Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Πόσες πιθανότητες έχω να έμεινα έγκυος


Lila30

Recommended Posts

θα μπει στο silent και δε θα ενοχληθουν οι επισκεψεις απο το εξωτερικο χιχιχιχιχιχ!!!!!

πιασαμε ολες τις γονιμες με τη μεθοδο καθε 2η μερα, δε ξερω τι εγινε, δε νοιωθω τπτ διαφορετικο απο αλλες φορες, τα κλασσικα, ευαισθητο στηθος, πονακια και νευρα!!!!!:tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχα! τρελοκομείο! εγώ σίγουρα τίποτα διαφορετικό και πως άλλωστε; χαχαχαχα Κάτσε μέχρι να έρθει η κοντή έχεις ελπίδες!!!! πότε περιμένεις; :P;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Masy

    Masy 473 δημοσιεύσεις

  • squishy

    squishy 286 δημοσιεύσεις

  • stelaa

    stelaa 143 δημοσιεύσεις

  • rodo83

    rodo83 105 δημοσιεύσεις

χαχαχαχα! τρελοκομείο! εγώ σίγουρα τίποτα διαφορετικό και πως άλλωστε; χαχαχαχα Κάτσε μέχρι να έρθει η κοντή έχεις ελπίδες!!!! πότε περιμένεις; :P;)

Απο Δευτέρα μεχρι Τετάρτη είναι οοι κκρισιμες μερες κοριτσακι μου!


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

τι κανουν τα κορίτσια μου??? πώς πάνε οι μετακομίσεις? χαθήκαμε τελείως με το καλοκαίρι...

σε τί φάση γονιμων-κοντής βρίσκεστε?

εγώ την περιμένω την άλλη βδομάδα, έχω μια ελπίδα αν κ νομίζω στις γονιμες είχαμε μόνο μια επαφή αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!!

μάσυ μου ξεκίνησαν οι διακοπές??

squishy μου ελπίζω να μπήκατε στο νέο σπιτάκι!!!

rodo πώς είσαι??

Link to comment
Share on other sites

τι κανουν τα κορίτσια μου??? πώς πάνε οι μετακομίσεις? χαθήκαμε τελείως με το καλοκαίρι...

σε τί φάση γονιμων-κοντής βρίσκεστε?

εγώ την περιμένω την άλλη βδομάδα, έχω μια ελπίδα αν κ νομίζω στις γονιμες είχαμε μόνο μια επαφή αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!!

μάσυ μου ξεκίνησαν οι διακοπές??

squishy μου ελπίζω να μπήκατε στο νέο σπιτάκι!!!

rodo πώς είσαι??

στελιτσα μου καλη επιτυχια! μακαρι να ειναι γεματη η κοιλιτσα σου!!!!!

σημερα σιγα σιγα μπαινω στις γονιμες! στο σπιτακι μαλλον απο το σουκου θα μπουμε!


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

τι κανουν τα κορίτσια μου??? πώς πάνε οι μετακομίσεις? χαθήκαμε τελείως με το καλοκαίρι...

σε τί φάση γονιμων-κοντής βρίσκεστε?

εγώ την περιμένω την άλλη βδομάδα, έχω μια ελπίδα αν κ νομίζω στις γονιμες είχαμε μόνο μια επαφή αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!!

μάσυ μου ξεκίνησαν οι διακοπές??

squishy μου ελπίζω να μπήκατε στο νέο σπιτάκι!!!

rodo πώς είσαι??

καλώς τη!!! πως πέρασες διακοπές;;;; Ελπίζω τέλεια κι εύχομαι κι εγώ να έχεις ένα νινί στην κοιλίτσα!!! Εμείς τελειώσαμε με μετακόμιση, αλλά δε φύγαμε ακόμη διακοπές! Είχα άδεια απο την προηγούμενη Παρασκευή κανονικά και την ακύρωσα για να την πάρω την ερχόμενη Δευτέρα, λόγω δουλειάς του αγοριού μου! Τελείωσα με την κοντή και απο εβδομάδα ξεκινάνε οι γόνιμες! Ελπίζω να πετύχουμε καμία επαφή γιατί θα έρθουν οι ξαδέρφες μου απο εξωτερικό και θα τις φιλοξενήσουμε στο εξοχικό! Θα δείξει!!! Φιλάκια και να μας ενημερώσεις για τις εξελίξεις!!! Μέχρι τότε αναμένουμε.... :P;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσάρες μου τι κάνετε; Εγώ ακόμη διακοπές μέχρι Κυριακή. Έχουμε κανένα νέο; Εμείς μια επαφή καταφέραμε γιατι λόγω των επισκέψεων στο εξοχικό κοιμομασταν στο σαλόνι. Δεν νομίζω οτι καταφέραμε κάτι, αλλά θα δούμε. Στελάκι τι έγινε; Ποτέ περιμενες; Squishaki εσείς καταφέρατε τίποτα ή με τη μετακόμιση κι εσείς τίποτα; Ρόδο μου πως είσαι; Φούσκωνεις; Φιλάκια σε όλες περιμένω νέα σας!

