Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

γεια σας φιλεναδες..

κ εγω εδω να μετραω μερες κ μηνες...

ρε κοριτσια δεν περνανε τα βραδυα... Ελενη πως την παλευεις?? κοντευω να τρελαθω...

ενταξει κ πριν ελειπε με την δουλεια του 12ωρω 6ημερα αλλα ηταν εδω το βραδυ με επαιρνε αγκαλια , ηταν στο σπιτι ,στον καναπε, ακουγα την ανασα του πλαι μου και τωρα...??? τωρα?? πως θα περασει ο καιρος?

πλενομαι με το αφρολουτρο του για να εχω την μυρωδια του πανω μου.. μου λειπει απιστευτα ... τα παιδια με τον θυμιζουν συνεχεια η Εφη να μου λεει οτι της λειπει οτι τον εχει στην καρδια της και εγω να προσπαθω να σηκωσω το φορτιο αυτο.....

δεν περνανε τα βραδυα...

αλλα κ την ημερα το μυαλο ταξιδευει....

βλεπω τον Αντωνη να κανει τα πρωτα του δειλα βηματακια κ να πεφτει με τον κωλο κ ξερω οτι ολα αυτα δεν θα τα δει κ ποναω...

η Εφη ολο το βραδυ τον φωναζει...

ξερω οτι δεν θα ειναι εδω οταν θα εχουν γενεθλια, τα Χριστουγεννα που στολιζαμε ολοι μαζι το δεντρο κ σηκωνε την Εφη να βαλει το αστερι ,δεν θα ειναι εδω να δει την Εφη να λεει το ποιημα της ,δεν θα ειναι εδω........

κοριτσια παρτε αγκαλια τους αντρες σας σφιχτα ενωμενοι μια γροθια να ειστε .....!

σας γραφω ολα αυτα κ δεν εχω σταματησει να κλαιω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!

Άννααααααα....μίλησες για βομβαρδισμένο τοπίο; Για έλα να δεις το σπίτι μου....παλεύω ακόμη με τα χειμωνιάτικα και ρε να πάρει η ευχή όλα έχουν μικρύνει.....άντε τώρα να ανεβάσω και κούτες για να αποθηκεύσω.....

Όσο πλησιάζουν οι μέρες για το ταξίδι με πιάνει άγχος μην πέσει καμιά απεργία πάλι εκείνη την Τετάρτη και το θέμα......γαυγηθεί!:-D

αν σου πω βικακι πως αυτο σκεφτομουν τι θα πεις?αχ μακαρι να πανε ολα καλα οπως τις προηγουμενες φορες χωρις παρατραγουδα και αγχη

Κατα τα άλλα είναι το τρίτο 24ωρο που ο Λάσκαρης κοιμάται σερί 8 ώρες το βράδΘηλάζει στις 6.30πμ και ξανακοιμάταιμέχρι τις 7.30(Αλλά δεν σας το λέω για να μην το γρουσουζέψω το ζήτημα!!!!:rolleyes:).

μη το πεις ουτε του παπα!!!:-P

Απίστευτοο και όμως αληθινό: Και χθες το μεσημέρι κατάφαρα και κοιμήθηκα 2 ώρες(ναι, ναι...καλά διαβάσατε) 2 ώρες για μεσημέρι! Κορίτσια, ξύπνησα άλλος άνθρωπος!!! Χρόνια είχα να το νιώσω!!!

Κορίτσιααααααααα. βοηθάτεεεεεεεε! Είναι 1 βδομάδα τώρα που δεν ξέρω τι με πιάνει μόλις ξυπνά ο Πέπε του αρχίζω τα βασανιστήρια.....τι τον ζουλάω....τι τον τσιμπάω....τι τον δαγκώνω...ειλικρινά μου έρχεται να τον φάω......Καλέ, τι έπαθα η μάνα; Με κοιτάζει με τα αθώα του ματάκια και είναι σα να λέει:"Πάει αυτή τρελλάθηκε" Αχαχα!

χαχαχχαχα ψυχουλι μου τι σου κανει η μανα σου?τα καλα τα θειας σου της αννετ χαχχαχαα

εκπαιδευσε τον βικακι να μη ξαφνιαστει στην συναντηση!!!

και φατον τωρα που μπορεις γιατι μετααααααααααααααααα!!!

Σήμερα έχει λιακαδίτσα, έφυγα για βόλτα με τον Πέπε

Μαριάνταααααααααα άντε και με γεια το 2ο δοντάκι!:-)

Γεια σας μανουλες ομορφες

Ελαβα σημερα καποια κουπονια απο το σουπερμαρκετ ''my market''.

Και με αφορμη το ''μοιρασμα'' των κουπονιων που εκανε η Βικυ πριν καποιες εβδομαδες ειπα κι εγωνα δωσω τα δικα μου μιας και δεν εχουμε κιολας τετοιο σουπερμ. κοντα μας.

Λοιπον τα κουπονια ειναι για ταπαρακατω προιοντα :

*ολα ισχυουν μεχρι 31/12/11

Πειτε μου να σας στειλω.

