Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Εννοείται!!!!! :P

Το θέμα είναι πού να συναντηθούμε??? Απο οτι κατάλαβα όλες αποφεύγουμε τους παιδότοπους...εκτός κι αν βρεθούμε βραδάκι μόνες χωρίς τα μικρά...τί λέτε?


0a826dd596.png

35ed51841b.pngejdn4vsvjx1vho1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να σου πω .το μικρο μου δεν τα παει καλα μα τους παιδοτοπους και ηθελα να το αλλαξω αυτο.ομως δεν ειναι ο καιρος τωρα οποτε θα συμφωνησω για μονες μας ομως οχι πολυ αργα


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Εγραψα και στο παρεντς αλλα γραφω κι εδω..

Μηπως ξερετε καμια καλη και καθαρη γυναικα για τις δουλειες του σπιτιου? Εχω προβλημα με το χερι μου (ψυξη) κια δε μπορω να κανω τπτ πια...

Περιμενω πμ με λεπτομερειες!

Σας ευχαριστω πολυ!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς είμασταν Γερμανία 3 εβδομάδες και γυρίσαμε πριν από μια. Εκεί όλοι έχουν περάσει τη γρίπη αλλά δεν υπάρχει ο πανικός που έχουμε εδώ. Άλλοι έκαναν υψηλό πυρετό και άλλοι την πέρασαν απλά με δέκατα. Βέβαια έκλεισαν κάποιοι παιδικοί σταθμοί όταν επιβεβαίωναν ότι είναι η γρίπη. Ο Μάξιμος είναι 2,5 και πάει σταθμό από φέτος και δεν αποφεύγουμε τους παιδοτόπους, βέβαια δεν έχει κανείς μας κάποιο χρόνιο πρόβλημα υγείας. Νομίζω ότι κάποιος υγιής οργανισμός δεν κινδυνεύει σοβαρά από τη γρίπη. Ας κανονίσουμε να συναντηθούμε με παιδιά ή χωρίς αφού μένουμε σε τόσο μικρή πόλη για να ξέρουμε και με ποιον μιλάμε! Εγώ θα έλεγα να ξεκινήσουν οι προτάσεις...


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Α, ένδιαφέρεται καμιά σας για baby schwimming? Έχει ο ΝΟΠ κάθε Σάββατο 9:45-10:30 από 6 μηνών έως 3 χρονών. Εμείς πηγαίνουμε και μας αρέσει πολύ. Αν ενδιαφέρεστε πείτε μου να σας δώσω πληροφορίες και το τηλέφωνο της γραμματείας.


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ πολύ χαίρομαι που έχει baby swimming η Πάτρα. Το μόνο που με ανησυχεί είναι μήν αρπάξει κανένα κρυωματάκι στο μπες βγες από τον ΝΟΠ. Είναι 9 μηνών η μικρή μου. Φιλιά σε όλες σας.

Link to comment
Share on other sites

αχ πολύ χαίρομαι που έχει baby swimming η Πάτρα. Το μόνο που με ανησυχεί είναι μήν αρπάξει κανένα κρυωματάκι στο μπες βγες από τον ΝΟΠ. Είναι 9 μηνών η μικρή μου. Φιλιά σε όλες σας.

Η πισίνα είναι θερμαινόμενη και στα αποδυτήρια έχει πιστολάκι και καλοριφέρ. Τώρα το χειμώνα με μπουφάν και σκουφάκι για μετά δεν υπάρχει πρόβλημα ως το αυτοκίνητο, άλλωστε στη Γερμανία τα πάνε τα παιδιά όλο το χειμώνα με χιόνι κολύμβηση. Του Μάξιμου το Σάββατο έτρεχε η μύτη του και έλεγα να μην τον πάω αλλά το ζήτησε ο ίδιος και έτρεχα πανικόβλητη τελευταία στιγμή να προλάβω. Και μετά ήταν και καλύτερα μπορώ να πώ! Είναι κρίμα που είμαστε χώρα που μας λούζει η θάλασσα και έχουμε και από τα μεγαλύτερα ποσοστά πνιγμών γιατί δεν ξέρουμε μπάνιο! Εγώ όταν ήμουν μικρή δεν πήγαινα κολύμβηση και θαυμάζω κάποιους στην παραλία που κολυμπούν σχεδόν επαγγελματικά. Βέβαια τώρα στα μικρά πρέπει να βοηθήσουμε και μεις οι γονείς γιατί και γώ δεν έχω κάθε Σάββατο πρωί όρεξη να βουτάω στην πισίνα αλλά το βλέπω σας μεγάλο καλό προς το Μάξιμο.

