Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Πόσες πιθανότητες έχω να έμεινα έγκυος


Lila30

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσαρες!!!

ροδο μου ελπιζω να καταφερεις να κανεις το ταξιδι, για να αλλαξεις παραστασεις! απο εβδομαδα αν προλαβω και παω παραλια θα κανω και μια βουτια για σενα και για το ροδοσπορακι

στελα μου ολα καλα με τις εξετασεις μου, αρνητικη σε ολα! περιμενουμε του αγοριου! ευχομαι το τριημερο να ξεκουραστεις λιγακι γιατι τωρα χτυπας υπερωριες!!!! για τις γονιμες μην το σκεφτεσαι καθολου, ολα ειναι πιθανα, ποτε δε ξερεις τι εχει γινει!

το σαββατο φευγουμε για τα δικα μου πατρια εδαφη, για 6 μερουλες, θα ειναι και οι μοναδικες μας διακοπες για φετος καθως ερχεται μετακομιση!

μασυ μου πως εισαι? ολα καλα?


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Masy

    Masy 473 δημοσιεύσεις

  • squishy

    squishy 286 δημοσιεύσεις

  • stelaa

    stelaa 143 δημοσιεύσεις

  • rodo83

    rodo83 105 δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσαρες!!!

ροδο μου ελπιζω να καταφερεις να κανεις το ταξιδι, για να αλλαξεις παραστασεις! απο εβδομαδα αν προλαβω και παω παραλια θα κανω και μια βουτια για σενα και για το ροδοσπορακι

στελα μου ολα καλα με τις εξετασεις μου, αρνητικη σε ολα! περιμενουμε του αγοριου! ευχομαι το τριημερο να ξεκουραστεις λιγακι γιατι τωρα χτυπας υπερωριες!!!! για τις γονιμες μην το σκεφτεσαι καθολου, ολα ειναι πιθανα, ποτε δε ξερεις τι εχει γινει!

το σαββατο φευγουμε για τα δικα μου πατρια εδαφη, για 6 μερουλες, θα ειναι και οι μοναδικες μας διακοπες για φετος καθως ερχεται μετακομιση!

μασυ μου πως εισαι? ολα καλα?

Squishaki μου τι ωραια νεα!μπραβο για τα αποτελεσματα!τωρα καντου ντου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Χάθηκα λίγο, αλλά έχει πέσει πολλή δουλειά και αύριο φεύγω για ένα συνέδριο και συν και η μετακόμιση... Ελπίζω να είστε όλες καλά και απο Δευτέρα που θα γυρίσω θα μπω να τα πούμε ξανά! Φιλάκια πολλάαααα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!! τί έγινε καλέ?? έχω να μπω μέρες κ λέω θα έχω να διαβάσω πολλά νέα αλλά βλέπω πολύ ησυχία...!!!!!! τι μου κάνετε?

καλησπερα κοριτσια! ησυχια πολλη βρεπω, μας εχουν φαει οι δουλειες ολες απο οσο καταλαβα! αυτο το μηνα τον εχω χαμενο μιας και τελειωνουν οι γονιμες και οι προσπαθειες εντελως μηδαμινες!

φιλακια σε ολεςςςςςςςς!!!!


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας αγάπες!!! τι κάνετε;;;; όντως πολλή ησυχία βλέπω κι εγώ!!! Εγώ καλά είμαι, έφυγα για συνέδριο, γύρισα και ξαναέφυγα για να πάω ένα γιατρό για μία εκπαίδευση! Όπως καταλαβαίνετε δεν έχουμε προλάβει να μετακομίσουμε και σαφώς στις γόνιμες ήμασταν χώρια, γιατί γύρισα εγώ και την ίδια μέρα έφυγε εκείνος. Ελπίζω να έχουμε νέα απο σας!!! Squishaki ποτέ δεν ξέρεις! Στελίτσα σε τι φάση βρίσκεσαι;;;; Ρόδο μου πως πας;;; Φιλάκια πολλάααα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!!τρελη ησυχια οντως στο τοπικ.εγω ειμαι μια χαρα,εχω ακομα τα συμπτωματα μου,ασχημαινω κ λιγο νομιζω,γεμισα σπυρακια αλλα οκ..χαλαλι του μπεμπε!ξαναπηγα στο γιατρο,ολα πολυ καλα?το σπορακι μου αρχιζει να μοιαζει με μωρουλι πλεο ν

Στελιτσα για να μη μας ενημερωσες να υποθεσω οτι ηρθε η σιχ????

