Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Πόσες πιθανότητες έχω να έμεινα έγκυος


Lila30

Recommended Posts

γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!!! εμένα ήρθε η κοντή στις 17 το βράδυ. τελείωσε κ το ρίξαμε στις αγαπούλες!!! τελείωσα κ εγώ με μαθήματα κ βλεπόμαστε επιτέλους!! οπότε ελπίζω να έχουμε καλά νέα τον ιούλη γιατί μετά θα σταματήσουμε προσπάθειες για 2-3 μήνες... ας ελπίσω να μας κάτσει κ να μην χρειαστεί να περιμένουμε το φθινόπωρο...

με τις διακοπές είμαστε λίγο προβληματισμένοι.. συζητούσαμε για εξωτερικό αλλά φοβόμαστε λίγο μην προκύψει εγκυμοσύνη...

μάσυ μου προχωράει τώρα η μετακόμιση??

squishy καλορίζικο το νέο σπιτάκι!!!! να σας φέρει κ εσάς γούρι κ σύντομα να φτιάχνετε παιδικό!!!!

ρόδο μου χαίρομαι που όλα πήγαν καλά στο γιατρό!! αυτό για τα αγοράκια το έχω ακούσει κ εγώ!! σε κανένα δίμηνο θα μάθετε το φύλο?

στελα μου μακαρι να ρθει το στελοσπορακι μεσα στον ιουλιο!!! καλη επιτυχια στις καινουριες προσπαθειες!!! για να δω και εγω ποτε θα φτιαξω το παιδικο :tongue::tongue::tongue:


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Masy

    Masy 473 δημοσιεύσεις

  • squishy

    squishy 286 δημοσιεύσεις

  • stelaa

    stelaa 143 δημοσιεύσεις

  • rodo83

    rodo83 105 δημοσιεύσεις

Στελάκι μου γεια σου! Στο εύχομαι ολόψυχα να ήταν καρποφόρες οι προσπάθειες και να έχουμε ευχάριστα τον Ιούλη! Όσο για τις διακοπές, πότε; Αύγουστο; Μέχρι τότε θα ξέρεις! Για που λέγατε; Εμάς η μετακόμιση πάει σαν χελώνα! Είμαι μισή εδώ και μισή εκεί. Έχω τρελή δουλειά, καθότι τον Αύγουστο είμαστε σε άδεια οι περισσότεροι και οι γιατροί και τρέχουμε να προλάβουμε τις εκκρεμότητες τώρα. Απο την άλλη το αγοράκι μου είναι 3 μέρες εδώ και 4 έξω,και πρέπει να τα κάνω όλα μόνη μου και μου ήρθε και το τρακάρισμα και έδεσε! Τέλος πάντων, όπως είπα και στο Squishaki, ελπίζω ο Ιούλιος να είναι καλύτερος! Τέλειωσε ευτυχώς ο ανάδρομος... χαχαχα! Φιλάκια και πάλι εύχομαι να έχουμε ευχάριστα τον Ιούλιο. Να μας ενημερώσεις!!! :D:D:D

ολα πανω σου τον τελευταιο τον καιρο βρε κοριτσι μου! σε χασαμε και εμεις απο το καφε μας! ελπιζω να τελειωσεις γρηγορα με τις διαδικασιες της ασφαλειας!!! τουλαχιστον να μην εχεις και αυτα! η μετακομιση ειναι ενα μεγαλο κεφαλαιο αχαχαχαχα

πρεπει να αρχισω να καθαριζω το σπιτι σιγα σιγα, αλλα περιμενω να ρθει η κοντη και μετα, να ξερουμε οτι δεν υπαρχει σπορακι, νομιζω θα ρθει αφου 2 επαφες καταφεραμε μεσα στις γονιμες

και μετα να δω πως θα κανονισω την μεταφορα των πραγματων μου ! δλδ βλεπω ολο τον ιουλη να παει σε διαδικασιες μετακομισης!


