Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 2
      • Δύναμη! 1

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts

GEOSTE κοριτσάρα μου, συλλυπητήρια....

Αχ,και εγώ σας πίεζα.

πολλά φιλάκια και στις 8!!!!

Τρέισυ γλυκιά μου καλό να υπάρχει δουλειά...;);););)

Θα τα πούμε σίγουρα μετά το Πάσχα αν όχι πριν.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια χρόνια πολλά σε όλες! Ελπίζω να περάσατε όμορφα αυτές τις μέρες:-)

Εμείς το ευχαριστηθήκαμε! Απολαύσαμε βόλτες, εκδρομές και ατελείωτες μάσες!

Φιλάκια από Κόρνθο!!


q5m2xZQ.jpgq5m2p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα,ότι σκεφτόμουν να ποστάρω!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

για πες νέα,η θα μπεις δίπλα?;)


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!!!τελικα χαθηκαμε ακομα και μεσω ιντερνετ:-(:-(:-(.καλα τις μωρομανες τις καταλαβαινω οι υπολοιπες που ειστε;;;;

πενυ πως παει η εγκυμοσυνη ο κωσταντη σου;

στεγια ευτυχως που εισαι και εσυ και γραφεις καπου καπου :D ο μικρος καλα;

trace η μπεμπα σου θα παει σχολειο και μετα θα την δουμε μου φαινεται.αντε να βρεθουμε τωρα που φτιαχνει ο καιρος [τροπος του λεγειν φτιαχνει]

EVA80 πως σας ζηλευω δεν λεγεται.βγηκα για φαγητο χωρις τα παιδια μονο με τον συζηγο και τους κουμπαρους μας,βλεπε κατια,μετα απο σχεδον 5 χρονια:D μου φαινοταν τοσο παραξενο τρομαξα να συνηθισω να μην κοιταω κατω :):):)


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Όντως χαθήκαμε ακόμα και μέσω υπολογιστή....Δεν αγχώνομαι όμως έχουμε στήσει γερές βάσεις....

οπότε ξέρω πως τώρα που θα ανοίξει ο καιρός ποιός μας πιάνει...

όλο καφεδάκια και συναντησούλες θα είμαστε....

να ξέρετε πάντως πως μου έχετε λείψει πολύ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Γεοστε ψήσατε στο σπίτι σας το Πάσχα?Και εμείς στην Ανάληψη στο εξοχικό,περάσαμε αλλά δεν είχα χρόνο....τώρα το καλοκαίρι όμως θα ανεβαίνουμε συχνότερα οπότε θα περάσω σίγουρα κάποια στιγμή....

Καλέ να χαίρεστε την πρωτότοκη... άργησα αλλά εε της ευχήθηκα.....

Η ΤΙΤΗ μας τι κάνει?

Έχω να την πετύχω...ουυυυυυυυυ

Με την Κάτια και τις υπόλοιπες πάλι καλά που έχουμε και το φατσομπουκ.....χαχαχαχαχαχαχα

Πένυ μου πως είστε κοριτσάρα μου?Επιμένουν οι ανακατωσούρες?Ο Κωνσταντής?

Σε λίγες μέρες γιορτάζει κιόλας εε?

Ευα που είσαι?Χάθηκες και εσύ...

Τρέισυ γλυκιά μου με την κουκλίτσα σου πως είστε?

Δώσε της πολλά πολλά φιλάκια.....

Εμείς είμαστε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ

Μεγαλώνουμε,τρώμε,θηλάζουμε,δεν περπατάμε μόνοι αλλά αν τον κρατάω τρέχει, χορεύουμε,τραγουδάμε και μιλάμε συνεχώς......

Κάθε μέρα που περνάει σβήνεται και μια μέρα από την προ Γιάννου εποχή,όχι ότι μου λείπει αλλά πλέον μπορώ να πω πως είμαι ΓΕΜΑΤΗ!!!!

