Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες από Ξάνθη


AngiCat

Recommended Posts

Αχ δεν το πρόσεξα εγώ η ανόητη! Εύχομαι όλα καλά να πάνε. Ποιος γιατρός σε παρακολουθεί; Κάνε θετικές σκέψεις. Στην φωτογραφία εσείς είστε; Πολύ γλυκιά φωτό και το αντράκι σου υπέροχο!


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο Μάινας στην Κομοτηνη με παρακολουθεί αλλά έχω κλείσει ραντεβού και στο νοσοκομείο στην Τσούλου. Σε δέκα περίπου ημέρες θα ξαναπάω στον Μάινα. Να δούμε τι θα μου πει...Ναι στην φωτογραφία είμαστε μαμά και γιος! Όσο για τις θετικές σκέψεις πολύ δύσκολο............Σ'ευχαριστώ πάντως για το εκδιαφέρον :)


y02v.jpgKfozp3.png

QMtCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελένη, σήμερα είχαμε την κουβέντα του. Είναι άριστος γιατρός μου είπε μια φίλη μου που πήγαινε εκεί. Εμένα με παρακολουθούσε ο Πολυζώης ο οποίος είναι και αυτός πάρα πολύ καλός. Πες μας νεότερα όταν έχεις! Να χαίρεσαι το αντράκι σου, αυτός θα σου δίνει δύναμη!


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά νέα κορίτσια! Η γιατρός που με εξέτασε εχθές είδε ότι πράγματι το ινομύωμα είναι 4 εκατοστών αλλά βρίσκεται επάνω και προς τα πίσω, δλδ στο πιο 'ανώδυνο' σημείο της μήτρας. Αυτό που πρέπει να προσέχω είναι γενικά να μη κουράζομαι και να απέχω από σεξουαλικές επαφές. Τέλος ίσως περίπου στον πέμπτο μήνα να χρειαστεί να πάρω κάποια extra φαρμακευτικη αγωγή σε περίπτωση συσπάσεων για να αποφύγουμε τον πρόωρο τοκετό. Για την ώρα λοιπόν, όλα καλά, όσο καλά μπορεί να είναι!


y02v.jpgKfozp3.png

QMtCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ ωραία Ελένη μου, ας ελπίσουμε πως όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους και του χρόνου τέτοιο καιρό θα έχεις το μωράκι σου αγκαλίτσα!

Εμείς σήμερα δίναμε βαθμούς στο φροντιστήριο και είχα πάρει και τον μπέμπη μαζί μου. Τον καμάρωνα κι εγώ και οι γονείς οι οποίοι είναι οι περισσότεροι φίλοι μας! Μετά πήγαμε μια βόλτα και περάσαμε και από το παζάρι! Είδε και το παζάρι ο μπέμπης. Φυσικά δεν πήγα μόνη, το καρότσι το έσπρωχνε ο άντρας μου κι εγώ κοιτούσα. Βρήκαμε και ομπρέλες για καρότσι και πήραμε μια μπεζ 13 ευρώ. Μας γλίτωσε το περίμενε για να έρθει η αυθεντική Peg perego η οποία είναι και πιο ακριβή.

Πότε να κανονίσουμε ένα καφεδάκι όλες μαζί;


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κοριτσια κι απο μενα! Κι εγω Ξανθη! Με δυο γνωριζομαστε. Με τη Μαρια χρονια φιλες, ενω με την Τανια γεννησαμε με 2 μερες διαφορα στα διπλανα δωματια στην κλινικη!


ticker.png

CEPYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...