Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες από Ξάνθη


AngiCat

Recommended Posts

Καλημέρα!!Να σου ζήσει Angicat!!!Να είναι πάντα γερό,ευτυχισμένο και χαρούμενο το μωράκι σου και εσύ πάντα δίπλα του να τον καμαρώνεις!!!4100;;;;;;;;Μαζί με το εξιτήριο θα σας δώσουν και φύλλο πορείας για τον στρατό τόσο μεγάλος που είναι!!!!!!!

Αντε Τάνια μου και συ με το καλό κοριτσάκι μου και μ'έναν πόνο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Που είστε Ξανθιώτισσες?:tongue: Εμεις γυρίσαμε σπίτι μας και προσαρμοστήκαμε στις νέες συνθήκες!!! Εχει αλλάξει η ζωή μας!!!

elenichr27 καλώς ήρθες! Είσαι ήδη μανούλα ή περιμένεις να γίνεις??


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

elenichr27 καλώς ήρθες! Είσαι ήδη μανούλα ή περιμένεις να γίνεις??

καλώς σας βρήκα! έχω ήδη ένα αγοράκι τον Μιχαήλ Άγγελο ο οποίος είναι τριών χρονών. από την περασμένη Τετάρτη ξεκινήσαμε και τον παιδικό!


y02v.jpgKfozp3.png

QMtCp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλώς σας βρήκα! έχω ήδη ένα αγοράκι τον Μιχαήλ Άγγελο ο οποίος είναι τριών χρονών. από την περασμένη Τετάρτη ξεκινήσαμε και τον παιδικό!

καλή αρχή να έχετε! Η προσαρμογή σας πως είναι? Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθείται πολύ!!!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλή αρχή να έχετε! Η προσαρμογή σας πως είναι? Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθείται πολύ!!!

Καλή η αρχή, κανένα πρόβλημα, μέχρι χτες που μου ανέβασε εναν πυρετάκο στο 38...το αντιμετωπίσαμε με μπανάκι αρχικά και αργά το βράδυ με ponstan. Σήμερα ξύπνησε πολύ καλά αλλά έχουμε ακόμα μπροστά μας μισή μέρα ακόμα...Φυσικά δεν τον έστειλα στον παιδικό, ευτυχώς έχω μια πεθερά διαμάντι και τον έχει εκείνη όσο εγώ είμαι στη δουλειά! :)


y02v.jpgKfozp3.png

QMtCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχασα επισόδεια!! Εδώ πιάσατε κουβεντούλα οι Ξανθιώτισσες βλέπω. Ευχαριστώ για τις ευχές σας και καλώς ήρθες elenichr27 και RENAH. Είμαστε σπίτι με τον μπεμπουλίνο και προσπαθούμε να συνηθίσουμε τα νέα δεδομένα της αυπνίας. Όταν με το καλό σαραντίσουμε κι εγώ και η Τάνια να κανονίσουμε ένα καφεδάκι στο Ξενία στις κούνιες.


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχασα επισόδεια!! Εδώ πιάσατε κουβεντούλα οι Ξανθιώτισσες βλέπω. Ευχαριστώ για τις ευχές σας και καλώς ήρθες elenichr27 και RENAH. Είμαστε σπίτι με τον μπεμπουλίνο και προσπαθούμε να συνηθίσουμε τα νέα δεδομένα της αυπνίας. Όταν με το καλό σαραντίσουμε κι εγώ και η Τάνια να κανονίσουμε ένα καφεδάκι στο Ξενία στις κούνιες.

AngiCat kai Τάνια όσο πάει και καλυτερεύει ο καιρός, όπως επίσης ανεβαίνει και η θερμοκρασία. Όταν λοιπόν με το καλό σαραντήσετε θα είναι ό,τι πρέπει για βολτούλες! Σε αναμονή λοιπόν για να κανονίσουμε τον καφέ! :D Οι αϋπνίες θα λιγοστεύουν με τον καιρό. Εμείς μόλις σαραντήσαμε σταματήσαμε τα βραδινά παρατράγουδα! Σας εύχομαι ολόψυχα το ίδιο και σε σας!:P


y02v.jpgKfozp3.png

QMtCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε!!!! Αν και εμεις (ελπίζω να μην ματιάσω) δεν έχουμε καθόλου ξενύχτια!!! Βγάζουμε τη νύχτα με ένα μόνο ξύπνημα!!!