Link to comment
Share on other sites

Που είστε καλέ;;;; Τι κάνετε; Ξεχάστηκατεμε τις διακοπές;;;; Άντε ανασύνταξη, τα κεφαλια μέσα!!! Εγώ ακόμη περιμένω την ακατονόμαστη! Και όπως φαινεται έρχεται! Εχω ενόχληση στην κοιλιά! Φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Που είστε καλέ;;;; Τι κάνετε; Ξεχάστηκατεμε τις διακοπές;;;; Άντε ανασύνταξη, τα κεφαλια μέσα!!! Εγώ ακόμη περιμένω την ακατονόμαστη! Και όπως φαινεται έρχεται! Εχω ενόχληση στην κοιλιά! Φιλάκια!

masy μου κυριολεκτικα ξεχαστήκαμε με τις διακοπές!! τέλος αυγούστου γύρισα κ έπεσα με τα μούτρα να συνεφέρω το σπίτι κ να ετοιμάσω σημειώσεις γιατί ξεκίνησα δουλίτσα..! δεν είχαμε κανένα ευχάριστο, και τον αύγουστο δεν κάναμε προσπάθειες, ούτε κ αυτό το μήνα θα κάνουμε.. δεν γίνεται να πέσει η γέννα μάη-ιούνη οπότε από μέσα οκτώβρη θα αρχίσουμε πάλι.

ο άντρούλης μου αποφάσισε να πάει για σπερμοδιάγραμμα αυτές τις μέρες ώστε αν χρειάζεται κάποια αγωγή να την πάρει όσο δεν προσπαθούμε για να είναι έτοιμος μετά! ελπίζω να έχουμε καλά αποτελέσματα!!

εσείς τί κάνετε???

περιμένω νέα από όλες!!

Link to comment
Share on other sites

masy μου κυριολεκτικα ξεχαστήκαμε με τις διακοπές!! τέλος αυγούστου γύρισα κ έπεσα με τα μούτρα να συνεφέρω το σπίτι κ να ετοιμάσω σημειώσεις γιατί ξεκίνησα δουλίτσα..! δεν είχαμε κανένα ευχάριστο, και τον αύγουστο δεν κάναμε προσπάθειες, ούτε κ αυτό το μήνα θα κάνουμε.. δεν γίνεται να πέσει η γέννα μάη-ιούνη οπότε από μέσα οκτώβρη θα αρχίσουμε πάλι.

ο άντρούλης μου αποφάσισε να πάει για σπερμοδιάγραμμα αυτές τις μέρες ώστε αν χρειάζεται κάποια αγωγή να την πάρει όσο δεν προσπαθούμε για να είναι έτοιμος μετά! ελπίζω να έχουμε καλά αποτελέσματα!!

εσείς τί κάνετε???

περιμένω νέα από όλες!!

καλώς τη!!! καλά είμαστε κι εμείς! Πέρασες καλά τουλάχιστον; Εμείς έχουμε μπει για τα καλά στο ρυθμό! Προσπάθειες αυτό το μήνα δε νομίζω να προλάβουμε γιατί λείπει πάλι ο άντρας! ;) Καλά θα κάνει ο άντρας σου, τουλάχιστον όπως είπες να ξέρετε τι γίνεται! Επομένως θα είμαστε τον επόμενο πάλι όλες μαζί! Πότε περιμένεις; Εγώ τέλος 26-27. Φιλάκια!!! Και μη χάνεσαι!!!! ;););)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μουυυυυυ!!!!!!μας φαγαν οι διακοπες κ τα fb κ ξεχαστηκαμε.ειδικα με εσενα masy μου!!πως πας?

Εμεις καλα,η μπουμπου μεγαλωνει κ κλωτσαει ασταματητα!επισης ψαχνουμε σπιτι κ δε βρισκω τιποτα κ εχω απελπιστει λιγο.κατα τα αλλα ησυχια.περιμενω νεα!στελλακι καλα αποτελεσματα να εχετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσαρες μουυυυυυ!!!!!!μας φαγαν οι διακοπες κ τα fb κ ξεχαστηκαμε.ειδικα με εσενα masy μου!!πως πας?

Εμεις καλα,η μπουμπου μεγαλωνει κ κλωτσαει ασταματητα!επισης ψαχνουμε σπιτι κ δε βρισκω τιποτα κ εχω απελπιστει λιγο.κατα τα αλλα ησυχια.περιμενω νεα!στελλακι καλα αποτελεσματα να εχετε!

