Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

      Την επόμενη μέρα μετά την εμβρυομεταφορά,ξεκίνησαν πονακια και τσιμπήματα στην κοιλιά και τραβήγματα στους συνδέσμους της μήτρας,τα οποία στη συνέχεια γινόντουσαν όλο και πιο έντονα.Οποτε καταλαβαινα ότι κάτι γίνεται.Το στήθος τπτ το ιδιαίτερο και μάλιστα από σήμερα το νιώθω ξεπρησμενο τελείως🤷Αυτο που λες με το φούσκωμα και εγώ το έχω,πιστεύω πως είναι από την προγεστερόνη σίγουρα.Κηλιδες αίματος δεν είχα ούτε οταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,ούτε τώρα.Πάντως υπάρχουν πολλές περιπτώσεις όπου δεν είχαν καθόλου συμπτώματα και πήραν θετική χοριακη,οπότε πιστεύω πως τπτ δεν είναι στάνταρ 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2013


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ.. μου έλειψε το χριστουγεννιάτικο θέμα μας... έλιωσα στη δουλειά!

Η μαγεία κρατά καλά. Είναι ΕΔΩ, είναι τώρα... ζήστε την! Την ονειρευόμασταν και την αναζητούσαμε τόσους μήνες.. ΗΡΘΕ ΛΟΙΠΟΝ! ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΗΝ!!!

large_zpsf639200e.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χρονια πολλά και καλα, ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ, μου κρατήσετε μια υπέροχη συντροφιά με ταξιδεύατε και με προετοιμάζατε απο πολύ νωρίς για την πιο υπέροχη εποχή του χρόνου. Να στε καλα κ να χαιρόμαστε τις οικογένειες σας.

Link to comment
Share on other sites

Αχ.. μου έλειψε το χριστουγεννιάτικο θέμα μας... έλιωσα στη δουλειά!

Η μαγεία κρατά καλά. Είναι ΕΔΩ, είναι τώρα... ζήστε την! Την ονειρευόμασταν και την αναζητούσαμε τόσους μήνες.. ΗΡΘΕ ΛΟΙΠΟΝ! ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΗΝ!!!

large_zpsf639200e.jpg

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλες και με το καλό να υποδεχτούμε το νέο χρόνο!

Συμφωνώ απόλυτα Ειρήνη! αυτό ακριβώς κάνω. Προσπαθώ να το ζήσω. Τρέχω σαν τρελή να τα προλάβω όλα αλλά προσπαθώ να μη λείψω από πουθενά, καλέσματα, βόλτες και άλλα. Ενδιάμεσα κάπου έβγαλα και κάποιες φώτο αλλά δεν έχω βρει το χρόνο να τις ανεβάσω. Θα το προσπαθήσω πάντως.

Τα γούρια μου τα ευχαριστήθηκα και όπου τα δώρισα άρεσαν πολύ. Έφτιαξα και μερικά ακόμη κι αν προλάβω μέχρι αύριο θα φτιάξω κι άλλα!!! Θα πάρουν όλοι λέμε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

images?q=tbn:ANd9GcRAZ8T924XpPxuelocKTxWVtwCE6jcVApTzn0zRK59aOlPBXbEPJFTsBpZCQA

Koριτσάκια, απλά θα ήθελα να ευχηθώ να έχουμε όλοι μια καλή νέα χρονιά με υγεία...

Με συνεπήρατε με τις απιστευτές φωτό σας όταν κατάφερνα το βράδυ να μπώ και να σας διαβάσω.

Ειδικά εσύ mama cryssa, απλά αφιέρωσες....

Χρόνια πολλά σε όλες σας και του χρόνου με υγεία.

Σας φιλώ...

Link to comment
Share on other sites

Καλή Πρωτοχρονιά σε όλες! Marianna88 μου άρεσε το στεφανάκι στην πόρτα σας πολύ και που έβαλες την αγάπη σου με χειροποίητα πράγματα στο σπίτι!

Χτες ξανάγινα παιδί όταν πήγα με τη μικρή μου στο Μύλο των Ξωτικών -το θεματικό πάρκο που έχουμε κάθε χρόνο στα Τρίκαλα- και πραγματοποίησα δύο από τα απωθημένα μου: ανέβηκα στα συγκρουόμενα και στη Ρόδα!

Το απόγευμα θα ανεβάσω και μερικές φωτογραφίες.

Εύχομαι σε όλες να βγάζουμε προς τα έξω το παιδί που έχουμε μέσα μας! Το 2014 να είναι πιο χαρούμενο και πιο ξέγνοιαστο από το 2013!


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιάααααααααααααααααααααααααα ξωτιkούλιαααααα!!!!:P

Ευχομαι το 14 να φέρει οοοοοοο,τι θέλετε! Υγεία,χαρά και πολλά πολλά χαμόγελα!

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!

%CE%91-%CE%A0%CE%A1%CE%A9%CE%A4%CE%9F%CE%A7%CE%A1%CE%9F%CE%9D%CE%99%CE%91-2014-bonne-annee-250x221.jpg


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΞΩΤΙΚΑ!

:P:p:p:p:p

Εύχομαι, τις ομορφότερες στιγμές για εσάς και τις οικογένειές σας και τα πιο γλυκά χαμόγελα για την νέα χρονιά!

Και του χρονου, να είμαστε καλά και να πλυμμηρίσουμε το θέμα μας, με υπέροχες εικόνες και "μυρωδιές".

Σας ευχαριστώ όλες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή Χρονιά σε όλους μας με υγεία, ευτυχία και αγάπη! Δεν μπόρεσα καθόλου να ανεβάσω φέτος φωτογραφίες και γενικά η περίοδος των γιορτών ήταν φέτος περίεργη.....

Εύχομαι και του χρόνου γύρω στον Νοέμβριο να ανοίξει πάλι το θέμα που μας ηρεμεί και μας κάνει να ξεχνιόμαστε για λίγο!

Σας φιλώ όλες!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...