Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Kαλημερούδια, αργά αργά! Μόλις τον πήρε ο Μορφέας στις αγκάλες του αφού δεν πήγαμε βόλτα λόγω ψιχάλας...

Λιτσάκι, να χαίρεστε το μπαμπάκα σας πάντα γερός!! Το κρύωμα πολύ επίμονο της Χιονάτης μας ε?Αχ, φυσιολογικό ορό κι υπομονή!Κι εγώ πρωί βράδυ προληπτικά του βάζω;););)

Έφυγα, πάω να μαζέψω τα καλοκαιρινά στη θέση τους μιας και ΗΡΘΕ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ εδώ! Βικάκι, είπες τίποτα?:tongue::tongue::tongue: Αλήθεια, σήμερα σκεφτόμουν τον Παυλίτο...Πώς τα πάει δε μας είπες....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαράκι, θέλω να σε πάρω τηλέφωνο τα πρωινά αλλά δε θέλω να ενοχλώ στη δουλειά σου και μετά πλακώνει η ομάδα εδώ... Πώς τα πάει ο Αλέξης?Υπάρχει δυνατότητα επικοινωνίας? Εσύ με τα μικρά?Η Έφη πώς το πήρε? Να ξέρεις ότι σε σκέφτομαι συχνά, κράτα γερά για τις 2 ψυχούλες που σε έχουν διπλά ανάγκη τώρα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω χαθει το ξερω... συγχωρεστε με... δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου...

σας σκεφτομαι ολες!

(((((((((((((((((((((((((( Mαρία))))))))))))))))))))))))))))))

Σας φιλώ όλες.....πάω να την πέσω γιατί οι 2 τελευταίες μέρες ήταν πολύ κουραστικές.....Είμαστε καλά, ο Λάσκαρης θεριεύει!!!!:-P

Ο Παύλος ,Μαρουσκάκι, μια χαρά τα πάει στο σχολείο, για την ακρίβεια βαριέται γιατί αυτά που κάνουν τώρα τα ξέρει και τελειώνει στο άψε σβήσε.:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

(((((((((((((((((((((((((( Mαρία))))))))))))))))))))))))))))))

Σας φιλώ όλες.....πάω να την πέσω γιατί οι 2 τελευταίες μέρες ήταν πολύ κουραστικές.....Είμαστε καλά, ο Λάσκαρης θεριεύει!!!!:-P

Aχ, τι καλά, μεγαλώνουνε τα πουλάκια μου!Να, χθες ο πιπίλας κι ο Άγγελος της Ηλιάννας έκλεισαν το 10ο!!!!

Ο Παύλος ,Μαρουσκάκι, μια χαρά τα πάει στο σχολείο, για την ακρίβεια βαριέται γιατί αυτά που κάνουν τώρα τα ξέρει και τελειώνει στο άψε σβήσε.:tongue:

Χαχα, μπράβο το αστεράκι μου!Εμάς η κυρία του Γρηγόρη μας είπε ότι είναι για δέσιμο:oops::oops::oops::oops: Εμ, μη το λες μόνο κυρά μου, κάνε και κάτι να το αλλάξουμε!Τον ρώτησα άμα του βάζουν ασκήσεις την ώρα του ελεύθερου παιχνιδιού και μου λέει έχουν δουλειά εκείνη την ώρα!! Η μια κυρία είναι στον υπολογιστή κι η άλλη πάει και στα γραφεία (γιατί έχει τα διοικητικά!):confused::confused::confused: Και του έστειλα εγώ σε μια κόλλα Α4 ασκησούλες, τι να κάνω, προκειμένου να αναστατώνει όλη την τάξη....:(:(:(:(

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

Ο Αντρίκος χθες μετά τις 3 ανά ώρα ξύπνημα, το 5ο ή βγήκε ή βγαίνει, δε με αφήνει να δω!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα!:P

Όλως παραδόξως τις 3 τελευταίες βραδιές έχουμε πολύ ησυχία! Ξυπνάει μόνο 1 φορά για θηλασμό....Βέβαια όλη την υπόλοιπη μέρα εμπρός καλά μου ποδαράκια!

