Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Μανουλιτσες τι κανετε???

Εμεις σημερα χτυπησαμε με το κουταλακι το πρωτο μας δοντακι και ειμαστε πολυ χαρουμενοι αφου το περιμεναμε τοσο καιρο.....!

Ειχαμε και επισκεψεις μια ξαδερφουλα μας 11 μηνων και ηταν πολυ ωραια.....ολο το σπιτι ηρθε τουμπα αλλα το ευχαριστηθηκαμε κια πιο πολυ τα ζουζουνακια μας!!!

Μαρουσκακι μια χαρα /Κ με ενα παιδι θα ειναι τρομερη αλλαγη,νομιζω οτι θα βαρεθεις...πλακα κανω εεε!!!Ωχ μη μου λες τετοια και ο δικος μου εχει συχνους πονοκεφαλους...μηπως να το βλεπαμε λεω εγω τωρα...!Καλα τι γελιο εχω κανει μ' αυτα που γραφεις δε λεγεται,εισαι το κατι αλλο!

Ιωααννα ολα ετοιμα εεε μπραβο ολα υπεροχα θα ειναι,ελπιζω να 'ναι καλος και ο μικρουλης μας.

Βικυ,Αννουλα,κοκουτσακι τι κανετε????Ετοιμες για τη συναντηση???


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ουφ στο τσακ προλαβα!!!παρουσα κι εγω!!!δεν νομιζω να μπηκε απουσια?ποια ειναι απουσιολογος να της πω ιδιαιτερως!!!χεχεχε

μαρουσκακι αχ μωρε ο Γ κριμα να ταλαιπωρειται, περαστικα κι ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!και κοιτα τωρα που θαμεινεις με ενα παιδι στο σπιτι, μη βλεπετε μονο γκρεις, δωσε κανα χαπι στον χριστιανο μπας και περασει το κεφαλι!;););)

ιωαννα με το καλο και η δικη σας βουτια!κοιτα να το απολαυσεις!

μαρουσκαααααααααα και κατι ακομα...κοιτα να ξορκισεις την φοβια που εχεις γιατι δεν φταιμε εμεις να σε στερουμαστε, κατι λειπει...κατι λειπει...μαρουσκα του λειπει!!!:(

νικακι μου αχ τι καλα , εμφανιστηκε το πρωτο σας δοντακιιιιιιιιιι, σιδερενιοοοοοοοο!!!πολλα φιλακια στην πριγκιπεσα μας!

ελενα μου μου φενεται εμεις θα τα πουμε απο βδομαδα γιατι το πεπονι κανει κατι εξτρα μεροκαματα

τα αλλα κοριτσακια τι κανουν?δωστε παρουσια καλεεεεεε!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

επισης να αναφερω πως σημερα φαγαμε τραχανουλη κερασμενο απτον αντρικο μας...η καλυτερα δεν φαγαμε...τσακισαμε...δεν του εφτασε και φτιαξαμε κι αλλο!!!χαχαχα

μασαγε ο πασας μου και εβγαζε ηχους ευχαριστησης...αχ το πουλακι μου εμοιασε στη μανουλα του, καλοφαγας!!!μμμμμ

αντρικο ευχαριστουμε πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?εμεις ειμαστε καλα ευτυχως και εγω ειμαι καλα μονο λιγη καταροη εχω πελον...Μιλαμε τα ειδα ολα 3μερες με τον πυρετο..Την τριτη εχω γιατρο να κανονισουμε και για την β'επιπεδου.

Link to comment
Share on other sites

Αχ Ηλιαννα τι καλα ευτυχως εισαι καλυτερα γιατι δεν παλευεται ο πυρετος.Με το καλο και η β επιπεδου και να δεις το ζουζουνακι σου τι κανει εκει μεσα!

Μαρουσκακι καλα τα λεει η φιλη Αννουλα δωσε κανα ντεπονακι....;)

Αννα ευτυχως ειναι φαγανουλης ο ζεβρακος και ευχαριστιεται και δεν ταλαιπωρει τη μανουλα...!Αν συναντηθειτε με το κουκουτσακι μας θα θελα πολυ να ερθω....και η πριγκιπισσα μου φυσικα που δεν ειναι πλεον φαφουτακι....αχ τι θα κανω μ' αυτο το μαναρακι με εχει στειλει,με εχει τρελανει θελω μονο να τη φροντιζω,να την αγκαλιαζω,να τη φιλαω,να τη ζουλαω αχ αχ αχ....

καλα οταν συναντηθουμε ολες μαζι θα γινει χαμος θα πεσουν ΤΑ φιλια Οι αγκαλιες....απα πα φορτιστε τις μηχανες.....

