Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Χρόνια πολλά, να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας!!!

Χρόνια πολλά στις Χριστίνες και τους Χρήστηδες αν έχουμε!!!!

Χαρούμενες γιορτές και καλά να περάσετε!!

Γειά σας κορίτσια..

Χρόνια πολλά με υγεία..

Βλέπω μαζευτήκατε σιγά-σιγά..Συνατηθήκατε κιόλας..Πολύ σας ζηλεύω..

Εγώ απο μέρα σε μέρα περιμένω την μπουμπου μου να προστεθεί στην οικογένεια οπότε..γιοκ οι βόλτες για αρκετο καιρό..Και μετά να δω πως θα τα φέρω βόλτα με δυο μωρά και χωρις βοήθεια..

Φιλάκια σε ολες..

Καλές γιορτές..

Τάτη με το καλό και ο νέος χρόνος να σας κάνει απευθείας το καλύτερο του δώρο!!!

Βόλτα θα τα φέρεις μην ανησυχείς, στην αρχή είναι το πελάγωμα, μετά στρώνουν όλα!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

dalida μου μεχρι και αυριο εχουμε μαθημα.......ειχαμε κλεισει για μια βδομαδα και ευτυχως για μας απο γριππη τιποτα..εχω πηξει στις δουλειες και στο σιδερο για να τα προλαβω μεχρι τα χριστουγεννα

lucky σου πετυχαν τα μελομακαρονα;;;;;;

Χρόνια πολλά σε όλες!

Για άλλη μια φορά πέτυχαν τα μελομακάρονα...!!!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για άλλη μια φορά πέτυχαν τα μελομακάρονα...!!!

Και του χρόνου κοπελίτσα!!!!

Χρόνια πολλά και απο μένα κορίτσια!Και εγώ Πάτρα ζω(για την ακρίβεια λίγο πιο έξω απο Πάτρα)Ελπίζω να τα πούμε και απο κοντά κάποια στιγμή!

Καλώς ήρθες και χρόνια πολλά!!!

Τελικά στα Ψηλαλώνια έμαθα υπάρχει Παγοδρόμιο!΄Εχει πάει καμμία σας;;;

Καρουζέλ δεν παίζει πουθενά φέτος;;;; Εμείς είμαστε κλεισμένοι κ δεν ξέρουμε τι γίνεται!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου κοπελίτσα!!!!

Καλώς ήρθες και χρόνια πολλά!!!

Τελικά στα Ψηλαλώνια έμαθα υπάρχει Παγοδρόμιο!΄Εχει πάει καμμία σας;;;

Καρουζέλ δεν παίζει πουθενά φέτος;;;; Εμείς είμαστε κλεισμένοι κ δεν ξέρουμε τι γίνεται!

Εμείς πήγαμε την Κυριακή που είχε πολύ ωραίο καιρό για την παιδική χαρά χωρίς να ξέρουμε ότι έχει παγοδρόμιο. Το είδαμε όταν φτάσαμε! Είναι πολύ ωραία η πίστα και μεγάλη δίπλα στο άγαλμα...και το ξεχωριστό είναι ότι στην Ελλάδα λάμπει ο ήλιος τέτοια εποχή! Έκαναν πολλά παιδιά αλλά εμείς όχι γιατί ο Μάξιμος είναι 2,5 και γώ δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω παρόλο που έκανα πατίνια παλιά...Αντί για πατινάζ ο Μάξιμος ανέβηκε σε ένα Πόνυ του Αγ. Βασίλη που γύριζε γύρω γυρω στην πλατεία και μιλούσε στο κινητό!Hi Tec Άγιος Βασίλης...και εμείς είπαμε στο Μάξιμο ότι είναι ο ξαδερφός του Αγ. Βασίλη για να μη του χαλάσει την εικόνα!χαχα!Μετά έκανε τσουλήθρα ανάμεσα σε ένα τρελοκομείο από γονείς και παιδιά...πάντως η παιδική χαρά είναι πολύ ωραία αν και θα μπορούσε να έχει και άλλα παιχνίδια...θα πηγαίνουμε!Καρουσέλ δεν συναντήσαμε πουθενά...να έχει κάπου?