Ελπίζω Μαράκι μου και σεις σύντομα να βρείτε τους ρυθμούς σας!!!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μου ιδέες για κέντρο για την βάφτιση. Θα τον βαφτίσουμε τον Σεπτέμβριο 25/09/10 και δεν ξέρω σε πιο κέντρο να κάνουμε το γεύμα. Το τραπέζι θα είναι για 80-90 άτομα περίπου οπότε δεν χρειάζεται να είναι μεγάλο κέντρο και προτιμώ κάτι σε ταβέρνα με μουσική για να μπορούμε να χορέψουμε κιόλας αντί για κάτι κυριλέ. Είμαι και λίγο γλεντζού τι να κάνουμε.

Ρώτησα μια γνωστή μου που είχε τον Παράδεισο στο Εύμοιρο αλλά μου είπε πως το έκλεισε το μαγαζί τελείως. Κρίμα γιατί ήταν ονειρεμένα, μες το πράσινο και με χώρο για να παίζουν τα παιδιά. Κάτι τέτοιο σκέφτομαι λοιπόν κι εγώ.


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για πείτε μου ιδέες για κέντρο για την βάφτιση. Θα τον βαφτίσουμε τον Σεπτέμβριο 25/09/10 και δεν ξέρω σε πιο κέντρο να κάνουμε το γεύμα. Το τραπέζι θα είναι για 80-90 άτομα περίπου οπότε δεν χρειάζεται να είναι μεγάλο κέντρο και προτιμώ κάτι σε ταβέρνα με μουσική για να μπορούμε να χορέψουμε κιόλας αντί για κάτι κυριλέ. Είμαι και λίγο γλεντζού τι να κάνουμε.

Ρώτησα μια γνωστή μου που είχε τον Παράδεισο στο Εύμοιρο αλλά μου είπε πως το έκλεισε το μαγαζί τελείως. Κρίμα γιατί ήταν ονειρεμένα, μες το πράσινο και με χώρο για να παίζουν τα παιδιά. Κάτι τέτοιο σκέφτομαι λοιπόν κι εγώ.

Λοιπόν, μια ιδέα είναι να κάνεις αυτό που έκανα κι εγώ στην βάφτιση του Μιχαήλ Άγγελου. Κάναμε έναν ωραιότατο μπουφέ για όλους τους καλεσμένους μας στην αυλή έξω από την εκκλησία Κυρίλλου και Μεθοδίου. Η βάφτιση ήταν Κυριακή στις 13.00 (επίτηδες ζητήσαμε να είμαστε το τελευταίο μυστήριο), στις 13 Σεπτεμβρίου πρόπερσι. Ο καιρός ήταν υπέροχος και ευχαριστήθηκε όλος ο κόσμος!

Αν δεν σε συγκινεί ο μπουφές, ένα πολύ ωραίο μέρος με πολύ πράσινο και με παιδική χαρά είναι το Μονοπάτι στον δρόμο προς Γέρακα. Είναι πιο κοντά απ'ο,τι φαντάζεσαι (περίπου 10-15 λεπτά από Ξάνθη προς Σταυρούπολη). Βρέθηκα εκεί σε ένα γλέντι γάμου όπου είχανε και ζωντανή ορχήστρα και ήταν πολύ όμορφα! Το φαγητό ήταν καταπληκτικό και η ατμόσφαιρα πολύ οικογενειακή. Υπάρχει και το Μονοπάτι της πόλης αν θέλεις να έρθεις σε επαφή με τους υπεύθυνους του μαγαζιού και βρίσκεται απέναντι από την Εθνική τράπεζα στον πεζόδρομο, πάνω από το παζάρι.

