Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

εγω του δινω μια κασετινα με σρυλο κλειστα κ μαρκαδουρους και του αρεσει πολυ να τα βγαζει ολα εξω και να παιρνει δυο στα χερια και να τα χτυπαει..

αλλα μαλλον αυτο δεν μετραει γιατι εκι πρεπει να ειμαι απο πανω του.


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χαχα,ναι μαναρι μου,αυτο δε μετραει.ο μικρος σηκωθηκε 5-6 φορες παλι και στις 3 η ωρα καθοταν και κοιτουσε.κατα τις 4 κοιμηθηκε, 4.30 ξαναθηλασε και 6 παρα σηκωθηκαν οι αλλοι 2!!μη ρωτατε πως αντεχω,δεν ξερω να πω.Καλημερα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα μόνο να πω ένα καλημέρα!

Οι μεγάλοι φύγανε για το σχολείο και ο Πέπε κοιμάται ακόμη.....ξύπνησε 2 φορές χθες, μια στι 1 τα χαράματα και μια στις 6. Θήλασε και ξανακοιμήθηκε και τις δυο φορές....

Μαρούσκα και Λίτσα......υπομονή....και αυτό θα περάσει.....έχω καταλήξει ότι η ανησυχία πάει πακέτο με τις νέες κατακτήσεις. Μαρούσκα αποξηραίνεις όλο εκτός από το κοτσάνι.Λίτσα, μην ανησυχείς καλή μου. Δες το Μαράκι και άσε αυτά που έχεις κατα νου.....

Παιδιά, ο Πέπε δεν καθεται καθόλου μόνος του να παίξει.....θα πρέπει να είμαι κοντά για να με ζουλάει.....χθες έπαιζε με το τηλεκοντρόλ αλλά κάθε 15 '' ερχόταν με ζουλούσε και ξανασυνέχιζε...Ήμουν κάτι σαν το ασκουδάκι του, δηλαδή.....:(


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα :κοριτσια :-)

Βικυ να το χαιρομαστε το γλυκο μας αντρακι!!!! δυο μηνακια ακομα λιγο πολυ για ολες μας και θα χρονισουμε..

Μαρουσκα παιδι μου πως τα καταφερνεις??? και εισαι και τακτικη στο φορουμ. σου βγαζω το καπελο! σε'σενα κ στη Βικυ


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειμαι τακτικη γιατι δε μπορω αλλιως,ειμαι parentsaholic!Χωρις πλακα οταν ξερεις οτι περνανε κι αλλες ο,τι περνας εσυ,οσο να 'ναι παιρνεις λιγο κουραγιο... Τωρα κοιμαται και δε μπορω να κοιμηθω λιγο ρε γμτ,ειναι νωρις,ειναι και οι εξελιξεις σημερα.Τι θα απογινουμε δεν ξερω!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι τακτικη γιατι δε μπορω αλλιως,ειμαι parentsaholic!Χωρις πλακα οταν ξερεις οτι περνανε κι αλλες ο,τι περνας εσυ,οσο να 'ναι παιρνεις λιγο κουραγιο... Τωρα κοιμαται και δε μπορω να κοιμηθω λιγο ρε γμτ,ειναι νωρις,ειναι και οι εξελιξεις σημερα.Τι θα απογινουμε δεν ξερω!!!

Έλα ντε...

Πού πάμε κι εγώ δεν ξέρω....

Πάω να ψήσω καφεδάκι....έρχεται καμία; Έχω και ωραία σπανακόπιτα(πρώτη φορά στη ζωή μου αξιώθηκα να κάνω, μη βαράτε):tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλημερα :-) :-) :-)

τι ωραια νυχτα που περασαμε (φτου φτου φτου μας κιολας)

Εφαγε στιq 1 και μετα.. ΔΕΝ ξυπνησε καθολου :-0

κοιμηθηκα κι εγω για ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ μετα απο 9μιση μηνες 6 ωρες σερι!!

Και μαλιστα ξυπνησε τωρα και δεν εκλαψε καθολου! καθεται απλα στην κουνια κ παιζει... :-0

yeaaaaah baby!!!!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα

Σπιτι σημερα ...ταισα το μπουμπουκι μου σκουπισα , ξεσκονισα και τωρα καθομαι λιγακι πριν συνεχισω ...τα ασιδερωτα μου χαμογελουν και μου κλεινουν το ματι αλλα αντιστεκομαι σθεναρα..ο χρηστακος και χθες λιγο πυρετο αλλα σημερα πηγε σχολειο . ο Αλεξανδρος μια χαρα κανει ζημιουλες !!