Γεμάτη είμαι βέβαια και με τα κιλά που έχουν μπαστακωθεί και δεν κάνω καμία κίνηση για να τα ξεφορτωθώ.....

Αυτά............θα περιμένω να δω λίγη κίνηση....

ΑΝΤΕ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!! Βλέπω δώσατε το παρόν στο καφέ μας!!Ε, θα το δώσω και εγώ!!!Ο καιρός λεει να φτιάξει μου φαίνεται!!Αντε να δούμε γιατί μουλιάσαμε από την πολύ βροχη...Μεχρι και μενα που μου αρέσει η βροχή τη βαρεθηκα!!!!!

Κατα τ άλλα εγώ έιμαι μια χαρά!!! Ναι τώρα μπορώ να το πω με σιγουριά γιατί νωρίτερα φοβομουν και εγώ να το πιστέψω!!! Μου έχουν σταματήσει οι ανακατωσούρες και επιτέλους μπορώ να το απολαύσω!!!Η κοιλιτσα μου έχει αρχίσει και πετάει. Οχι πριν ότι δεν έιχα απλά τώρα έχει αρχισει και στρογγυλευει ομοιομορφα!! Κάποιες παράξενιες μου έχουν μέινει από την εποχή των εμετών. Εκοψα την κοκα κολα που τρελαινόμουν και τώρα μου αρέσει η μπύρα!!!! Δεν μου κάνει κέφι να φάω φαγητα βαριά αλλά πολλές σαλατες!! Βέβαια μετα πεινάω...Ανυπομονώ να βγούν τα καλοκαιρινά φρούτα να τα τσακίσω!!!!

Τη Δευτέρα εχω διπλο ραντεβού με το μπεμπε μου!!!Θα το χορτάσω!!!! Το πρωί έχω ραντεβού για αυχενική και μετά ραντεβού στον γιατρό μου!!! Βέβαια θα πρέπει να κάνω το γύρο της Αθήνας μιας και για αυχενική πρέπει να πάω στο Χαλάνδρι και μετά στο Αλεξάνδρας. Βλέπετε ο γιατρός μου μονο εκεί "εμπιστευεται"....θα έλεγα κάτι τώρα αλλα τι να κάνεις που και μόνο που το σκέφτεσαι σου κόβονται τα πόδια!!!

Αυτές τις μέρες έχω πάρει μέρος στην απογραφή και έιμαι όλη τη μέρα στους δρόμους!!Ευτυχώς έιμαι στο χωριό μου και δεν χρειαζεται να κάνω και αποστάσεις!!Ειναι πολύ ωραία όταν έχει καλό καιρό να περπατάς στο χωριο και αυτό έιναι μια πολύ καλή ευκαιρία.

Τον Κωσταντούλη μου τον έχει πιασει ο ήλιος και δεν θέλει να μαζεύεται σπίτι καθόλου!!! Ετσι τα απογεύματα τη βγάζουμε στον κήπο!!!Και με το δίκιο του βέβαια!! Μόνο που μπορεί να έχει ήλιο αλλα ακόμα είναι με δόντια εδώ!!!Που θα πάει θα φτιαξει....

Αυτά τα νέα μας!!!!

Να μου φιλήσετε τα παιδάκια σας εντός και εκτός κοιλίτσας!

Φιλιά πολλα!!!

Αντε μόλις ανοιξει ο καιρός μας περιμένει.... η NEVERLAND!!!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

