Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Σας διαβασα πολυ αστραπιαια και θελω να προλαβω να γραψω χρονια πολλααααααααα μεσα απο την καρδια μου στο Γερασιμακη μας.......!Να 'ναι γερος Αννουλα μου,τυχερος και ευτυχισμενος αν και με τετοια μαμα γιατι να μην ειναι .....:wink: Να εισαστε παντα γελαστοι και να τον χαιροσαστε.

Βικυ να σου ζησει η κοριτσαρα σου να τη χαιρεσαι,πως περνουν τα χρονια εεεε?Αχ θα μεγαλωσουν τα λουκουμακια μας και δεν θα το πιστευουμε....!Σταρακια εεεε???αχ και μ' αρεσουν τοσο πολυ!!!!!!!!Μες τη μοδα η κρη μπραβο.

Τα νεα μας δεν ειναι και πολυ ευχαριστα γι' αυτο και χαθηκα,η μικρουλα μας εχει τρελαθει στον πονο και στη γκρινια...μια βδομαδα τωρα ξενυχταμε και τις περισσοτερες φορες της δινω ντεπον για να ανακουφιστει,να ηρεμησει και να κοιμηθει.....συν αυτων εχουμε και το μπαμπα με πυρετο!Παντως ρε κοριτσια δεν την παλευω με τιποτα με το ξενυχτι πω πω ξεσυνηθισα λεμεεεεεεεεε.............Το χειροτερο ολων ειναι το οτι ξυπναει με κλαματα και ειναι απαρηγορητη η καημενη ευτυχως υπαρχει και το ντεπον!!!!!!!!!!!!

Κοκκινα μαγουλακια εχουμε κι εμεις και επισης εχει μια αρνηση στο ντυσιμο!Ειχα ενα σετακι να της βαλω χθες για να παμε σε μια βαφτιση και καναμε μια ωρα να ντυθουμε...!Εαν υποψιαστω οτι δεν της αρεσει η κοκεταρια θα πεθανωωωω χαχαχαχααχαχαχα!

ΑΑΑ ξεχασα η καλη μας Μαριαντουλα μας υποδεχεται ορθια στην κουνια της μολις ξυπνησει....βεβαι βρηκε το κολπο τωρα παταει καλα ..... βαζει δυναμη στα χερια και τσουππππππ!....αααα και φωναζει κιολας εννοειται,μην τυχον και αργησω χαχαχαχααχαχα!

Στελνω φιλακια σε ολες γλυκα γλυκα μου εχετε λειψει .......

Μαρουσκακι μουυυυυυυυ.........

Λιτσα αυτο που περιγραφεις ζω και χειροτερα γιατι εχουμε και τα κλαματα της νυχτας αστα!.Ελενη,Ιωαννα καλα??


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα και απο εμενα τσουπρες!!

ΝΙΚΑΚΙ κ ΛΙΤΣΑ

και εμεις ακριβως τα ιδια και απαραλλαχτα, το ξενυχτι δεινει και παιρνει

και τωρα δεν πιανει ουτε το κολπο "ελα στο κρεβατι μας"..και εκει που τη φερνουμε, τα ιδια, κλαμα πολυ, στριφογυρισματα, ολα!!

Νικακι, περιττο να σου πω οτι με το ντυσιμο και το αλλαγμα πλεον

κανω τρελη ωρα, δε θελει καθολου, σηκωνεται απο την αλλαξιερα,

στριφογυριζει, αμα θελω να της βαλω μανικι κλαιει και γκρινιαζει και

το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ, δε θελει τιποτα στα μαλλια..ουτε κορδελα, ουτε τσιμπιδι, ουτε καπελο!!! μα τι κακο ειναι αυτο??!!!

κατα τα αλλα, ετοιμαζομαστε για τη βαφτιση, next week,

δεν εχω κανει και τις τρελες ετοιμασιες, ενεκα ελλειψης χρονου,

αλλα θα δουμε, ελπιζω να ειναι καλα!!

σας φιλω ολες, ειμαι στη δουλεια, και ανυπομονω για παρασκευηηηηηηηη!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!κοριτσια,οι μικρες καθονται ξυπνιες τη νυχτα;αν ναι,σας κλαιω!αν οχι,υπομονη!μα δοντια ειναι,μα οξεια μαμακιαση,ποιος ξερει!στο αλλαγμα εχουμε κι εμεις θεμα.μονο αν κρατα κατι ξεγελιεται!αχ,καλε εφτασε ο καιρος να βαφτιστει κι η μιλλυ μας!ΛΕΝΑΚΙ,καλη δουλεια και καλο κουραγιο με ετοιμασιες!ΝΙΚΑΚΙ,η μικρη μας προεκυψε Τζεην ε;το κοριτσι του Ταρζαν ντε!το ιδιο κι η κρητικοπουλα μας,χαχα!εφυγα,σας φιλω!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από το Αιγαίο!