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

ολα πανω σου τον τελευταιο τον καιρο βρε κοριτσι μου! σε χασαμε και εμεις απο το καφε μας! ελπιζω να τελειωσεις γρηγορα με τις διαδικασιες της ασφαλειας!!! τουλαχιστον να μην εχεις και αυτα! η μετακομιση ειναι ενα μεγαλο κεφαλαιο αχαχαχαχα

πρεπει να αρχισω να καθαριζω το σπιτι σιγα σιγα, αλλα περιμενω να ρθει η κοντη και μετα, να ξερουμε οτι δεν υπαρχει σπορακι, νομιζω θα ρθει αφου 2 επαφες καταφεραμε μεσα στις γονιμες

και μετα να δω πως θα κανονισω την μεταφορα των πραγματων μου ! δλδ βλεπω ολο τον ιουλη να παει σε διαδικασιες μετακομισης!

άσε! αφού είπα να κάνω ευχέλαιο! Όσο για τις επαφές, ποτέ δεν ξέρεις! Και 2 φτάνουν!!! Αχ εγώ ελπίζω να αράξω λίγο τον Ιούλιο, γιατί αν συνεχίσω έτσι θα την πάθω την υπερκόπωση! χαχαχα Όσο για το καθάρισμα άσε! έχω να φτιάξω νύχι κανένα μήνα! Δεν λέει σε 2 μέρες είναι χάλια! χαχαχαχα Εύχομαι και σε σένα αγάπη να ήταν καρποφόρες οι προσπάθειες, έστω και αν ήταν λίγες! Κι εγώ περιμένω την Τετάρτη. Να τελειώνω και με αυτή! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

άσε! αφού είπα να κάνω ευχέλαιο! Όσο για τις επαφές, ποτέ δεν ξέρεις! Και 2 φτάνουν!!! Αχ εγώ ελπίζω να αράξω λίγο τον Ιούλιο, γιατί αν συνεχίσω έτσι θα την πάθω την υπερκόπωση! χαχαχα Όσο για το καθάρισμα άσε! έχω να φτιάξω νύχι κανένα μήνα! Δεν λέει σε 2 μέρες είναι χάλια! χαχαχαχα Εύχομαι και σε σένα αγάπη να ήταν καρποφόρες οι προσπάθειες, έστω και αν ήταν λίγες! Κι εγώ περιμένω την Τετάρτη. Να τελειώνω και με αυτή! :D:D:D

παρεα την περιμενουμε ! αχαχαχαχαχχα μου φερε και ενα τεστ σημερα το αγορι και ειναι πειρασμος, οποτε το εκρυψα! :tongue::tongue::tongue:


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

masy μου κουράγιο....!! όντως όλα μαζί έπεσαν.. κ εμένα με τράκαραν την προηγούμενη βδομάδα αλλά ευτυχώς ήταν εντάξει η κοπέλα κ μου κάλυψε τη ζημιά αλλά τρέχαμε στα συνεργεία..

θα τελειώσει η μετακόμιση πού θα πάει!!!! κ μετά θα ηρεμήσετε κ όλα θα γίνουν!!

διακοπές 12 ιουλη θα ξεκινήσουμε γιατί τότε παίρνει άδεια ο καλός μου. θα κατεβούμε πελλοπόνησο τελικά με το αυτοκίνητο για τουρ! ναύπλιο, μονεμβασιά κ κύθηρα!!! δεν θα ξέρω μέχρι τότε αν έχουμε καταφέρει κάτι αλλά είπαμε θα πάμε, έτσι κ αλλιώς διακοπές θα είναι δεν θα κουραστώ πολύ! κ ελπίζω να γυρίσουμε πίσω με ευχάριστα νέα!!

squishy έχει δίκιο η μάσυ! κ 2 επαφές είναι αρκετές!! μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα μάθουμε!!!! άντε να ετοιμαστεί κ το παιδικό!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

masy μου κουράγιο....!! όντως όλα μαζί έπεσαν.. κ εμένα με τράκαραν την προηγούμενη βδομάδα αλλά ευτυχώς ήταν εντάξει η κοπέλα κ μου κάλυψε τη ζημιά αλλά τρέχαμε στα συνεργεία..

