Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στεγια118976byad69yf2k.gif.Τι ευχαριστα νεα εμαθα πρωι πρωι.Με το καλο σου ευχομαι να ερθει το καινουργιο μελος και οπως ειπε και η ΤΙΤΗ να ειναι τοσο ησυχο οσο και ο μεγαλος σου [ξερεις οι ευχες εδω μεσα πιανουν:D]Οσο για μας τα νεα ειναι τα συνηθισμενα ξεκινησαν οι ιωσεις :( αλλα προς το παρον ολα υπο ελεγχο


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Στεγιαααααα!!! Τι διαβάζωωωωωω!!!!!

Με το καλό κοπέλα μου σου εύχομαι!!! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Ρουλακι τι βλέπω ξεκινήσατε με τις ιωσεις???Ωχ ! Εμεις ευτυχώς ακομα καλα κρατάμε με λίγο βήχα και μυξουλες. Τι να σου κανουν μωρέ με αυτόν τον καιρό...Δεν ξέρεις πως να τα ντύσεις...

Πολλά φιλιά και στις υπόλοιπες!!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Και εμείς ακόμα δε το έχουμε συνειδητοποιήσει αλλά ούτε το έχουμε ανακοινώσει καθώς μας ήρθε όπως λένε ταμπλάς!!!!!

Πολλά φιλάκια και περαστικούλια στις ομορφούλες σου Γεοστε...

ΤΙΤΗ ετοιμάζουμε εορτασμό για τον θηλασμό ετοιμαστείτε....

Πένυ μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά την θεία σας κοριτσάρες μου εκείνη μου συστήθηκε.......έρχεται συχνά είναι πελάτισσα...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλεεεεεεεεε...........τι διαβασααααα.........Στεγιαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

Ερωτηση......καλε που το ειδατε οι υπολοιπες και ψαχνομαι;;;;;;;;;;;;;χαχαχαχαχχαχα

Ν εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υπεροχα τα νεααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε???? Χαθηκαμε τελειως....Μου αρεσει που ειχαμε πει να ξανασυναντηθουμε πριν γεννησω...τωρα μετραω μερες αντιστροφα οποτε με το καλο πρωτα ο Θεος κατα την ανοιξη θα τα πουμε παλι απο κοντα!

Tracy να σας ζησει η νεοφωτιστη! Παρα πολυ ωραια ονοματα διαλεξατε! Να ειναι γερη και τυχερη παντα!!!!!!

Ανοιξα θεμα στις ευχες για την Στεγια μας που θα γινει δευτερομανουλα!

Κοπιαστε να ευχηθειτε......

http://parentscafe.gr/showthread.php?p=1268199#post1268199

Σας φιλω ολες!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΓΚΟΥΧΟΥ,ΓΚΟΎΧΟΥ ΕΊΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΏ?

ΤΙ ΚΆΝΕΤΕ?

ΠΩς ΕΊΣΤΕ

ΜΟΥ ΛΕΊΠΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΕΛΛΑΚΟ μου πως εισαι?χαθηκαμε !!τρεχω οπως βλεπεις στο φατσο μπουκ με τη δουλεια. . . .δεν εχω χρονο ουτε να πιω νερο πια!ελπιζω να εισαι καλα με την εγκυμοσυνη σου...ολες οι αλλες που χαθηκαν???ειναι καλα?αντε να δω ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ??????????


as1cHmG0g410010MDAwMTY2Nmx8MjA3MzI5c3x3ZSBhcmUgbWFycmllZA.gif

QAfOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΦΡΕΣΚΙΑ ΦΡΕΣΚΙΑ ΑΠΟ ΚΟΡΙΝΘΟ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΙΡΗ, ΕΙΜΑΙ ΔΑΣΚΑΛΑ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ :P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΦΡΕΣΚΙΑ ΦΡΕΣΚΙΑ ΑΠΟ ΚΟΡΙΝΘΟ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΙΡΗ, ΕΙΜΑΙ ΔΑΣΚΑΛΑ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ :P:p:p:p:p
χρονια πολλα...να σου ζησει το κοριτσακι σου...θα εχεις τρελαθει απο την χαρα σου φανταζομαι...
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα...να σου ζησει το κοριτσακι σου...θα εχεις τρελαθει απο την χαρα σου φανταζομαι...

Εχω τρελαθεί λέει????? Αστα να πάνε!!! Βέβαια η μανούλα είναι πτώμα διότι το κοριτσάκι της θέλει όλη την ημέρα αγκαλιά, αλλά τι να κάνουμε??? Αυτά είναι τα ωραία.....:P:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Εχω τρελαθεί λέει????? Αστα να πάνε!!! Βέβαια η μανούλα είναι πτώμα διότι το κοριτσάκι της θέλει όλη την ημέρα αγκαλιά, αλλά τι να κάνουμε??? Αυτά είναι τα ωραία.....:P:p:p:p:p:p:p

ναι σιγουρα αυτα ειναι εχω και γω μια κουκλιτσα 16 μηννων περιπου και καταλαβαινω....μας εχει αλλαξει την ζωη.....!ωραιες οι αγκαλιες αλλα με μετρο......την θηλαζεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...