αντε βρε κοριτσια κανονιστε καμια συναντηση....η μπουμπου σε λιγο θα περπατησει!!!!χαχαχαχαχα....τι να κανω που δεν με αφηνουν να την βαλω στο φατσεμπουκ που λεει και η στελλα!!χαχαχαχαχχ.....πενυ μου σε διαβαζα και ειναι ολα τοσο κοντινα σε εμενα ,που συγκινηθηκα!!!τι ωραια αυτη η περιοδος της ζωης μου!!η εγκυμοσυνη!!!τωρα τρεχατε ποδαρακια μου!!!χαχχχαχαχα!!μας εχειπαρει τα μυαλα!!ειναι τρελα η ζουζουνα μου!!και ως λουσου η μανα της την εχω τρελανει στις τεραστιες κορδελες και στα μινακια!!!!ειναι το φετιχ μας!!ευχομαι να ειστε ολες καλα , μανουλιτσες και παιδακια , να ειστε γερες να τα καμαρωνετε και να βρεθουμε και απο κοντα να τα πουμε!σας φιλω ολες !!!


as1cHmG0g410010MDAwMTY2Nmx8MjA3MzI5c3x3ZSBhcmUgbWFycmllZA.gif

QAfOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααα

καλά τα λέει η Τρέισυ!!!

για πείτε πότε θα πάμε για καφεδάκι?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν κορίτσια μου δε βλέπω κίνηση και καθώς τις τελευταίες μέρες που μας χάνεις που μας βρίσκεις είμαστε έξω να σας πώ για το τελευταίο hot μέρος όπου μπορείτε να μας βρείτε!!!!

Στο Πάρκο Συνοικισμού!!!!Περνάμε υπέροχα και πίνουμε καφεδάκι δίπλα ακριβώς από την παιδική χαρά...

Για όσες ενδιαφέροντε ας πουν για να μάθουν λεπτομέρειες και να κανονίσουμε να βρεθούμε.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Χτες ήταν η χειρότερη μέρα της ζωής μου και σήμερα είναι η πιο άδεια μέρα της ζωής μου...Το χάσαμε το μωρό μας...Βλέπετε ήμουν και εγώ μία στις πέντε γκαντέμες που χάνουν τα μωρά τους έτσι απλά χωρις κανένα λόγο...παλλινδρομη κύηση...

Χτες ενώ ξεκίνησα μες στην τρελή χαρά που θα έβλεπα το μωρό μου ο γιατρός που μου έκανε την αυχενική μου είπε πως το μωρό ήταν νεκρό εδώ και 15 μέρες...(τότε που μου σταμάτησαν οι εμετοι,όλα)

Το μόνο ανακουφιστικό στην όλη υπόθεση είναι ότι δεν έκανα εγώ κακο στο μωρό μου... τουλάχιστον δεν θα έχω από αυτό τυψεις.Σήμερα μου έκαναν απόξεση και τώρα είμαι σπίτι

Ειμαι σκατα....


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Πένυ μου,γλυκιά μου φιλεναδίτσα,τρυφερή μανούλα του Κων/ντή μας......δε βρίσκω λόγια να σε παρηγορήσω...

Μαζί με εσένα ονειρευόμασταν και εμείς.....

Καρδούλα μου μην απελπίζεσαι και μην στεναχωριέσαι είμαι σίγουρη ο Θεούλης θα σου στείλει σύντομα θαυματάκι-αδερφάκι του Κ.!!!

Πένυ μου λυπάμαι πολύ και εδώ θα είμαι για ό,τι χρειαστείς.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Πενυ μου λυπαμαι παρα πολυ ειλικρινα.....δεν εχω λογια....το μονο που μπορω να σου πω ειναι κουραγιο γι'αυτη την δυσκολη στιγμη στη ζωη σου και ο Θεος θα σου στειλει το 2ο θαυματακι σου να εισαι σιγουρη!

Με πολυ πολυ αγαπη και συμπαρασταση οποτε την χρειαστεις.....

Link to comment
Share on other sites

Πενυ μου λυπαμαι παρα πολυ γλυκια μου!!!!!Δεν εχω λογια.....κουραγιο και δυναμη!!!!Η Παναγια μας δεν θα σε αφησει ετσι!!!Θα ερθει το δευτερο παιδακι.....υπομονη καλη μου!!!

Οτι θελεις ειμαστε εδω!!!!!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...