Πάντως αν θέλεις το Σάββατο 9.45-10.30 έχουμε κολύμβηση (τελευταία φορά για φέτος οπότε μπορείς και να έρθεις να δείς και μόνη σου!)


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Για παιδότοπο θα προτείνω το babaloo (κοντά στην ΑΒΕΞ) γιατί ο ιδιοκτήτης είναι γνωστός μου και θα μπορούσα ίσως να του πώ να μας κεράσει ένα καφέ και να πληρώσουμε για τα παιδιά αν τα έχουμε μαζί. Για καφέ θα μπορούσα να προτείνω το Cancun, στα Βραχνέικα όμως, γιατί και αυτόν τον γνωρίζω προσωπικά (Και σε αυτά τα 2 μέρη πάμε συνήθως!!!). Κάποια άλλη πρόταση δεν έχω εγώ αλλά βέβαια έρχομαι όπου κανονίσουμε. Συνήθως το απόγευμα είμαι free και ο σύζυγος μπορεί και να μείνει με το μικρό! Πόσες είμαστε στο σύνολο?


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα κανονισουμε καμια συναντησουλα;;;;

εγω ειμαι μεσα .θα προτιμουσα για τους γνωστους λογους να παμε μονες.οπου θελετε δεν υπαρχει προβλημα.να εναι μονο καπου ησυχα για να πουμε και καμια κουβεντουλα!!!!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε βρε πάει καιρός που έχουμε να τα πούμε κι από ότι βλέπω πολλά καινούρια κορίτσια είναι εδώ... και πολλά παλιά απουσιάζουν εντελώς....ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ;;;; Πάντως χα'ιρομαι να σας διαβάζω άσχετα αν δεν προλαβαίνω να απαντήσω κι εγώ.

Doroula όλα καλά βλέπω Mamma mia μου γελαστή εσύ πάντα τυπική, Sotiria χαθήκαμε όλες πωπω και άντε να τα λέμε να γνωριστούμε όλες

Ετσι λοιπόν κανονίστε και εγώ μέσα, εντάξει;;;;Δραστηριοποιηθείτε κούκλες...

Εμείς όλα καλά με τις αρρώστιες και αυτά .Τώρα αν μια μονοήμερη αδιαθεσία που περάσαμε ήταν κι αυτή μορφή του νέου ιού, ε , αυτό ήταν κι έφυγε τότε...κατά τα άλλα όλα πολύ ωραία και εν όψη γιορτών που αλλάζει λίγο το κλίμα ακόμα καλύτερα.

Σας φιλώ και τα λέμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Είστε μέσα για Βραχνέικα?πείτε και τι μέρα σας βολεύει?ή καλύτερα ποιά μέρα δεν σας βολεύει καθόλου!γιατί βλέπω να μη κανονίζουμε!απ ότι μετράω είμαστε 6 σίγουρες?


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Είστε μέσα για Βραχνέικα?πείτε και τι μέρα σας βολεύει?ή καλύτερα ποιά μέρα δεν σας βολεύει καθόλου!γιατί βλέπω να μη κανονίζουμε!απ ότι μετράω είμαστε 6 σίγουρες?

τι λετε για παρασκευη μετα τις 7.30.αν σας βολευει πρεπει να συνενοηθω για τα παιδια.σιγουρα δεν μπορω σαββατοκυριακο+δευτερα οποτε για μενα μετα μενει μονο η τριτη γιατι τεταρτη μαλλον θα φυγουμε για χριστουγεννα.αυτα ......οποτε οτι αποφασισετε μου λετε


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

τι λετε για παρασκευη μετα τις 7.30.αν σας βολευει πρεπει να συνενοηθω για τα παιδια.σιγουρα δεν μπορω σαββατοκυριακο+δευτερα οποτε για μενα μετα μενει μονο η τριτη γιατι τεταρτη μαλλον θα φυγουμε για χριστουγεννα.αυτα ......οποτε οτι αποφασισετε μου λετε

Και γώ μπορώ και Παρασκευή και Τρίτη μετά τις 19:30


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...