Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες από Ξάνθη


AngiCat

Recommended Posts

Στο Νοσοκομειο της Ξανθης.Θελω στην Αλεξανδρουπολη γιατι θελω να εχω και την επιλογη της επισκληριδιου.

Απ οτι βλεπω στις μερες σου εισαι και εσυ..Αντε με το καλο.Που θα πας;;Νοσοκομειο;;;

Σε ευχαριστώ! Μέχρι το Σάββατο και γω περιμένω την μικρή μου! Στην κλινική του Μιχάλη αποφάσισα να πάω. Ήθελα να έχω μαζί τον γιατρό που με παρακολουθούσε!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

..και γω.....;)

Γεία σου RENAH!!!Με το καλό το δευτερο παιδάκι σου!!!

Ναι δούλευα στην Μαρία τη χρονιά 2007 - 2008, οπότε γνωριζόμαστε:P

Βρε μικρός που είναι ο κόσμος!

Οχι απλά γνωριζόμαστε αλλά ήσουν και η πρώτη δασκάλα μας!!!!:D

Δες πώς λένε την μεγάλη μου και σκέψου ποιά μαμα είμαι!!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

..και γω.....;)

Γεία σου RENAH!!!Με το καλό το δευτερο παιδάκι σου!!!

Οχι απλά γνωριζόμαστε αλλά ήσουν και η πρώτη δασκάλα μας!!!!:D

Δες πώς λένε την μεγάλη μου και σκέψου ποιά μαμα είμαι!!!!:tongue:

:P:p:p:p:p:p

Κατάλαβα!!!!!!!!! Αλλωστε δεν είχα και άλλη Εφη:tongue: Πως παέι η μικρή? Νήπια πια ε?


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

:P:p:p:p:p:p

Κατάλαβα!!!!!!!!! Αλλωστε δεν είχα και άλλη Εφη:tongue: Πως παέι η μικρή? Νήπια πια ε?

Καλά λέμε!!Εχει γίνει πολύ ατίθαση από την ώρα που ήρθε το μωρό αλλά ευτυχώς μόνο στο σπίτι.Στα νηπια είναι υπόδειγμα!!:tongue::tongue:

Μπράβο κοριτσάκι μου για την εγκυμοσύνη σου!!Χάρηκα πολύ!!Mε το καλό και πάλι!!Πως νιώθεις;;; Με τα κιλά πώς τα πήγες;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά λέμε!!Εχει γίνει πολύ ατίθαση από την ώρα που ήρθε το μωρό αλλά ευτυχώς μόνο στο σπίτι.Στα νηπια είναι υπόδειγμα!!:tongue::tongue:

Μπράβο κοριτσάκι μου για την εγκυμοσύνη σου!!Χάρηκα πολύ!!Mε το καλό και πάλι!!Πως νιώθεις;;; Με τα κιλά πώς τα πήγες;;;

Σε ευχαριστώ!! τωρα που φτάνουν οι μέρες αγωνιώ αλλά γενικά είμαι πολύ καλά. Με τα κιλά ευτυχώς, κατα περιεργο τρόπο δεν πήρα πολλά 12, στα φυσιολογικα όρια δηλαδή! ελπίζω μετά να χάνονται έυκολα:tongue:


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Οκτωβριου

Eγώ ήμουν στις Νοεμβρίου αλλα γέννησα 15 Οκτωβρίου.Εσύ δουλεύεις;;

Σε ευχαριστώ!! τωρα που φτάνουν οι μέρες αγωνιώ αλλά γενικά είμαι πολύ καλά. Με τα κιλά ευτυχώς, κατα περιεργο τρόπο δεν πήρα πολλά 12, στα φυσιολογικα όρια δηλαδή! ελπίζω μετά να χάνονται έυκολα:tongue:

Μια χαρά τα πήγες!!Στην Εφη που θήλαζα έφυγαν κατευθείαν(11,5κιλά).Στην μπουμπού επειδή δεν θήλασα έχασα τα 6 και έμειναν τα 5,5 και δεν λένε να φύγουνε!!(11,5 και σε αυτήν).

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Τις καλυτερς ευχες μας στην angicat

mefh μπερδευτηκαμε..εγω γενναω τον προσεχή Οκτωβρη...εσυ εχεις ηδη γεννησει....

Ναι δουλευω.

Επεξεργάστηκαν by RENAH
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!!

Τις καλυτερς ευχες μας στην angicat

mefh μπερδευτηκαμε..εγω γενναω τον προσεχει Οκτωβρη...εσυ εχεις ηδη γεννησει....

Ναι δουλευω.

Kαλημέρα!Angicat με το καλό να κρατήσεις τον μικρό σου πρίγκηπα αγκαλίτσα σε λίγο!!!Και σύ να είσαι πάντα γερή!!Ευχομαι να πάνε όλα καλά!

ΡΕΝΑΗ το ξέρω βρε!Απλά σου έγραψα την δική μου περίπτωση!!Πήρα μόνο 6 μέρες από τον 9ο και γέννησα Οκτώβριο.Αλλά και η μεγάλη μου Οκτώβριο είναι!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα σαν και εμας.Η κορη μου ειναι Σεπτεμβρη και απο οτι φαινειται κοντα θα ειναι και το δευτερο!

Αυτό βολεύει απίστευτα στα ρούχα αν είναι ίδιο φύλλο.Βέβαια εγώ σου εύχομαι ένα αγοράκι,αν το θέλετε το διαφορετικό!Αν και ειλικρίνά το μόνο που έχει σημασία είναι να είναι γερό!Εγώ ήθελα πάααααρα πολύ αγόρι γιατί και ο αδερφός μου έχει 2 κορίτσια και όταν μας είπε ο γιατρός οτι είναι κορίτσι δεν το πίστευα μέχρι που την είδα!!!:tongue::tongue::tongue:Από την ώρα που την είδα όμως είναι έρωτας με την πρώτη ματιά,είναι απίστευτα ήρεμο και χαμογελαστό μωράκι,δεν κλαίει καθόλου και πραγματικά νιώθω την απόλυτη ευτυχία!Στην Εφη ήταν διαφορετικά τα πράγματα σαν πρώτο,γιατί την θήλαζα κιόλας και μου πήρε κανένα εξάμηνο για να καταλάβω τί συμβαίνει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...