Καλέ, ο Ανδρέας και 5ο δοντάκι; Μπράβο του!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερούδια, αργά αργά! Μόλις τον πήρε ο Μορφέας στις αγκάλες του αφού δεν πήγαμε βόλτα λόγω ψιχάλας...

Λιτσάκι, να χαίρεστε το μπαμπάκα σας πάντα γερός!! Eυχαριστουμε!!!! Και εσυ να χαιρεσαι τον αντρα σου και τα παιδακια σου!!!!! Το κρύωμα πολύ επίμονο της Χιονάτης μας ε?Αχ, φυσιολογικό ορό κι υπομονή!Κι εγώ πρωί βράδυ προληπτικά του βάζω;););)Επιμονο δεν λες τιποτα!!!! Τωρα βραχνιασε κιολας και την πηγα στην παιδιατρο και μου ειπε ιωση φαρυγγιτιδας !!!!!!!!!!!! Ευτυχως δεν ειχε ακροαστικα και μου εδωσε μονο κατι σταγονες για τη μυτουλα της ΄΄protargol΄΄... Τι να πω τωρα???? Κανουμε υπομονη......:?

Έφυγα, πάω να μαζέψω τα καλοκαιρινά στη θέση τους μιας και ΗΡΘΕ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ εδώ! Βικάκι, είπες τίποτα?:tongue::tongue::tongue: Αλήθεια, σήμερα σκεφτόμουν τον Παυλίτο...Πώς τα πάει δε μας είπες....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Παυλιτο εισαι αστερι !!!!! Μπραβο Βικακι!!!!!

Το 5ο δοντακι ο Αντρικος????????????? Εμεις εχουμε μονο 2.....

Ποια εχει τη συνταγη για cheesecake γιατι την εχω χασει τη δικια μου...

Καλημερα!!!!!!!


Z0PNp2.png

27-12-1996 ηρθε ο πριγκηπας μου...

29-01-2011 ηρθε η πριγκιπισσα μου...

DKASp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσουδες........βγαλαμε και 2° δοντι γι΄αυτο και τοση γκρινια δυο μερες τωρα.....αλλα Μαρια εσας δεν σας φτανουμε με τιποτα μα 5 ωρε μπραααααβοοοοοο χαχαχαχαχα πολυ καλα Μαρια!Εχω αρχισει να βιωνω αυτο που περιεγραφες κατι βδομαδες πριν!!!!!!Δηλαδη η Μαριαντα δεν θελει να κατσει πουθενα,για την ακριβεια παιζει λιγο και μετα σηκωνει τα χερια της για να τη στηριξεις να σηκωθει και να παει γυρω γυρω...εχει πολυ πλακα!!!!!!Καμια φορα αν δεν την σηκωσω οταν το ζηταει μου κανει γκρινιες και βγαζει εναν ηχο σαν γρρρρ τυπου θα με βοηθησεις τι θα γινει???

θα ξαναμπω ξυπνησεεεεεεεε..........


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!Αφού διάβασα πέντε σελίδες έφτασε η ώρα να γράψω επιτέλους!αφού για να μην ξεχάσω τι διάβασα έχω κρατήσει σημειώσεις...δεν κάνω πλάκα τα έχω βάλει και με σειρά....ξεκινάω:

Καταρχάς...

Να μας ζήσουν τα νεοφώτιστα!!!(κάλλιο αργά παρά ποτέ!!)

Μαριαντούλα μου Αλέξανδρε μου να είστε γεροί και καλοφώτιστοι!

Δεύτερον...

Annetouko είπες κάτι για τα μικρά μπουκαλάκια αρώματος???????:twisted::twisted::twisted::twisted:

Έχεις πάει ποτέ να αγοράσεις άρωμα?όσο πιό μεγάλο το μπουκαλάκι τόσο πιό υψηλή και η τιμή την ίδια τιμή έχουν τα 30ml και την ίδια τα 100ml????:tongue::tongue::tongue::tongue:

Τρίτον...