Σας αγαπω πολυ και περιμενω πως και πως να περασουν οι μερες.....αχ τι καλα!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Γειααααα!Ο Αντρίκος κοιμήθηκε για βράδυ στις 19.45 :P:p:p:p Τα καλά της αυπνίας όλη τη μέρα χαχα!Έκανα το μπάνιο μου και πριν αρχίσει ο ''μαραθώνιος Γκρέις'' δίνω το παρόν ως κακιασμένη απουσιολόγος!Κουκουτσάκι και Βικάκι μόνο ένα ''εδώ είμαι'' δε φτάνει κι έτσι τσιμπήσατε μια απουσία έκαστη!!:tongue::tongue::tongue:

Αννούλα, έχω πάθει πλάκα...ξέρεις εσύ!!Όσο για το φέης, αλήθεια, ήμουν από καιρό έτοιμη για τη γκραντ αποχώρηση γιατί πλέον είχα εθιστεί και δε γούσταρα πια, απλώς τα γεγονότα έδωσαν τη χαριστική βολή, γκεγκε??Από τις 26 -09-2011 περάσαμε σε άλλη φάση με μικράκια, γίναμε αυτοκόλλητοι ακόμη περισσότερο, τουλάχιστον ως τις 4 που μας ξαλαφρώνει λίγο ο μπαμπάκας!:D:D:D:D Γι' αυτό και δε μετανιώνω...

Νικάκι, σιδερένιο το δοντάκι της πριγκηπέσσας μας!!! Έλα να αρχίσουν οι τρελές μάσες λέμε!!!

Ηλιαννάκι, μωράκι 10 μηνών, έγκυος ξανά και πυρετός...ο συνδυασμός που σε στέλνει αδιάβαστη!!!Ευτυχώς έμεινε η μύτη μόνο!

Τώρα βλέπω στην τηλεόραση ότι οι μεγάλοι χαμένοι της φορολογίας είναι οι πολύτεκνοι και οι τρίτεκνοι.... Ρε π...., τώρα βρήκατε?????:evil::evil::evil:

Άντε να μην αρχίσω να μιλάω τώρα!!Σήμερα ο Αντρέας αφού χτύπησε αλύπητα την κρεατόσουπά του είδε κι ένα μπισκοτάκι digestive και το λιάνισε, χαχα! Εμ, τι την έχουμε κοτζάμ οδοντοστοιχία, για μόστρα??Επίσης ήθελα να σας πω ότι το βιβλίο του Παπαβ φαίνεται πολύ ωραίο κι ακούστε τι διάβασα!Μαμά με 8 μηνών μωράκι, κάθε Σάββατο κάνει το εξής!Σε μια κατσαρόλα βράζει το μοσχάρι, σε μια τα λαχανικά, σε μια κοτόπουλο με λαχανικά και σε μια όσπρια.Τα αλέθει και...τα βάζει σε παγοκύστες στην κατάψυξη και βγάζει κάθε μέρα όσο θέλει κι έτσι έχει κάνει φαγητό για μια εβδομάδα ξοδεύοντας μόνο 2 ώρες το σάββατο, καλό???Για εργαζόμενη μαμά και ειδικά αν έχει κι άλλα τέκνα σούπερ?Σκέφτομαι μήπως πάρω κυπελλάκια για να το κάνω κι εγώ.Το προτείνει κι ο ντόκτορας! Ίσως ψάξω και στο πάρεντς:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Αυτά κόρες!Καλό σαββατόβραδο!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Mαρουσκααααα come back και στο φειςμπουκι πουσ σου φωναζει και η Αννα τοσο καιρο!! Μα δν κανουμε χωρις εσενα! Το ξερω οτι δν θες αλλα εμεις θελουμεεεεε!!

Παρουσια δωσαμε...απουσια πηραμε...δν ειναι δικαιο :tongue:

Πηγα σημερα κι εγω και παρηγγειλα το βιβλιο του Παπαβ..ευτυχως που ακουω και θετικα σχολια απο'σενα. Φαινεται πολυ καλος και εμπειρος.

Αχ αυτη η πιεση πια!! Ενταξει αφου αντιμετωπιζεται με χαπια δν ειναι τπτ. θα Πρεπει να παιρνει συνεχεια ή καποια στιγμη θα φτιαξει και θα σταματησει?

Νικακι μου τι καλα :D:D:D Να'ρθεις κι εσυ με την πριγκιπησουλα μας να εχουμε και μια γυναικαρα στην παρεα :D

Σιδερενιο και το πρωτο σας δοντακι!!! αντε και στα επομενα :D

Ηλιαννα μου ευτυχως υποχωρησε αυτη η ιωση, πρεπει να ηταν μαρτυριο! Πως αισθανεσαι τωρα που κανει την εμφανιση του και το δευτερο νινακι?Πως τα καταφερνεις θα'θελα να'ξερα εχοντας και τον μικρουλη που ακομα ειναι μικρουλης.. Μπραβο σου!

Αννετακι μου βλεπω σε τπτ δεν λεει οχι το ζεβρουλινι. Και που ειναι φαγανουλης η σιλουετα σιλουετα! Μπραβο ζουζουνο που δεν ταλαιπωρεις τη μανουλα. Εμεις παντως στα ιδια φαγητουλια μειναμε.. Ακουω ολο για νεα φαγητα..κι εμεις τπτ.. whyyy???

