Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

μαμάδες Νοεμβρίου 2012


kellymom

Recommended Posts

ΜΙΝΝΙ εσενα ο μικρος κανει τσισα στο γιογιο??? εμεις οταν ξυπναμε το πρωι τον βαζω καιο κανει και το ιδιο οταν ξυπναει και μετα τον μεσημεριανο υπνο. Τα κακα βεβαια τα κανει στην πανα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 200
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωραια με προλαβες ΜΙΝΝΙ .μπραβο στα παιδακια σας!!! ΜΙΝΝΙ θα ερθει και η ωρα του που θα κατσει.Εγω στην μεγαλη την πηγαινα στην τουλαετα καθοταν στο ειδικο στεφανι και της διαβαζα παραμυθακι και παραλληλα της ερχοταν κακα η τσισα

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ακόμη τα κάνουμε στη πάνα... όμως βλέπει την αδερφή του που τα κάνει στο γιογιό και προσπαθεί να τη μιμηθεί, αλλά όταν πάω να τον βάλω κλαίει και τρέχει να φύγει!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σήμερα έχει ηλιόλουστη μέρα και την εκμεταλλεύτηκα για αρκετές εξωτερικές δουλίτσες που είχα μαζί φυσικά με τον μικρό μου. Αφήσαμε τη μεγάλη μου στο παιδικό και ξεκινήσαμε εμείς τη βόλτα μας...

Βέβαια δυστυχώς έχουμε ακόμη πολύ βήχα. Τους πήρα ένα σιρόπι να τους δώσω, μήπως και τα βοηθήσω γιατί όλη νύχτα βήχανε...

Εσάς πώς είναι τα παιδάκια σας?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ΜΙΝΝΙ εμεις ειμαστε καλα ευτυχως!!!!Εγω ετρεχα παλι συνεργειο τελικα μου το εφτιαξε τ αμαξι μου εβαλρ και κατι μπουζι,και τωρα εινια ενταξει φτου φτου μην το ματιασω μετα πηγα lidl για ψωνια κια τωρα ειμουνα λαικη με τον μικρο,Ton ταιζω τωρα μακαρονια με κοτοπουλο και γιαουρτι και κατεβαινουμε να παρουμε την μεγαλη απο το σςχολικο και μετα φαγητο και διαβασμα.τα λεμε καλο μεσημερι .ααα ΜΙΝΙΙ τι σιροπι τους δινεις ???εχουν φλεματα.εγω οταν εχει φλεμματα η μεγαλη mucosolvan το εχει και σε παστιλιες που βοηθανε και το λαιμο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι ΜΙΝΝΙ δεν το ξερω το σιροπι αυτο,ελπιζω να εινια καλο.Το αμαξι με ταλαιπωρησε αλλα ευτυχως παει καλα τωρα.Απο βολτες τις δουλειες μας κανω και ψωνια μην φανταστεις οτι παμε και ιδιαιτερα βολτες ειδικα τωρα πουειμαστε μονοι.καλο βραδυ !! τα λεμε αυριο!!! περαστικα στα μικρα σου!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα !!που χαθηκατε ολες καλε??? εμεις ειμαστε ο μικρος εχει βηχα ξεκινησαμε aeroli atrovent και mucosolvan...μαγειρευουμε και διαβαζουμε παραλληλα γιατι εχουμε παλι τεστ την δευτερα ιστορια αυτη την φορα...

Link to comment
Share on other sites

Ωχχχ......... κολλήσατε και εσείς?:(

Ένα περίεργο πράμα... οι περισσότεροι άνθρωποι είναι με συνάχι και βήχα... Εμάς ακόμη καλά κρατεί... άντε να δούμε πότε θα ηρεμήσουμε!

Σήμερα είχε πολύ ωραίο καιρό και κάναμε μια βόλτα για περπάτημα και φυσικά κούνιες...

μπαμπι τα έχουν πολυφορτωμένα στα μαθήματα ή μου φαίνεται? Όλο για τεστάκια λές... Έχουν αλλάξει πολύ τα πράματα από τότε που είμασταν εμείς μαθητές...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΙΝΝΙ ναι ασε τι να κανουμε αχ αυτος ο χειμωνας παλι!!!και δε ηρθε ακομη.Εμεις μεσα μεχρι το μεσημερι διαβαζαμε και εχουμε κια αυριο.Ναι απο περυσι η δασκαλα μας χει στην πιεση....Εγω μαγειρευα απλωσα εκανα μεταφυτευση κατι λουλουδια καθαρισα το μπαλκονι πεταξα σκουπιδια.....καταλαβανεις...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Το Σαβ/κο μας πέρασε δύσκολα αφού ο μικρός μου σήκωσε πυρετό και δεν έπεφτε... Αλλά αφού επικοινώνησα με το παιδίατρο θεωρησε ότι είναι ίωση οπότε τη βγάλαμε με depon και ευτυχώς αυτό διήρκησε μια μέρα...

Εχτές το βράδυ η μεγάλη μου ξύπνησε με κλάματα γιατί της πονούσε το αυτί της... Της έδωσε λίγο depon και σήμερα μου λέει ότι της πέρασε... Τώρα τι να υποθέσω γι'αυτό?

Εσείς μπαμπι πώς είσαστε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

τι κάνουν τα μικρά σας?

ελπίζω να είναι ήδη πολύ καλύτερα

MINNI μάλλον κόλλησε και η μεγάλη και την πείραξε στο αυτί? αχ αυτός ο πόνος στο αυτί δεν παλεύεται

μπαμπι η κόρη σου πάει τρίτη? καλέ και εγώ δεν θυμάμαι να γράφαμε τόσα τεστάκια σε αυτή την τάξη....

εμείς είμαστε ευτυχώς μια χαρά! πολύ ζωηρές τις τελευταίες 3-4 μέρες και δεν σταματάμε να μιλάμε! και από χτες κόψαμε το "μαμά'" και "μπαμπά" και λέμε μόνο "μανούλα" και "μπαμπούλη"

εννοείτε ότι έχουμε λιώσει και οι δύο!


HLddp2.png

fbtQ5Qf.jpgfbtQp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!και εμεις κοριτσια ειμαστε καλυτερα ,αλλα εχουμε ακομη λιγο βηχα τι να πωαπο το καλοκαιρι που μας ξεκινησε δεν λεει να μας σταματησει και στου δυο.Ναι τριτη παει ημεγαλη μου και εχουμε καθε δευτερα σχεδον τεστ.τι να πω για καλο μαλλον ειναι αλλα δεν εχει ετσι και πολυ χρονο.ΜΙΝΝΙ περαστηκα σε εσας τωρα πια, δεν θα ειναι τιποτα θα περασει συντομα .....Βaby girl μπραβο στο κοριτσακι σου να το χαιρεσε ε!!πρεπει να ειναι πολυ χαριτωμενη!!!Εμενα ο μικρος λεει και mommy εκει να δεις λιωσιμο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...