Αχ Μαρούσκα κρίμα για τον Γ...πόσο καιρό έπασχε από πονοκεφάλους και πόσο είχε?Μην πάς μακριά εγώ δεν είμαι κάν τριάντα και ήδη είμαι στην ίδια μοίρα με το σύζυγο σου...κι εμένα τα μαύρα της τα χάλια έχει η πίεση μου αλλά ακόμη δεν έχω αξιωθεί να πάω στον γιατρό...

Τέταρτον...

Για όποιον ενδιαφέρεται έχω όλον τον 6ο κύκλο της ανατομίας καθώς και τα φετινά επεισόδια (όσα έχουν παιχτεί μέχρι τώρα) όπως καταλαβαίνετε είμαι πορωμένη και κατεβάζω κάθε καινούργιο επεισόδιο μόλις βγεί...

Πέμπτον...

Το σύστημα του κατεψυγμένου φαγητού το ακολουθώ μόνο για τα κρεατικά για να μην παίρνω κάθε φορά 100 γρ, παίρνω μισό κιλό το κόβω σε κομματάκια το βράζω και μετά το βάζω σε κάτι δοχεία που πήρα από το jumbo ειδικά για την κατάψυξη. Σκέφτηκα να το κάνω και με τα λαχανικά και άν δεν δούλευα θα το έκανα αλλά εφόσον κάθομαι δεν υπάρχει λόγος.

Έκτον...

Λιτσάκι μου περαστικά στο Μαράκι σου...η καημενούλα τραβάει πολύ ζόρι...

Έβδομον...

Μαρή Μαρούσκα για ποιά μαμαδοσυνάντηση στην Σαλονίκη μιλάς?εδώ δεν καταφέρνουμε να βρεθούμε οι δυό μας που μένουμε και σχετικά κοντά!

Σας ζηλεύω πολύ...μακάρι να μπορούσα να κατέβω κι εγώ...:cry:

Όγδοον...

Μαράκι πολύ λυπάμαι...μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε κάτι για να πάρουμε λίγη από την θλίψη και την μοναξιά σου μακριά...

Κι αφού σας έδειξα οτι ξέρω να μετράω μέχρι το οκτώ αρχίζει το ελεύθερο κείμενο...:cool:

Η Κατερίνα έχει μείνει σταθερά στα τρία δόντια πλέον κοιμάται ελάχιστα μέσα στην ημέρα και το βράδυ κλαίει συνέχεια στον ύπνο της με αποτέλεσμα να χάνω τον ύπνο μου και να έχει εδώ και περίπου 2 εβδομάδες που κοιμάμαι λιγότερο από 5 ώρες το 24ωρο...

Δεν είμαι πολύ καλά λίγο η αυπνία λίγο η κούραση λίγο ο σύζυγος και αρκετά ο τυφώνας με έχουν εξαντλήσει ψυχολογικά αυτός είναι και ο λόγος που χάθηκα...τις τελευταίες εβδομάδες άνοιγα τον υπολογιστή μόνο για να κατεβάσω τα επεισόδια των σειρών που παρακολουθώ για να τα δώ τα βράδυα που μένω ξάγρυπνη...Μα τον Θεό θέλω τόσο πολύ να τους μουτζώσω όλους και να σηκωθώ να φύγω-εξαφανιστώ...

Κατά τα άλλα μια χαρά...η πίεση στα ύψη, το στήθος ακόμη τρέχει γάλα, η ψυχολογία στα τάρταρα κι εγώ έχω να βγώ από το σπίτι από την Πέμπτη νομίζω...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας!Αφού διάβασα πέντε σελίδες έφτασε η ώρα να γράψω επιτέλους!αφού για να μην ξεχάσω τι διάβασα έχω κρατήσει σημειώσεις...δεν κάνω πλάκα τα έχω βάλει και με σειρά....ξεκινάω:

χαχαχαχα γεια σου ρε τζενη με τα ωραια σου!!!