Μαααακια πολλα στα νινακια σας και σε ολες εσας βεβαιως βεβαιως.

Κι εμεις με πολυ κλαμμα περναμε τις 2 τελευταιες ημερες..πρεπει να ειναι το 5ο δοντακι και πανω μαλιστα νομιζω.. θα δειξει..

Βικυ μου κουραγιο με τα ρουχα.. Εχεις και 4 παιδια..χεχε (μαζιμε τον αντρα σου φυσικα)

Τζενη μου προσεχετην πιεση σου. Μα σε τετοια ηλικια ρε παιδι μου αμαν.

Οπως ειπες και εσυ και η Αννα, ο υπνος της ημερας εχει λιγοστεψει κατα πολυ! 2 μισαωρα το πολυ..τις υπολοιπες ωρες...παιχνιδι χωρις σταματημο :cool: να'ναικαλα τα παιδακια μας και να εχουν παντα τοση ενεργεια, ζωηρα να ειναι και χαμογελαστα και ολα καλα!

Νικακι μου σιδερενιο και το δευτερο!!! Χαλαλι η γκρινια. Παει..τωρα πια περασε γτο σταδιο των φαφουτηδων..εχουμε δοντακια κοριτσια.

Σας ειπα..? Πινουμε το νερακι μας με καλαμακι.

Ουυυυ ξυπνησε το νινι μου τρεχωωωωωω

Και εμεις σας στελνουμε μια μεγααααααααλη αγκαλια

((((((((((((((((((((((((((((((((( :-D ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

και πιο πολυ στο Μαρακι μας που την εχει αγκαλια πολυ παραπανω αυτο τον καιρο.

ελενα σημερα παρελαβα κι εγω οποτε εγω δεν θα παραγγειλω χαχαχα και ηδη εξαργυρωσαμε τα μισα, θα δω κι εγω τι κουπονι περισσευει να τα βγαλω στην κληρωση :rolleyes: χιχιχι

καλαμακι και το κουκουτσακι ε?οοοοοοοοοολε!!!εμεις προχθες ειπιαμε λιγο νερακι απτο ποτηρακι του μικυ...και γυαλινο παρακαλω και το κρατουσε απτο χερουλι και δεν το αφηνε χχαχαχαχα μια λαβετα κατω απτο σαγονακι μουσκεμαααααααααα!!!!

Mη μιλάτε για βομβαρδισμένα σπίτια ρεεεεεε!Κατεβήκαμε στη χειμερινή κατοικία σαν τους βασιλείς ένα πράμα μόνο που εμείς το κάνουμε λόγω πετρελαίου κι όχι από άποψη!!! Ακόμη έχω να κατεβάσω τα παιχνίδια, το τραπεζάκι, τις καρεκλίτσες, τα ρούχα μωρού κι άλλα πολλάαααα!

Ρε παιδιά, τι έγινε?Όλες φαν του Γκρέις Ανάτομι τελικά?Εμείς σήμερα θα δούμε τα επεισόδια 17-18 του 6ου κύκλου!!!Το αξίζω νομίζω μιας και είμαι με αρχιγκρινιαρόγατο Αντρέα όλη μέρα!Τι θα τον κάνω, δεν ξέρω...Βγήκε το 5ο, το είδα, αλλά η γκρίνια γκρίνια!Ευτυχώς μαγείρεψα και για αύριο και σιδέρωσα οπότε το βράδυ αν δε με πάρει ο ύπνος έχει τιβι!

7ο και η γκρινια συνεχιζεται... συμπασχω μαρουσκααααααααααα

Αχ, Βίκυ, στείλε τον Πέπε για σεμινάρια ύπνου κατά εδώ!Χθες με τάραξε πάλι, ίσως λόγω μεταφοράς στο υπόγειο όπου κοιμάται με τα αδέρφια του σε 1 δωμάτιο και στο παρκοκρέβατο αντί του κρεβατιού του... Να δούμε σήμερα, καλά δεν ελπίζω σε ξυπνήματα μιας φοράς μόνο ας είναι 3, αλλά ανά τρίωρο γίνεται???? Επίσης πάλι δε θέλει με τίποτα να θηλάσει το πρωί ....:-(:sad::-(:sad::-(:sad:

βαλε κατι με την μυρωδια σου μαρουσκακι, εχθες τον σκεπασα με το σεντονι μας, μεχρι τις 2 δεν κουνησε ουτε το βλεφαρο του μετα ξυπνησε και ηθελε αγκαλιες...ουτε ξαπλα διπλα μου...ΑΓΚΑΛΙΑ!

Μαράκι, αγκαλίτσα...

Τζενάκι, εμείς τα είπαμε!:wink::wink::wink::wink:

Αννούλι, χθες μ' έστειλε να πάρω φάρμακα ο Γιώργος και γυρίζοντας μας έπιασε η προκοπή να ξεκουβαληθούμε οπότε δεν σε πήρα!!Η συνάδελφος ελπίζω σήμερα να έχει τον τραχανά!

μην αγχωνεσαι παιδι μου, κανε δουλεια σου

κι εγω ελπιζω χαχαχααα κι ευχαριστω!!!