Link to comment
Share on other sites

γεια σας αγάπες!!! τι κάνετε;;;; όντως πολλή ησυχία βλέπω κι εγώ!!! Εγώ καλά είμαι, έφυγα για συνέδριο, γύρισα και ξαναέφυγα για να πάω ένα γιατρό για μία εκπαίδευση! Όπως καταλαβαίνετε δεν έχουμε προλάβει να μετακομίσουμε και σαφώς στις γόνιμες ήμασταν χώρια, γιατί γύρισα εγώ και την ίδια μέρα έφυγε εκείνος. Ελπίζω να έχουμε νέα απο σας!!! Squishaki ποτέ δεν ξέρεις! Στελίτσα σε τι φάση βρίσκεσαι;;;; Ρόδο μου πως πας;;; Φιλάκια πολλάααα!!!

να καλε τα ταξιδια που ηθελες! :P:p:p δεν πειραζει μασυ μου βουρ για τον επομενο μηνα! και εγω μαζι σου (μαλλον), βρηκαμε σπιτι και περιμενω την κοντη για να αρχισω κουβαλημα!

ροδο μου η γιαγια μου ελεγε οτι οταν ασχημενεις στην εγκυμοσυνη ειναι αγορι! και οταν γλυκαινει το προσωπο κοριτσι!


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!!τρελη ησυχια οντως στο τοπικ.εγω ειμαι μια χαρα,εχω ακομα τα συμπτωματα μου,ασχημαινω κ λιγο νομιζω,γεμισα σπυρακια αλλα οκ..χαλαλι του μπεμπε!ξαναπηγα στο γιατρο,ολα πολυ καλα?το σπορακι μου αρχιζει να μοιαζει με μωρουλι πλεο ν

Στελιτσα για να μη μας ενημερωσες να υποθεσω οτι ηρθε η σιχ????

γεια σου κοριτσάκι μου! Πολύ χαίρομαι που είσαι καλά! Κι εγώ το ξέρω αυτό που είπε η Squishy. Να δούμε αν βγαίνει κιόλας!!!! πόσο είσαι τώρα; :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να καλε τα ταξιδια που ηθελες! :P:p:p δεν πειραζει μασυ μου βουρ για τον επομενο μηνα! και εγω μαζι σου (μαλλον), βρηκαμε σπιτι και περιμενω την κοντη για να αρχισω κουβαλημα!

ροδο μου η γιαγια μου ελεγε οτι οταν ασχημενεις στην εγκυμοσυνη ειναι αγορι! και οταν γλυκαινει το προσωπο κοριτσι!

Γεια σου αγάπη! Χαθήκαμε! Ναι καλά ήταν, αλλά όπως πάντα έπεσαν όλα μαζί! Μπράβο, άντε καλορίζικο το σπιτάκι σας! Εύχομαι να σας πάνε όλα καλά!!! Είναι έτσι όπως το ήθελες; Και καλό κουράγιο τώρα με τη μετακόμιση!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου αγάπη! Χαθήκαμε! Ναι καλά ήταν, αλλά όπως πάντα έπεσαν όλα μαζί! Μπράβο, άντε καλορίζικο το σπιτάκι σας! Εύχομαι να σας πάνε όλα καλά!!! Είναι έτσι όπως το ήθελες; Και καλό κουράγιο τώρα με τη μετακόμιση!!! :D:D:D

ειναι ομορφο αγαπη! για ξεκινημα της ζωης μας ειναι οτι πρεπει! πως εισαι εσυ?