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααα!!!!τι κανετε κοριτσια;;περνατε καλα; το ευχομαι.λοιπον ...χριστουγεννιατικες γιορτες με 20 βαθμους δεν εχω ξανακανει!!!!!η αληθεια ειναι οτι αυτο με χαλαει λιγο...τα χριστουγεννα θελω να εχουν το κρυο τους.τωρα απο θεμα εκδηλωσεων ,στολισμους και τετοια δεν ειναι και η καλυτερη χρονια.περα απο το παγοδρομιο εγω δεν ειδα τιποτα αλλο.το καρουζελ μηπως ειναι σε αλλη πλατεια;;δεν εχω κατεβει κεντρο,μηπως ειναι τριων συμμαχων;ξερει καμια;στην αθηνα παντως το χριστουγεννιατικο παρκο το εβαλαν κοντα στη περιοχη που μενω και οχι στο συνταγμα.ειχα 1 1/2 ωρα αναμονη για να κανουν τα μεγαλα τραμπολινο!!!!πανικος.να' ναι καλα ομως το ευχαριστηθηκαν..σε λιγο θα ξυπνησουν τα πιτσιρικια μου + οι δυο ανιψιες μου οποτα κοριτσακια μου σας χαιρετωωωωωωω.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΣΑς ΦΕΡΕΙ ΥΓΕΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΣΑς ΚΑΙ ΣΤΙς ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕς ΣΑς .

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥς....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙς ΒΑΣΙΛΙΚΕς [και σε μενα] ΚΑΙ ΣΤΟΥς ΒΑΣΙΛΗΔΕς ΣΑς


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Το παγοδρόμιο πολύ ωραίο!!! Ούτε εμείς κάναμε αλλά το θέαμα και η Πλ. Ψηλών Αλωνίων είναι τέλεια!!!

Καρουζελ φέτος δε μας φέρανε:-( γιατί ρε παιδιά???

Αν μπρέσετε δείτε το AVATAR στους κινηματογράφους το οποίο είναι ένα θαύμα!!

http://www.avatarmovie.com/index.html

Ευχαριστούμε για όλες τις ευχές!!!

Καλή Πρωτοχρονιά!!!

Επεξεργάστηκαν by Sotiria

0a826dd596.png

35ed51841b.pngejdn4vsvjx1vho1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εδώ είμαι κι εγώ (πρώην "ψαράκι"... το έκανα πιοοοοο.... καταλαβαίνετε τώρα...χε,χε!!! Καλά για να εγγραφώ έκανα 100 χρόνια... anyways) Σας στέλνουμε τα φιλιά μας από Αθήνα και σας ευχόμαστε KΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ κι ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!

Επεξεργάστηκαν by psaraki

cLH8p3.png

xq41p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το ψαράκι από τας Αθήνας!!!

Λοιπόν μια γρήγορη που πέρασα χθες από Βέσο είδα πως είχε πάλι αυτα τα δρώμενα που είχε πριν από καιρό αλλά δεν ξέρω ώρες κ μέρες! Πάντως για παιδάκια από 3-4χρ. κ πάνω είναι πολύ ευχάριστα!!!

Ευχομαι σε όλες ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ και να έχουμε μια καλή χρονιά!!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλες σας κορίτσια. Εύχομαι Υγεία πάνω απ΄όλα και ευτυχία. Να χαιρόμαστε όλοι τα παιδάκια μας. Μόνο που με έχει πιάσει μελαγχολία με αυτό τον καιρό....θέλω χειμώνα και κρύο και βροχή και παγωνιά και χιόνι!!! πού τέτοια τύχη. σε λίγο θα βάλουμε μαγιώ. Για να δούμε μήπως αλλάξει το τοπίο. Σας φιλώ και επίζω να σας γνωρίσω κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλες μας και καλή δημιουργική χρονιά να έχουμε, γεμάτη υγεία κ ευτυχία!!!

Βικάκι να χαίρεσαι την γιορτούλα σου, πάντα γερή κ δυνατή!!! Να σε χαίρονται κ οι άντρες σου!!!!

Χρόνια πολλά σε όσες έχουν Βασούλες και Βασίληδες!!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...