Νικάκι, ευχαριστούμε πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!Τέλεια η μπομπο, δεν περίμενα κάτι λιγότερο φυσικά!!Με γεια τη δεύτερη δοντάρα, ήταν να μην πάρει μπρος η μικρά!

αχ σημερα τι επαθα, μεγειρευω για δυο μερες του μικρου...κοτοπουλακι...και αλεθω κοτοπουλο/φασολακια/πρασο και λιγο κολοκυθι/πατατα/καροτο τα υπολοιπα στον τριφτη...και δοκιμαζω να δω αν καιει και παθαινω σοκ...πικρα το φαγακι...μα λεω τι εγινε...βαζω της δευτερης μερας και δοκιμαζω ενα ενα τα λαχανικα...το κολοκυθι δηλητηριο...απαπα μα ειναι δυνατον να πικριζουν τα κολοκυθια?δεν λες που δοκιμασα και δεν το εδωσα να το φαει το παιδι να μου παθει τιποτα?ουφ δοξα Τον Θεο δεν επηρεαστηκε το υπολοιπο φαγητο και οχι τιποτα αλλο δεν ειχα και τραχανα να τον βολεψω...με γαλα μας εβλεπα τα Αγρια μεσανυχτα να ξαναθελαμε μουτς μουτς!

γεια σας φιλεναδες..

κ εγω εδω να μετραω μερες κ μηνες...

ρε κοριτσια δεν περνανε τα βραδυα... Ελενη πως την παλευεις?? κοντευω να τρελαθω...

ενταξει κ πριν ελειπε με την δουλεια του 12ωρω 6ημερα αλλα ηταν εδω το βραδυ με επαιρνε αγκαλια , ηταν στο σπιτι ,στον καναπε, ακουγα την ανασα του πλαι μου και τωρα...??? τωρα?? πως θα περασει ο καιρος?

πλενομαι με το αφρολουτρο του για να εχω την μυρωδια του πανω μου.. μου λειπει απιστευτα ... τα παιδια με τον θυμιζουν συνεχεια η Εφη να μου λεει οτι της λειπει οτι τον εχει στην καρδια της και εγω να προσπαθω να σηκωσω το φορτιο αυτο.....

δεν περνανε τα βραδυα...

αλλα κ την ημερα το μυαλο ταξιδευει....

βλεπω τον Αντωνη να κανει τα πρωτα του δειλα βηματακια κ να πεφτει με τον κωλο κ ξερω οτι ολα αυτα δεν θα τα δει κ ποναω...

η Εφη ολο το βραδυ τον φωναζει...

ξερω οτι δεν θα ειναι εδω οταν θα εχουν γενεθλια, τα Χριστουγεννα που στολιζαμε ολοι μαζι το δεντρο κ σηκωνε την Εφη να βαλει το αστερι ,δεν θα ειναι εδω να δει την Εφη να λεει το ποιημα της ,δεν θα ειναι εδω........

κοριτσια παρτε αγκαλια τους αντρες σας σφιχτα ενωμενοι μια γροθια να ειστε .....!

σας γραφω ολα αυτα κ δεν εχω σταματησει να κλαιω...

μαριααααααααααααααααααααααααααααααααααα σαγαπαω πολυ και σε σκεφτομαι διαρκως!

μια πελωρια αγκαλια σε μια υπεροχη τρυφερη και ευαισθητη ψυχουλα!

(((((((((((((((((((((((((((( Μ ))))))))))))))))))))))))))))

Υ.Γ. απολαυσε για δυο μαναρι μου, δεν γινεται αλλιως, πολλες φωτογραφιες, βιντεακια και ΑΓΑΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!

και κατι ακομα ΚΟΙΜΗΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας μέρα!

Έναν περίεργο καιρό έχουμε σήμερα....μια συννεφιά, μια ήλιο, δεν ξέρει τι θέλει μου φαίνεται....

Και 4η μέρα ο Πέπε μια από τα ίδια στον βραδινό του ύπνο(αλλά δεν σας το λέω πάλι.....:D).

Νίκη μου, ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη μπομπό, ήρθε σήμερα!

Μαρούσκα, καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες για την μετακόμιση....ήδη και σε μας ο πάνω όροφος είναι πολύ πιο δροσερός....Αχ, τι θα κάνουμε αμα πιάσουνε τα κρύα για τα καλά....και βαριέμαι να ανάβω το τζάκι κάθε μέρα άσε που δεν ξέρω αν είναι και τόσο καλό για το μωρό....

Έλενα, ευχαριστούμε για τα κουπόνια αλλά εγώ προσωπικά δεν θα μπορούσα να τα χρησιμοποιήσω μιας και τέτοιο super market δεν έχουμε εδώ.

Αννούλα, πώς είναι ο ζέβρης μας; καλύτερα διαβάζω....

