Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες ιανουαριου 2015


korina89

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!χαθηκα λιγο και εχασα επεισοδια.κορινα κ καλλιοπη μπραβο σας για τις αυχενικες!!!φανταζομαι τι βαρος σας εφυγε!

Καλως ορισαν κ οι νεες εγκυουλες στην παρεα.

Εγω την τεταρτη κλεινω τη 12η βδομαδα,πλεον αισθανομαι πολυ καλυτερα κ αρχισα κ διατροφη να συμμαζεψω τη ζημια που εκανε το αμυλο που ετρωγα!κανονικα εχω 17 την αυχενικη,αλλα ενδεχεται να την κανω στις 10,για να μου παρει κ δειγμα κολπικο ο γιατρος να το παω στο διαγνωστικο..ανυπιμονω!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Linaki Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα! Ειδα και γω ότι εχουμε ίδια Π.Η.Τ.!

Εγώ αυχενική μάλλον θα κάνω τελευταία! Για 23/7 την προγραμματίσαμε χθες που είδαμε το μωρό, πλέον έχει γίνει ανθρωπάκι! Και αν και έχω δει πάρα πολλούς υπερήχους λόγω της δουλειάς, όταν βλέπεις το δικό σου μωρό είναι αλλιώς!!!Ανυπομονώ για την αυχενική!

Link to comment
Share on other sites

Τελεια νεα κοριτσια μπραβο!!!!! Αχ ενα κοριτσακι και ενα αγορακι μεχρι τωρα τελεια!!!

Εγω σημερα ειχα λιγο καφε αιμα οταν σκουπιστικα ε και μια τρομαρα την πηρα. Μιλησα με τη γιατρο μου και θα παω αυριο το πρωι που θα ειναι νοσοκομειο να με δει στον υπερηχο. Προς το παρων ειμαι ξαπλα.... :roll:


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

1. hope1234.......ΠΗΤ: 06/01/2015.....

2. korina89 .......ΠΗΤ: 12/01/2015.....κοριτσάκι!!

2. gioulie............ΠΗΤ: 14/01/2015.....

3. Calliope*........ΠΗΤ: 15/01/2015.......αγοράκι!!

4. rodo83...........ΠΗΤ: 21/01/2015.....

5. mama kon/ou.ΠΗΤ: 27/01/2015 .....

6. Linaki2012.....ΠΗΤ: 28/01/2015....

6. Ζωή*.............ΠΗΤ: 28/01/2015....


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια..ολα τελεια στην αυχενικη..ειδαμε ολα τα οργανα ..αυχενικη 1,2..κουνιοταν σαν τρελο μου πηρε αιμα για παπ-α αποτελεσματα απο εβδομαδα..και μου ειπε μαλλον ειναι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..ειμαι πολυ χαρουμενη ..εχω και βιντεο σε 4d..ερωτευτηκα..

Εμενα πητ δεν μου αλλαξε....κ εγω αυχενικη 1,2 ειχα..σου εδωσε DVD??? Εμενα οχιιιι...

Τυχερη εμενα ολο κοιμαται το κουνησαμε κουνησε λιγο κ αυτο ηταν ειχα ξεχασει να φαω κ λιγη σοκολατα που βοηθαει να γινει πιο ζωηρο!!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Linaki Ξεκούραση, ξάπλα, θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά!

Αντέ να δούμε και οι υπόλοιπες τα φύλα των μωρών μας!!!

Με το καλό, ο μπέμπης και η μπέμπα που ήδη ξέρουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

1. hope1234.......ΠΗΤ: 06/01/2015.....

2. korina89 .......ΠΗΤ: 12/01/2015.....κοριτσάκι!!

2. gioulie............ΠΗΤ: 14/01/2015.....

3. Calliope*........ΠΗΤ: 15/01/2015.......αγοράκι!!

4. rodo83...........ΠΗΤ: 21/01/2015.....

5. mama kon/ou.ΠΗΤ: 27/01/2015 .....

6. Linaki2012.....ΠΗΤ: 28/01/2015....

6. Ζωή*.............ΠΗΤ: 28/01/2015....

Αχ πολυ χαιρομαι που με βλεπω ροζ..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα πητ δεν μου αλλαξε....κ εγω αυχενικη 1,2 ειχα..σου εδωσε DVD??? Εμενα οχιιιι...

Τυχερη εμενα ολο κοιμαται το κουνησαμε κουνησε λιγο κ αυτο ηταν ειχα ξεχασει να φαω κ λιγη σοκολατα που βοηθαει να γινει πιο ζωηρο!!!

Δεν μου εδωσε dvd μου ειπε και του πηγα στικακι και τα περασε εκει τα βιντεο..σαν τρελο κουνιοταν..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε? Εγω ειμαι στο χωριο μου ,φεραμε τα πραγματα που μαζεψαμε και τα ταιριασα πανω στην σοφιτα μας..και τωρα ειμαι καθε μερα βολτες με την μαμα στις θειες μου..

Κοριτσια σελινο τρωτε? Εγω εφαγα χθες που εφαγα γιουβαρλακια και σημερα διαβασα σε μια σελιδα οτι δεν κανει γιατι διεγειρει την μητρα..

Εσεις δεν τρωτε?


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες τις μελλουσες μανουλες!!

Λινακι πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα μπραβο!!

Κορινα εγω δεν τρωω αλλα δεν πειραζει με μια φορα μην σε πιασει αγχος!!

Οποτε το ειχες κανονησει ισως το κανονησω στην β επιπεδου που θα φαινεται πιο καθαρα!!!;);););)

Τι κανετε οι υπολοιπες?

Εγω ξεκινησα ασβεστιο κ σιδηρο κ παροτι λενε οτι ο σιδηρος φερνει δυσκοιλιοτητα εγω παω καθε μερα απο την μερα που το ξεκινησα!!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες τις μελλουσες μανουλες!!

Λινακι πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα μπραβο!!

Κορινα εγω δεν τρωω αλλα δεν πειραζει με μια φορα μην σε πιασει αγχος!!

Οποτε το ειχες κανονησει ισως το κανονησω στην β επιπεδου που θα φαινεται πιο καθαρα!!!;);););)

Τι κανετε οι υπολοιπες?

Εγω ξεκινησα ασβεστιο κ σιδηρο κ παροτι λενε οτι ο σιδηρος φερνει δυσκοιλιοτητα εγω παω καθε μερα απο την μερα που το ξεκινησα!!!

Μου ειπε ο γιατρος απο δω και περα καθε φορα που παω να εχω το στικακι μαζι να μου περναει φωτο η βιντεο..

Και εγω αρχισα σιδηρο σημερα και θα ξεκινησω τωρα και ασβεστιο ,μαγνησιο..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Όλα καλά?

Calliope και Korina τέλεια με τις αυχενικες! Ενα αγοράκι κ ενα κοριτσάκι! Τι καλά!

Linaki ευτυχώς όλα καλά, εε?

Εγώ σήμερα περιμένω την αδερφουλα μου να καθήσει σε εμένα για μια εβδομαδα κ είμαι πολύ χαρουμενη.

Το Σάββατο που ειχαμε πάει στη βάπτιση έρχεται μια θεια του άντρα μου και μου λέει : "Άντε, με το καλό και με γιο, εεε?" και της απανταω κ εγώ :" Ε, αμα σας βολευει αγόρι, θα το κανονισω!" Μου την έδωσε.


tt1ac959.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...