Annetouko είπες κάτι για τα μικρά μπουκαλάκια αρώματος???????:twisted::twisted::twisted::twisted:

Έχεις πάει ποτέ να αγοράσεις άρωμα?όσο πιό μεγάλο το μπουκαλάκι τόσο πιό υψηλή και η τιμή την ίδια τιμή έχουν τα 30ml και την ίδια τα 100ml????:tongue::tongue::tongue::tongue:

ξανα γελαω εδω χαχαχχα, ο λογος?ποτε δεν εχω αγορασει μεγαλο μπουκαλι τζενακι δεν το σηκωνει η τσεπη μου!χαχαχαχα

αλλα μη με μαλωνεις βρε φιλεναδα, οι ψηλες εχουν αλλες χαρες!!!:wink:

Αχ Μαρούσκα κρίμα για τον Γ...πόσο καιρό έπασχε από πονοκεφάλους και πόσο είχε?Μην πάς μακριά εγώ δεν είμαι κάν τριάντα και ήδη είμαι στην ίδια μοίρα με το σύζυγο σου...κι εμένα τα μαύρα της τα χάλια έχει η πίεση μου αλλά ακόμη δεν έχω αξιωθεί να πάω στον γιατρό...

κοιτα να αξιωθεις γιατι δεν παιζουν με την υγεια.

Για όποιον ενδιαφέρεται έχω όλον τον 6ο κύκλο της ανατομίας καθώς και τα φετινά επεισόδια (όσα έχουν παιχτεί μέχρι τώρα) όπως καταλαβαίνετε είμαι πορωμένη και κατεβάζω κάθε καινούργιο επεισόδιο μόλις βγεί...

εγω ενδιαφερομαι αλλα δεν ξερω ποτε να τα βαλω κατω να τα δω...ζεβρης κολλημενος στο βρακι μου και πεπονι επισης :rolleyes: και το σπιτι σαν βομβαρδισμενο τοπιο ενεκα των χειμωνιατικων που κατεβηκαν αλλα δεν μπηκαν στην θεση του...ουφ κανα χερι βοηθειας?

Το σύστημα του κατεψυγμένου φαγητού το ακολουθώ μόνο για τα κρεατικά για να μην παίρνω κάθε φορά 100 γρ, παίρνω μισό κιλό το κόβω σε κομματάκια το βράζω και μετά το βάζω σε κάτι δοχεία που πήρα από το jumbo ειδικά για την κατάψυξη. Σκέφτηκα να το κάνω και με τα λαχανικά και άν δεν δούλευα θα το έκανα αλλά εφόσον κάθομαι δεν υπάρχει λόγος.

κι εγω καθε δευτερη μερα κι αν...λεω αν...δεν εχει προλαβει να γινει ριχνω και ενα τραχανουλη (τον οποιο σημερα τελειωσαμε) και γινεται το σωσε!!!225γρ εφαγε το πουλακι μου!!!!!!αααααχ!!!

Λιτσάκι μου περαστικά στο Μαράκι σου...η καημενούλα τραβάει πολύ ζόρι...

λιτσακι κι απο μας περαστικουλια, ορο αγαπη μου και ρουφηγμα, ο νικολας οκ?να χαιρεσαι και τον αντρουλη σου, πολυχρονος!

Μαρή Μαρούσκα για ποιά μαμαδοσυνάντηση στην Σαλονίκη μιλάς?εδώ δεν καταφέρνουμε να βρεθούμε οι δυό μας που μένουμε και σχετικά κοντά!