Ιωαννα μου με το καλο να φτασει η μερα της βαφτισης :D Ποτε ειναι ακριβως?

Βικακι, Μαρακι, Λιτσακι, Λιανακι, Ευακι, Ελενακι, Τζενακι

τι κανετε??

Σαββατοβραδο σημερα..καμια εξοδος?

Προς Αθηνα μερια τι γινεται..βλεπω ενα μεγααααλο κατασπρο συνεφο..

Εδω στη Νικαια ψιχαλιζει εδω και ωρα..

Αχ τι κριμα που χαλασε ο καιρος..και θελαμε να κανουμε κουκουτσο-καροτσο-βολτες με το μπομπιρακι μου:cry::cry:


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε, χαίρετε! Μόλις γυρίσαμε από παιδικό πάρτυ. Περάσαμε όμορφα, το ίδιο και ο μικρούλης μας που τρελάθηκε με ένα μπαλόνι και έπαιζε όλη την ώρα με αυτο! Το πρωί είχαμε βγει άλλη μια βόλτα για ποδήλατα και καφεδάκι και ήταν πολύ όμορφα. Μαρουσκα εγω μια φορα ,καλε κυρια, το παρον το εδωσα και ησουν αδικη μαζι μου. Μετα για να πω την αληθεια τσαταρα διπλα και βαρεθηκα να ξαναμπω,χα χα! Παντως αν θες να παμε κοντρα στις απουσιες χανεις κατα κρατος! Και εχει δικαιο η Αννα που λεει οτι το φεις δεν φταιει....ελπιζω ο μεγαλος Γιουλ :-) να ειναι καλυτερα και να ρυθμιστει το ζητημα του! Κοψτε τα πολλα αλατια..


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλέ, κυρα-δασκάλα, οι απουσίες μου ήταν δικαιολογημένες οπότε δε θα μείνω στην ίδια τάξη:tongue::tongue::tongue: Με τα μπαλόνια προσοχή, ξέρεις, όποια καεί στο χυλό, φυσάει και το γιαούρτι!!!

Κουκουτσάκι, θα έρθουν και νέα φαγάκια, υπομονή να έχεις...Ούτε θα καταλάβεις πότε θα κλείσει χρόνο και θα τρώει τα πάντα!

Εδώ ρίχνει ένα ψιλόβροχο, ό,τι πρέπει για χουχούλιασμα!Είδαμε δύο επεισόδια με ανήρ (ρίξαμε τη μικρή πίεση κατά 1 βαθμό σήμερα, ναι!!) και πάω για μελέτη, αλλά κάπου εδώ θα τριγυρνάω...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο τα βροχερα Χανια....

Μαρακι μου τι κανεις???? Χαθηκαμε τελειως.... Τι κανουν τα μικρα σου ??? Ο Αντρικος μας???

Εγω τα εχω και τα δυο αρρωστα... Η μικρη τωρα το βραδυ δεν μπορουσε να κοιμηθει με τιποτα απο το μπουκωμα... Τη ρουφουσαμε με το φυσιομερ και τα κλαμματα της τα ακουσε ολος ο οικισμος.... Τωρα μονο κοιμηθηκε.... Ο μεγαλος τα ιδια αλλα ειναι διαφορετικο....Αλλο μωρο κι αλλο 15 χρονων αντρας...

Εμενα κοριτσια δεν κοιμαται και μες τη μερα ... Δραματικη κατασταση... Το πρωι σηκωνεται γυρω στις 7 ξανακοιμαται για μεσημερι γυρω στις 3 και ξυπναει στις 4 και το βραδυ κατα τις 10..... Αστε δεν την παλευω... Εγω ειμαι πολυ υπναρου και τωρα τα χω δει ολα !!!!!


Z0PNp2.png

27-12-1996 ηρθε ο πριγκηπας μου...

29-01-2011 ηρθε η πριγκιπισσα μου...

DKASp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ax ξαναξυπνησε το μωρακι μου... δεν μπορουσε να αναπνευσει... την ξαναρουφηξαμε και ακομα εχει λυγμους....:(:(:( ευτυχως δεν εχει πολυ πυχτη μυξουλα... Δυσκολο βραδυ προβλεπεται....:(:(:(

Καλο ξημερωμα σε ολες!!!!!!!!!!!!!


Z0PNp2.png

27-12-1996 ηρθε ο πριγκηπας μου...

29-01-2011 ηρθε η πριγκιπισσα μου...

DKASp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Ο Ανδρέας κοιμάται ακόμη από τις 19.45 χθες βράδυ!!!!:D:D:D:D 13 ώρες ύπνου, μα χρωστάει τόσο τόσο ύπνο αυτό το παιδί!

Λιτσάκι μου, περαστικά στην όμορφη κοπέλα σου!Αντέχει ΄τόσες ώρες ξύπνια????


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...