Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

H MΑΡΙΑΘ ΝΤΥΝΕΤΑΙ ΝΥΦΟΥΛΑ ΣΤΙΣ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2010


manoutita

Recommended Posts

Μια φορα και εναν καιρο ηταν ενα γλυκυτατο κοριτσακι που το ελεγαν Μαριαθ και καποια στιγμη πηραν τη μεγαλη αποφαση μαζι με τον καλο της να ανεβουν τα σκαλια της εκκλησιας.

Αυτη η μερα λοιπον εφτασε και το Σαββατο 17 Απριλιου το κοριτσακι μας θαντυθει νυφουλα.

Ευχομαι κουκλιτσα μου να εχεις τελειωσει με ολο το σχετικο τρεξιμο και τωρα να απολαμβανεις τις προσωπικες περιποιησεις για να λαμπεις εκεινη τη μερα.

Σου ευχομαι ολοψυχα να ζησετε και να απολαυσεις εκεινη τη μερα με το παραπανω.Ειμαι σιγουρη πως οσο κι αν κουραστηκες κι αν ετρεξες,οταν το βραδυ θα εχουν τελειωσει θα νιωσεις την απολυτη ευτυχια.

Οι καλυτερες ευχες μου θα σε συντροφευουν στο ταξιδι της ζωης σας με το συντροφο σου,κι ευχομαι συντομα να γεμισετε το σπιτικο σας με κλαματα μωρου.

Μακαρι να μπορουσα να σε καμαρωσω κι απο κοντα,αλλα ειναι δυσκολο,η σκεψη μου θα ειναι εκει και θα ειμαι πολυ χαρουμενη με τη χαρα σου.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρακι μου!!!να ζησετε,να ευτυχισετε,ολη σας η ζωη ν αειναι στρωμενη με ροδοπεταλα !και συντομα να πιασετε και το σπορακι σας!!!η ωρα η καλη γλυκιαμου!η σκεψη μας θα ειναι μαζι σου!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριάθ μου!!! Με το καλό κοριτσάκι, η ώρα η καλή, να πάνε όλα σούπερ... Να είστε πάντα γεροί κι ευτυχισμένοι, με το καλό να αυξήσετε την οικογένειά σας... Πολλά φιλιά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

778927bfz8b7ad1c.gif

Η ευτυχια, η χαρα και η αγαπη , ειναι οι ευχες που σας δινω

απο την καρδια μου, για να σας συντροφευουν παντα!

η ωρα η καλη!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

μαριαθ μου,εφτασε λοιπον η ωρα που θα ντυθεις νυφουλα... Η ωρα η καλη,ευχομαι να τη θυμασαι αυτη τη μερα με χαρα καποια στιγμη και να δειχνεις τις φωτογραφιες καποτε στα παιδακια σου...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου! σας ευχαριστω πολυ όλες για τις ευχες σας!

εύχομαι κι εσεις και οι οικογενειες σας να ειστε γερες και ευτυχισμενες και όλα να έρθουν όπως επιθυμει η κάθε μια!

φιλάκια πολλά!


3e7afaa502.png

4e425f0baa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να ζησετε !!!!!

παντα ευτυχισμενοι,ερωτευμενοι και γεματοι υγεια!!!!

και φυσικα με οσους απογονους επιθυμειτε!!!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...