Σας ζηλεύω πολύ...μακάρι να μπορούσα να κατέβω κι εγώ...:cry:

κατεβα ευκαιρια ειναι τωρα!:-D

Η Κατερίνα έχει μείνει σταθερά στα τρία δόντια πλέον κοιμάται ελάχιστα μέσα στην ημέρα και το βράδυ κλαίει συνέχεια στον ύπνο της με αποτέλεσμα να χάνω τον ύπνο μου και να έχει εδώ και περίπου 2 εβδομάδες που κοιμάμαι λιγότερο από 5 ώρες το 24ωρο...

Δεν είμαι πολύ καλά λίγο η αυπνία λίγο η κούραση λίγο ο σύζυγος και αρκετά ο τυφώνας με έχουν εξαντλήσει ψυχολογικά αυτός είναι και ο λόγος που χάθηκα...τις τελευταίες εβδομάδες άνοιγα τον υπολογιστή μόνο για να κατεβάσω τα επεισόδια των σειρών που παρακολουθώ για να τα δώ τα βράδυα που μένω ξάγρυπνη...Μα τον Θεό θέλω τόσο πολύ να τους μουτζώσω όλους και να σηκωθώ να φύγω-εξαφανιστώ...

Κατά τα άλλα μια χαρά...η πίεση στα ύψη, το στήθος ακόμη τρέχει γάλα, η ψυχολογία στα τάρταρα κι εγώ έχω να βγώ από το σπίτι από την Πέμπτη νομίζω...

αχ και βαχ, ποσο σε κατανοω... 20 λεπτα σημερα το μεσημερακι :-( οσο παμε ξεχναμε τι σημαινει υπνος μες στην ημερα :-(:sad::-( οσο για τα κλαματα εχετε πριμο σεγοντο...που θα παει θα ηρεμησουν (αλλα σημερα εκανα ενα κολπο...ετοιμος να σηκωθει...του εριξα το δικο μας σεντονι και δεν εχει κουνησει το βλεφαρο του...ναναι τυχαιο?) για βαλτης και δικο σου να εχει την μυρωδια σου..τεστ τεστ τεστ :wink:

πολλα φιλακια στο κατερινακι μας, το δεματακι το λαβατε?η τα ελληνικα ταχυδρομεια εκαναν παλι το θαυμα τους?

ολες ειμαστε.....

αγκαλια λοιπον ομαδικη!

(((((((((((((((((((((((((((((((((<3 )))))))))))))))))))))))))))))))))))

σας αγαπω ολες!!!φιλακια στα μωρα μικρα μεγαλα!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!:P

Μπα, μπα το Τζενάκι σαν τα χιόνια!!!!!!

Κουράγιο μάνα, κάνε την κίνηση και κατέβα στην μαμαδοσυνάντηση, θα έχει πολύ πλάκα!:P

Ερώτηση: Από που κατεβάζεις; Από ποιο σάιτ; Για πε.....

Άννααααααα....μίλησες για βομβαρδισμένο τοπίο; Για έλα να δεις το σπίτι μου....παλεύω ακόμη με τα χειμωνιάτικα και ρε να πάρει η ευχή όλα έχουν μικρύνει.....άντε τώρα να ανεβάσω και κούτες για να αποθηκεύσω.....:?

Όσο πλησιάζουν οι μέρες για το ταξίδι με πιάνει άγχος μην πέσει καμιά απεργία πάλι εκείνη την Τετάρτη και το θέμα......γαυγηθεί!:D

Κατα τα άλλα είναι το τρίτο 24ωρο που ο Λάσκαρης κοιμάται σερί 8 ώρες το βράδυ:tongue::D:D:D:DΘηλάζει στις 6.30πμ και ξανακοιμάταιμέχρι τις 7.30(Αλλά δεν σας το λέω για να μην το γρουσουζέψω το ζήτημα!!!!:rolleyes:).

Απίστευτοο και όμως αληθινό: Και χθες το μεσημέρι κατάφαρα και κοιμήθηκα 2 ώρες(ναι, ναι...καλά διαβάσατε) 2 ώρες για μεσημέρι! Κορίτσια, ξύπνησα άλλος άνθρωπος!!! Χρόνια είχα να το νιώσω!!!!

