Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μαμάδες Νοεμβρίου 2012


kellymom

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 200
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Εμένα κάθεται στο πωπό του κανονικά, χωρίς στηρίγματα και εδώ και καμιά εβδομάδα σηκώνεται και όρθιος!!! Κρατιέται απο το παρκοκρέβατο και σηκώνεται στα πόδια του...[/Qτα παιδάκια μας έχουν γεννηθεί την ίδια μέρα !!!
Link to comment
Share on other sites

εμεις εχουμε φτασει τα 10,200 κιλα!!! και δεν τρωμε κιολας... φαντασου να τρωγαμε με ορεξη και τα φαγητα εκτος απτο γαλα! ειμαστε ομως και 77 ποντους! ο παιδιατρος μου λεει πως ειναι μια χαρα!!! οποτε κι εσενα μιννι λογικα θα ναι οκ...

καθομαστε κανονικοτατα εδω και αρκετο καιρο και σηκωθηκαμε μεσα στην κουνια και οταν τον κραταμε απο τα χερια στεκεται και κανει προσπαθεια και για βηματακια...


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Εμείς γεννηθήκαμε 6/11/12 και τωρα αρχήσαμε και σηκωνομαστε. Απο κιλά πρεπει να είμαστε καμία 10 αρια.θα τον ζύγιζε οταν επιστρέψω αθηνα.σε καμία βδομάδα.εμεις τρώμε απολα τωρα και αυγό και ψάρι εσείς?για απογευματινό τι δίνετε? εμείς ωρα το καλοκαίρι προτιμάται γιαουρτακια που ειναι και δροσιστικα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας!!

Εμείς γεννηθήκαμε 15-11-2012 αν και ήμασταν ένα μήνα νωρίτερα το λιονταράκι μου ήθελε να βγει σκορπιός!!!

Εμένα στέκεται απο 7,5 μηνών, μπουσουλάει και τώρα κάνει προσπάθεια για βηματάκια. Φωνάζει μαμά, μπαμπά, κάνει παλαμάκια και στέλνει φιλάκια, χαιρετάει όλο το κόσμο και μεγαλώνει παρα πολύ γρήγορα! Αχ είναι έρωτες!

Κοντεύουμε τα πρώτα μας γενέθλια... :P

Να τα χαίρεστε τα μικρά σας!!!


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Μανουλες τι κάνετε? τι κάνουν τα παιδάκια σας ? μπούσουλανε περπατάμε? εμείς μπούσουλανε όλο το σπιτι γιαυτο κ λέω να στρώσει τα χαλιά.πλησιαζουν και τα γενέθλια μας 6 Νοέμβρη ,πω πω πως πέρασε ο καιρος?? εσείς τι θα κάνετε στα γενέθλια σας? εμείς δεν ξέρω ακόμη αλλά μάλλον οικογενειακά,άντε να μαζευομαστε σιγά σιγά.....καλημέρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες με τα μεγαλα πλεον νινακια....

Ελπιζω να ειστε ολες και ολα τα νινακια καλα....

Εχω χασει πολλα επισοδια αλλα θα προσπαθησω να ξαναενταχθω.....

Κατια μου πως ειναι το παλικαρακι σου?

Λινακι και η δικια μου γενηθηκε 15/11/12, στις 11.55 το πρωι στο Τζανειο

Το κοριτσακι σου?

και η δικια μου μπουσουλαει , κανει βηματακια, λεει γυρω στις 10 λεξουλες και κανει μερικα ζωακια....Τι σου ειναι τα κοριτσια????Εχω παθει πλακα....

Την εχουμε βαφτησει πριν απο ενα μηνα ,Μαρια και τωρα περναμε μια περιεργη φαση οπου ο μεγαλος εχει βρει συνεργο στις σκανδαλιες και τις μαθενει να σκαληζει τα παντα ( Το σπιτι ενα χαος, περιτο να το αναφερω....)

Απο κιλακια κι εμεις 9.800 , αλλα δεν αγχονομαι....Ειναι λιγο σχετικα τα ορια...Ο γιος μου ηταν 10 κιλα οταν ηταν 6 μηνων, και παντα υπερβαρος και κοντιτερος απο το κανονικο, και ξαφνηκα μεταξυ 18 και 24 μηνων εκανε ολο αυτο το συσορευμενο λυπος ,υψος....Τωρα ειναι μαλλον κανονικος σε βαρος και στα ανωτερα επιπεδα σε υψος.... Νομιζω οτι ξερουν καλυτερα απο μας ποσο πρεπει να φανε....

Ελπιζω να μην σας ζαλησα....Να ειστε καλα , και φιλακια στα φατσουλακια σας....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Εμείς μεγαλώσαμε ετοιμαζόμαστε να περπατησουμε .....στεκόμαστε και μόνοι μας ,σε μια βδομάδα γινόμαστε ενός έτους!!!! Λέμε μπαμπα,μαμα,τατα νανα, μαμ και αλλά πολλα τέτοια...μήπως πρεπει να κανονιισουμε συνάντηση το λέτε.?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...