipon, as epikoinonisei. Tha xarw poly na gnwristoume. Filia se oles!

Καλώς την!Eχω καιρό να μπω και τώρα είδα το ποστ σου !Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!Πάω συχνά στην πλατεία του Δημαρχείου για βόλτα ή καφέ.Στείλε μου αν θες με pm το κινητό σου να σε πάρω όταν κανονίσω να ξαναπάω!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!κι εγω γειτονοπουλα!!μενω στον αγιο δημητριο στον ασυρματο!!εχω μια κορουλα 2' date='5 χρονων και μετραω αντιστροφα για τον ερχομο του μπεμπακου μας!!![/quote']

Εν τω μεταξύ μέχρι να γράψω εγώ γέννησες!Να σου ζήσει ο μπεμπακος!Οπότε ξεκινήσετε βόλτες πες το μας να σε ενημερώνουμε για τυχόν συναντήσεις!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια! Τι θα λέγατε να βρεθούμε με τα μπεμπάκια μας στην πλατεία της Δάφνης ή στην πλατεία του Υμηττού για βόλτα ή καφέ μες στην εβδομάδα;;; Πείτε ποιές μέρες και ώρες σας βολεύουν να δούμε που συγκλίνουμε οι περισσότερες...!Φιλιά!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Kalispera kai pali,

syggnomi gia tin kathisterisi alla exw kairo na mpo. Sofia mou to pm pou mou les den katalava. Pantos an thes na vrethoume mporeis na mou steileis ena minima kai sto [email protected].

Ennoeitai oti auto isxyei kai gia tis ypoloipes manoules!

Filia se oles sas

Pm είναι το personal message (προσωπικό μήνυμα). Μα που χαθήκατε όλες; Θα βρεθούμε ποτέ;;; Εγώ ξεκίνησα δουλειά στις 27/9...


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημερα!

ειμαι και εγω γειτονοπουλα!

μεγαλωσα στη δαφνη, μετακομισαμε νεο κοσμο, κ τωρα που παντρευτηκα μενουμε δαφνη, συνορα με αγιο δημητριο κ νεα σμυρνη. σχολειο τελειωσα το 1 ΓΕΛ δαφνης στον αγιο γεωργιο. ο μικρος μου ειναι ενος ετους κ το φλεβαρη περιμενουμε τη κορουλα μας!

καλως σας βρηκα λοιπον και με το καλο να γνωριστουμε καλυτερα!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 months later...

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ σε κάνα μήνα μετακομίζω στην Ν. Ιωνία οπότε άνοιξα νέο θέμα για εκείνη την περιοχή...

Εύχομαι τουλάχιστον εσείς, με αφορμή εμένα που άνοιξα το θέμα της Δάφνης, να βρεθείτε κάποια στιγμή. Φιλιά!!!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ειμαστε οι 2 μασ τα απογευματα κ ψαχνουμε παρεα για παρεα κ για παιχνιδι , ειδικα τωρα το χειμωνα μασ εχει πιασει ψυχοπλακωμα που δεν εχουμε που να παμε λογω κρυου

η αλικη ειναι 1 μιση χρονων κ πολυ ησυχη αλλα 8ελει παρεα κ δυστυχωσ εμενα ολεσ μου οι φιλεσ ειναι ελευθερεσ κ χωρισ παιδια

ασε που δεν μπορω κ την οδηγηση κ ετσι εχουμε λιγακι εγκλωβιστει στα ορια τησ περιοχησ μασ για αυτο κ ψαχνουμε κ οι 2 για γειτονισσεσ


<a href=
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ,

ΜΕΝΩ ΔΑΦΝΗ ΚΙ ΕΧΩ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 5 ΜΗΝΩΝ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ.

ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ...ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...