Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts

τελικα το καλοκαιρι κοντευει να περασει και δεν θα βρεθουμε;Trace βαπτιζεις την κορη τον επομενο μηνα;αντε μπραβο την καλυτερη εποχη διαλεξες και εγω την δευτερη την βαπτισα τελος Σεπτεμβρη...και το ονομα αυτης;πως περασε ο καιρος σε γνωρισαμε εγκυο και η μπουμπου σου ειναι ηδη 6 μηνων.Οι υπολοιπες τι κανουν χαθηκανε ολες μονο η στεγια μπαινει καπου καπου να μας ξυπνα αλλα μου φαινεται τωρα και με το μαγαζι εχει καιρο να μας πει τα νεα της


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι συμφωνώ ΓΕΟΣΤΕ μου ήρθε ο Αύγουστος και θα φύγει και αυτός και αργότερα θα μου λέτε δε μπορούμε αρχίσανε οι ιώσεις κτλ......

Αχ τι θα κάνω με εσάς?

Μπαίνω βλέπω πως δε γράφετε απογοητεύομαι και βγαίνω.....

Α είδα διαφημιστικό για την αθλούπολη(στη νέα θέση) που έχει και παιδότοπο να πάμε και εκεί μια βόλτα τι λέτε?

Τα νέα μας είναι ΤΕΛΕΙΑ πηγαίνουμε στο μαγαζί και περνάμε φανταστικά.....

Ο Γιάννος έχει συνηθίσει το ωράριο και τις περισσότερες μέρες αυτός είναι που με προτρέπει να ετοιμαστώ να φύγουμε!!!!

Στο μαγαζί(αξίζει να περάσετε για καφεδάκι όποια έχει χρόνο)πηγαίνουμε αφού φάμε το πρωινό μας που σημαίνει όχι πρωί πρωί αλλά λίγο αργότερα....

Όλη την μέρα παίζει,βολτάρει και "τακτοποιεί"τα πράγματα.....

Μπίζνεσμαν χαχαχαχαχαχαχα

Εσείς πως είστε?Οι υπόλοιπες?

Χαθήκαμε εντελώς εεεεε?

Τρέισυ θα βαφτίσετε την τριανταφυλλένια?Πού είσαι?πότε θα βρεθούμε?Με το καλό...

και τώρα που αναφέραμε την βάφτιση τι κούκλες μαμά,κόρη και νονές έισασταν καλές μου ?Να σας ζήσει η ΕΥΗ!!!!!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας.....μικρές μεγάλες και μεγάλους.....

ΑΑΑΑ παντρεύτηκε και βάφτισε και η Αγγελική...Να ζήσουν τα παιδιά και να χαίροντε την κοράκλα τους....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!

Στεγια μου,παραπονιαρα μου....χαχαχαχαχ!!!!!

Μωρε εχω πηξει!!!!

Σ ευχαριστω παρα πολυ και για την ευχες σου για την Ευουλα μου!!!!Ολα πηγανε τελεια και οι νονοι μας (ιδιως οι νονες...χιχιχιχ) υπεροχοι!!!!!!!!!!!

Εριξα πολυ τρεξιμο μεχρι τελευταια στιγμη κυριολεκτικα,αλλα πιστευω οι κοποι επιασαν τοπο και το αποτελεσμα μας δικαιωσε!!!!!

Ελεγα θα τελειωσω με την βαπτιση και θα χαλαρωσω,αλλα εχω αρκετη δουλεια στο μαγαζι.....μεχρι και στο σπιτι παιρνω δουλεια.....μεχρι και στην κουμπαρα πηγα δουλεια...χαχαχαχαχαχ( θα με ξελασπωσει χιχιχιχ)!!!!!!!!

Δοξα Τον Θεο βεβαια......αλλα χρειαζομαι λιγη ξεκουραση!!!!

Θελω πολυ να βρεθουμε σε κανα παιδοτοπο......να ξεφυγουμε λιγο!!!

Αααααα.....δεν σας ειπα.........περπαταμε κι εμεις!!!!Ακομη βεβαια οχι μονη της....με χερακι.....αλλα οπως καταλαβαινετε μου εχει φυγει η μεση!!!!Μεσα στο παρκο την ειδαμε να καθετε ορθια στην μεση χωρις να κρατιετε απο πουθενα.....οποτε πιστευω σε λιγες εβδομαδες....παει.....θα φυγει κι αυτη και θα τρεχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτα τα νεα μου.......αν κανονισετε ριξτε σημα!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

για την geoste που με ρωτησε , το ονομα θα ειναι Μαρία Λουιζα - εγω και να βρεθειτε κοριτσια μου δεν θα σας ερθω ειναι σιγουρο!!!μ εχει φαει η δουλεια κ επειδη τα 'παιξα εχω φυγει για 2 μερες να ξεκουραστω γιατι σκεβρωσε το κορμι μου απο το τριψιμο και το σκυψιμο!!!σας φιλω ολες και ανυπομονω να σας δω<3


as1cHmG0g410010MDAwMTY2Nmx8MjA3MzI5c3x3ZSBhcmUgbWFycmllZA.gif

QAfOp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσάρες μου τι κάνετε?Πώς είστε?

Εμείς ΤΕΛΕΙΑ και σήμερα νιώσαμε ακόμα πιο ΤΕΛΕΙΑ που συναντήσαμε τυχαία την αγαπημένη μας ΤΙΤΗ με τις όμορφες τις!!! Καλέ πως μεγαλώσατε έτσι?Φτού σκόρδα.....

Τίτη μου συγχώρεσε με ξεχάστηκα και δε σου ευχήθηκα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για την γιορτή σου ........

Οι υπόλοιπες που είστε?

Πολλά φιλάκια.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το σκεφτόμουν όλο το βράδυ!!!!

