Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Καλή τύχη! 1
      • Ευχή 5
      • Δύναμη! 1

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια αρχίζει babyswimming στην Κόρινθο....

Την Δευτέρα στις 19:15 στο κολυμβητήριο με ειδικό μαγιώ πάνα,χαρτί από παιδίτρο και για τους συνοδούς χαρτί από καρδιολόγο και δερματολόγο.....Σας περιμένουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ με το καλο ευχομαι......πως θα την ονομασετε αληθεια?τα εχεις κανονησει ολα μπομπονιερες κτλ....?ουτε εμεις την εχουμε βαπτισει ακομα....λεμε για σεπτεμβριο μαλλον για να δροσισει λιγο....!ασχετο τι μαγαζι εχεις?

Σ ευχαριστω πολυ Αννα μου!!!κι εσεις με το καλο!!!

Το ονομα της νεραιδουλας μου θα ειναι Παρασκευη....της μανουλας μου,αλλα θα την φωναζουμε Ευη!Τα εχω κανονησει οοοοοολα σχεδον!!!:D

Σου εχω στειλει π.μ για τα υπολοιπα!!!!φιλακια!!!

Και ναι η μπουμπουδενια της τιτης ονομαζεται ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ!!!!!!!!!!!!

Να ζησει η καρδουλα μου......να την χαιρομαστε!!!!!!!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΠΟΠΟΠΟΠΟΠΟΠΟ

UynYJudjUaw

Πού είστε καλέ?

Για δώστε παρουσίααααα


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γελασααααααααααα παααααααρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εισαι απιθανη!!!!!λοιπον εγω τρεχω πανικοβλητη οπως καταλαβαινετε με τη δουλεια!!!γνωρισα και αλλες 2 μαμαδες και θα ερθουν και εδω να τα λεμε που τους ειπα!!αγγελανα και χριστινα ....τους εκανα νυχακια περασαμε πολυ ομορφα και ειχαμε μια μινι μαμαδοσυναντηση!!!!η δευτερη θα ειναι με την κατια αντε να βρεθουμε και ολες μαζι !!σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωω


as1cHmG0g410010MDAwMTY2Nmx8MjA3MzI5c3x3ZSBhcmUgbWFycmllZA.gif

QAfOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα!!!!!!

Οντως νυχτεριδες και αραχνες επιασε το καφε μας!!!!

Εμεις σήμερα ήμασταν για μπανακι στο Βραχατι!Το πρώτο μας!!!Ωραια ήταν αν και φύσαγε αλλα εγώ δεν πτοούμαι απο τέτοια!

Tracy σε ευχαριστώ πολύ ανοιξα και εγώ προφίλ στο fb αλλά απο τα πολλά αιτηματα με μπλοκαρε για 2 μερες και δεν μπορώ να σου στείλω αιτημα.

Σου στελνω πμ το nick name μου


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα!!!!!!

Οντως νυχτεριδες και αραχνες επιασε το καφε μας!!!!

Εμεις σήμερα ήμασταν για μπανακι στο Βραχατι!Το πρώτο μας!!!Ωραια ήταν αν και φύσαγε αλλα εγώ δεν πτοούμαι απο τέτοια!

Tracy σε ευχαριστώ πολύ ανοιξα και εγώ προφίλ στο fb αλλά απο τα πολλά αιτηματα με μπλοκαρε για 2 μερες και δεν μπορώ να σου στείλω αιτημα.

Σου στελνω πμ το nick name μου

Καλε κοριτσι τι κανεις????Ολα καλα?????

Ηρθες βραχατι και δεν ειπες τιποτα???? 0002041D.gif

Βραχατι μενω......!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κόσμος στο καφέ μας και εγώ δε πήρα χαμπάρι?

Τι κάνετε κοριτσάρες μου?

Σε ποίες θάλασσες αρμενίζετε?

Τρέισυ τι κάνει η τριανταφυλλένια?Σε θέλω.............μη το ξεχνάς!!!!

Γκαστρούλα μας,Ματού μου τι κάνεις?Κλωτσάει,κλωτσάει?Άντε τυχερούλα σήμερα θα τον δείτε και θα τον απολαύσετε ΠΟΛΥ ώρα!!!!!

Πένυ τι Πανέμορφα είναι αυτά που φτιάχνεις?Κάνατε και βουτίτσα είδα εε?Μπράβο φιλάκια στον Κωνσταντινούλη μας...

Κάτια πώς πάνε οι ετοιμασίες?Έφτασε η στιγμή εε?Με το καλό κοριτσάρα μου να γίνει Χριστιανούλα...

ΟΙ νονές έτοιμες ΓΕΟΣΤΕ?Πολλά φιλάκια...

Η Τίτη μας?Τρέχει εεε?

Οι υπόλοιπες που χαθήκανε καλέ?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μάλλον σας ρούφηξε κάποια μαύρη τρύπα...

Δεν εξηγείται αλλιώς.....

blackhoole.jpg


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται!Εμενα προσωπικα οχι μονο μαυρη τρυπα με ρουφηξε αλλα ακομα με ρουφαει........τι να πω αυτη ηχρονια ειναι απο τις χειροτερες μου:-(Ασε την εβδομαδα πριν την βαπτιση για μενα ηταν η εβδομαδα των παθων,αφου φοβηθηκα καποια στιγμη οτι δεν θα καταφερνα να παω αλλα ευτυχως εκεινη την ημερα ημουν καλυτερα και ολα κυλησαν πολυ ωραια.Οι υπολοιπες τι κανετε;

Η τιτη τρεχει και δεν φτανει με την Χριστιαννα τωρα που περπαραει,μεσα σε ενα μηνα εχασε 4 κιλα,κατ'αλλα ειναι μια χαρα!


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

εμενα να δειτε πως με ρουφηξε η τρυπα της δουλειας!!εχω βαφτηση σε ενα μηνα σχεδον και δεν εχω κανει τιποτα!!!μου φαινεται και στην εκκλησια νυχια θα κανω!!!χαχαχαχαχαχ..........................


as1cHmG0g410010MDAwMTY2Nmx8MjA3MzI5c3x3ZSBhcmUgbWFycmllZA.gif

QAfOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...