Κορίτσιααααααααα. βοηθάτεεεεεεεε! Είναι 1 βδομάδα τώρα που δεν ξέρω τι με πιάνει μόλις ξυπνά ο Πέπε του αρχίζω τα βασανιστήρια.....τι τον ζουλάω....τι τον τσιμπάω....τι τον δαγκώνω...ειλικρινά μου έρχεται να τον φάω......Καλέ, τι έπαθα η μάνα; Με κοιτάζει με τα αθώα του ματάκια και είναι σα να λέει:"Πάει αυτή τρελλάθηκε" Αχαχα!:D:D:D:D

Σήμερα έχει λιακαδίτσα, έφυγα για βόλτα με τον Πέπε

Μαριάνταααααααααα άντε και με γεια το 2ο δοντάκι!:)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες ομορφες :D

Ελαβα σημερα καποια κουπονια απο το σουπερμαρκετ ''my market''.

Και με αφορμη το ''μοιρασμα'' των κουπονιων που εκανε η Βικυ πριν καποιες εβδομαδες ειπα κι εγωνα δωσω τα δικα μου μιας και δεν εχουμε κιολας τετοιο σουπερμ. κοντα μας.

Λοιπον τα κουπονια ειναι για ταπαρακατω προιοντα :

*ολα ισχυουν μεχρι 31/12/11

1. 3,00 ευρω - 1 οικονομικη συσκευασια πανες PAMPERS Active Fit ή Easy Up

2. 2,00 ευρω - 1 οικονομ.συσκ. πανες PAMPERS ( εξαιρουνται τα New Baby και Simply Dry)

3. 1,00 ευρω - 1 συσκ. μωρομαντηλα Pampers 2+1

4. 3,00 ευρω - 1 συσκ. Αριελ 56 μεζ. και ανω

5. 3,00 ευρω - 1 συσκ. Αριελ Baby 23 μεζ. ή 38 μεζ.

(και τα δυο παραπανω ειναι και για σκονη και για υγρο)

6. 1,00 ευρω - 1 συσκ. Αριελ λευκαντικο ή ενισχυτικο πλυσης 500γρ.

7. 10,00 ευρω - 1 συσκ. ORAL-B Vitality (ηλεκτρ. οδοντοβουρτσα)

8. 4,00 ευρω - 1 συσκ. OLAY Total Effect (η κρεμα που διαφημιζει η Μενεγακη)

9. 1,00 ευρω - 1 συσκ. OLAY μαντηλακια

10. 2,00 ευρω - 1 συσκ. βαφη μαλλιων KOLESTON

11. 2,οο ευρω - Λακ μαλλιων WELLAFLEX

12. 3,00 ευρω - σκουπα SWIFFER

13. 3,00 ευρω - FAIRY πλυντηριου Platinum 31 καψουλες

14. 1,00 ευρω - FAIRY υγρο πιατων 650μλ.

15. 1,50 ευρω - υγρο πλυντηριου LENOR 1,5 lt

16. 1,00 ευρω - υγρο πιατων AVA clean & care 650ml

17. 1,00 ευρω - 1 συσκ. PANTENE PRO-V

18. 1,00 ευρω - 1 μονη συσκ. ALWAYS Fresh, Freshelle ή Silk

19. 2,00 ευρω - Gillette Proglide Gel / Moisuriser αφρος ξυρισματος για αντρες

20. 1,00 ευρω - αποσμητικο NOXZEMA 75ml και ανω

21. 3,00 ευρω - μπαταριες DURACELL , εξαιρουνται οι Simply/Basic (η συσκ. περιλαμβανει 4 μπαταριες)

22. 0,50 ευρω - σπρει καθαρισμου Viakal Spray

Αυτα τα λιγα μας στειλανε.

Πειτε μου να σας στειλω.

Μαααακια πολλα στα νινακια σας και σε ολες εσας βεβαιως βεβαιως.