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!!! εμένα ήρθε η κοντή στις 17 το βράδυ. τελείωσε κ το ρίξαμε στις αγαπούλες!!! τελείωσα κ εγώ με μαθήματα κ βλεπόμαστε επιτέλους!! οπότε ελπίζω να έχουμε καλά νέα τον ιούλη γιατί μετά θα σταματήσουμε προσπάθειες για 2-3 μήνες... ας ελπίσω να μας κάτσει κ να μην χρειαστεί να περιμένουμε το φθινόπωρο...

με τις διακοπές είμαστε λίγο προβληματισμένοι.. συζητούσαμε για εξωτερικό αλλά φοβόμαστε λίγο μην προκύψει εγκυμοσύνη...

μάσυ μου προχωράει τώρα η μετακόμιση??

squishy καλορίζικο το νέο σπιτάκι!!!! να σας φέρει κ εσάς γούρι κ σύντομα να φτιάχνετε παιδικό!!!!

ρόδο μου χαίρομαι που όλα πήγαν καλά στο γιατρό!! αυτό για τα αγοράκια το έχω ακούσει κ εγώ!! σε κανένα δίμηνο θα μάθετε το φύλο?

Link to comment
Share on other sites

ειναι ομορφο αγαπη! για ξεκινημα της ζωης μας ειναι οτι πρεπει! πως εισαι εσυ?

Μπράβο κοριτσάκι μου! Χαίρομαι! Εγώ προσπαθώ αυτόν τον καιρό, γιατί με πάει να μην πω πως. Το κορυφαίο είναι ότι με τράκαρε μία και σηκώθηκε και έφυγε, αλλά της πρόλαβα την πινακίδα. Όμως ξέρεις διαδικασίες με ασφάλειες, τροχαία και αντιπροσωπεία. Τέλος πάντων, ελπίζω ο Ιούλιος να είναι καλύτερος!!! Εσύ πότε κάνεις μετακόμιση;;;Φιλάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!!! εμένα ήρθε η κοντή στις 17 το βράδυ. τελείωσε κ το ρίξαμε στις αγαπούλες!!! τελείωσα κ εγώ με μαθήματα κ βλεπόμαστε επιτέλους!! οπότε ελπίζω να έχουμε καλά νέα τον ιούλη γιατί μετά θα σταματήσουμε προσπάθειες για 2-3 μήνες... ας ελπίσω να μας κάτσει κ να μην χρειαστεί να περιμένουμε το φθινόπωρο...

με τις διακοπές είμαστε λίγο προβληματισμένοι.. συζητούσαμε για εξωτερικό αλλά φοβόμαστε λίγο μην προκύψει εγκυμοσύνη...

μάσυ μου προχωράει τώρα η μετακόμιση??

squishy καλορίζικο το νέο σπιτάκι!!!! να σας φέρει κ εσάς γούρι κ σύντομα να φτιάχνετε παιδικό!!!!

ρόδο μου χαίρομαι που όλα πήγαν καλά στο γιατρό!! αυτό για τα αγοράκια το έχω ακούσει κ εγώ!! σε κανένα δίμηνο θα μάθετε το φύλο?

Στελάκι μου γεια σου! Στο εύχομαι ολόψυχα να ήταν καρποφόρες οι προσπάθειες και να έχουμε ευχάριστα τον Ιούλη! Όσο για τις διακοπές, πότε; Αύγουστο; Μέχρι τότε θα ξέρεις! Για που λέγατε; Εμάς η μετακόμιση πάει σαν χελώνα! Είμαι μισή εδώ και μισή εκεί. Έχω τρελή δουλειά, καθότι τον Αύγουστο είμαστε σε άδεια οι περισσότεροι και οι γιατροί και τρέχουμε να προλάβουμε τις εκκρεμότητες τώρα. Απο την άλλη το αγοράκι μου είναι 3 μέρες εδώ και 4 έξω,και πρέπει να τα κάνω όλα μόνη μου και μου ήρθε και το τρακάρισμα και έδεσε! Τέλος πάντων, όπως είπα και στο Squishaki, ελπίζω ο Ιούλιος να είναι καλύτερος! Τέλειωσε ευτυχώς ο ανάδρομος... χαχαχα! Φιλάκια και πάλι εύχομαι να έχουμε ευχάριστα τον Ιούλιο. Να μας ενημερώσεις!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...