Σας είπα; Στις 23 Οκτώβρη η Ηλέκτρα μου γίνεται 9 χρόνων! Πότε πέρασαν κι όλας ρε κορίτσια τα 9 αυτά χρόνια; Σαν χθες θυμάμαι να μου την φέρνουν στο πυρεξάκι , τυλιγμένο ένα γατάκι ροδαλό και μοσχομυριστό.....Θα κάνουμε γενέθλια αλλά δεν ξέρωω ακόμη που! :)

Ρε Ευα, Ιωάννα, Ελένη που χαθήκατε;:|

γεια σας φιλεναδες..

κ εγω εδω να μετραω μερες κ μηνες...

ρε κοριτσια δεν περνανε τα βραδυα... Ελενη πως την παλευεις?? κοντευω να τρελαθω...

ενταξει κ πριν ελειπε με την δουλεια του 12ωρω 6ημερα αλλα ηταν εδω το βραδυ με επαιρνε αγκαλια , ηταν στο σπιτι ,στον καναπε, ακουγα την ανασα του πλαι μου και τωρα...??? τωρα?? πως θα περασει ο καιρος?

πλενομαι με το αφρολουτρο του για να εχω την μυρωδια του πανω μου.. μου λειπει απιστευτα ... τα παιδια με τον θυμιζουν συνεχεια η Εφη να μου λεει οτι της λειπει οτι τον εχει στην καρδια της και εγω να προσπαθω να σηκωσω το φορτιο αυτο.....

δεν περνανε τα βραδυα...

αλλα κ την ημερα το μυαλο ταξιδευει....

βλεπω τον Αντωνη να κανει τα πρωτα του δειλα βηματακια κ να πεφτει με τον κωλο κ ξερω οτι ολα αυτα δεν θα τα δει κ ποναω...

η Εφη ολο το βραδυ τον φωναζει...

ξερω οτι δεν θα ειναι εδω οταν θα εχουν γενεθλια, τα Χριστουγεννα που στολιζαμε ολοι μαζι το δεντρο κ σηκωνε την Εφη να βαλει το αστερι ,δεν θα ειναι εδω να δει την Εφη να λεει το ποιημα της ,δεν θα ειναι εδω........

κοριτσια παρτε αγκαλια τους αντρες σας σφιχτα ενωμενοι μια γροθια να ειστε .....!

σας γραφω ολα αυτα κ δεν εχω σταματησει να κλαιω...

Αγαπημένη μου Μαρία....πόση αγάπη και νοσταλγία στάζουν τα λόγια σου....Κορίτσι μου, παρακαλώ τον Θεό να σου δίνει δύναμη...αγκάλιασε τα αγγελούδια σου και άσε την ζεστασιά από τα κορμάκια τους να σε πλημμυρίσει....Πόσο πολύ θα ήθελα να είμαι κάπου εκεί κοντά....

Σε σκέφτομαι συνεχώς. Το οτι ξεκίνησες δουλειά νομίζω είναι σωτήριο αυτή τη στιγμή....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα παρουσαααα!!!!

επιτελους ζωντανια στο καφε !!!επρεπε να μου αλλαξουν εμενα θεση στο γραφειο για να μην μπορω να μπαινω για να μπαινετε ολες σας εεεεεε???

Εγω ειμαι σκατα....ειμαι κρυωμενη και εχω φωνη μητσου νταλικερη(ετσι με λεει χαιδευτικα ο συζυγος γκρρρ),ο Αλεξανδρος ειναι καλα και ο Χρηστος επισης καλα!!!

Ω μην ξεχασω ..ευχαριστω ολους για τις ευχες!!!προσεχως θα στειλω και μπομπο ...αλλα θα πρεπει να μου κατσει μερα που να μην δουλευω και να μην εχουν και απεργιες !!!

Μαριαααααααα μου...μια μεγαλη αγκαλια και σε σκεφτομαι συνεχεια!!!!!!ολα θα πανε καλα αγαπη...διαβαζα το ποστ σου και κλαιγαμε παρεα..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

παρουσα κιεγω!!!

κανονικα θα επρεπε να κοιμαμαι, γιατι τετοια τυχη, να εχει κοιμηθει η μικρα απο τις 9.30 και ακομα να μην εχει ξυπνησει, δεν ξερω ποτε θα ξανατυχει..αλλα, η κουζινα αχουρι, το στομαχι γουργουριζε, να μη διαβασω και τις φιλεναδες μου?, σκεφτηκα..και τοχω ριξει στην τρελη τωρα!

εμεις πλεον κοιμομαστε στανταρ μιση ωρα το πρωι-γυρω 11 και 1 ωρα το απογευμα, 4-5, αλλον υπνο δεν εχει..απο την ωρα που γυρναω απο τη δουλεια, φροντιζω να βγαινουμε συνεχεια εξω, με μαρσιπο 'η καροτσι,

γιατι στο σπιτι,μονο τουμπες τρωμε απο την αποπειρα να στεκεται συνεχως ορθια.

οι νυχτες εχουν γινει λιγο μαρτυρικες..ξυπναει παλι γυρω στις 5-6 φορες με κλαματα κ γκρινιες και παρολο που την βαζουμε αναμεσα μας, η γκρινιτιδα συνεχιζεται και ο δικος μας μαυρος κυκλος αυξανεται!!

δοντια? ανασφαλεια? ονειρα? τι να πω,,,γιατι τα μωρα πρπει να ξυπναν μες την αγρια νυχτα??