Κι εμεις με πολυ κλαμμα περναμε τις 2 τελευταιες ημερες..πρεπει να ειναι το 5ο δοντακι και πανω μαλιστα νομιζω.. θα δειξει..

Βικυ μου κουραγιο με τα ρουχα.. Εχεις και 4 παιδια..χεχε (μαζιμε τον αντρα σου φυσικα)

Τζενη μου προσεχετην πιεση σου. Μα σε τετοια ηλικια ρε παιδι μου αμαν.

Οπως ειπες και εσυ και η Αννα, ο υπνος της ημερας εχει λιγοστεψει κατα πολυ! 2 μισαωρα το πολυ..τις υπολοιπες ωρες...παιχνιδι χωρις σταματημο :cool: να'ναικαλα τα παιδακια μας και να εχουν παντα τοση ενεργεια, ζωηρα να ειναι και χαμογελαστα και ολα καλα!

Νικακι μου σιδερενιο και το δευτερο!!! Χαλαλι η γκρινια. Παει..τωρα πια περασε γτο σταδιο των φαφουτηδων..εχουμε δοντακια κοριτσια.

Σας ειπα..? Πινουμε το νερακι μας με καλαμακι.

Ουυυυ ξυπνησε το νινι μου τρεχωωωωωω

Και εμεις σας στελνουμε μια μεγααααααααλη αγκαλια

((((((((((((((((((((((((((((((((( :D ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

και πιο πολυ στο Μαρακι μας που την εχει αγκαλια πολυ παραπανω αυτο τον καιρο.


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Mη μιλάτε για βομβαρδισμένα σπίτια ρεεεεεε!Κατεβήκαμε στη χειμερινή κατοικία σαν τους βασιλείς ένα πράμα μόνο που εμείς το κάνουμε λόγω πετρελαίου κι όχι από άποψη!!! Ακόμη έχω να κατεβάσω τα παιχνίδια, το τραπεζάκι, τις καρεκλίτσες, τα ρούχα μωρού κι άλλα πολλάαααα!

Ρε παιδιά, τι έγινε?Όλες φαν του Γκρέις Ανάτομι τελικά?Εμείς σήμερα θα δούμε τα επεισόδια 17-18 του 6ου κύκλου!!!Το αξίζω νομίζω μιας και είμαι με αρχιγκρινιαρόγατο Αντρέα όλη μέρα!Τι θα τον κάνω, δεν ξέρω...Βγήκε το 5ο, το είδα, αλλά η γκρίνια γκρίνια!Ευτυχώς μαγείρεψα και για αύριο και σιδέρωσα οπότε το βράδυ αν δε με πάρει ο ύπνος έχει τιβι!

Αχ, Βίκυ, στείλε τον Πέπε για σεμινάρια ύπνου κατά εδώ!Χθες με τάραξε πάλι, ίσως λόγω μεταφοράς στο υπόγειο όπου κοιμάται με τα αδέρφια του σε 1 δωμάτιο και στο παρκοκρέβατο αντί του κρεβατιού του... Να δούμε σήμερα, καλά δεν ελπίζω σε ξυπνήματα μιας φοράς μόνο ας είναι 3, αλλά ανά τρίωρο γίνεται???? Επίσης πάλι δε θέλει με τίποτα να θηλάσει το πρωί ....:(:(:(:(:(:(

Μαράκι, αγκαλίτσα...

Τζενάκι, εμείς τα είπαμε!;);););)

Αννούλι, χθες μ' έστειλε να πάρω φάρμακα ο Γιώργος και γυρίζοντας μας έπιασε η προκοπή να ξεκουβαληθούμε οπότε δεν σε πήρα!!Η συνάδελφος ελπίζω σήμερα να έχει τον τραχανά!;);););)

Νικάκι, ευχαριστούμε πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!Τέλεια η μπομπο, δεν περίμενα κάτι λιγότερο φυσικά!!Με γεια τη δεύτερη δοντάρα, ήταν να μην πάρει μπρος η μικρά!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...