θα τελειώσει η μετακόμιση πού θα πάει!!!! κ μετά θα ηρεμήσετε κ όλα θα γίνουν!!

διακοπές 12 ιουλη θα ξεκινήσουμε γιατί τότε παίρνει άδεια ο καλός μου. θα κατεβούμε πελλοπόνησο τελικά με το αυτοκίνητο για τουρ! ναύπλιο, μονεμβασιά κ κύθηρα!!! δεν θα ξέρω μέχρι τότε αν έχουμε καταφέρει κάτι αλλά είπαμε θα πάμε, έτσι κ αλλιώς διακοπές θα είναι δεν θα κουραστώ πολύ! κ ελπίζω να γυρίσουμε πίσω με ευχάριστα νέα!!

squishy έχει δίκιο η μάσυ! κ 2 επαφές είναι αρκετές!! μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα μάθουμε!!!! άντε να ετοιμαστεί κ το παιδικό!!!!!!!!

θα περασετε τελεια στελλα μου!!!! εχω παει αυτο το τουρ με το σχολειο (αυτες ηταν η λεγομενες 5ημερες στην κυπρο, τουρ σε περιοχη της ελλαδας) ειναι ολα πολυ ωραια και διαφορετικα απο τα δικα μας πανω!

το παιδικο του εχει χρωμα δυστυχως η σπιτονοικοκυρα! οποτε θα συμβιβαστουμε με το ασπρο- κοκκινο που εχει :(


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

παρεα την περιμενουμε ! αχαχαχαχαχχα μου φερε και ενα τεστ σημερα το αγορι και ειναι πειρασμος, οποτε το εκρυψα! :tongue::tongue::tongue:

χαχαχα! εγώ σου εύχομαι να το χρησιμοποιήσεις και να έχεις ένα θετικό αποτέλεσμα!!!!Επομένως ξουτ ξουτ στην κοντή!!!! Μία μέρα έμεινε!!!:D:D :D

Link to comment
Share on other sites

masy μου κουράγιο....!! όντως όλα μαζί έπεσαν.. κ εμένα με τράκαραν την προηγούμενη βδομάδα αλλά ευτυχώς ήταν εντάξει η κοπέλα κ μου κάλυψε τη ζημιά αλλά τρέχαμε στα συνεργεία..

θα τελειώσει η μετακόμιση πού θα πάει!!!! κ μετά θα ηρεμήσετε κ όλα θα γίνουν!!

διακοπές 12 ιουλη θα ξεκινήσουμε γιατί τότε παίρνει άδεια ο καλός μου. θα κατεβούμε πελλοπόνησο τελικά με το αυτοκίνητο για τουρ! ναύπλιο, μονεμβασιά κ κύθηρα!!! δεν θα ξέρω μέχρι τότε αν έχουμε καταφέρει κάτι αλλά είπαμε θα πάμε, έτσι κ αλλιώς διακοπές θα είναι δεν θα κουραστώ πολύ! κ ελπίζω να γυρίσουμε πίσω με ευχάριστα νέα!!

squishy έχει δίκιο η μάσυ! κ 2 επαφές είναι αρκετές!! μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα μάθουμε!!!! άντε να ετοιμαστεί κ το παιδικό!!!!!!!!