-ΜΑΡΟΥΣΚΑ, 5 διντια ο Αντρικος?? τι λες τωρα?? θα χρειαστειτε οδοντοβουρτσα λειαν συντομως!

-ΒΙΚΥ, φτου-εγω δε ματιαζω, ελπιζω ο Πεπε να παει για 4 24ωρο καλου υπνου..μη μας το πεις, ξερεις εσυ..

-ΚΟΥΚΟΥΤΣΑΚΙ, ευχαριστουμε για τις προσφορες, δυστυχως κεγω δεν εχω τετοιο σουπερ να με εξυπηρετει.

-ΛΙΤΣΑ, καλυτερα το Μαρακι?

-ΝΙΚΗ, εγραψα και στο φεις, λαβαμε την εκπληκτικη μπομπο-που φυσικα χρησιμοποιησα ηδη, σας αγαπαμε πολυ!!

-ΤΖΕΝΝΥ, οχι και στα καλυτερα σου ε? τουλαχιστον εχεις και ενα γκρεις να εκτονωνεσαι και να ξεχνιεσαι..εγω δεν το βλεπω..(καλα μη βαρατεεε),

να ελπισουμε οτι το Κατερινιω περναει φαση και θα ηρεμησει παλι ε?

-ΑΝΝΑ, ΙΩΑΝΝΑ, ΕΥΑ, φιλακια πολλα!

ΜΑΡΑΚΙ, με συγκινεις πολυ..δεν εχω λογια παρηγοριας, μονο πιστη και δυναμη για τα παιδια σου..χρονος ειναι και θα περασει και θα στον φερει πισω..δεν ξερω τι να πω, αληθεια, σε σκεφτομαι..φιλακια στα παιδακια σου,σε χρειαζονται περισσοτερο τωρα..


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα σας και αντιο σας...εδωσα παρον γρηγορα γρηγορα να μη παρω απουσια και τρεχω να ταισω το παιδι!

ελενη συνενοημενα ειναι τα μωρουλια μας εχθες μπορει να μου ξυπνησε με κλαματα και 10 φορες...στις 4 ειπιε γαλα και ηθελε παιχνιδι αλλα εγω απτοητη...ασε μη καλομαθει

τωρα τι τους συμβαινει...τον ρωταω αλλα δεν μου λεει...μυστικα απο τωρα στη μανουλα χαχαχαχαα

α σημερα δοκιμασαμε αυγουλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, μακαρι να μη παρουσιασει αλεργια...μακαρι!!!

νικηηηηηηηηηηηηη παραλαβαμε τη μπομπο σας υπεροχη και ενοειται πως κρεμαστηκαν τα κλειδακια μας πανω της...και σας σκεφτομαστε τουλαχιστον 15 φορες την μερα!!!:)

αλλα το γραμματακι ηταν το κατι αλλο, πολυ με συγκηνησες σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!σας αγαπαμε και ανυπομονουμε για τα κατσιασματα!!!:):):)

σας φιλω και σας σκεφτομαι!!!

θα μπω το βραδυ ελπιζω να εχω παρεουλα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από Γιαννιτσά!Μπαίνω να γράψω με ταχύτητα φωτός γιατί φυσικά ακόμη ταχτοποιώ το αχούρι!Πόσα να χωρέσουν σε 60 τ.μ. πόσα????:confused::confused::confused:

Χάθηκα διότι ο Αντρέας από την Τετάρτη της μετακόμισης και μετά ξυπνά συνέχεια με αποκορύφωμα τις χθεσινές ....10-15 φορές από τις 8 μέχρι τις 7.30 το πρωί????:?:???::?:???::?:???::? Δεν κοιμήθηκα φυσικά (κάντε διαίρεση φορές με ώρες για να δείτε τι βγαίνει...)και είμαι μες στα νεύρα!Δε μπορώ με τίποτα να συμμαζευτώ, ακόμη κουβαλάω βρακιά, παιχνίδια και ρούχα!!!

Αννούλα, την ώρα που πήρες έστρωνα τραπέζι για τα 2 από τα τρία και μετά άρχισα το κουβάλημα. Μη με παρεξηγείς, ναι??Και δώσε στο παιδί κανένα αστράκι ή φιδέ να μην αγχώνομαι και γω γιατί η συνάδελφος ακόμη φέεεετα!:evil::evil Όσο για το κόλπο με κάτι με τη μυρωδιά μου, το δοκίμασα στην απελπισία μου και ξυπνούσε ακόμη συχνότερα!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: Σήμερα του έδωσα να δοκιμάσει αχλάδι κανονικά και τρελάθηκε!Να ξέρει και τι τρώει, έτσι που τα αλέθω δεν ξέρει τι είναι τι!

Ελενάκι, κι εμένα έτσι κοιμάται, ένα μισάωρο και μια ώρα και κάτι.Ε ρε, και κοντά στο χρόνο που θα μείνει ένας ύπνος θα κάνουμε κάτι γλέντια...Πώς αντέχεις να τρέχεις και στο φαρμακείο απορώ...Αχ! :?:?:?:? Όσο για τα δοντάκια μας...ήδη τα βουρτσίζουμε και τρελαίνεται, χαχα!

