Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

δε λεω καλα που ηρθες και εσυ απο την γερμανια και μιλαω με πατρινια!!!τα βραδακια δεν μπορεις να μπαινεις να λεμε καμια κουβεντουλα;;;;;

δεν εχω σταθερό πρόγραμμα μπαινοβγαίνω νετ όλη μέρα...τι ώρες σε βολεύει?


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΤΑ ΒΡΑΔΑΚΙΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΥΠΝΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΗΡΕΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΡΙΚΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου δεν μπορώ σήμερα τελικά....

η doroula είπε να σας πώ οτι δεν μπορεί ούτε εκείνη δυστυχώς:-(

next time...

Η Βίκυ και γώ τα είπαμε πολύ ωραία από κοντά και στο τέλος αναρωτηθήκαμε μην είχε έρθει και κάποια άλλη και μεις φύγαμε αμέσως όταν βρεθήκαμε...χμ!ελπίζω να μη συνέβει αυτό! Μετά τις γιορτές να κανονίσουμε οπωσδήποτε!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγω με την σειρα μου οτι ολα πηγαν καλα και το χαρηκα πολυ.κανονιστε μετα τηντρελα των γιορτων να γινει συναντησουλα αυτη τη φορα και οι υπολοιπες.

lucky εισαι εδω;;;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο κοριτσάκια που κανονίζετε συναντησούλες!!!! Πολύ σας ζηλευω!! Εμένα μου φαίνεται μακρινό όνειρο πιά και με τα τρία!!!

Πάντως όσες γυρνοβολάτε και μαθαίνετε για τυχόν εκδηλώσεις, μαζώξεις, happenings και τα ρέστα για παιδάκια λόγω Χριστουγέννων, ειδοποιήστε κ εμάς γιατί έρχεται δύσκολο 15μερο λόγω διακοπών!!!:lol::lol: Να στέλνω το μπαμπά με τα μεγάλα δλδ να ξελαμπικάρουν κ αυτά λίγο που τα έχει φάει η κλεισούρα τόσο καιρό!!!!!:-P


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

dalida πως τα πας με τους αντρες σου.ολα καλα;;;;

Μια χαρούλα Βίκυ μου!!! Τελείωσα κ με τις δουλειές του σπιτιού κ είμαι έτοιμη να απολαυσω τα Χριστούγεννα με τα μαναράκια μου!!!

Μόνο που θα είμαστε όλοι εδώ για 15 μέρες που κλείνει ο σταθμός και λίγο θα έχουμε ίντριγκες τα δύο μεγάλα!! Κοινώς θα κάνω τον πυροσβέστη:lol::lol:

Δεν μπορούμε να μετακινούμαστε κ ευκολα τώρα με το μωρό αλλά ΟΚ, το καλοκαίρι θα μας χάσει το σπίτι, χαχαχαχαχα...

Εσένα τελειώσανε σχολείο, γιατί άκουσα πως όλοι τα ψιλοκλείνουν νωρίτερα κ καλά λόγω γρίπης;;;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάκια

επειδή δε μπορούσα να γραφτώ από τον παλιό λογαριασμό "βαφτίστηκα" ξανά ως

katerinaki7575

όλα καλά στη ζωή μας, με αρκετό τρέξιμο

ελπίζω να είστε όλες καλά και μετά τις γιορτές να καταφέρουμε να τα πούμε

πολλά πολλά φιλιά

Μαρίνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


dalida μου μεχρι και αυριο εχουμε μαθημα.......ειχαμε κλεισει για μια βδομαδα και ευτυχως για μας απο γριππη τιποτα..εχω πηξει στις δουλειες και στο σιδερο για να τα προλαβω μεχρι τα χριστουγεννα

lucky σου πετυχαν τα μελομακαρονα;;;;;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια..

Χρόνια πολλά με υγεία..

Βλέπω μαζευτήκατε σιγά-σιγά..Συνατηθήκατε κιόλας..Πολύ σας ζηλεύω..

Εγώ απο μέρα σε μέρα περιμένω την μπουμπου μου να προστεθεί στην οικογένεια οπότε..γιοκ οι βόλτες για αρκετο καιρό..Και μετά να δω πως θα τα φέρω βόλτα με δυο μωρά και χωρις βοήθεια..

Φιλάκια σε ολες..

Καλές γιορτές..


e687acc528.png

85dbc736f6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...