Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2013


Ειρήνη

Recommended Posts

αντε με το καλο!!περυσι περιμενα τα φετινα χριστουγεννα που θα ειναι ο γιος

μου πιο μεγαλος κ θα καταλαβαινει για να στολισω,αλλα τελικα οπως ηρθαν

τα πραγματα με τη ξαδερφουλα μου δεν θα στολισω καθολου,λογω πενθους:-(θα σας διαβαζω κ θα ζηλευω παντως.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αντε με το καλο!!περυσι περιμενα τα φετινα χριστουγεννα που θα ειναι ο γιος

μου πιο μεγαλος κ θα καταλαβαινει για να στολισω,αλλα τελικα οπως ηρθαν

τα πραγματα με τη ξαδερφουλα μου δεν θα στολισω καθολου,λογω πενθους:-(θα σας διαβαζω κ θα ζηλευω παντως.....

Να μας διαβάζεις, να συμμετέχεις και να νιώθεις γλύκα και μαγεία κοριτσάκι μου.

Ζωή σε σας και απο εδώ.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλλη μια διακοσμητική πρόταση.Ευκολη και σικάτη.Τα χριστούγεννα άλλωστε δεν θέλουν πολλά κόκκινο,χρυσοσκονη και καλή διάθεση.images?q=tbn:ANd9GcRXkd1yC9pskc2GaqgVFGZphw7ioXbI9ZW85xUsmxkKV7KYbOzK

Ακριβώς!!!! :P

Δείτε κι αυτό:

11.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρααααααααααααααα

Επιτέλους!! Μόνο αυτό θα πω, επιτέλους άνοιξε!

Φέτος {κ πέρυσι σχεδόν με το ζόρι με έβαλα σε μουντ} δεν έχω ιδιαίτερη διάθεση να γιορτάσω, ούτε τα γενέθλια μου χάρηκα...ελπίζω με το θεματάκι μας να ξανα νιώσω καλά κ όμορφα γιατί είναι κρίμα για τη μικρή μου πιο πολύ.

Πατάω παρακολούθηση κ αναμένω !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...!

Το περίμενα πως και πως...Είμαι στο τσακ να βγω στο μπαλκόνι να τραγουδάω Τρίγωνα Κάλαντα.(Τα τραγουδούσα προχθές στην κόρη μου αλλά ευτυχώς δεν με άκουγε κανείς άλλος...)

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ λοιπόν με υγεία και αγάπη για όλους και όλα τ'άλλα θα τα βρούμε!

Stars-with-red-Christmas-ball_1366x768.jpg


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...