Ιωάννα, με γεια τη φωνή:tongue::tongue::tongue: Ας είναι καλά τα μικρά κι εμείς αντέχουμε!

Κουκουτσάκι, το αντράκι μας μεγαλώνει ε??Σε λίγο θα πίνει και ουίσκυ αλλά χωρίς το καλαμάκι!;););)

Βικάκι, ναι, μεγαλώνουνε.... Κι εγώ δεν το πιστεύω κι ας τα βλέπω κάθε μέρα!Και ναι, κάνει κρύο επάνω, όσο για το τζάκι, έχω κάνει ειδική συμφωνία να το ανάβει ο ανήρ αν και σήμερα μου έδειξε, γιατίίιιιι??? Για το Λάσκαρη δε μου είπες...πότε θα μας τον στείλεις για τα ιδιαίτερα??:tongue::tongue::tongue:

Μαράκι, τελευταία άφησα εσένα, αλλά γιατί δε θα σε πειράξω με αστεία όπως τις άλλες! Περνάς πάρα πολύ δύσκολα, ό,τι κι αν πούμε εμείς, μόνο εσύ το ξέρεις (και η Έλενα που το βιώνει επίσης)πόσο δύσκολα. Κάνε κουράγιο για τα παιδάκια σου,Μαράκι, μη σκέφτεσαι όσα θα χάνει ο Αλέξης, σκέψου όσα θα κάνετε όλοι μαζί όταν θα έρχεται!Τις βόλτες με τον Αντώνη να περπατά και να του κρατάει το χεράκι, την Εφούλα στην αγκαλιά του να τον φιλά γλυκά κι εσένα, τη γυναίκα του, τον άνθρωπό του, το στήριγμά του εκεί, δίπλα του κολώνα του σπιτιού του (το ''κολώνα'' το εννοώ, αφού εσύ κρατάς το σπίτι και την οικογένεια όσο λείπει).Πάλι κλαις?Καλά, δε γράφω άλλα τέτοια.Θα γράψω ότι πρέπει να εκμεταλλευτείς τον καιρό που θα λείπει να κάνεις κάτι για σένα, όσο σου επιτρέπει ο -λιγοστός, ομολογουμένως- ελεύθερος χρόνος σου! Να πας για καφέ με μια φίλη αφήνοντας τα παιδιά στους δικούς του, να πας κομμωτήριο, γυμναστήριο, εσύ ξέρεις τι θέλεις! Κι όσο περνά ο καιρός θα συνηθίσεις σιγά σιγά, είναι πολύ αρχή ακόμη μωρέ!Ναι, ξέρω, συνηθίζεται να ζεις χωρίς τον άνθρωπό σου?Για ρώτα την Έλενα...;) Μια τεράστια αγκαλίτσα από εδώ ως την Κρήτη...

Λιτσάκι, Νικάκι,Τζενάκι, Ευάκι, Ηλιαννάκι την αγάπη μου!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπαινω και βγαινω σαν αστραπη κοριτσια για να τα προλαβω ολα και να χαλαρωσω και λιγακι εμμμ Σαββατοβραδο ειναι!

Λοιπον η γκρινια μας συνεχιζεται και συνεχιζεται μαλλον βγαινουν κι αλλα δοντακια δεν ξερω παντως δεν μπορουμε να ασχοληθουμε με τιποτα αλλο θελει καποιον συνεχεια διπλα της για να τη βοηθαει να σηκωνεται και να την απασχολει για να ξεχνιεται....ευτυχως σημερα και χθες το μεσημερι κοιμηθηκε 1.30 ωρα και κατεβασαμε λιγα ρουχα!Παλι καλα......ακους Βικυ???

Ελπιζω να ειστε ολες καλα,διαβασα λιγο τα νεακια σας,χαιρομαι που σας αρεσε η μπομπο μας!Βεβαια δεν εχει φτασει σε ολες ακομα,θα φτασει ομως που θα παει??????

Μια τεραστιαααααααα αγκαλια σε ολα τα κοριτσια και μια σφιχτη σφιχτη στο Μαρακι μας...γιατι το υπεραξιζει!!!!!!!!!!!!!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έμπαινε τελικά θα έσκαγα!:D {μετά την ταινία)

Λοιπον......ρε παιδιά δεν είναι δυνατόν αυτό που βιώνω την τελευταία βδομάδα.....Μην με βαρέσετε αλλά ο Πέπε έχει μεταμορφωθεί σε ένα αγγελικό πλάσμα που ΔΙΨΑΕΙ για υπνο!!!!:P:p:p:p