Μάλλον ήταν ο ανάδρομος!!! χαχαχαχα Κι εγώ σήμερα πήγα και το άφησα για φτιάξιμο και πήγα τροχαία να πάρω το χαρτί και πρέπει να πάω ξανά να κάνω μήνυση για εγκατάλειψη! Αχ να ήξερες πόσο ανυπομονώ να πάω διακοπές!!!! Έχω ένα μήνα ακόμη! Ωραία είναι όντως η Πελ/νησος. Και μεις θέλαμε να πάμε Κύθηρα πριν κανά 2 χρόνια, αλλά δεν μας βγήκε στο πρόγραμμα. Μου έχουν πει ότι είναι πολύ ωραία, με πολύ κόσμο και ακριβά. χαχαχαχα Να πάτε και να περάσετε υπέροχα!!! Και να γυρίσεις με ευχάριστα!!!! :tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα! εγώ σου εύχομαι να το χρησιμοποιήσεις και να έχεις ένα θετικό αποτέλεσμα!!!!Επομένως ξουτ ξουτ στην κοντή!!!! Μία μέρα έμεινε!!!:D:D :D

αχαχαχαχ εγγλεζα η κοντη ! πακετο σου λεω παμε! τον ιουλη δεν ξερω αν θα πετυχουμε τις γονιμες!


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριτσάκια μου τι κάνετε; Χαθήκαμε τελείως! Πως πάει; Έχουμε κανένα ευχάριστο νέο; Απο τη μεριά μου απόλυτη ησυχία, καθότι ήμασταν χώρια τις γόνιμες! Περιμένω πως και πως τις διακοπές να ξεκουραστώ λίγο και να δω το αγοράκι μου! Φιλάκια, περιμένω νέα σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου τι κάνετε; Χαθήκαμε τελείως! Πως πάει; Έχουμε κανένα ευχάριστο νέο; Απο τη μεριά μου απόλυτη ησυχία, καθότι ήμασταν χώρια τις γόνιμες! Περιμένω πως και πως τις διακοπές να ξεκουραστώ λίγο και να δω το αγοράκι μου! Φιλάκια, περιμένω νέα σας!!!!

μασυ μου χαθηκα στην μετακομιση! μακαρι οι διακοπες να σας φερουν το σπορακι σας!!!!! απολυτη ησυχια και εγω μονο σπυρακια αρχισα απο την περιοδο της ωορρηξιας μεχρι σημερα να βγαζω και μεσα μεσα τσιμπηματακια στα δεξια! δλδ τπτ ιδιαιτερο απο αλλες φορες!!!!!

φιλακια πολλααααααα


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

μασυ μου χαθηκα στην μετακομιση! μακαρι οι διακοπες να σας φερουν το σπορακι σας!!!!! απολυτη ησυχια και εγω μονο σπυρακια αρχισα απο την περιοδο της ωορρηξιας μεχρι σημερα να βγαζω και μεσα μεσα τσιμπηματακια στα δεξια! δλδ τπτ ιδιαιτερο απο αλλες φορες!!!!!

φιλακια πολλααααααα

Μακάρι κοριτσάκι μου αν και θα είμαστε στο τρέξιμο λίγο γιατί θα έχουμε επισκέψεις απο το εξωτερικό. Θα δείξει! Καταφέρατε τίποτα στις γόνιμες εσείς; Τουλάχιστον τώρα που θα μπείτε στο καινούριο σπίτι μήπως ηρεμήσετε και καταφέρετε τίποτα! Άντε να δούμε, θα μας πάει έτσι και το καλοκαίρι; :P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι κοριτσάκι μου αν και θα είμαστε στο τρέξιμο λίγο γιατί θα έχουμε επισκέψεις απο το εξωτερικό. Θα δείξει! Καταφέρατε τίποτα στις γόνιμες εσείς; Τουλάχιστον τώρα που θα μπείτε στο καινούριο σπίτι μήπως ηρεμήσετε και καταφέρετε τίποτα! Άντε να δούμε, θα μας πάει έτσι και το καλοκαίρι; :P:p:p

θα μπει στο silent και δε θα ενοχληθουν οι επισκεψεις απο το εξωτερικο χιχιχιχιχιχ!!!!!

πιασαμε ολες τις γονιμες με τη μεθοδο καθε 2η μερα, δε ξερω τι εγινε, δε νοιωθω τπτ διαφορετικο απο αλλες φορες, τα κλασσικα, ευαισθητο στηθος, πονακια και νευρα!!!!!:tongue::tongue::tongue:


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...