Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Δεκεμβριου 2014!!!


γεωργια κ

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πραγματικά! Κ προσπαθούσα να δω αν προειδοποιεί με κάποιον τροπο πως οι συχνοι υπέρηχοι βλάπτουν, αλλά τίποτα πουθενά δεν βρήκα να λέει κάτι! Σου λέει αγόρασε το εσύ κ μετα το πρόβλημα ειναι δικό σου!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το είχα διαβάσει κάπου αυτο το μηχάνημα αλλα ούτε και εγώ θα το έπαιρνα και επιπλέον είχα διαβάσει οτι μετα το πρώτο τρίμηνο πιάνει παλμούς!

Κικη να είσαι καλα που μας ενημερώνεις θα ήθελα να ξέρω. Εγώ έχω και ιδιωτική ασφάλεια να είναι καλά ο άντρας μου επέμενε να εχω και εγω αυτος εχει απο μικρος. Τώρα με την εγκυμοσύνη άνοιξα να δω τους όρους και ήθελα να έχουν περάσει δυο χρόνια απο την ημερομηνία που εγινε ευτυχώς έχουν περάσει 3 και με καλύπτει κάποια, για να δούμε.


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαριαννα πατά σε ενα πχ στο δικο μου θα σου ανοίξει τη μια σελίδα θα καταλάβεις να επιλέξεις πχ maternity και το φτιάχνεις επιλέγεις τι θελεις. Στο τελος θα σου βγάλει ενα path θα επιλέξεις κατι με HTML θα αλλάξει το path θα το κανεις αντιγραφή και επικόλληση στην υπογραφή σου. Την υπογραφή σου θα την βρεις απο το προφίλ σου εδω. Ξέρω δεν τα λεω πολυ καλα αν κολλήσεις κάπου ξανα ρώτα!


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλο Σαββατοκύριακο να έχετε! Εγώ χθες έλεγε για τα συμπτώματα τα παίρνω όλα πισω!!!! Ολό το απόγευμα και το βράδυ χθες ημουν χαλια απο αναγουλες και έφαγα δυο παξιμάδια για βραδινό!


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε σήμερα κορίτσια?? Πώς πανε οι ορμόνες? Η ψυχολογία?Τα φουσκωματα?

Εγώ "λέει" ξεκουράζομαι! Ενταξει, ασχολιάστο!! Δεν μπορεις να ξεκουραστεις αν εχεις παιδι, κακά τα ψεματα! Και οσο του λες να ησυχασει τόσο αυτο λυσσάει!!

Liza, στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου, μια κ ρωτησες αν ειχα παρομοια εμπειρια, ξεκινησα να εχω αίμα στην 9η εβδομαδα για λιγες μερες, μετά από τον 3ο στον 4ο μηνα κ τέλος από τον 4ο στον 5μηνα. Μετα τον 5ο ξεχασε το αιμα να ξαναεμφανιστεί, αλλά με την αμνιοπαρακεντηση επρεπε να προσεχω σαν να ειχα! Αρα, ουσιαστικα χαρηκα την εγκυμοσυνη μου από τον 6ο μηνα κ μετα! Εκανα και μαθηματα ανωδυνου τοκετού από τη χαρά μου ! (ενταξει, επισης ασχολιαστο:tongue: για τον αν προλαβαινεις να τα σκεφτεις!)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!! Πως είστε σήμερα; Μαλλον έβαλα το τίκερ! Λεω μάλλον γιατι δεν το βλέπω κάτω απο το ονομα μου, αν φαίνεται πείτε μου!

Mylife χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Χαιρετισμούς σε όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαριαννα το έβαλες! Τι Πητ εχεις; Γιατί είμαστε σχεδόν το ίδιο με μια μερα διαφορα!

Mylife εύχομαι αυτη η εγκυμοσύνη σου να είναι πιο εύκολη! Και εγώ ακόμα δεν εχω αρχίσει να διαβάζω για εκεινη την ωρα αλλά πιστεύω δεν θα θυμαμαι τίποτα!


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Μπράβο Μαριαννα τα κατάφερες με το ticker! Αν επιτρέπεται γιατί είχες κάνει αμνιοπαρακεντηση στην προηγούμενη εγκυμοσυνη;

Mylife έχεις απόλυτο δίκιο! Δεν υπάρχει αληθινή ξεκούραση μετα τα παιδιά! Κ εμένα η μεγάλη ειναι με υψηλό πυρετό απο χθες κ προς το παρόν την έχω ξεχάσει λίγο την εγκυμοσυνη... Χθες βράδυ χτύπησε 40ρι κ είχαμε δύσκολη νύχτα με εμετους κ ξαγρυπνια! Ούτε συμπτώματα νιώθω ούτε τίποτα! Εγώ εδώ στην Ζυριχη θα γεννήσω με το καλό σε δημόσιο νοσοκομείο. Το οποίο φυσικά κοριτσια ειναι εξαιρετικό! Την μεγάλη την είχα γεννήσει στο Γενεσις στη Θεσσαλονίκη. Τη δεύτερη τη γέννησα εδώ γι αυτο κ γνωρίζω για το νοσοκομείο.


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε??Ξερω ξερω,ξυπνήσατε πρωί πρωί για να πάτε να ψηφίσετε:P!!! Οι εκλογες μας ελειπαν!!

Kidenio, περαστικα στη μεγάλη σου! Οι ιωσεις καραδοκουν ακομα κ τωρα, το βλέπω στη δουλεια μου(εκπαιδευτικος). Είδικά η φετινή χρονία ήταν η δυσκολότερη. Γεννησες εδω τα 2 πρώτα, άρα έφυγες προσφατα για εξωτερικο ε?

Οσο για την αμνιο, την έκανα διότι το ποσοστό είχε βγει 1:800 και λόγω υδρονέφρωσης του μωρού κατέβαινε στο μισό μου είχε πει ο γιατρος, 1:400. Εκτός απο αυτο, είχα στο papp-a τετραπλάσια τιμή της ελεύθερης χοριακής. Τωρα θα την ξανακάνω φανταζομαι λόγω ηλικίας, κλείνω τα 35 σε 3 μηνες. μακαρι να τη γλιτώσω βεβαια, δεν το συζητάω. Πολυ ψυχοφθόρα διαδικασια και κατά τη διάρκεια κα ικυρίως μετά, αφού σου δίνουν ποσοστό για αποβολή 1:200. Ελεος δηλαδη!!

Μαριάννα, είχες κάνει καισαρική στην πρώτη εγκυμοσύνη? Εγω θα γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο στην Κρητη. Οι υπολοιπες είστε Αθήνα βλέπω, πλην της Kideniou!

Σας χαιρετω προς το παρον! Καλη ξεκουραση σημερα , ε και καλη ψηφο τελοσπάντων:tongue:!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...