Τα βράδια τον θηλάζω και τον βάζω στο κρεβάτι του, κλαίει για 30 δευτερόλεπτα(νιαουρίζει δηλαδη) και ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!!!! (αλλά δεν σας το λέω, ντάξ;:tongue::tongue::tongue::tongue:). Τα πρωινά δε, κάνει 3ωρους ύπνους!!!!(στο κρεβάτι του):shock::shock::shock:Από τις 11 ώς τις 2 είναι ταβλιασμένος!!!!:shock::shock::shock::shock: και το απογευματάκι κατά τις 5 αν τον πάρω στον βύζο συνέχεια μπορεί να κοιμηθεί κανένα 2ωρο πάλι:shock::shock::shock::shock: αλλά μόνο μαζί μου, κολλητά και στον βύζο πάντα κολλημένος!. Σήμερα κοιμηθήκαμε έτσι 2 ώρες και ξυπνήσαμε άλλοι άνθρωποι με τον βάζδελο! Επιπλέον κάθεται στο κρεββατάκι του και σηκώνεται όρθιος και πάει γύρω γύρω και πολύ γουστάρει! Βγάζει κραυγούλες ευχαρίστησης!:P Νιώθω σαν μια καλή νεράιδα να μας έχει αγγίξει με το μαγικό ραβδάκι της...μόνο ξυπνήστε με πριν πέσει η σφαλιάρα και επανέλθουμε στα βραδινά εφιαλτικά ξυπνήματα....Αχαχα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρουσκα με εκανες κομματια....!!!

δεν μπορω να πω πολλα αλλα ειμαι σε πολυ χειροτερη κατασταση ... συμβαινουν τοσα που δεν ξερω τι να πιστεψω..εχω χασει τον εαυτο μου κοριτσια..η Εφη χτες εκανε μια φασαρια φωναξε κ εκλαιγε κ ηθελε τον μπαμπα κ ειχε κολησει πανω μου... σημερα παλι το απογευμα εγινε κατι παρομοιο κ ελεγε ποτε θα ερθει κ παρρτον τηλεφωνο να ερθει πες του πισω!! χαμος στο σπιτι...η πεθερα μου ειχε ερθει κ τα επαιξε.

τελικα μετα απο λιγη ωρα ηρεμησε την εκανα κ μπανιο κ τωρα κοιματε.... :((((

εγω παλι ............. τι να πω...

τουλαχιστον ο μικρος καλα αν κ εχει πολυ γκρινια ειναι κολλημενος κ αυτος παλι... !!!

ολη την ωρα στο βυζι μου κ εγω ειμαι ψυχολογικα κομματια...

Ελενηηηηηηηη!!!πες τιποτα καλε??!!!!!!

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Νικη μου πηραμε κ εμεις την μπουμπουνερα ΤΕΛΕΙΑ! πολυ με συγκινησες με το γραμματακι σου..ημουν που ημουν τα εμπηξα κ εκει.....

Αννα εσυ ξερεις....μιλησαμε...

Βικακυ μου φτου φτου ο Λασκαρικος( η κορη μου τρελαθηκε με τις φωτογραφιες του)!

φιλεναδες μουυυ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!

Μπήκα να πω ένα βιαστικό γεια μιας και ο Λάσκαρης έχει κέφια!:P

Μαράκι μου....τα είπαμε και χθες....σε έχω πάντα στην σκέψη μου....υπομονή και κουράγιο κοπέλα μου και εδώ είμαστε....

Ρε παιδιά, τι ψοφόκρυο έχει πιάσει ξαφνικά;:shock:

Μόλις χθες κατάφερα και έβαλα μια τάξη και τελείωσα με ντουλάπες παιδιών! ΟΕΟ! Μου έφυγε η μαγκιά!

Σειρά τώρα έχουν οι μεγάλοι!

Σαν να μην έφταναν όλα τα άλλα έχω γίνει σαγρά στον λαιμό από κάποιο βρωμοκούνουπο....κορίτσια αν με βλέπατε θα με λυπόσασταν....μπορεί να είναι και 20 τσιμπήματα....και είναι η δεύτερη φορά μέσα σ' αυτό το μήνα....

Από την άλλη υποψιάζομαι μήπως είναι καμιά αλλεργία στην κρέμα που βάζω αλλά και πάλι θα βγαίνανε τα σπυριά στον λαιμό;:shock::shock::shock::shock:

ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΣΤΗ ΦΑΓΟΥΡΑ ΛΕΜΕ.....

Ο Πέπε συνεχίζει ακάθεκτος το καλό του πρόγραμμα!:-P (αλλά δεν σας το λέω).


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!

Εμας μαλλον φετος οι ιωσεις απ΄οτι φαινεται θα μας πανε κουρσα....

Ξανακυλησε ο Νικος με ιωση γαστρεντεριτιδας..... Η Μαρια λιγο καλυτερα ... προς το παρον...

Βικυ καλα κανεις και δεν το λες γιατι εγω τουλαχιστον θα σε ματιασω...:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Συγνωμη πως βλεπετε το greys anatomy???????????????? Εγω προσπαθησα μια φορα και κοντεψα να πεθανω... το στομαχι μου ανεβηκε στο λαιμο μου....

Ααααα και κατι ακομα... μηπως εχει καμια αυτο το τεπανγιακι που διαφημιζει η τηλεοραση??? Σκεφτομαι να το παρω...

Φιλακια!!!!!!!!!!!!!


Z0PNp2.png

27-12-1996 ηρθε ο πριγκηπας μου...