Είπα να κάνω αποτοξίνωση για το Σαββατοκύριακο!!!:P:p

Αρχικά να σας ευχαριστήσω για τις ευχές σας για το Ηλεκτράκι μου.....<3

Τα νέα μας έχουν ως εξής:

Το πάρτυ της Ηλέκτρας είχε επιτυχία μεγάλη! Μαζεύτηκαν 19 παιδάκια και 16 περίπου μεγάλοι και όπως καταλαβαίνετε έγινε πανζουρλισμός στον παιδότοπο. Το καλό ήταν ότι τα παιδιά παίζανε κάτω κι εμείς απολαύσαμε το καφεδάκι μας και τα εδέσματα χωρίς πολλά πολλά!!!!

Ο Πέπε ήταν άψογος μέχρι που κοιμήθηκε κιόλας και φυσικά ξύπνησε πριν την τούρτα για να βγει φωτό με τα αδέρφια του!!!!:tongue:

Την Κυριακή, ανήμερα των γενεθλίων, μείναμε στο σπίτι το βράδυ και ανάψαμε τζάκι!!!! Παίξαμε και τα επιτραπέζιά μας, μια χαρά περάσαμε!!!!

Αλλά, οεο, ποιος θα σιδερώσει;:(

Κορίτσια σας έχω πει ότι ο μικρός έχει τρελλό κόλλημα με την μπάλα; Αλήθεια σας λέω!!! Μην δει μπάλα τρελλαίνεται!!! Άννα, θυμάσαι μια μπλε μπαλίτσα, μαλιακιά που μας είχατε χαρίσει στην προηγούμενη συνάντηση; Ε, αυτή είναι η τρέλλα του!!! Μου την κλωτσάει και του την δίνω πίσω και βγάζει κάτι χαρούμενες κραυγές....δεν λέγεται!!!!:P:p:p Έχει φοβερό πάθος, από τώρα....Ο Παύλος δεν μπορώ να πω ότι μοιράζεται τον ενθουσιασμό του....:rolleyes:. Αυτόν τον κόβω πιο εγκεφαλικό, παίζει ήδη σκάκι....

Κατά τα άλλα τα βράδια κάνει κάτι ξυπνήματα τώρα, λέτε να σκάει κανένα πάνω; Γιατί όλη την ώρα έχει τα δάχτυλα στο στόμα και φωνάζει....και οι μυξούλες συνεχίζουν, ευτυχώς χωρίς πυρετό!

Νικάκι, υπομονή....και μένα κλαίει με το που ξυπνά....αλλά σήμερα πήγα και τον βρήκα όρθιο να με κοιτάει με ευγνωμοσύνη που άνοιξα την πόρτα!

Ελένη, ήρθε ο καιρός να βαπτισθεί και η Βασιλικούλα μας! Με το καλό! Και που είσαι....μύθος όλα αυτά που λένε ότι το παιδί κρυώνει αμα το βαπτίσεις Χειμώνα....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας!!!

Κατ'αρχας χρονια πολλα στην μικρη μας Ηλεκτρα!!!να ειναι παντα γερη και τυχερη!!καλη προοδο!!!

Νικακι και Ελενη μου κουραγιο με τις πιτσιρικες σας!!!20 δοντια ειναι θα περασουν ..εμας ο αλεξανδρος εχει και αυτος τις ανησυχιες του αλλα σε ανεκτο βαθμο...

Εμεις καλα!!με το αλλαγμα και εμεις θεμα και πανα καταληγουμε και την αλλαζουμε ορθιοι!!!το απογευμα εχουμε και εμβολιακι και στα 2 τεκνα!!!

Ματς μουτς...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βιαστικη καλημερα!Αναψα το τζακι,πινω το πρωτο καφεδακι της μερας και σε λιγο θα ξυπνησω τα μεγαλα για σχολεια:-) ΙΩΑΝΝΑ,ολα καλα στον παιδιατρο? Ο Αντρικος εκλεισε τον ενατο,αγορι μου,δεν το πιστευω ποσο μεγαλωσες!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Βιαστικη καλημερα!Αναψα το τζακι,πινω το πρωτο καφεδακι της μερας και σε λιγο θα ξυπνησω τα μεγαλα για σχολεια:-) ΙΩΑΝΝΑ,ολα καλα στον παιδιατρο? Ο Αντρικος εκλεισε τον ενατο,αγορι μου,δεν το πιστευω ποσο μεγαλωσες!