πληκτρολογώ λοιπόν και σκέφτομαι ταυτόχρονα....οπότε νομίζω πως τα έχω γράψει και αυτά που σκέφτομαι!!!!Το έχω προχωρήσει πολύ το θέμα ξέρω ξέρω...χαχαχαχχα

Τρέισυ τι υπέροχα ονόματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλόοοοοοοοοοοο


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Και συνεχίζω,GEOSTE έλεγα Σάββατο να ερχόμασταν για παιχνίδι αλλά την επόμενη έχετε τα γενέθλια της βαφτηστήρας άλλη μέρα....

Κοριτσάρες μου λοιπόν στο φατσομπουκ μανούλες από την Κόρινθο θα συναντηθούν στην NEVERLAND την Παρασκευή 16/9 στις 19:00....

Ευκαιρία να βρεθούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Τρέισυ να χαίρεστε την νεοφώτιστη!!!!!!!!!!!!!Να σας ζήσει η κουκλίτσα σας!!!!

KAL0004.jpg

Κάτια να τα εκατοστήσει η Εύη!!!!

3.jpg

1008-011-72-1069.gif

ΠΟΠΟΠΟΠΟ πέρασε κιόλας ένας χρόνος εεε?καλά να περάσετε και να είναι πάντα ευτυχισμένη....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!! Μπηκα και εγώ στο καφέ μας να πω τις ευχες μου και στις δύο μπουμπουδες που εχουν την τιμητική τους αυτές τις μερες!

tracy και από εδώ να σου ζήσει η Μαρια-Λουιζα!!! Τι ωραιο όνομα!!!!!!! Ειδα και τισ κορώνες της πριγκιπισσας σας!!!!Ολα φανταστικά μπράβο!!!!! Πως το πηρε η μικρή? εκλαψε πολύ?

Κατια να σου ζήσει η Ευη!!!Να τα χιλιάσει και μονο χαρες να εχει στη ζωη της!!! Πως τα περάσατε στο παρτυ? Κλοουν βρήκατε τελικά?

Εμεις επιτέλους μπηκαμε σε μια σειρα τώρα που αρχισαμε παιδικο!

Στελλιτσα τι κανει ο Γιαννος σου?

Οι υπόλοιπες???Τιτη , geoste???Ρουλάκι κανατε μπολικα μπανακια για να αντιμετωπίσουμε τις ιωσεις φετος??? Εμεις καμια 20 αρια σίγουρα. Σπασαμε καθε ρεκορ φετος!!!!!Αλλες χρονιες πιαναμε τα δεκα και αν.χαχαχα

Φιλια πολλά σε όλα τα μπεμπονια τη παρέας!!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πένυ καλησπέρα...επιτέλους άνθρωπος στο καφέ μας!!!!!

Τι κάνετε?

καλή σχολική χρονιά στα παιδάκια που ξεκίνησαν σήμερα!!!

Έμείς είμαστε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ απολαμβάνουμε τη ζωή,την χαρά,το τραγούδι,τον χορό και το παιχνίδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρααα....με θυμόσαστε;τι κάνετε;μπορεί να μην γράφω, αλλα ενημερώνομαι απο τις γνωστες πηγές .

tracy να σας ζήσει κοπέλα μου το κοριτσάκι σας και σας εύχομαι να την δείτε όπως επιθυμείτε.αλήθεια πως ήτανε η μαρία λουίζα{μα τι υπέροχο όνομα αλήθεια!} έκλαιγε;

μια παράκληση.βάλτε και καμια φωτογραφία εδώ για να δούμε και εμείς που δεν έχουμε facebook

κάτια μου εμεις τα είπαμε και απο κοντά, σας κάναμε και προσωπικά το "δωράκι"μας,(η χριστιάννα ενω αγκάλιασε και φιλούσε την εύη πως τις ήρθε, άφησε ένα ρολογάκι στο χεράκι με τα δοντάκια της".το πάρτυ ήταν υπέροχο, περασαμε καταπληκτικά ο κλόουν ηταν φοβερός και για αλλη μια φορά η κάτια είχε κάνει τα απίστευτα.

peny ξεκινήσατε;πώς ειναι ο κωνσταντίνος; του αρέσει;

αααα και αν αναρωτιέστε για την ώρα,ξεκινήσαμε εχθες προνήπιο και πλέον θα ξυπνάμε με τις κότες για να συντονιστούμε.

καλημέρα και σε όλα τα κοριτσάκια της παρέας και καλή σχολική χρινιά για τους μαθητές μας χα χα χα

see you real soon(που λέει και ο mickey)


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites

Και παλι σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!

Οπως ειπε και η τιτη περασαμε υπεροχα!!!!Τελικα νομιζω οτι ο κλοουν ηταν το καλυτερο δωρο για τους γονεις!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Η Χριστιαννα ηθελε να κανει προσωπικα ενα ανεξιτηλο δωρο στην Ευη στο χερακι της....χαχαχαχαχαχα.....(η τιτη εχει φαγωθει και με ρωταει συνεχεια αν ειναι καλα η μικρη....αει μαρηηη λυσσαξες....λες και εγινε τιποτα τραγικο!!!!χαχαχαχαχαχα)

Ολα καλα....να μαστε καλα και του χρονου!!!

φιλακια σε ολες και καλη σχολικη χρονια!!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πού είστε?μου λείπετε......

Τίτη και γεοστε γνώρισα την θεία σας σας το είπε?

πολλά φιλάκια...

cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε συ στελίτσα, τι διαβάζω μεσημεριάτικα;;;; ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ σου ευχομαι να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ο γιάννος σου να αποκτήσει ένα αδερφάκι το ίδιο ήσυχο με αυτόν.πολύ χάρηκα μεσημεριάτικα μπράβο.


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...