29-01-2011 ηρθε η πριγκιπισσα μου...

DKASp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μας

βαμπιρω με τα ολα μου ε?εμ πως να κοιμηθω αφου εκανα γενικη με τη μανουλα μου για την γιορτη μας μεθαυριο και δεν εχω την κουραση μου εχω και την στεναχωρια μου που το ζεβρακι μου εγινε απο ριγε μπλε μαρε :(:(:( (τι μπλε μαρε, ερυθρολευκο εγινε το πουλακι μου)...οπως καταλαβατε το αυγο δεν μας εκατσε καλα( αλλα ρε κοριτσια την 3η μερα?)...εχουμε δυο μαγουλακια κατακοκκινα λιγο η μυτουλα (εξου και αγιοβασιλακι βικακι (σαγαπω)) και στο σαγονακι 2 σημαδακια σαν σπιρακια και ελαφρως μοιαζουμε σαν βαμπιρακια που μολις εχουμε δαγκωσει...ααααχ τι εκανα η κακουργα στο παιδι μου, βιαστηκα να δωσω αυγο...αλλα ανυσηχω μηπως χειροτερεψει, λετε να χειροτερεψει?θα παρω αυριο την παιδιατρο να την ρωτησω τι κανω, χαμομηλακι δροσερο κανει να του κανω κομπρεσουλες?

αυριο εχω ολη μερα μαγειρεμα, ευτυχως θα εχω βοηθεια μια ανηψια του καλου μου και μια φιλη τηςμ η μαμα δουλεια κι εγω εμαθα το ωραριο μου την παρασκευη...17:00 εως 21:30 λιγες ωρες αλλα καθολου δεν βολευουν, αχ ζεβρακο μου να δω τον μπαμπακα σου θα ανταπεξελθει στα πατρικα καθηκοντα?

αλλο...ρε κοριτσια ο μικρος πολυ νευρικος εχει γινει...αν δεν τον αφησουμε να κανει οτι θελει τιναζεται προς τα πισω και ξαπλωνει φαρδης πλατυς...μαρακι οπως καταλαβαινεις δεν τον αφηνω με την καμια χυμα στο κυμα...επευκαιριας εκλεισε απο μπαταρια, μετα σε πηρα αλλα θα ειχες δουλιτσα...

ελενα σορρυ κοριτσακι μου γλυκο που δεν σε εχω παρει, καθε μερα λεω τωρα θα παρω και κατι γινεται και δεν...θα καταλαβεις αν ερθεις να μεινεις λιγες ωρες σπιτι...:rolleyes:

τωρα που ειπα σπιτι στις γιορτες δεν καλουν αλλα πολυ θα χαιρομασταν αν ερχοσασταν να παρετε ενα γλυκακι, ενα πιατο με τα καλουδια της μαμας, ενα γλυκο φιλι βρε αδερφες!!!την διευθυνση μας την ξερετε η πορτα μας ειναι διαπλατα ανοιχτη!:D

λιτσα περαστικα μωρε στον νικολα μας και στο μαρακι που ευχομαι να περασει και να μην την αγγιξει η γαστρεντεριτιδα

μαρουσκακιιιιιιιιιιιιιιιιιι εγω να θυμωσω και να σε παρεξηγησω καλε?για ποια με περασες?αααααααα θα θυμωσωωωωωω χαχαχα

ελενη μου, ιωαννα, ευακι, βικακι πολλαααααααααα φιλακια!!!

σας αγαπω ολεςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!

αν ξεχασα καμια συγνωμη, ειναι που ο εγκεφαλος δεν επικοινωνει...τουτ τουυυυυυυυυτ...ειναι πιθανον απενεργοποιημενος...παρακαλω δοκιμαστε αργοτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool::tongue:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ρε βικυ τι επαθες μαναρι μου?περαστικα, πως εισαι?πηγες σε γιατρο?

εγω για τον πεπε δεν διαβασα τιποτα!χαχαχαχα

φιλακια!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!!

σπιτι σημερα επιτελους!!!!απεργει το συμπαν και ευκαιρια να κατσω σπιτακι μου...εγω παραμενω ενα χαλι και δεν λεω να βελτιωθω ...και η φωνη χαλαρα μητσος νταλικερης ..

Λιτσακι περαστικα στα παιδια ...πολυς κοσμος αρρωστος..

Αννετακι μου εμφανισε αλλεργια το παλικαρι μας ..για να σου απαλυνω τον πονο συνηθως μετα τον χρονο αρχιζουν σιγα σιγα και εξασθενουν οι αλλεργιες...

Βικυ ουτε εγω ακουσα τιποτα !!!

Πολλα φιλια σε ολα τα ομορφα κοριτσια!!

Εμεις ειμαστε καλα αλλα πολυ ορεξη βρε παιδι μου ..δεν χορταινει με τιποτα οσο και να του βαλεις θελει και αλλο!!!βλεπει την σαλιαρα και λαμπει ολοκληρος!!

ο Χρηστος καλα ..εχει παει να πατησει σταφυλια σημερα με το σχολειο

Ματς μουτς..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...