Ωρε Μαρούσκα....τι μαζοχισμός είναι αυτός; 6 και 9 πρώτα λεπτά κι εσύ έχεις κάνει όλα αυτά;:shock::shock::shock::shock::shock:

ΑΞΙΑ ΜΑΝΑ!!!!!:P:p:p:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!

σπιτι σημερα!!!πηγα στο mall εκανα τα ψωνακια μου και τωρα αραζωωωω...

Χθες καναμε το εμβολιακι μας ..τον βρηκε μια χαρα!!ειμαστε 10200 και 72 ποντους (ολιγον κοντοι)..την πεμπτη ειχε και την γιορτη ο μεγαλος γιοκας μου και αναμενουμε με αγωνια να τον δουμε !!

Ωρε μαρουσκα!!!πολυ προκομενη εισαι ρε παιδι!!!7.05 εκανες οοοοολα αυτα??????


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρουσκακι εισαι πρωινος τυπος παει τελειωσε!!!!!!!!!Εγω τοσο νωρις ειμαι με το ενα ματι κλειστο αστα....!Ασε εχω κανει και μια βλακειουλα και να δω πως θα το διορθωσω!Ξυπνουσε κανα δυο μερες η Μαριαντουλα μου με κλαματα στις 7 και για να κοιμηθω λιγο ακομη την επαιρνα αγκαλιτσα και κοιμομαστε στον καναπε που εχω διπλα απο την κουνια της και τωρα το 'χει παρει γραμμη και ξυπναει κλαιγοντας για να κοιμηθουμε μαζι καθε μερα 7 νταν!!!!!!!Σημερα της εδωσα την πιπιλα μονο και την αφησα μεσα στην κουνια και εριξε το κλαμα οποτε μαντεψτε που καταληξαμε για αλλη μια φορα!Μη λες για Τζεην μη λες για Τζεην ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω....

Να ζησει ο Ανρικος και να 'ναι γερος.

Ελενη ετσι κι εμεις βρε πουλακι μου μολις φτανουμε στα μανικια αστα τσιριδα και μετα ολα καλα σαν να μη συνεβη τιποτα.Δεν ξερω ελπιζω να το καταλαβει σιγα σιγα καθε φορα της λεω τα ιδια ...δεν γινεται να μη ντυθεις θα κρυωσεις...!Τεσπα τωρα ισως νιωθει και δροσουλα λογω καιρου οποτε....ευτυχως με τα τσιμπιρδονια ακομα δεν εχουμε θεμα.Με το καλο η βαφτιση....Ελπιζω εκει να ντυθει λιγο πιο ανετα τι να πω!Παντως κι εγω αυτο κανω που ειπε η Μαρουσκα της δινω κατι στος χερι για να ξεχνιεται και μετα της αλλαζω χερι για να της περασω και το αλλο μανικι.Εχουμε γελιο παντως πρεπει να το τραβηξω βιντεακι!

Ιωαννα μια χαρα ο Αλεξανδρος μπραβο και για το υψος σιγα δεν πειραζει θα το παρει ολο μαζι.

Βικυ πολυ ωραια πρεπει να περασετε στα γενεθλια αλλα και η Κυριακη super.Η μπαλιτσα της Αννας της αρεσει και της Μαριαντας τη γυρναει απο 'δω τη γυρναει απο 'κει και μετα στο στομα βεβαια....!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Με ματιαξατε και δε μπορουσα να ξυπνησω.πλακα κανω,ας οψεται ο μικρος.τι κολπο κι αυτο χθες.μα μετα το μπανιο παντα κοιμοταν για βραδυ,χθες στα 45λεπτα σηκωθηκε και ντουρασελ.φυσικα κοιμαται ακομη αλλα τι να το κανω που εγω ετσι κι αλλιως σηκωνομαι.ΒΙΚΥ,απο το κινητο οταν μπαινεις δειχνει μια ωρα πισω,στις εφτα ειχα ετοιμο τζακι:wink: ΝΙΚΗ, αυτα τα ζουζουλα τι ευκολα συνηθιζουν,αυτο φοβαμαι κι εγω!εσυ το πρωινο εγερτηριο κι εγω το βραδυνο χαχα!ΙΩΑΝΝΑ, αμα με 72 εκ ειναι κοντος εγω που παμε απο βδομαδα στο γιατρο να μη γραψω καλυτερα ε;χαχα!α,ο Γερασιμος το βραδυ ηταν απυρετος αλλα λογω βηχα θα τον πανε σημερα παιδιατρο.ΚΑΛΗΜΕΡΑ!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα τσουπριτσες!!