:D


y02v.jpgKfozp3.png

QMtCp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Λοιπόν, μια ιδέα είναι να κάνεις αυτό που έκανα κι εγώ στην βάφτιση του Μιχαήλ Άγγελου. Κάναμε έναν ωραιότατο μπουφέ για όλους τους καλεσμένους μας στην αυλή έξω από την εκκλησία Κυρίλλου και Μεθοδίου. Η βάφτιση ήταν Κυριακή στις 13.00 (επίτηδες ζητήσαμε να είμαστε το τελευταίο μυστήριο), στις 13 Σεπτεμβρίου πρόπερσι. Ο καιρός ήταν υπέροχος και ευχαριστήθηκε όλος ο κόσμος!

Αν δεν σε συγκινεί ο μπουφές, ένα πολύ ωραίο μέρος με πολύ πράσινο και με παιδική χαρά είναι το Μονοπάτι στον δρόμο προς Γέρακα. Είναι πιο κοντά απ'ο,τι φαντάζεσαι (περίπου 10-15 λεπτά από Ξάνθη προς Σταυρούπολη). Βρέθηκα εκεί σε ένα γλέντι γάμου όπου είχανε και ζωντανή ορχήστρα και ήταν πολύ όμορφα! Το φαγητό ήταν καταπληκτικό και η ατμόσφαιρα πολύ οικογενειακή. Υπάρχει και το Μονοπάτι της πόλης αν θέλεις να έρθεις σε επαφή με τους υπεύθυνους του μαγαζιού και βρίσκεται απέναντι από την Εθνική τράπεζα στον πεζόδρομο, πάνω από το παζάρι.

:D

Ευχαριστώ για τις ιδέες σου. Δυστυχώς μπουφέ δεν θα μπορέσω να κάνω. Θα έχω κόσμο από Μεσσηνία και θα ήθελα να τους τραπεζώσω κανονικά. Πέρα από αυτό θα έχω πολύ περισσότερο κόσμο στην εκκλησία από ότι στο τραπέζι και θα μου κοστίσει ο κούκος-αηδόνι αν κάνω μπουφέ για όλους αυτούς.

Αυτό το κέντρο το πρότεινε και η πεθερά μου. Δεν έχω πάει ποτέ προς τα εκεί. Όταν σαραντήσω θα φροντίσω να πάω να το δω γιατί ακούγεται τέλειο.


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγώ εδώ είμαι. Τι χάλια καιρός... Πήγαμε να πάρουμε ένα δώρο στην νονά μας που γιόρταζε χθες και μετά πήγαμε στο Z Palace που έδιναν εξετάσεις αγγλικά οι μαθητές μου. Αλλά χάλια καιρός. Τώρα γυρίσαμε σπίτι και το απόγευμα θα πάμε στην νονά. Εσύ τι νέα;


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εδώ είμαι. Τι χάλια καιρός... Πήγαμε να πάρουμε ένα δώρο στην νονά μας που γιόρταζε χθες και μετά πήγαμε στο Z Palace που έδιναν εξετάσεις αγγλικά οι μαθητές μου. Αλλά χάλια καιρός. Τώρα γυρίσαμε σπίτι και το απόγευμα θα πάμε στην νονά. Εσύ τι νέα;

Εγω οπως αλλωστε φαινεται και απο κατω ειμαι εγκυος! Συγκρατημενη χαρα ομως, γιατι μαζί με το μωράκι μόλις 4 χιλιοστών ο υπέρηχος έδειξε και ένα ινομύωμα 4 εκατοστων (!) απο το πουθενα....και μεσα στην μητρα...Δεν ξερω αν πρεπει να χαιρομαι ή να προετοιμαζομαι για τα χειροτερα. Εδω και μερες διαβάζω στα διαφορα forums ιστοριες για αγριους σχετικα με αποβολες λογω ινομυωματων. Η ψυχολογια ειναι στα πολυ down..............Ειχα και μια παλλινδρομο κυηση το καλοκαιρι που μας περασε στις 11W5D και ολο σκεφτομαι το πιο ασχημο που μπορει να μου τυχει...Ευτυχως εχω τον Μιχαηλ Αγγελο να με αποσπα απο τις ασχημες σκεψεις. :|


y02v.jpgKfozp3.png

QMtCp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...