Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μαμά απο Ελληνικό


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 317
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να μάθετε κ γω ήπια τη μόκα πραλίνα μου σε άλλο στάρμπακς, μόνη με τη μικρά, μου τη βάρεσε! Ε μα, κανονίστε κάτι! Να πω εγώ πάλι???

Χεχε Δέσποινα ο ψόφιος γαϊδαράκος στο τίκερ σου τι συμβολίζει???

Κοίτα τι βρήκα!! Εψαχνα για δικές μου παλιές δημοσιεύσεις κ βρήκα αυτό!

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=33243&highlight=%E3%E5%ED%ED%DE%E8%E7%EA%E5+%F0%E1%F4%E1%F4%EF%FD%EB%E1


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε σεις....έχω ψιλοχ...εί με αυτά που ακούω για τη παλιογρίππη, και είμαι ιδιαιτέρως ψύχραιμη και γιούχου γενικά αλλά με τρομάζουν με αυτά που λένε. Ξέρω γω....μήπως να μη ξαναβγώ απτο σπίτι??? Να κάνω το παλιοεμβόλιο?? Πωπω έπηξα λέμε!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

ρε που το βρηκεεεςςςς????καλα μιλαμε το διαβασα και κολλησα!!τι εγραφα ρε???πολυ συναισθηματικουρα!!(ατιμες ορμονες!!!). καλα με αυτο που γελασα πολυ ηταν αυτο το ¨ευχαριστω τον θεο μπλα μπλα"""μπορει και να ειναι η μονη φορα που το ειπα στην ζωη μου γιατι μακραν δεν εχω καμια σχεση με το αντικειμενο...

και τι γλυκουλα που ακουγομαι καλε...απαπα..καμια σχεση λεμε...τωρα ξαναεγινα μια γαιδαρα και μιση....χεχεχε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ναι, τέλεια ήταν, ο γιατρός έλεγε ότι έπρεπε να με στείλει σε κανα σπα όχι σε μαιευτήριο.

Γι'αυτό πορώθηκα κ θέλω κιάλλα τώρα.

Δωσε παιδι μου!!!αφου σε θέλει!!!μιση ωριτσα δουλεια βλεπω να ειναι για το δευτερο!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι εγώ κάνω χαλαρά άλλα 2-3. ο αντρούλης έχει κάποιες αντιρρήσεις...βάσιμες θα έλεγα, πχ που θα τα βάλουμε, τι θα τα ταϊζουμε, πως θα τα ντύνουμε κλπ κλπ.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι εγώ κάνω χαλαρά άλλα 2-3. ο αντρούλης έχει κάποιες αντιρρήσεις...βάσιμες θα έλεγα, πχ που θα τα βάλουμε, τι θα τα ταϊζουμε, πως θα τα ντύνουμε κλπ κλπ.

λεπτομερειες...τς τς...:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...