περαστικα σε ολα τα αδιαθετα παιδακια..και πως να μην ειναι βρε κοριτσια, ολος ο κοσμος ετσι ειναι..εγω εχω 10 μερες συναχι,

ειναι φοβερο..και εδω στο φαρμακειο μονο τετοια περιστατικα αντιμετωπιζουμε αυτες τις μερες..

χτες βραδυ, κοιμηθηκα αγκαλια με τη μπεμπουλα μου-εεε ειχε και τα μηνογενεθλια της, οποτε λεω χαλαλι-

ο μπαμπας μας εβηχε και αυτος σαν γαιδ...., και τον εστειλα στο σαλονι, γιατι μας ειχε πρηξει..χιχιχι,

οποτε ειχαμε μια κρεβαταρα για την παρτυ μας..

τι αλλα νεα κοριτσακια μου?

καλημερα σας!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα

τι κανετε κοριτσακια μου..εμεις καλα!!σημερα ξεκιναμε πορτοκαλι στην διατροφη μας ..επιτελους γιατι δεν ειχα και ιδιατερη ποικιλια απο ζουμερα φρουτα!!αβγο μετα τον χρονο!!

Περαστικα στον γερασιμουλη μας και στον αντρουλη της ελενης!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και περαστικουλια στο Γερασιμουλη μας.

Μαρουσκακι μου σημερα τα καταφεραμε....ξυπνησε στις 8 οπως ξυπναγε συνηθως κι αυτο μαλλον γιατι την κοιμησα μιση ωρα πιο μετα για να δουμε ετυχε?????? η πετυχε θα δειξει...εγω θα συνεχισω να την κοιμιζω λιγο πιο αργα και βλεπουμε....!Ελπιζω να μην το παρει προγραμμα κι ο μπιμπικος σου γιατι οντως συνηθιζουν πολυ ευκολα.........ακους Ελενηηηη????????

Εγω αυτο το κανω με τον μεσημεριανο της υπνο στον καναπε που εχουμε διπλα στην κουνια της κανουμε αγκαλιτσα και κοιμομαστε...ειναι τοσο ωραια αυτη η αγκαλιτσα δεν την αλλαζω με τιποτα!Αχ το αγγελουδακι μου με πιανει κιολας κι εκει βεβαια λιωνω....!Αχ τι θα κανω μ' αυτο το αγγελουδακι,ευτυχως ηρεμησε απο τα δοντακια της και τωρα κοιμομαστε μια χαρα χωρις διακοπες......!Ευτυχως και ο μπαμπας μας καλυτερα...

Επισης χθες της εδωσα και ρουφηξε λιγο χυμο απο μανταρινι,της εβαλα το φετακι στο στομα και ρουφουσε,ρουφουσε της αρεσε παρα πολυ....!!!!!!Τι γελιο εκανα μεχρι που αρχισε να το τραβαει με δυναμη και φοβηθηκα οτι θα το καταπιει ολοκληρο!!!!!!!!!

Ελενη να τη χαιρεσαι την καρδουλα σου να 'ναι γερη,να μεγαλωνει και να σε γεμιζει χαρα.

Χρονια πολλα στους Δημητρηδες,ποιους εχουμε ??


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Σημερα ο μικρος εγερτηριο στις εξιμισι,ΝΙΚΗ,ειπες τιποτα?Ευτυχως 8 και κατι κοιμηθηκε και συνεχιζει.Αχ,χθες κοριτσια εφαγε λαχανικα μασωντας τα,τα εβρασα στον ατμο και τα εκοψα και τα εβαλα ολα σε πιατο,καροτο,πατατα,πιπερια,σπανακι και κουνουπιδι!τι προτιμησε?κουνουπιδι και καροτο!σημερα θα δωσω και τα φρουτα ετσι.μπορει να τρωει πιο αργα και πιο λιγο αλλα υπαρχει παντα το στηθος για ωρα αναγκης!Καλημερα περα για περα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...