Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι να πω τώρα … είχα τόση αισιοδοξία … αλλά όπως λες έχεις την κόρη σου τιν δύναμη σου … είναι τόσο θετικό που εχεια ήδη ένα παιδί και ίσως ακούγεται περίεργο αυτό που λέω αλλά για εμένα που δεν έχω ακόμα ένα παιδάκι μου ακούγεται τόσο ενθαρρυντικό που έχεις μια μικρή αγκαλιά δίπλα σου η οποία μπορεί να απαλύνει κάθε πόνο . Πως θα προσχωρήσετε τώρα τι σπυ είπε ο γιατρός ;;; Θα αδιαθετήσεις ; Θα πρέπει να κανείς κάτι άλλο να πέσει η χοριακη ;

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,εύχομαι σε σένα μια μεγάλη χοριακη και μια γλυκιά εγκυμοσύνη🥰Εγω δυστυχώς δεν τελείωσα ακόμα, πρέπει να πάω πάλι αύριο για χοριακη για να δούμε αν μηδενιστεί.Μου είπε πως ίσως είναι εξωμητριο,μικρή η πιθανότητα,αλλά δυστυχώς υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο.Μου είπε πως είτε το έμβρυο είχε κάποια χρωμοσωμικη,είτε δεν βρήκε"μέρος" για να εμφυτευτει..Ελπιζω να σταματήσω τα φάρμακα και να το αποβάλλει ο οργανισμός μου και να μη χρειαστω αποξεση.Κοιτα να δεις που μέχρι πριν λίγο ευχομουν για μια μεγάλη χοριακη και τώρα πρεπει να μηδενιστεί 🤷

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

καλημέρα και από εμένα!

ναι, ναι τα Σκ δεν είμαστε συχνοί επισκέπτες, :tongue:

και εμείς έτσι περάσαμε, βόλτες , επισκέψεις, δουλειές :mad::-x και αγκαλιές με το ζουζούνι μου!!!

εχθές μόνο ξεκουραστήκαμε λιγάκι :rolleyes:

καλή εβδομάδα να έχουμε!!!


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε? Κι εμείς τα ΣΚ φροντίζουμε να χαιρόμαστε το ζουζούνι μας ;)

Χθες ήταν δύσκολη μέρα ήμαστε συνεχεια έξω... έπρεπε να αρχίσουμε να ετοιμάζουμε τη βάφτιση του μπομπιράκου μας... τουλάχιστον βρήκαμε ταβερνούλα και καλές τιμούλες... ουφ πάει αυτό το άγχος! Μας μένει η εκκλησία να έχει την ημερομηνία...

Κατά τα άλλα είμαστε μια χαρούλα... ανυπομονώ να νιώσω το μπεμπελινάκι μου!!!

Φιλιά στις κοιλίτσες χαχαχα


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγκυουλες!Καλη εβδομαδα να εχουμε!!Τι κανετε?Βλεπω βολτουλες το Σ/Κ ε?Τελεια!!

Εγω περασα μια μινι γαστρεντεριτιδα το σκ και τα ειδα ολα!!!Πονουσα φρικτα αλλα ευτυχως περασε γρηγορα!!Κολλησα και τον μικρο μου:( ευτυχως ομως ειναι ηδη καλυτερα κ εκεινος!

behappy με το καλο η βαφτιση του μικρου σας!!Ποτε λετε με το καλο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!

Κι εγώ το Σαββατοκύριακο είδα φίλους και γνωστούς, πέρασα ωραία...

Μου λείπουν τα παιδιά μου, πολύ.....ωστόσο...

Be happy με το καλό η βάφτιση, πώς θα το ονομάσετε το παιδάκι σας;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη εβδομαδα κοριτσια μου!!!

Κι εμεις το Σκ δεν κατσαμε σπιτι καθολου, απο σπιτι σε σπιτι για φαγητο και επιτραπεζια, μονο που εγω απο καπου κατι τσιμπησα και εχω σηκωθει χαλια σημερα, πονολεμος, καταροη τρελη, πονοκεφαλος και δεκατα.

Χαλια νοιωθω :(


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη εβδομαδα κοριτσια μου!!!

Κι εμεις το Σκ δεν κατσαμε σπιτι καθολου, απο σπιτι σε σπιτι για φαγητο και επιτραπεζια, μονο που εγω απο καπου κατι τσιμπησα και εχω σηκωθει χαλια σημερα, πονολεμος, καταροη τρελη, πονοκεφαλος και δεκατα.

Χαλια νοιωθω :(

Περαστικά κοριτσάκι!! Πλακώσου στις πορτοκαλάδες και στα ζεστα και πιστεύω θα περάσει γρήγορα!!;)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά κοριτσάκι!! Πλακώσου στις πορτοκαλάδες και στα ζεστα και πιστεύω θα περάσει γρήγορα!!;)

Ειμαι δουλεια και δεν την παλευω καθολου...

Θα κανω καποια πραγματα ακομα και θα φυγω νομιζω.


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Θα τον πούμε Παναγιώτη και λέμε να την κάνουμε τέλος Απριλίου ... να μην έχω και την κοιλιά απέναντι ;) οπότε πρέπει να βιαστούμε... Η αλήθεια είναι ότι βαριέμαι απίστευτα... αλλά τι να κάνουμε!


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα τον πούμε Παναγιώτη και λέμε να την κάνουμε τέλος Απριλίου ... να μην έχω και την κοιλιά απέναντι ;) οπότε πρέπει να βιαστούμε... Η αλήθεια είναι ότι βαριέμαι απίστευτα... αλλά τι να κάνουμε!

Με το καλό και να σας ζήσει κοπέλα μου!!:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Θα τον πούμε Παναγιώτη και λέμε να την κάνουμε τέλος Απριλίου ... να μην έχω και την κοιλιά απέναντι ;) οπότε πρέπει να βιαστούμε... Η αλήθεια είναι ότι βαριέμαι απίστευτα... αλλά τι να κάνουμε!

Με το καλο κοριτσι μου, υγεια και τυχη να εχει!


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια καλησπέρα κ από εμένα ελπίζω να κατάφερα επιτέλους να μπω στο σωστό forum! Με το καλό τα παιδάκια σας!!!!

Καλησπέρα κι από εμάς!! Πώς από τα μέρη μας;; Περιμένουμε μωράκι τον Ιούλιο; Αν ναι θέλουμε λεπτομέρειες (όλες περνάνε την ανάκριση) απλά πράγματα, πότε έχεις ΠΗΤ, πού γεννάς, από ποιά περιοχή μας έρχεσαι, τί προαίσθημα έχεις, κι εφόσον ξέρεις και φύλο, τί τελικά είναι για να σε συμπληρώσουμε κι εσένα στο φακέλωμα που κάνουμε...:tongue:

ΠΡΟΣΟΧΗ: πολύ απαραίτητο είναι να μας πεις και αριθ. λογαριασμού τραπέζης!!:tongue::tongue: (πλάκα κάνω εννοείται)!!!!!


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΑ καταρχήν μπήκα στο σωστό forum επιτέλους καθότι δεν φημίζομαι για hacker!Τωρα παλεύω με το καταραμένο tickeraki;)

Λοιπόν, ΠΗΤ 13/7, ηλικία 28 (και μισό..!), γεννάω στο Έλενα, 80% αγόρι από αυχενική...ξέχασα κάτι?????


eeogp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...