Καλώς τη! Μπράβο κοριτσάκι μου! Χαίρομαι πολύ!!! Να της κάνεις χαδάκια και απο μένα!!! Πόσο είσαι τώρα; Εμείς απόλυτη ησυχία! Πέρασε το καλοκαίρι, πήγαμε διακοπές, με πολύ τρέξιμο και επισκέψεις, αλλά περάσαμε καλά. Δυστυχώς άρχισαν πάλι τα ταξίδια και δεν πετυχαίνουμε γόνιμες. Ούτε αυτό το μήνα, ούτε τον επόμενο! ;) Αθήνα είσαι εσύ ε; Εύχομαι να βρείτε γρήγορα σπιτάκι και να τακτοποιηθείτε! Υπομονή θέλει! Τα πέρασα και ξέρω! Να μπαίνεις που και που να μας λες τα νέα σου! Φιλάκια πολλάαα!!! :P:tongue::D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλώς τη!!! καλά είμαστε κι εμείς! Πέρασες καλά τουλάχιστον; Εμείς έχουμε μπει για τα καλά στο ρυθμό! Προσπάθειες αυτό το μήνα δε νομίζω να προλάβουμε γιατί λείπει πάλι ο άντρας! ;) Καλά θα κάνει ο άντρας σου, τουλάχιστον όπως είπες να ξέρετε τι γίνεται! Επομένως θα είμαστε τον επόμενο πάλι όλες μαζί! Πότε περιμένεις; Εγώ τέλος 26-27. Φιλάκια!!! Και μη χάνεσαι!!!! ;););)

χάθηκα πάλι αλλά σε πέτυχα τις μέρες που περιμένεις! ήρθε η κοντή ή προλάβατε καμιά προσπάθεια κ έχουμε κανένα καλό νέο?? εμένα μου ήρθε, μου τελείωσε κιόλας κ μάλλον από τον επόμενο κύκλο θα αρχίσουν πάλι οι προσπάθειες.. το σπερμοδιάγραμμα δεν το έκανε ακόμα γιατί του έπεσε πολύ δουλειά αλλά θα πάει μέσα σε αυτή την εβδομάδα. ελπίζω να βγουν όλα καλά γιατί αγχωθήκαμε λίγο.. πολύ όμορφα περάσαμε το καλοκαίρι! πώς είναι τα πράγματα στο νέο σπίτι?? με την πεθερά ηρέμησες καθόλου ή συνεχίζει να σας κάνει τη ζωή δύσκολη εξ αποστάσεως??

Link to comment
Share on other sites

χάθηκα πάλι αλλά σε πέτυχα τις μέρες που περιμένεις! ήρθε η κοντή ή προλάβατε καμιά προσπάθεια κ έχουμε κανένα καλό νέο?? εμένα μου ήρθε, μου τελείωσε κιόλας κ μάλλον από τον επόμενο κύκλο θα αρχίσουν πάλι οι προσπάθειες.. το σπερμοδιάγραμμα δεν το έκανε ακόμα γιατί του έπεσε πολύ δουλειά αλλά θα πάει μέσα σε αυτή την εβδομάδα. ελπίζω να βγουν όλα καλά γιατί αγχωθήκαμε λίγο.. πολύ όμορφα περάσαμε το καλοκαίρι! πώς είναι τα πράγματα στο νέο σπίτι?? με την πεθερά ηρέμησες καθόλου ή συνεχίζει να σας κάνει τη ζωή δύσκολη εξ αποστάσεως??

Στελάκι μου γεια σου!!! Κι εμένα ήρθε, τέλειωσε και πάμε για τον επόμενο μήνα, τον οποίο πάλι θα είμαστε σε απόσταση, γιατί θα λείπω εγώ και τη μέρα που έρχομαι φεύγει εκείνος και θα βρεθούμε ίσως στο αεροδρόμιο! :( Καλή επιτυχία στο σπερμοδιάγραμμά σας!!! Η πεθερά ηρέμησε πολύ, ευτυχώς, αλλά έχουμε άλλα θέματα με τη δουλειά του αντρούλη μου. Πέθανε η ιδιοκτήτρια και μάλλον το πάνε για κλείσιμο. Ουφ... Τέλος πάντων είμαστε σε άσχημη αναμονή... Θα δείξει... Ελπίζω να έχετε εσείς ευχάριστα και να χαρώ λίγο γιατί αν περιμένω εμένα... χαχαχαχα Φιλάκια πολλά!!!! Περιμένω νέα!!! :P:tongue::D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσουδια μου!masy μου ειμαι στον 6ο τωρα,εκανα κ β επιπεδου κ μια χαρα ολα!ειναι κουκλα η μπουμου μου!σπιτακι βρηκαμε,ετοιμαζομαστε για μετακομιση!ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος σας κοριτσια μου!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσουδια μου!masy μου ειμαι στον 6ο τωρα,εκανα κ β επιπεδου κ μια χαρα ολα!ειναι κουκλα η μπουμου μου!σπιτακι βρηκαμε,ετοιμαζομαστε για μετακομιση!ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος σας κοριτσια μου!

μπράβο κοριτσάκι μου!!! Πολύ χαίρομαι και για τη μπουμπού και για το σπίτι σας!!! Με το καλό να μπείτε στο σπιτάκι σας και να έρθει η μπουμπούκα!!! ευχαριστούμε πολύ!!! Να μπαίνεις όποτε μπορείς να μας λες τα νέα!!! Φιλάκιααα!!! :):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...