Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Δάφνη


Sophia!

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειμαι σε αδεια μεχρι την επομενη εβδομαδα που επιστρεφω!!!!

Θα παω για 1-2 μηνες,οσο αντεξω και μετα θα σταματησω παλι μεχρι να χρονισουν τα διδυμα!!!!

Καλή επιστροφή λοιπόν! Και καλό κουράγιο γιατί ποιός ξέρει τι θα σε περιμένει μετά από τόσο καιρό. Σκέψου ότι θα φύγεις πάλι γρήγορα...


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα να σας πω μια γλυκιά καλημέρα!!! Είμαι στις μανούλες Ηλιούπολης.Θα χαρώ να τα λέμε και εδώ!!! Έχω 2 βλασταράκια. Φιλιά πολλά!!!!

Καλησπέρα Μαρία! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και να τα χαίρεσαι! Εσύ μένεις Ηλιούπολη δηλαδή;;


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσακια να χαιρεστε τα παιδακια σας ολες!! κανω διαλλειματακι και ειπα να μπω!!

Τον Οκτωβρη γυρναω στη δουλεια και πρεπει να βρω λυση για τη μικρουλα μου σκεφτομαι ιδιωτικο βρεφονηπιακο σταθμο και αρχιζω να ψαχνω γιατι περεπει να καταληξω!

Ξερει καμια μεχρι τι ωρα κρατανε τα μωρακια πι σταθμοι!! Και αν υοαρχουν καλοιιστην περιοχη!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλώς την! Κι εσύ την μπεμπίτσα σου! Κι εγώ μπήκα να χαζολογήσω όσο κάνω άντληση το γάλα μου πριν κοιμηθώ. Κι εγώ κάπου εκεί θα επιστρέψω στην δουλειά και θα έχω το ίδιο πρόβλημα μ' εσένα! Ο βρεφονηπιακός του Δήμου Δάφνης που είχα ρωτήσει μου είπαν ότι θα βγάλει ανακοίνωση για τις αιτήσεις τον Μάιο. Για ιδιωτικούς δεν έχω ιδέα αλλά μου είπαν για έναν της "Μπεμπέτσου" στην Δάφνη ότι είναι καλός. Θα ψάξω λίγο και στο ίντερνετ να δω αν υπάρχει κανένα χρήσιμο λινκ να σου δώσω. Βύρωνα μένεις κοντά στα σχολεία; Θα μπορούσα να έρθω κάποια στιγμή να κάνουμε βόλτα με τα καροτσάκια στην πλατεία απέναντι από το Δημαρχείο αν είναι κοντά σου. Όποια θέλει να συναντηθούμε για καροτσόβολτα ας μου πει! Φιλιά! Α, και καλές βόλτες, μιας και από ότι βλέπω πρόσφατα σαραντήσατε giotab!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Σοφια μενω χαμηλα κοντα στους Αγιους Αποστολους συνορα με Υμμηττο

Καροτσοβολτα εννοεις πανω στα νταμαρια στο Δημαρχειο εε? μενουμε κανενα τεταρτο με τα ποδια απο κει!!

Δε βγαινουμε ακομα όμως ειμαστε μικρα μωρακια εμεις!!

Ευχαριστω για τις πληροφοριες θα τις κοιταξω αργοτερα!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Α, τότε μένεις πολύ κοντά μου! Όταν αποφασίσεις λοιπόν να βγείτε πες μου να έρθω είτε στην πλατεία του Υμηττού (που είναι 10 λεπτά από το σπίτι μου) είτε στην εκκλησία Πέτρου και Παύλου (εκεί θα κάνουμε την βάφτισή μας τον Μάιο!)


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...