Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Αχ, δυστυχώς με καισαρικές και κοντά κοντά!!

Γι΄αυτό ο γιατρός μου ψιλοαπαγόρευσε - τουλάχιστον για τα επόμενα χρόνια - να μείνω έγκυος!

Τώρα να σου πω κ εγώ θα το ήθελα απλά θα παίξουν άλλα ζητήματα: χώρου, παροχών ως προς τα παιδιά μας (σε υλική βάση πάντα!) κ έπειτα αν έρθει κοριτσάκι το λυπάμαι με 3 μαντραχαλαίους μεγαλύτερους!!!!!

Εσύ φυσιολογικά ή καισαρική; Αν κ έχουν διαφορά χρόνων οπότε οκ.


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και εγω καισαρικες εχω κανει!να σου πω εμενα δεν θα με πειραζε να κανω κοριτσακι,τα παιδια μου καθε χρονο στελνουν γραμμα στον αη βασιλη γι΄αυτο.ομως η ζωη εχει γινει πολυ δυσκολη και οι υποχρεωσεις των παιδιων αυξανονται χρονο με το χρονο συν οτι τρεμω μια τεταρτη καισαρικη.αυτα με σταματανε για μια τεταρτη εγκυμοσυνη.για την γριππη τι σκεφτεσαι;τωρα που εισαι και φρεσκια μανουλα παλι φοβασαι;ο πιτσιρικας σου ο μεγαλος παει προνηπιο;πως τα βγαζεις περα;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο μεγάλος μου επειδή έχει γεννηθεί Γενάρη θα παει του χρόνου προνήπιο! Τον στέλνω όμως παιδικό! Τι να σου πω είμαι πολύ ψύχραιμη ακόμα με το θέμα γρίπης, δεν μου φαίνεται κ τόσο φοβερό! Και ποιος μου λέει πως δεν την περάσαμε; γιατί όλοι έχουμε ψιλοκρυώσει το τελευταίο διάστημα. Η παιδίατρος για το εμβόλιο μας είπε όχι.Δεν θα το κάνει κ η ίδια δλδ, ούτε στα παιδιά της! Τώρα τι να σου πω, αν τηρείς τους κανόνες υγιεινής, αποφευγεις τα μέρη με κόσμο (εκκλησία, πολυκαταστήματα,σινεμα κ.α.)τι πιθανότητες έχεις να κολλήσεις;;;

Εν τω μεταξύ εμείς είμαστε κ κλεισμένοι μέσα λόγω λοχείας οπότε θέλω να πιστευω μειώνονται οι πιθανότητες να κολλήσουμε!Μπόρα είναι θα περάσει, όπως τότε με την γρίπη των πουλερικών που είχα τον 1ο μου νεογέννητο πάλι και πέρναγα όλη μέρα όλες τις επιφάνειες με οινόπνευμα!

Ποντάρω και στα αντισώματα από τον πλακούντα κ τον θηλασμό για τον μικρό κ βλέπουμε!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλως τα τσουπιά!Καλως ήρθατε οι νεοτερες και dalida να σου ζησει το παιδακι σου!:-P

Γεια σου ρε Sooootiiiiiriiiiiaaaaa!Kαι μεις μια χαρα ειμαστε απο υγεια,οικογενειακως εννοω.Στο σχολειο που εχω την οργανικη μου, ενα τμημα της Α' εχει κλεισει εδω και καποιες μερες και ανοιγει την Τεταρτη,στο αλλο που παω για συμπληρωση ωραριου,που εχει και 28αρια τμηματα,τιποτα,ευτυχως!

Κατα τ' αλλα οοοολα καλα!

Γεια σου mamma-mia!Oλα καλα?

Καλα να περνατε κοριτσια.....Ciao-ciao

Επεξεργάστηκαν by doroula

0b50f73f94.png

af879bb122.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλως τα τσουπιά!Καλως ήρθατε οι νεοτερες και dalida να σου ζησει το παιδακι σου!:-P

Γεια σου ρε Sooootiiiiiriiiiiaaaaa!Kαι μεις μια χαρα ειμαστε απο υγεια,οικογενειακως εννοω.Στο σχολειο που εχω την οργανικη μου, ενα τμημα της Α' εχει κλεισει εδω και καποιες μερες και ανοιγει την Τεταρτη,στο αλλο που παω για συμπληρωση ωραριου,που εχει και 28αρια τμηματα,τιποτα,ευτυχως!

Κατα τ' αλλα οοοολα καλα!

Γεια σου mamma-mia!Oλα καλα?

Καλα να περνατε κοριτσια.....Ciao-ciao

doroula απ'οτι καταλαβα εισαι μεσα σε σχολεια σωστα;ξερεις τιποτα για το ποτε και αν θα κλεισουν νωριτερα για διακοπες λογω γριππης;στο δικο μας 60 παιδια λειπουν και δεν εχει κλεισει .εχει επιβεβαιωμενα κρουσματα αλλα εμεις εκει.τα δικα μου ευτυχως τα μεγαλα ειναι o.k.ο μικρος κατι παει να κανει απο σημερα με πυρετο αλλα το πολεμαμε.