Κουκουτσακι μου παντα τετοια!!!εμας ο αλεξανδρος περα απο τις 6.30 δεν εχει ξυπνησει ποτε αλλα ευτυχως κοιμαται νωρις γιατι αμα ειχα και να κοιμαται αργα και δουλεια 9 ωρες και 2 παιδια θα ειχα καταρρευσει..

Μακια μουκια...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Έλενα, συνεννοημένα ήταν τα παιδάκια μας;

Κι εμένα μόνο μια φορά ξύπνησε, στις 6!!!!!! Αχ, τι ωραίος ύπνος ήταν αυτός

Καλημέρα, Ιωάννα....

Ελένη, αύριο η μεγάλη μέρα για την Βίλλυ! Με το καλό!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου τι κανετε?

Γιατι τετοια ποχη σημερα και εδω κ στο φ? τ

τι κανετε πειτε, πειτε τα νεα σας :P

Ο μικρος μου κουνελος ξυλοσε αλλο ενα κουμπι απο το λαπτοπ :rolleyes:

αλλα οκ..σιγα τ'αυγα :cool:

αχ Βικυ ευχομαι κ αυτη η νυχτα να περιλαμβανει ηρεμο κ ωραιο υπνο.

Ελενακι ευχοαι τα καλυτερα για αυριο!! να πανε ολα οπως τα εχετε σχεδιασει και να περασετε σουπερ!!! και αναμενουμε φωτος εννοειται! Κουκλες θα ειστε μανα και κορη σιγουρα!!!

Ιωαννα τι τυχερη...εμενα ο μικρος στις 7 το αργοτερο εχει σηκωθει σιγουρα! ζητημα να ηταν μια ή δυο φορς που ξυπνησε 8-9.. αλλαευτυχως κοιμαται κι μενα νωρις οποτε εχω λιγο χρονο μεχρι να κοιμηθω. κανω δουλειες συνηθως..αλλα μ'εχει πιασει και μια τεμπελια..αλλο πραγμα!

Σας χαιρετω κοριτσια παω να ξεκουρασω το body μου χεχε

καληνυχτα σε οοοοολα τα κοριτσια

και οοοοοοολα τα μικρα μπομπιρο-μαγουληθρακια :rolleyes: χαχα

ονειρα γλυκα λοιπον..

φευγωωωω...

καληνυχταααα....

καλη ξεκουραση..

εφυγα λεμε!

φιλια πολλα!!!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας κουκλες και κουκλοι!!!

τι εγινε ρε παιδια αποχη απτο φορουμ κανουμε?χαχα

ελενη μου με το καλο η βαφτιση σας σημερα, να περασετε υπεροχα!

ελενα παρολη την γκρινια μας περασαμε υπεροχα!!!πολλα φιλια στον φιλαρακο μας και σε σενα!

ηλιανα του λευτερακη που χαθηκες?ολα καλα?να μπαινεις να μαθαινουμε νεα σας!

τα αρρωστακια μας ελπιζω να ειναι περδικακια!!!εμεις σουπερ!

φιλεναδιτσες μου σας αγαπω ολες, εφυγα γιατι αρχισε η γκρινια και η μουρμουρα!!!

μια ηρεμη κυριακη να εχουμε και καλη εβδομαδα αυριο!!!μουατς!<3<3<3


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

πωπωωωωωω αυριο 10 μηνων κι εμεις...και για δωρακι για τα μηνογεννεθλια εμβολιο ωχ ωχ ωχ!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Κουραγιο ζεβρακο..ενα τσιμπηματακι ειναι.. Και μετα θα εχεις χιλιες αγκαλιτσες απο τη μανουλα σου και θα το ξεχασεις στη στιγμη!!

Κι εγωπερασα πολυ ωραια Αννα. Χαρηκα παρα πολυ που σας ειδα και τους 2!!

Αντε θα'ρθει και κ η στιγμη που θα συναντηθουμε οολες οι μανουλες και τα νινακια!

10 μηνων!!!!!! πως περασαν 10 μηνες...


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

ελενα πως περασαν?σαν νερακι, ποτε θα χρονισουν ποτε θα τρεχουν, ποτε θα τρεχει η γλωσσα τους ροδανι δεν θα το καταλαβουμε!

δεν σε βρισκω στο skype, εστειλα το δικο μου για ψαξε με!

μαρουσκακι περαστικα σας πουλλλι μου!

φιλακια σε ολες!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...