Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες από Ξάνθη


AngiCat

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εμείς! Από τις 9-11 και μετά έπεσε ξερός ως τις 5 το πρωί. Έχω παρατηρήσει πως κάθε βράδυ ξεκινάει η γκρίνια στις 9 και τελειώνει με τον μεγάλο ύπνο στις 11. Τυχαίο;


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε βρε τι βλέπω? Μεγάλωσε και άλλο η παρέα!

Καλώς μας ήρθες Ηρώ!!!

πως είναι ο μικρούλης σου?

καλα Τανια μου! Εσενα η μικρη? Χθες ειχαμε κατι κολικους ολη μερα μας αποτελειωσε! Καθε 6 ωρες εδινα παυσιπονο να φανταστεις.... Αστα...


ticker.png

CEPYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα Τανια μου! Εσενα η μικρη? Χθες ειχαμε κατι κολικους ολη μερα μας αποτελειωσε! Καθε 6 ωρες εδινα παυσιπονο να φανταστεις.... Αστα...

έχετε κολικούς?? πωπω ευτυχώς εμένα δεν έκανε καθόλου, δεν πιστεύω να μου αρχίσει τώρα!!!

Κατα τα άλλα καλα! Μαμ ,κακά και νάνι!!:tongue::tongue::tongue:

Τώρα της έκανα ένα ντουζακι γιατί είχε σκάσει και έπεσε αμέσως για ύπνο!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

έχετε κολικούς?? πωπω ευτυχώς εμένα δεν έκανε καθόλου, δεν πιστεύω να μου αρχίσει τώρα!!!

Κατα τα άλλα καλα! Μαμ ,κακά και νάνι!!:tongue::tongue::tongue:

Τώρα της έκανα ένα ντουζακι γιατί είχε σκάσει και έπεσε αμέσως για ύπνο!

Τι να σου πω ευχομαι να μη σου κανει, γιατι η κατασταση ειναι σκετη φρικη... Κι εγω τον κανω καθε μερα μπανακι ειδικα τωρα με τη ζεστη, αλλα σημερα δεν αντεξα και ανοιξα και το air condition. Ελπιζω να βρεξει και να δροσισει λιγο γιατι η κατασταση ειναι αφορητη εξω! Ουτε για καροτσοβολτα δεν ειναι να βγαινεις...


ticker.png

CEPYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,

Εσείς που έχετε μεγαλύτερα παιδάκια να σας πω ότι στο φροντιστήριο μου κάνω δωρεάν μαθήματα Αγγλικών σε παιδάκια δημοτικού ως Γ΄τάξη κάθε Τρίτη 6-8. Έτσι οι μανούλες μπορούν κάθε Τρίτη να απολαμβάνουν το καφεδάκι τους γνωρίζοντας ότι τα μικράκια τους απασχολούνται δημιουργικά. Όποια ενδιαφέρεται ή έχει κάποιο γνωστό παιδάκι να μου πει σε πμ και θα σας δώσω περισσότερες πληροφορίες.


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Γεια σας κοριτσια , εγω ειμαι απο την Ξανθη και εχω μια ρωτιση...Πρεπει να γεννισω 12η Απριλιο 2011 αλλα θελω με επισκλιρηδιο ( οχι κεσαρικι )

Ενα πρωι πηγα και εμαθα οτι στο νοσοκομειο της Ξανθης δεν το κανουν. :mad:Σας παρακαλω απαντηστε μου τι μπορω να κανω , γινεται να πληροσω αναισθησιολογος η ;


an1cHpC0g410010MDAwOTAxNXN8MDAwMDEzZGF8Vm8gYnJhaw.gif

dev101pp___.png

z4d064a08c4b0e.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

κ εγω ειμαι μελλουσα μανουλα απο Ξανθη!

Slavitsa απ' οτι εχω ακουσει κ γω φυσιολογικος τοκετος με επισκληριδιο γινεται μονο σε κλινικες! αλλα εκει οι τιμες ειναι αρκετα τσουχτερες και δεν τις αντεχουν ολονων οι τσεπες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...