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΒΙΚΥ74 σε γυμνασιο ειμαι, αλλα η τακτικη που ακολουθειται απο το ΥΠΕΠΘ πιστευω πως ειναι ιδια για ολες τις βαθμιδες.Δηλαδη,οταν διαπιστωνεται ενα κρουσμα Η1Ν1 σε ενα τμημα,κλεινει μονο το τμημα για αρκετουτσικες μερες και οχι ολο το σχολειο.Παιδια μπορει να λειπουν αρκετα,αλλα απο απλες ιωσεις φανταζομαι!Το σιγουρο ειναι πως και την επομενη εβδομαδα θα λειτουργησουν γιατι καταθετουμε και βαθμολογια Α τριμηνου.Αυτο μας λενε τωρα, αν αυριο ερθει καποια διαταγη για προωρο κλεισιμο,αλλαζουν τοτε τα πραγματα....και.... κλεινουν.

Μην νομιζεις,και για μας τους καθηγητες ειναι φοβος και τρομος αυτο το πραγμα,σκεψου πως εγω εχω συνολικα 500 μαθητες(2 σχολεια).Ο μικρος μου ειναι 2 ετων και φοβαμαι καθε μερα για τα μικροβια που μεταφερω.

Αχ παιδια,και που ειστε ακομα!Να δειτε ποσες αλλες ασθενειες θα περιμενουμε να ''ξεφυτρωσουν''και στο μελλον!

Μamma mia o Γιωργος εινα μια χαρα!Ευτυχως δεν πηγαινει σταθμο,τον κραταει η μαμα μου και ετσι δεν ειναι τοσο εκτεθειμενος στις ιωσεις


0b50f73f94.png

af879bb122.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Μάξιμο 2,5 ετών και μένουμε και μεις Πάτρα...θα γίνει καμία συνάντηση?για να οργανωθούμε!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τελικα μας κλεισανε[το σχολειο].απο αυριο και μεχρι την αλλη τεταρτη θα τα εχω σπιτι τα καμαρια μου.ξεκινησαν νωρις οι διακοπες φετος......... doroula αν επιτρεπεται σε τι μαθημα ειδικευεσαι;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μην αγχώνεστε! Μια γρίππη είναι!!

Στο δικό μας σχολείο λείψανε λίγα παιδιά (εξοχή γαρ....:P:p) αλλά επιστρέψανε και όλα καλά, λένε μια γρίππη είναι και τίποτα παραπάνω!!

Κοιτάξτε τα γλυκά μου...

http://troktiko.blogspot.com/2009/12/blog-post_8550.html

κάπως έτσι έκανε και ο δικός μου σήμερα στο bazaar της Μέριμνας που είχαν Αγιο Βασίλη...:rolleyes:


0a826dd596.png

35ed51841b.pngejdn4vsvjx1vho1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω δεν αγχωνομαι τοσο με την γριππη[αμα κολλησουμε θα την περασουμε και θα τελειωνουμε]οσο με το τι θα κανω τα ζουζουνια ολη μερα στο σπιτι.σημερα πρωτη μερα λυσαξανε .ολα τα κανανε. και διαβασανε[ας πουμε ]και τηλεοραση ειδαν και ξυλο παιξαν.πολλες οι ωρες μεσα και δεν μαζευονται......ευτυχως που πανε φροντιστηριο και βγαινουν λιγο εξω απο το σπιτι...


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Διαβαζω εδω και δυο χρονια (απο τότε δηλ που γέννησα την κορούλα μου) τα μην στο forum αλλα σήμερα αξιωθηκα να κάνω εγγραφή.Αν κανονιστει συναντηση θα χαρώ να συμμετεχω.

qeAsp2.png

Επεξεργάστηκαν by μπούμπα
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κούκλες! Εχω κανα δυο μέρες που πήρα γραμμή την αλλαγή... και έλεγα τόσο καιρό που να είσαστε όλες! Να χαιρετίσω και τα κορίτσια που δεν γνωρίζω και που ελπίζω να γνωρίσω σύντομα! Αν κανονίσετε συναντησούλα μέσα και εγώ αλλά μόνη έχουμε βάλει απαγορευτικό σε παιδότοπους γενέθλια και γενικά συνεστιάσεις για το μικρό! (η Σωτηρία με τις πληροφορίες της φταίει για αυτό:wink:)

Οι άλλες τσούπες που βρίσκονται; Καμια εγκυμοσύνη έχουμε;;;;; Κάτι θα έχουμε δε μπορεί....


Σε ευχαριστώ που ήρθες και με έκανες μανούλα!

858edac668.png

c10a81dc7c.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ευάκι!!!! Τελικά νομίζω πως όλο το σκηνικό μας έκανε λίγο αντικοινωνικούς....:(το νιώθω αυτό...

Θυμόσαστε πέρυσι παιδότοπους και άλλες συναντήσεις που κάναμε?

Δείτε αυτό τί πλάκα εχει:


0a826dd596.png

35ed51841b.pngejdn4vsvjx1vho1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...